رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید asus ML239H

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من یه مانیتور lg 2262tq دارم میخواستم بدونم ارزش داره بفروشمش و این مدل ایسوس رو خریداری کنم یعنی مدل ML239H ؟

دوم اینکه ریسپونس تایم این مدل 5 میلی هستش یعنی تو گیم تاثیر داره یا نه ؟

دوستانی که این مدل مانیتور رو دارن خواهشا یه راهنمایی بکنن که کیفیت تصویرش چطوره و تو گیم مشکلی باهاش دارن یا نه البته من خیلی هم گیم بازی نمیکنم ولی واسم مهمه

پیشاپیش از راهنمایی دوستان گل این سایت تشکر میکنم

لینک به دیدگاه

سلام

زمان پاسخ گویی 5 فقط توی فوتبال مشخصه که من بهش عادت کردم silly.gif

کیفیت تصویرش فوق العادست ، زاویه دید هم بسیار عالیه .

توی بازیهای اکشن مثل مترو یا کرایسیس من تفاوتی با مانیتور قبلیم که زمان پاسخ گوییش 2 ثانیه بود ندیدم .

لینک به دیدگاه

داداش گلم ممنون بابت راهنماییت

منم درباره کیفیت تصویر این مانیتور خیلی شنیدم به خاطر همین وسوسه شدم مانیتورمو بفروشم این مانیتور رو بگیرم

البته مدل ml238 هم هست که میگن این مدل هم کیفیت خیلی خوبی داره ولی با خودم گفتم من که دارم هزینه میکنم 20 تومان بیشتر هزینه کنم بهتره به نظر شما اینطور نیست ؟

لینک به دیدگاه

تفاوت ML238 با ML239 خیلی زیاده . کنتراست تصویر 239 5 برابر 238 هست . پنل 239 IPS هست که کیفیت تصویر فوق العاده بالایی داره . زاویه دید 178 درجه از هر طرف داره . اما مهمترین برتری این پنل توانایی نشون دادن 16.7 میلیون رنگ به طور واقعیه . پنل های معمولی که 16.7 میلیون رنگ رو نمایش میدن ، در واقع خیلی کمتر از این عدد توانایی نمایش رنگ ها رو دارن و همه رنگها درست نشون داده نمیشه . این تفاوت موقعی خودش رو بیشتر نشون میده که شما بخوای از یک تصویری که تو کامپیوتر درست کردی پرینت بگیری . متوجه میشی که رنگی که تو تصویر مانیتور دیدی با خروجی چاپ شده فرق میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام

حامد جان پس حتما ارزش 20 تومان اضافه رو داره . بابت ریسپونس تایمش دو دل بودم که دوست گلمون دربارش توضیح دادن . ولی فکر میکنم اگه تو بازی فوتبال خودشو نشون بده پس تو بازیهای سریع مثل dirt هم مشکل سایه داشته باشه .

با توجه به اینکه من خیلی هم اهل گیم نیستم به نظرم ارزش خرید 239 خیلی بیشتر از 238 باشه . بازم اگه دوستان اطلاعاتی دارن که به دردم میخوره ممنون میشم راهنمایی کنن

از هر دو دوستی که تا الان راهنمایی کردم کمال تشکر رو دارم

امیدوارم همیشه موفق باشید

لینک به دیدگاه

تفاوتش اونقدر که فکر میکنی واضح نیست . باید خیلی دقت کنی که متوجه بشی . پنل جدید هم تا حد زیادی باعث عملکرد بهتر این مانیتور تو تصاویر سریع شده . به طوری که نسبت به پنل های عادی که 5 میلی هستن ، واکنش بهتری نشون میده . شک نکن که ارزش هزینه ای رو که میکنی داره .

لینک به دیدگاه

قطعا این مدل از 238 خیلی بهتره .

238 تنها مزیتی که داره همون زمان پاسخ گویی 2 میلی ثانیه هست .

که البته توی بعضی بازی ها خودش رو نشون میده ، مثلا فوتبال . من در Dirt 3 هم اختلاف انچنانی حس نکردم ولی در فوتبال کاملا مشخصه .

در کل با توجه به مزایایی که نسبت به 238 داره من این مدل رو ترجیح دادم .

لینک به دیدگاه

با توجه به توضیحاتی که شما دوستان داشتید بدون کوچکترین شکی مدل 239 رو انتخاب میکنم و مطمئن هستم که پشیمون نمیشم

بازم از شما دو دوست عزیز سپاسگذارم که برای بنده حقیر وقت گذاشتید . امیدوارم یه روزی بتونم جبران کنم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...