رفتن به مطلب

"نظر شما درباره این سیستم "

Recommended Posts

سلام خدمت شما
این سیستمی که خودم مدنظر دارم ... بودجه حدود 5/000/000 ... کاربری بیشتر گیمینگ و ... متاسفانه از چیز دیگه نتوستم بزنم تا یه 1060 تو لیست جا بدم ... فکر کنم باید بعدا بخرم

مادربرد :  MSI  PC PRO

پردازنده : I3 8100

رم : Team Group Delta 2×4GB=8GB DDR4 2400MHz CL15

کارت گرافیگ : MSI 1050Ti Gaming X

مانیتور :Asus Full HD VG245H TN Gmaing

*در مورد رم نمیدونم با مادربورد سازگار ه یا نه ؟ اگر کلا خوب نیست یه رم 8GB دو ماژوله متناسب با مادربرد معرفی کنید.?
*در مورد مانیتور هم بعد از  تجربه تلخی که داشتم اینبار میخوام پنل TN بگیرم... نمیدونم مانیتور خوبی هست یا نه... اگه گزینۀ دیگه ای مدنظرتونه حتما TN و 24 باشه.
*دوستان یه سوال در مورد کولر بادی؟ تمام کولر های بادی انقدر نویزشون بالاس ... من الآن نوتوس 400 دارم خیلی سر و صدا داره ...تازه خریدمش? پیشنهاد دیگه ای دارین؟
پیشاپیش ممنون

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Mohammad-RI گفته است :

در مورد مانیتور هم بعد از  تجربه تلخی که داشتم

با سلام

در مورد این تجربه تلخ یه ذره بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

به نظرم خرید بانل اینتل در این بازار کار عقلانی نیست

چون هم مادربرد به شدت قیمتش بالاست و هم سی پی یو ها ! اونم الکی الکی !

لینک به دیدگاه

سلام در مورد مانیتور بگم که خوبه چونکه خودم هم ازش دارم و هم  pg248q که اون 180mhz هست

کلن من دو تا مانیتور دارم که یکیش  Asus Full HD VG245H TN Gmaing هست

کیفیت پنل خوبه پایشو خودت باید جدا نصب کنی.دو تا اسپیکر 2w هم داره که صدای خوبی داره

من که خیلی رازی هستم از  هر دو مانیتور asus

رم که انتخابی نداری خیلی از مدلها که موجود نیست!

mainboard and cpu  رو amd  بردار کاراییش بهتره برات هم ارزش خریدش

کولر بادی رو اگه میتونی دو فنه بردار صداش خیلی کمتره یکی مثل

CPU Cooler: Thermalright Archon Rev.A

هم صدای کمی داره هم خیلی خوب خنک میکنه

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

درود

نظر منو بخای میتونی جای اینتل ای ام دی ببندی و حالشو ببری. چون به پول 8100 و مادرو بوردش میتونی یه 1500 + یه مین b350 بگیری اشتباه نکنم. بودجت میرسه  1600 برداری بهتره به نظرم عالی میشه. 1500 خیلی بهتر از 8100 جواب میگیری. 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، rambo.2020 گفته است :

با سلام

در مورد این تجربه تلخ یه ذره بیشتر توضیح بدین

سلام
 والا تو یه تاپیک دیگه برای یکی از دوستان توضیح دادم ... اینجا هم میگم شاید به درد یکی خورد

سه هفته پیش بود با بودجه 1/000/000 مانیتور LG 24MP68VQ رو خریدم ... آوردم خونه دیدم حاشیه تصویر(مخصوصا زمانی که پس زمینه تاریکه یه هالۀ نور داره ... به دو ساعت نکشید بردم گارانتی ... گارانتی گفت پنل IPS همینه ... شما گرون ترین مانیتور IPS رو خریداری کنید با همچین چیزی مواجه میشین(backlight bleed یا ips glow) منم با ناراحتی مانیتور رو آوردم یه گشتی که زدم دیدم بله فلانی درست میگفت... تو یه مقایسه ای بین پنل IPS و VA که هر دو گرون قیمت بودن هم اینو مشاهده کردم ... در آخر فهمیدم باید قید مزایایِ IPS رو بزنم و یه مانیتور با پنل TN بگیرم که به همین مانیتور برخوردم ...

در 12 ساعت قبل، hosin گفته است :

به نظرم خرید بانل اینتل در این بازار کار عقلانی نیست

چون هم مادربرد به شدت قیمتش بالاست و هم سی پی یو ها ! اونم الکی الکی !

در 12 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود

نظر منو بخای میتونی جای اینتل ای ام دی ببندی و حالشو ببری. چون به پول 8100 و مادرو بوردش میتونی یه 1500 + یه مین b350 بگیری اشتباه نکنم. بودجت میرسه  1600 برداری بهتره به نظرم عالی میشه. 1500 خیلی بهتر از 8100 جواب میگیری. 

سلام
من سیستم بر اساس پلتفرم رایزن هم مدنظر داشتم ولی در آخر به این نتیجه رسیدم که اینتل ببندم ... مثلا این سیستم :
مادربرد: MSI PC Mate
پردازنده : Ryzen 5 1600
کارت گرافیک : MSI GTX 1060 Gaming
رم : ؟! حدود 700/000 هم برای رم
مانیتور :Asus Full HD VG245H TN Gmaing

در مجموع همین سیستم چیزی حدود 5/970/000 میشه ... حالا یه ذره بالاتر یا پایین تر ! بعد عمدۀ کاربری گیمینگ هست ... مسئلۀ پایداری سیستم هم هست که برام خیلی مهمه ... اگه میتونستم بمونم برای نسل دوم رایزن تا مشکلات احتمالی به طور کامل رفع بشه میموندم ولی متاسفانه قیمت ها ثابت نمیمونه که هیچ هر روز گرون تر میشه ...
در کل تصمیم به این نتیجه رسیدم فعلا همین 1050Ti بخرم تا سال بعد یه 1060 یا اگه نسل جدید اومد اونو بخرم ...

در 12 ساعت قبل، amooo گفته است :

سلام در مورد مانیتور بگم که خوبه چونکه خودم هم ازش دارم و هم  pg248q که اون 180mhz هست

کلن من دو تا مانیتور دارم که یکیش  Asus Full HD VG245H TN Gmaing هست

کیفیت پنل خوبه پایشو خودت باید جدا نصب کنی.دو تا اسپیکر 2w هم داره که صدای خوبی داره

من که خیلی رازی هستم از  هر دو مانیتور asus

رم که انتخابی نداری خیلی از مدلها که موجود نیست!

mainboard and cpu  رو amd  بردار کاراییش بهتره برات هم ارزش خریدش

کولر بادی رو اگه میتونی دو فنه بردار صداش خیلی کمتره یکی مثل

CPU Cooler: Thermalright Archon Rev.A

هم صدای کمی داره هم خیلی خوب خنک میکنه

سلام

خیالم راحت شد ?
چون مانیتور رو عمری استفاده میکنم یه مقدار شک داشتم بخرم یا نه ... فقط مشکل خاصی با این مدل نداشتید ؟! نشتیِ نور یا پیکسل سوختگی  مثلا؟! سر مانیتور خیلی ترس دارم ...
رم میخواستم با مادربورد بیشترین سازگاری رو داشته باشه از طرفی برند " تیم گروپ" هست ? نمیدونم برند خوبیه یا نه ! قیمت خوبی هم داره 570/000 تومنه... گفتم اگه خوبه که هیچ همینو بخرم اگر نه صد تومن بالا یا پایین یه چیز بهتر بخرم ...
در مورد پلتفرمِ AMD هم بالا توضیح دادم ...

کولر بادی هم نگاه کردم ... به سوکت 1151 نمیخوره فقط 1366 ، 1156 ، 775

ویرایش شده توسط Mohammad-RI
لینک به دیدگاه

داداش کیس و  پاور و هارد و ssd نمیخای؟یا داری اونارو؟5 تومنو فقط برا همین قطعه های اصلی میخای یا کلا؟

لینک به دیدگاه

من جای شما بودم دست دو میخریدم صد در صد

1-اینکه قطعات خیییلییی قویتری گیرت میاد

2-کمتر ضرر میکنی در اینده

3-مشت محکمی بر دهان گرئنفروشان و فرصت طلبا میشه?

4-حیف 5میلیون نیس ک به این کانفیگ بدی؟!!!

5-اصلا و ابدا به 1050ti با این قیمت ندی خدایی ک ظلمه(من با یکو هفصد R9 390 8gb 512bit گرفتم تقریبا یه 300بیشتر از پول 1050ti  ولی خب اختلاف قدرت...)

مانیتورت گزینه ایده آلی هست(اونم تونسی دست دو تهیه کن-اگر کاربردت بازی هست یا VAیا TNبه هیچ عنوان ips نگیر)من اول بنکیو داشتن va بود و الان ips دارم احساس پسرفت میکنم خیلی با کیفیت بود بنکیو الان میفهمم?

موفق باشی

ویرایش شده توسط Don1990
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Abolfazl8080 گفته است :

داداش کیس و  پاور و هارد و ssd نمیخای؟یا داری اونارو؟5 تومنو فقط برا همین قطعه های اصلی میخای یا کلا؟

?
به کل یادم رفت ...فقط قطعات اصلی رو میخوام
کیس : Z4 Green

پاور : Green GP650A-UK

هارد : Seagate BarraCuda 1TB & 4TB

پاور هم سه سالی میشه دارم ... اگه دقیق بگم تابستان 94 خریدم...

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Abolfazl8080 گفته است :

الان ینی اینارو داری یا میخای بخری؟

اینارو دارم (کیس ، هارد،پاور)... همون قطعاتی که در پست اول گفتم رو میخوام بخرم ... فقط SSD ندارم که در آینده اضافه میکنم

لینک به دیدگاه

اوکی.ببین من جات بودم مطمئنا این کانفیگو برمیداشتم.5 تومنو به این سیستم بدی خیلی بیشتر می ارزه تا به اونی که خودت انتخاب کردی.

مادربرد گیگابایت AX370-Gaming K3 قیمت:679.000 لینک

سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1600X قیمت:874.000 لینک

کارت گرافیک گالاکس GTX 1050 Ti OC قیمت:1.075.000 لینک

رم کروشیال بالستیک Ballistix Elite 8GB 3000Mhz CL15 قیمت:599.000 لینک

کولر سی پی یو ThermalRight True Spirit 120M BW Rev.A قیمت:155.000 لینک

مانیتور Asus Full HD VG245H TN Gmaing قیمت:1.400.000 لینک

قیمت کل:4.782.000 تومن(200 تومنی هم برات میمونه)

این سیستم ارتقاپذیریشم بالاست.میتونی بعدا نسل 2 رایزن هم بذاری روش.سیستم در کل قوی هست هم برا گیم و هم برای رندر.نسبت به قیمتش(در این وضعیت افتضاح بازار)می ارزه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Don1990 گفته است :

من جای شما بودم دست دو میخریدم صد در صد

1-اینکه قطعات خیییلییی قویتری گیرت میاد

2-کمتر ضرر میکنی در اینده

3-مشت محکمی بر دهان گرئنفروشان و فرصت طلبا میشه?

4-حیف 5میلیون نیس ک به این کانفیگ بدی؟!!!

مانیتورت گزینه ایده آلی هست(اونم تونسی دست دو تهیه کن-اگر کاربردت بازی هست یا VAیا TNبه هیچ عنوان ips نگیر)من اول بنکیو داشتن va بود و الان ips دارم احساس پسرفت میکنم خیلی با کیفیت بود بنکیو الان میفهمم?

موفق باشی

ممنونم از پیشنهادت
تا الآن قطعه دسته دوم نگرفتم ... دنگ و فنگ زیاد داره فکر کنم ?یه بار یه چیزی میندازن به آدم بعد بیا و درستش کن ... حقیقتش از آخرین خریدم سه سالی گذشته و اونقدر تجربه ندارم که راحت بتونم تو بازار دسته دو بخرم مگه اینکه داخل شهرستان خودمون به یه بابایی بسپارم بگم دسته دو جور کنه برام که بعیده
در مورد پنل هم نباید از مزایای IPS بگذریم ولی یه معایبی هم داره که ممکنه برای یه فرد قابل تحمل نباشه...اگه چهارتا مقاله میخوندم قبل خرید اینطوری ضرر نمیکردم
در کل ممنونم ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mohammad-RI گفته است :

ممنونم از پیشنهادت
تا الآن قطعه دسته دوم نگرفتم ... دنگ و فنگ زیاد داره فکر کنم 1f914.pngیه بار یه چیزی میندازن به آدم بعد بیا و درستش کن ... حقیقتش از آخرین خریدم سه سالی گذشته و اونقدر تجربه ندارم که راحت بتونم تو بازار دسته دو بخرم مگه اینکه داخل شهرستان خودمون به یه بابایی بسپارم بگم دسته دو جور کنه برام که بعیده
در مورد پنل هم نباید از مزایای IPS بگذریم ولی یه معایبی هم داره که ممکنه برای یه فرد قابل تحمل نباشه...اگه چهارتا مقاله میخوندم قبل خرید اینطوری ضرر نمیکردم
در کل ممنونم 1f339.png

خواهش میکنم

تو خود همین لیون با بهترین و راحت ترین و امن ترین راه میتونی معامله کنی

یعنی واسطه لیون ک شما پول رو میزنین برای لیون-فروشنده هم برای شما میفرسته و بعد تایید و تست شما لیون میزنه مبلغو ب حساب فروشنده

قیمتام اینجا مشخصه و به واقعیت نزدیک

لینک به دیدگاه

البته میتونی از مانیتوری که انتخاب کردی صرف نظر کنی(یکم رده بالاست) و این قطعات رو بخری.

کارت گرافیک بایواستار GTX 1060 6GB GDDR5 قیمت:1.999.000 لینک

مانیتور دل E2216H قیمت:730.000 لینک

لینک به دیدگاه

یک نکته مهم:

***شما این همه هزینه میکنید-ب قطعات پول میدین و خروجی شما چیه؟مانیتور

این مانیتوره ک نتیجه کارتونو بهتون نشون میده

شما اصلا 1080ti-i7 8700 و امثالهم داشته باش در حالی ک نمایشگرت نتونه نتیجه کار کیسو به نحو احسن نشون بده پس عملا پولتو دور ریختی***

نظر شخصی من و شاید خیلی از دوستان باشه

امیدوارم مفید باشه

لینک به دیدگاه

پارسال با 5 تومن میشد I7 بست

سی پی یو I3 بخری با 5 تومن!!!!

کار کرده بگیری خیلی بهتره

هم قیمت  افت کرده هم قوی تر از کانفیگی که گذاشتی در میاد

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

متاسفانه از چیز دیگه نتوستم بزنم تا یه 1060 تو لیست جا بدم ..

1050 ti خیلی ضعیفه. اگر بتونی 970 یا 980 دست دوم گیر بیاری  بهتره البته مانیتوری که انتخاب کردی freesync داره که فقط با کارت amd جواب میده

اگر rx 580 دست دوم یا یه چیزی توی همین حدود بخری بهتره.

در 15 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

در مورد مانیتور هم بعد از  تجربه تلخی که داشتم اینبار میخوام پنل TN بگیرم...

اون تجربه تلخ حالا هرچی هست ربطی به پنل نداره. ممکنه TN بگیری همون بلا سرت بیاد

ssd رو هم پیشنهاد میکنم همین الان بگیری. رم 16 گیگ هم واجب نیست میتونی 8 گیگ بگیری اگر نیاز شد (که نمیشه) میتونی ارتقا بدی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

سلام

خیالم راحت شد 1f601.png
چون مانیتور رو عمری استفاده میکنم یه مقدار شک داشتم بخرم یا نه ... فقط مشکل خاصی با این مدل نداشتید ؟! نشتیِ نور یا پیکسل سوختگی  مثلا؟! سر مانیتور خیلی ترس دارم ...
رم میخواستم با مادربورد بیشترین سازگاری رو داشته باشه از طرفی برند " تیم گروپ" هست 1f914.png نمیدونم برند خوبیه یا نه ! قیمت خوبی هم داره 570/000 تومنه... گفتم اگه خوبه که هیچ همینو بخرم اگر نه صد تومن بالا یا پایین یه چیز بهتر بخرم ...
در مورد پلتفرمِ AMD هم بالا توضیح دادم ...

کولر بادی هم نگاه کردم ... به سوکت 1151 نمیخوره فقط 1366 ، 1156 ، 775

سلا م مگه شلنگه نشتی بده....نده مشکلی نداره این مانیتور.پیکسل سوخته هم نداره.توی سایت NEWEGG هم کلی تعریفشو کردن استرس نداشته باش.

هاله نور نداره.اونو مانیتورهای 2k دارن. full hd من ندیدم

رمت هم مارک خوبی هست

برای رم این مدل رو خودم دارم کیفیت  خیلی خوبی داره فقط باس بالاتر.توی meghdadit هست .البته dual نداره اونجا

Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 2400MHz C16 Single Channel 

CPU Cooler: Thermalright Le Grand Macho RT

اینم خوبه و کم صدا

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Abolfazl8080 گفته است :

اوکی.ببین من جات بودم مطمئنا این کانفیگو برمیداشتم.5 تومنو به این سیستم بدی خیلی بیشتر می ارزه تا به اونی که خودت انتخاب کردی.

مادربرد گیگابایت AX370-Gaming K3 قیمت:679.000 لینک

سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1600X قیمت:874.000 لینک

کارت گرافیک گالاکس GTX 1050 Ti OC قیمت:1.075.000 لینک

رم کروشیال بالستیک Ballistix Elite 8GB 3000Mhz CL15 قیمت:599.000 لینک

کولر سی پی یو ThermalRight True Spirit 120M BW Rev.A قیمت:155.000 لینک

مانیتور Asus Full HD VG245H TN Gmaing قیمت:1.400.000 لینک

قیمت کل:4.782.000 تومن(200 تومنی هم برات میمونه)

این سیستم ارتقاپذیریشم بالاست.میتونی بعدا نسل 2 رایزن هم بذاری روش.سیستم در کل قوی هست هم برا گیم و هم برای رندر.نسبت به قیمتش(در این وضعیت افتضاح بازار)می ارزه.

در 3 ساعت قبل، Abolfazl8080 گفته است :

البته میتونی از مانیتوری که انتخاب کردی صرف نظر کنی(یکم رده بالاست) و این قطعات رو بخری.

کارت گرافیک بایواستار GTX 1060 6GB GDDR5 قیمت:1.999.000 لینک

مانیتور دل E2216H قیمت:730.000 لینک

ممنون واقعا... لینک هم گذاشتید تشکر
ولی همونطور که بالاتر توضیح دادم میخوام اینتل ببندم

در مورد مانتیور هم 24 اینچ مدنظرمه...خودم دارم با 24 اینچ الآن کار میکنم دوباره برم رو 22 اینچ یجوریه

در 3 ساعت قبل، Don1990 گفته است :

خواهش میکنم

تو خود همین لیون با بهترین و راحت ترین و امن ترین راه میتونی معامله کنی

یعنی واسطه لیون ک شما پول رو میزنین برای لیون-فروشنده هم برای شما میفرسته و بعد تایید و تست شما لیون میزنه مبلغو ب حساب فروشنده

قیمتام اینجا مشخصه و به واقعیت نزدیک

در 3 ساعت قبل، Don1990 گفته است :

یک نکته مهم:

***شما این همه هزینه میکنید-ب قطعات پول میدین و خروجی شما چیه؟مانیتور

این مانیتوره ک نتیجه کارتونو بهتون نشون میده

شما اصلا 1080ti-i7 8700 و امثالهم داشته باش در حالی ک نمایشگرت نتونه نتیجه کار کیسو به نحو احسن نشون بده پس عملا پولتو دور ریختی***

نظر شخصی من و شاید خیلی از دوستان باشه

امیدوارم مفید باشه

بله بازارچه رو مشاهده کردم همه چی میشه پیدا کرد توش☺️

در مورد اینکه خود لیون میتونه واسطه بشه خیلی خوبه ...

در مانیتور بله یا باید قید مانیتور رو بزنم 1060 بگیرم یا قید گرافیک (موقتا) رو بزنم برای خرید مانیتور...
همونطور که دوستان پیشنهاد کردند شاید گرافیک دسته دوم تهیه کردم یا اینکه وایسم ماه بعد برای 1060 ...
تشکر مجدد ?

در 3 ساعت قبل، GROULT گفته است :

پارسال با 5 تومن میشد I7 بست

سی پی یو I3 بخری با 5 تومن!!!!

کار کرده بگیری خیلی بهتره

هم قیمت  افت کرده هم قوی تر از کانفیگی که گذاشتی در میاد

بله به همین دلیل میخوام تو این وضع خرید کنم ... بدونم ثابت میمونه خرید نمیکنم ولی متاسفانه اینطور نیست ... میترسم سال دیگه همین موقع زورم به یه I3 هم نرسه !!!
در مورد پردازنده هم چارۀ دیگه ای ندارم یا باید رایزن ببندم یا همینو ... یجورایی اندازه I5 7500 قدرت داره و فکرنکنم با 1060 هم گلوگاه بشه
شاید گرافیک رو دسته دو بردارم

در 3 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

1050 ti خیلی ضعیفه. اگر بتونی 970 یا 980 دست دوم گیر بیاری  بهتره البته مانیتوری که انتخاب کردی freesync داره که فقط با کارت amd جواب میده

اگر rx 580 دست دوم یا یه چیزی توی همین حدود بخری بهتره.

اون تجربه تلخ حالا هرچی هست ربطی به پنل نداره. ممکنه TN بگیری همون بلا سرت بیاد

ssd رو هم پیشنهاد میکنم همین الان بگیری. رم 16 گیگ هم واجب نیست میتونی 8 گیگ بگیری اگر نیاز شد (که نمیشه) میتونی ارتقا بدی

بله ... گرافیک رو سعی میکنم آخرین قطعه ای باشه که میخرم ... اگه تر و تمیز تونستم پیدا کنم که میخرم
فقط در مورد freesync سوالی داشتم ... اگه موقتا گرافیک نخرم و بذارم واسه ماه بعد شما باز کارت AMD رو پیشنهاد میکنید؟
رم هم 8 گیگ دو ماژوله انتخاب کردم ... SSD هیچ اطلاعاتی ندارم دربارش ... واجبه؟ چون کولر پردازنده هم میخواستم بخرم پولم کم میاد ... حالا اگه میشه شما یدونه به من معرفی کنید مدنظرداشته باشم...
تشکر ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

مانیتور سامسونگ بخر

پنلش نه IPS نه TN 

خودم دارم مدل S24D395H

دیدم پنلش PLS هست فکر کنم ... با زمان پاسخگویی 5 ! در مورد پنلش چیزی نمیدونم

در 1 ساعت قبل، amooo گفته است :

سلا م مگه شلنگه نشتی بده....نده مشکلی نداره این مانیتور.پیکسل سوخته هم نداره.توی سایت NEWEGG هم کلی تعریفشو کردن استرس نداشته باش.

هاله نور نداره.اونو مانیتورهای 2k دارن. full hd من ندیدم

رمت هم مارک خوبی هست

برای رم این مدل رو خودم دارم کیفیت  خیلی خوبی داره فقط باس بالاتر.توی meghdadit هست .البته dual نداره اونجا

Corsair Vengeance LPX 8GB DDR4 2400MHz C16 Single Channel 

CPU Cooler: Thermalright Le Grand Macho RT

اینم خوبه و کم صدا

سلام مجدد

??
اوکی... خیلی هم عالی ...امیدورام بی دردسر بخرم و استفاده کنم ...
کولری هم که معرفی کردید رو رفتم چک کردم زده سرعت فن 300 الی 1300 ینی وقتی دمای پردازنده پایین باشه رو دور 300 کار میکنه ؟ الآن این نوتوسی که دارم رو دور 1000 کار میکنه خیلی سر و صدا میکنه ...
ممنون?

لینک به دیدگاه

pwm هست دورش تا 500  میره حد اقل  .فنش مهمه که 14cm هست از 12cm خیلی بهتره هم خوب خنک میکنه هم صداش کمتره.

6  تا heat pipe  داره از واتر کولر تک فنه خیلی بهتر خنک میکنه

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

فقط در مورد freesync سوالی داشتم ... اگه موقتا گرافیک نخرم و بذارم واسه ماه بعد شما باز کارت AMD رو پیشنهاد میکنید؟
رم هم 8 گیگ دو ماژوله انتخاب کردم ... SSD هیچ اطلاعاتی ندارم دربارش ... واجبه؟ چون کولر پردازنده هم میخواستم بخرم پولم کم میاد ... حالا اگه میشه شما یدونه به من معرفی کنید مدنظرداشته باشم...
تشکر 1f339.png

نمیدونم مگه ماه بعد کارت گرافیک بخری چه تفاوتی ایجاد میکنه؟  SSD یه نوع هارد خیلی پرسرعته که روش سیستم عامل نصب میکنن. سرعت سیستم عامل رو به شدت زیاد میکنه. واجب نیست ولی پیشنهاد میکنم الان بخری تا بعدا مجبور نشی سیستم عامل عوض کنی. مدل سامسونگ Evo خوبه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad-RI گفته است :

بله به همین دلیل میخوام تو این وضع خرید کنم ... بدونم ثابت میمونه خرید نمیکنم ولی متاسفانه اینطور نیست ... میترسم سال دیگه همین موقع زورم به یه I3 هم نرسه !!!
در مورد پردازنده هم چارۀ دیگه ای ندارم یا باید رایزن ببندم یا همینو ... یجورایی اندازه I5 7500 قدرت داره و فکرنکنم با 1060 هم گلوگاه بشه
شاید گرافیک رو دسته دو بردارم

داداش شما اگه 1600X بگیری خیالت تخته.با کارت 1080 هم گلوگاه نیست.تعداد هسته و رشته هاش و همچنین حافظه کش زیادی هم داره.عجیبه دلار روی پردازنده های رایزن نقش خاصی نداشته.قیمتشون تقریبا ثابت مونده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...