رفتن به مطلب

فروش MSI GTX 1060 3GT OCV2 3GB - قیمت جدید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام

سه عدد گرافیک

GTX 1060 3GT OCV2 3GB

به همراه  کارتن و متعلقات و گارانتی ( تا سال 99 گارانتی داره )

لینک کالا و مشخصات در لیون کامپیوتر

قیمت پایه:1400

گام مزایده:25

و فروش فوری:1500

تمام شدن مزایده 24 ساعت پس از بالاترین پیشنهادبه مبنای قیمت پایه برای هر کارت

در صورت نیاز به تصاویر بیشتر قابل ارسال است اما کارت شناخته شده ای است

در صورتی که از روش پرداخت تضمینی استفاده شود مشکلی برای ارسال نیست

اما اینکه کارت رو بفرستم شما ببینید ، خوشتون بیاد ، تست کنید ، یه چند دست بازی کنید بعد واریز بفرمایئد متاسفانه امکان پذیر نیست ،

کارت در کرج هست و پس از واریز بوسیله پست در کارت اصلی خودش با امنیت فیزیکی  ارسال می شه که خیالتون از آسیب ندیدن راحت باشه

امکان تحویل بصورت حضوری هم فراهم است ، در صورت ارسال با پست هزینه ارسال با خریدار است ،  درصورت انتخاب لیون به عوان واسط خرید هزینه های لیون با خریدار است

2.jpg

1.jpg

ویرایش شده توسط wanener
تغییر قیمت
لینک به دیدگاه

یکیشو پایه حضوری خریدارم

ویرایش شده توسط Mohammad Hasan Shabani
لینک به دیدگاه

سلام

جسارتا در صورت اول ارسال سپس واریز وجه ، پایه خریدارم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام

جسارتا در صورت اول ارسال سپس واریز وجه ، پایه خریدارم

شرمنده مال دزدی نیست که بفرستم  بشینم به امید واریز وجه که اگر واریز شد خوشحال بشم اگر هم از کفم رفت دلم نسوزه

ویرایش شده توسط wanener
لینک به دیدگاه

فوری خریدارم
با تست توسط لیون کامپیوتر

ویرایش شده توسط hamidreza313
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، wanener گفته است :

شرمنده مال دزدی نیست که بفرستم  بشینم به امید واریز وجه که اگر واریز شد خوشحال بشم اگر هم از کفم رفت دلم نسوزه

?  دوست عزیز وقتی در چنین فضاهایی معامله میکنید و امتیاز بازارچه که همون اعتبار شما حساب میشه ندارید قاعدتا از شما درخواست اول ارسال می شود و شما نباید اینگونه جواب دهید. وقتی اعتبار شما برای یک معامله کافی نباشد کسانی که امتیازشون بالاست و توی فروم افراد معتبر و قابل اعتمادی هستند درخواست اول ارسال می کنند. در نهایت اینکه اگر به هیچ کس هم اعتماد ندارید خیلی  راحت میتونید بگویید اول ارسال برایم مقدور نیست و درنهایت میتونید از سیستم واسطه لیون استفاده کنید.

چون وقتی شمایی که اعتباری برای اعتمادسازی ندارید اینگونه جواب میدهید طرف مقابل که بالاخره اعتبار هم در این انجمن دارد جوابهای بیشتری با این لحن دارد که به شما بگوید.

پس لطفا قدری خویشتن دار باشید و جوابهای منطقی تری بدید.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Aria.Jafari گفته است :

1f632.png  دوست عزیز وقتی در چنین فضاهایی معامله میکنید و امتیاز بازارچه که همون اعتبار شما حساب میشه ندارید قاعدتا از شما درخواست اول ارسال می شود و شما نباید اینگونه جواب دهید. وقتی اعتبار شما برای یک معامله کافی نباشد کسانی که امتیازشون بالاست و توی فروم افراد معتبر و قابل اعتمادی هستند درخواست اول ارسال می کنند. در نهایت اینکه اگر به هیچ کس هم اعتماد ندارید خیلی  راحت میتونید بگویید اول ارسال برایم مقدور نیست و درنهایت میتونید از سیستم واسطه لیون استفاده کنید.

چون وقتی شمایی که اعتباری برای اعتمادسازی ندارید اینگونه جواب میدهید طرف مقابل که بالاخره اعتبار هم در این انجمن دارد جوابهای بیشتری با این لحن دارد که به شما بگوید.

سلام  امین جان

خیلی وقت ها میتونیم مودبانه و‌منطقی پاسخگو باشیم تا اینکه جور دیگه برخورد کنیم و باعث کدورت و ناراحتی بشیم.

پ.ن : بنده معمولا جوابی به چنین ادبیاتی نمیدم و خیر انجام معامله رو کنار میذارم

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

فوری خریدارم

ویرایش شده توسط hamidreza313
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hamed2G گفته است :

سلام  امین جان

خیلی وقت ها میتونیم مودبانه و‌منطقی پاسخگو باشیم تا اینکه جور دیگه برخورد کنیم و باعث کدورت و ناراحتی بشیم.

سلام حامد جان سکوت شما نشانه ادب و متانت شماست. هرکسی که با شما معامله ای انجام داده باشه شما براشون شناخته شده و قابل احترامید.

عذرخواهی می کنم از استارتر گرامی بابت توضیحات خارج از موضوع تاپیک و قطعا دوست مون هم منظور بدی نداشته و فقط قدری توی نوشتن متنشون دقت نکرده اند. و صد البته که ایشون هم دوست محترمی هستند.

بچه های فروم لیون همشون گلند. ?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، AminA گفته است :

درود. ماین هم شده (چند سال)؟

سلام ، کارت به سال نکشیده عمرش

روی سیستم بوده و به دلیل مسافرت فروخته میشه فک رمیکنم دو سال و نیم گارانتیش مونده باشه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Aria.Jafari گفته است :

1f632.png  دوست عزیز وقتی در چنین فضاهایی معامله میکنید و امتیاز بازارچه که همون اعتبار شما حساب میشه ندارید قاعدتا از شما درخواست اول ارسال می شود و شما نباید اینگونه جواب دهید. وقتی اعتبار شما برای یک معامله کافی نباشد کسانی که امتیازشون بالاست و توی فروم افراد معتبر و قابل اعتمادی هستند درخواست اول ارسال می کنند. در نهایت اینکه اگر به هیچ کس هم اعتماد ندارید خیلی  راحت میتونید بگویید اول ارسال برایم مقدور نیست و درنهایت میتونید از سیستم واسطه لیون استفاده کنید.

سلام ، تا جایی که من دید و میدونم لیون کامپیوتر یک سیستم واسط برای چنین مواردی داره که پول رو اونها میگیرن و بعد از تائید خریدار واریز میشه به حساب فروشنده و بالعکسش بعد از تائید فروشنده از اینکه قطعه رو همانطور که فرستاده پس گرفته پول رو برمیگردونن به فروشنده ،

و تا جایی که من زیاد دیدم در این فروم امتیاز در بیشتر موارد ارزشی نداشته و فروشنده ها و خریدارهای زیادی روی همین امتیاز متضرر شدند

شما که اعتبار زیادی دارید و دوستان دیگه که اعتبار زیادی دارند میتونن این مورد رو در فروم مشاهده کنند و ناراحت نشند

وقتی شما شرط میزاید که اگر ارسال میکنی و بعد واریز میکنم شما خدای این فروم هم که باشید بنده خدا هستید ، بعد از اینکه کارت دست شما رسید هزار و یک رخداد میتونه باعث واریز نشدن پول به حساب من بشه

قبل از طرح چنین سوالی قاعدتا باید انتظار هر نوع جوابی رو داشته باشید چون خارج از عرف خرید و فروش اینترنتی است ،

بنده برای تحویل کارت بصورت حضوری و یا استفاهد از سیستمی که شما استاید باتجربه در این فروش یا آن آشنا هستید مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hamidreza313 گفته است :

فوری خریدارم

تست لیون کامپیوتر نمیدونم چیه اما مشکلی نیست ، راهنمایی کنید چطور باید انجام بشه

تا اینچا برای شما هست

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

سلام  امین جان

من از شما عذر خواهی میکنم ،پاسخ تند من درخود ادبیات مودبانه شما نبود ، صرفا از پیشنهادهای بی ربط و خودخواهانه  خصوصی و پیامکی دوستان عصبی بودم ، ترکش آن در پاسخ به شما باعث کدورت خاطر شد

پوزش.....

ویرایش شده توسط wanener
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hamidreza313 گفته است :

فوری خریدارم

منتظر پاسخ شما درخصوص روش تست و پرداخت هستم چون شما به قیمت فوری درخواست داده اید

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، wanener گفته است :

منتظر پاسخ شما درخصوص روش تست و پرداخت هستم چون شما به قیمت فوری درخواست داده اید

سلام توی خصوصی بهتون پیام دادم

با تشکر

برای ورود به بخش خصوصی از بالای صفحه سایت از طریق اون شکلک نامه که کنار زنگوله هست میتونید واردبشید اونجا بهتون پیام دادم5b08508e51c70_Screenshot_-.thumb.png.9f0e2a7c9ec1ce79c4d4a790d0c6ea8d.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، wanener گفته است :

یکی از کارتها با این دوستمون هماهنگ شد برای ارسال و تست لیون

یک عدد دیگه قابل فروشه

لینک به دیدگاه

بنده یک عدد گرافیک 1060 رو گرفتم  سالم و اوکی بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...