رفتن به مطلب

دو عدد گرافیک ASUS STRIX GTX1070 8G آکبند

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود به همه دوستان

دو عدد گرافیک ASUS STRIX GTX1070 8G آکبند دارای گارانتی 36 ماهه حامی برای فروش موجوده. فروش بصورت تکی یا باهم و قیمت پیشنهادیه. تحویل در کرج بصورت حضوری و برای بقیه دوستان ارسال بوسیله تیپاکس میباشد. موفق باشید

لینک مشخصات در دیجی کالا

ASUS.jpg

لینک به دیدگاه

قیمت مدنظر رو برای بنده بفرستین

ویرایش شده توسط Legend98i
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Legend98i گفته است :

قیمت مدنظر رو برای بنده بفرستین

دوست گرامی همونطور که در پست اول هم گفته شده قیمت پیشنهادی هست و میتونید در پ خ اون رو مطرح کنید. با توجه به قیمت بازار اگر منصفانه باشه تقدیمتون خواهد شد. موفق باشید

لینک به دیدگاه

این یکعدد گرافیک باقی مونده فقط با 3 گرافیک MSI فروخته میشه و متاسفانه فروش تکی نداریم مگر اینکه برای همه گرافیکها مشتری جداگانه وجود داشته باشه..

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohsentotti گفته است :

این یکعدد گرافیک باقی مونده فقط با 3 گرافیک MSI فروخته میشه و متاسفانه فروش تکی نداریم مگر اینکه برای همه گرافیکها مشتری جداگانه وجود داشته باشه..

مدل گرافیک های ام اس ای رو لطف میکنید

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، pooriya_shift گفته است :

مدل گرافیک های ام اس ای رو لطف میکنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Solo گفته است :

2300

دوست گرامی شما به قیمت 3 میلیون برای من بیار 2 تا ازت میخرم. گرافیک 1060 کارکرده رو در همین انجمن 2350 آگهی کردن بعد 1070 آکبند 2300؟!! دوستان لطفا از دادن قیمتهایی که به نوعی توهین به من و خودشون هست خودداری کنن! در ضمن همونطور که گفتم این گرافیک فقط با سه گرافیک دیگه فروخته میشه.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mohsentotti گفته است :

دوست گرامی شما به قیمت 3 میلیون برای من بیار 2 تا ازت میخرم. گرافیک 1060 کارکرده رو در همین انجمن 2350 آگهی کردن بعد 1070 آکبند 2300؟!! دوستان لطفا از دادن قیمتهایی که به نوعی توهین به من و خودشون هست خودداری کنن! در ضمن همونطور که گفتم این گرافیک فقط با سه گرافیک دیگه فروخته میشه.

دوست عزیز شما فرمودین قیمت پیشنهادی. من هم پیشنهاد دادم. بهتر بود قیمت پایه مشخص میکردین که قیمت ها بالای قیمت پایه باشن.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Solo گفته است :

دوست عزیز شما فرمودین قیمت پیشنهادی. من هم پیشنهاد دادم. بهتر بود قیمت پایه مشخص میکردین که قیمت ها بالای قیمت پایه باشن.

دوست عزیز گفتم پیشنهادی اونهم معقول نه دیگه اینکه اینقدر غیرمنطقی! جنس دزدی که نمیفروشم! آکبند این کارت رو دیجی کالا داره 4400 میفروشه (کار به کم و زیاد بودن قیمت این سایت ندارم) بعد شما چون گفتم قیمت پیشنهادی هست باید 2 میلیون از قیمت دیجی کالا پائینتر پیشنهاد بدید؟! والا جنس دست دوم رو اینقدر تو سرش نمیزنن که شما تو سر جنس آکبند زدید! درهرحال فروش این کارت در این تاپیک دیگه منتفی شد و همونطور که گفتم فقط با اون سه تا MSI دیگه فروخته خواهد شد.

لینک به دیدگاه

امیدوارم به قیمت دلخواهتون بفروشید البته که ارزش کارتاتون بیشتر از ٣ تومنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام 

آخرین قیمت مد نظرتون برای دوتاش باهم رو برام بفرستین ممنون?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...