رفتن به مطلب

کمک در مورد اشتراک گذاری فایل بین تلویزیون و PC

Recommended Posts

سلام بچه ها

یه تلویزیون Xvision داریم که یه قابلیت داره به نام wireless Display

و یه PC که با کابل ( نه دانگل وای فای ) به یه مودم TP-Link وصله

تلویزیون هم به مودم از طریق وایرلس وصله

من میخام اولا بدونم کاربرد Wifi Direct چیه ؟

چون وقتی TV رو از حالت پخش کانال ها به Wirelss Display تغییر میدم و از گوشی به بخش وای فای ها میرم و وای فای دیرکت رو میزنم نام TV رو میاره و روش کلیک میکنم و وصل میشم و تلویزیون هم صفحه سیاه میشه و یه جورایی مشخصه که وصل میشه اما خوب بعدش ؟؟ چطوری فیلم و عکس پخش کنم

سوال دوم :

وقتی رو حالت TV هست (مثلا کانال 3 داره پخش میشه ) + به مودم هم وصله TV , یه نرم افزار دان کردم به نام Wondershare DreamStream که وقتی TV به مودم وصله پایینش نام TV رو میاره اما وقتی میخام چیزی بروی TV پخش بشه میزنه که داره به TV میفرسته اما روی TV اتفاقی نمیفته البته با یه فیلم خیلی کم حجم تست کردم بعد از کلی وقت تونست ارسال رو انجام بده و نشون داد این افت سرعت ماله چیه ؟ سوالم کلاهمین بود و اینکه راه سریعتری هست که بشه با واسطه بودن مودم خیلی سریعتر این اتفاق بیفته

سوال سوم :

تلویزیون همون طور که گفتم قابلیت WIDI داره که مخفف Wireless Display میگن ، من یه دانگل وای فای هم دارم که میتونم شبکه های وایرلس رو جستجو کنم

این تاپیک رو خوندم :

پست شماره 11 که آقای حمدیرضا راهنمایی کردند

این روش سریعتر از کار با این نرم افزاره ؟

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

آپدیت :

من از طریق دانگل وای فای و تغییر حالت TV به Wireless Display  تونستم TV رو پیدا کنم اما نمیتونه کانکت بشه مشکل از چیه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

Capture2.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...