رفتن به مطلب

دوستان گلم مشاوره بدید برای انتخاب باندل ryzen

Recommended Posts

سلام به همه دوستان گل لیون امیدوارم همیشه سلامت باشید که بهترین سرمایه همین سلامتی هست 

برای انتخاب مین و سی پی یوی ryzen نیاز به مشاوره شما دوستان عزیزم رو دارم . ممنون میشم یه راهنمایی بکنید خیلی تست و بنچمارک دیدم ولی بازم یه مقدار دودل هستم در انتخاب 

استفاده بیشتر برنامه هست تا بازی . حالا گاهی وقتی گیم هم میتونه باشه . مثلا کانورت تصویر یا رندر 3ds max . یا فتوشاپ و ......

یه کارت asus rx 560 4gb موجوده پس گرافیک همین هست 

مین MSI B350 Tomahawk و mortar رو تست دیدم ولی نمیدونم کدوم گزینه بهتری هست یا مدل دیگه ای باشه که کارایی بهتر داشته باشه فقط b350 بیشتر نمیخوام هزینه کنم . سی پی یو 1600 یا 1600x رو انتخاب کردم به نظرتون کافیه برام ؟ 

برای رم هم 8 گیگ نیاز دارم . دوال که خیلی گرونه یه کاناله معرفی کنید که هماهنگ باشه با سیستم ممنون میشم 

پیشاپیش از همه دوستان که زحمت میکشن تشکر میکنم 

لینک به دیدگاه

سلام .

توی رندر گیری ما کافی بودن نداریم !

شما 1800X رو هم که بگیرید کمه ! به عبارت دیگه CPU قوی تر = زمان کمتر رندرگیری .

اما 1600 به نسبت قیمتش واقعا پردازشگر خوبیه .

توی اون دوتا مین به نظرم MSI B350 Tomahawk یه درصد کمی بهتر باشه . البته عمده تفاوت این دو برد گمونم به کارت صدا محدود میشه .

شما باید بسته به قیمت خرید کنید هرکدوم که ارزونتر گیرتون میاد .

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام .

توی رندر گیری ما کافی بودن نداریم !

شما 1800X رو هم که بگیرید کمه ! به عبارت دیگه CPU قوی تر = زمان کمتر رندرگیری .

اما 1600 به نسبت قیمتش واقعا پردازشگر خوبیه .

توی اون دوتا مین به نظرم MSI B350 Tomahawk یه درصد کمی بهتر باشه . البته عمده تفاوت این دو برد گمونم به کارت صدا محدود میشه .

شما باید بسته به قیمت خرید کنید هرکدوم که ارزونتر گیرتون میاد .

ممنون دوست عزیز بله میدونم که هرچی پول بدی همونقدر آش میخوره . منظورم تو محدوده قدرت 1600 گفتم شاید سی پی یویی باشه که بنده نتونستم پیدا کنم 

برای مین هم اگر تفاوت فقط کارت صدا باشه که خوب مورتار ارزونتر هست پس به نظر نسبت به قیمت بهتر میاد 

برای رم هم اگر مدلی معرفی میکردید خیلی خوب میشد چون شنیدم همه رم ها با سیستم رایزن سازگاری ندارن حالا نمیدونم این قضیه چقدر درست هستش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، babak_11 گفته است :

ممنون دوست عزیز بله میدونم که هرچی پول بدی همونقدر آش میخوره . منظورم تو محدوده قدرت 1600 گفتم شاید سی پی یویی باشه که بنده نتونستم پیدا کنم 

برای مین هم اگر تفاوت فقط کارت صدا باشه که خوب مورتار ارزونتر هست پس به نظر نسبت به قیمت بهتر میاد 

برای رم هم اگر مدلی معرفی میکردید خیلی خوب میشد چون شنیدم همه رم ها با سیستم رایزن سازگاری ندارن حالا نمیدونم این قضیه چقدر درست هستش 

خواهش می کنم .

به نسبت قیمت در برابر پرفورمنس 1600 بسیار ارزشمنده و من توی این رنج قیمت بهتر سراغ ندارم .

درمورد مین اطلاعات محدودی دارم ولی فکر نکنم تفاوت خاصی بینشون  باشه .

این مشکل رم برای رایزن ها وجود داره و بهتره به لیست مادربردی که میخواهید بخرید مراجعه کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...