رفتن به مطلب

دوربین امنیتی - البته برا ماشین

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان خوبین ؟

می خوام برا ماشین سیستمی نصب کنم که وقتی بخوام برام تصاویر ( فیلم برداری یا عکس که در ثانیه 3 تا برداره ) اطراف ماشین رو از داخل ماشین ضبط کنه و بعد بتونم توی کامپیوتر نگاه کنم/ لازم نیست که Realtime باشه/

اگه از دوستان کسی اطلاعاتی داره بهم کمک کنه مرسی/

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلامی دوباره/

خودم پیدا کردم / شرکت هونیکو

http://www.honico.ir/page.php?op=showpage&pid=7

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی دوستان یکی سفارش دادم فکر کنم 2 روزه برسه دستم / عکس ازش میزارم تا کسی اطلاعاتی عکسی خواست ازش استفاده کنه:-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان اینم از عکس های دزدبین/

همه چی عالی بود مشکلی نداشت

ولی

بردم توی ماشین رابط برق فندکیش رو زدم دیدم کار نمیکنه گفتم نکنه باید سوئیچ باز باشه تا برق برسه بهش / دیدم باید سوئیچ باز باشه تا برق به فندک برسه و بدین صورت دست دراز تر از پاهای مبارکمان برگشتیم خانه / ماشین تندر90 هستش

فردا میبرم چند جا نشون بدم برا فروش/ زنگ زدم به دوستم برا مستقیم گرفتن برق از باتری خودرو / گفت که اگه نمایندگی ببینه گیر میده بهش / گفت فقط یه سیم هست و یه مبدل جا فندکی ولی چون این عزیزای محترم نمیگیرن اوضاع از چه قراره گارانتی ماشین رو باطل می کنن./ @};-? sigh.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان اینم از عکس های دزدبین/

همه چی عالی بود مشکلی نداشت

ولی

بردم توی ماشین رابط برق فندکیش رو زدم دیدم کار نمیکنه گفتم نکنه باید سوئیچ باز باشه تا برق برسه بهش / دیدم باید سوئیچ باز باشه تا برق به فندک برسه و بدین صورت دست دراز تر از پاهای مبارکمان برگشتیم خانه / ماشین تندر90 هستش

فردا میبرم چند جا نشون بدم برا فروش/ زنگ زدم به دوستم برا مستقیم گرفتن برق از باتری خودرو / گفت که اگه نمایندگی ببینه گیر میده بهش / گفت فقط یه سیم هست و یه مبدل جا فندکی ولی چون این عزیزای محترم نمیگیرن اوضاع از چه قراره گارانتی ماشین رو باطل می کنن./ @};-? sigh.gif

خودتون هم میتونید براحتی انجامش بدید هر وقت خواستید ببرید نمایندگی سیم هارو از باتری جدا کنید متوجه نمیشن I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...