رفتن به مطلب

مشاوره برای ارتقا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان یه سوال داشتم خدمتتون اگه من بخوام سیستمم رو 

cpu: FX 8320

motherboard : MSI 970 gaming گارانتی داره تا ابان 

RAM: CORSAIR Vengeance 8GB 2+4gb

رو به این تبدیل کنم چقدر باید هزینه کنم ؟

مادربرد ام اس آی B350M GAMING PRO
سی پی یو ای ام دی Ryzen 5 1500X
 یا 1600 

8 گیگ رم 3200

ویرایش شده توسط Sky84
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. به نظرم اگه برای گیم میخواین برین سمت اینتل .

والا اینتل قیمتاش منصفانه نیست اصلا 

لینک به دیدگاه

درود

اول باید ببینی هدفت از ارتقاء چیست و بگویی رایانه‌ت چه کاستیی دارد تا بتوان مقایسه کرد.

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

اول باید ببینی هدفت از ارتقاء چیست و بگویی رایانه‌ت چه کاستیی دارد تا بتوان مقایسه کرد.

راستش من کارتم ۹۸۰ و سی پیوم قدرتش کمتر از اونیه که بتونم بعضی بازی ها رو با جزییات ببینم مثلا ACO همش سی پیو رو ۹۵ درصد لوده در صورتی که کارت نهایتا ۷۰ درصد لود میشه در کل تو بازی های سیپیو محور یکم بد عمل میکنه سی پیو 

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Sky84 گفته است :

راستش من کارتم ۹۸۰ و سی پیوم قدرتش کمتر از اونیه که بتونم بعضی بازی ها رو با جزییات ببینم مثلا ACO همش سی پیو رو ۹۵ درصد لوده در صورتی که کارت نهایتا ۷۰ درصد لود میشه در کل تو بازی های سیپیو محور یکم بد عمل میکنه سی پیو 

قطعاتو رد کن یه باندل سوکت 1155 با یه 3770 بخر. میدونم قدیمین ولی این سوکت جدیدا خیلی گرونن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

قطعاتو رد کن یه باندل سوکت 1155 با یه 3770 بخر. میدونم قدیمین ولی این سوکت جدیدا خیلی گرونن.

خوب  دلیل اصلی که ryzen  رو انتخاب کردم دقیقا همین قیمت نا معقول برند اینتل تو ایرانه هر چی فکر کردم با این هزینه مد نظرم باید یه ای ۳ بگیرم یا مدل های قدیمی رو 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sky84 گفته است :

دادا در مورد بازی اساسین اورجین باید بگم ک برا من گرافیک 1070 دارم لگ میزنه.یکی از بچه ها تو گروه 1080 داشت برا اونم لگ میزد.کلا بازیش زیاد بهینه نیس.

اگه میخوای کلا ارتقا بدی بیا رو رایزن نسل جدید.اصلا به نسل 1155 نری ک اشتباهه!نمیدونم این رفیقمون چطور همچین پیشنهادی داد به شما ک از سوکت چند نسل قبل اینتل بگیرید!

ولی خب اگه کلا واسه بازی اساسین میخوای با ارتقا هم به اون صورت دردی ازت دوا نمیشه.بازیش بهینه نیس

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ali.king گفته است :

دادا در مورد بازی اساسین اورجین باید بگم ک برا من گرافیک 1070 دارم لگ میزنه.یکی از بچه ها تو گروه 1080 داشت برا اونم لگ میزد.کلا بازیش زیاد بهینه نیس.

اگه میخوای کلا ارتقا بدی بیا رو رایزن نسل جدید.اصلا به نسل 1155 نری ک اشتباهه!نمیدونم این رفیقمون چطور همچین پیشنهادی داد به شما ک از سوکت چند نسل قبل اینتل بگیرید!

ولی خب اگه کلا واسه بازی اساسین میخوای با ارتقا هم به اون صورت دردی ازت دوا نمیشه.بازیش بهینه نیس

اخه فقط بحث اساسین نیست بازی وار هامر هم اذیت میکنه تو جنگ ها 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...