رفتن به مطلب

معرفی شرکت SENNHEISER و محصولات آن

maxel134
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان بالاخره امروز رفتم و این هدفون رو خریدم از بازار به قیمت 27 تومن با گارانتی نامداران و یکسال تعویض

دوستان ابتدا که پک معمولیش رو دیدم بازم به خودم گفتم که دیوونه شدی میخوای 27 تومن پول بدی B)

ولی گفتم برای یک بار امتحان بد نیست و هم اینکه یه تجربه میشه

نمیدونم چجوری باید صدایی رو که میشه با این هدفون سری معمولی این برند شنید رو براتون توصیف کنم فقط میتونم یه جمله بگم

همون چیزی که فکر میکنید هست و اصلاً شکی تو کیفیتش نیست این رو از این لحاظ میگم که خودم هدفون های فلیپس و کریتیو رو امتحان کردم و اونها هم عالی بود ولی این لامسب یه چیز دیگه ایی هست کاملاً مشخص هست که لِول کاری این برند کاملاً متفاوت هست

به نظر من پولاتون رو جمع کنید و حتماً از این برند خریداری کنید منکه با خودم قول گذاشتم که اگه هدست کامپیوتر خراب شد حتماً از این برند بگیرم سری بعد

درضمن فقط یه مشکل داره اونم نمیدونم مشکل هست یا نه

وقتی صدا رو زیاد میکنی صدای آهنگ از هدفون خارج میشه به نظر من این یه نوع مشکل هست

البته برای من رو زده ساخت چین نمیدونم اینهایی که آقای حسینی آوردن هم اینجوری هستن یا نه

ببینید

39306717470424046855.jpg

دوست عزیز سلام

بیرون آمدن صدا طبیعی است

پس کاملا راضی هستی - پس باید دید دیگه مدلهای HD چه شاهکارهایی هستن

مبارک باشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

نتایج نظرسنجی از مخاطبان مجلات معتبر فناوری اطلاعات در ماههای اخیر درباره محصولات سنهایزر در مقایسه با دیگر برندها

post-9004-080958900 1317884395_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دومین نمایشگاه لوازم جانبی تلفن همراه در محل بازار موبایل ایران

از روز دوشنبه 25 مهر تا جمعه 29 مهر ماه در طبقه سوم بازار موبایل ایران برگزار میشه

غرفه سنهایزر هم بر قراره دوستان می تونند بیان مدلهای رو از نزدیک ببیند و حال کنند و البته خرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز سلام

بیرون آمدن صدا طبیعی است

پس کاملا راضی هستی - پس باید دید دیگه مدلهای HD چه شاهکارهایی هستن

مبارک باشه

برو بابا این داره میترکونه کیفیت رو خداییش

پس باید واقعاً HD رو دید چیه

من به این مدل از 100 امتیاز 100 میدم بی اغراق

این رو دیشب وصل کردم به گوشی W800 سونی اصلاً مونده بودم آخه چجوری امکان داره اینقدر کیفیت داشته باشه (خدا منو بکشه اگه دروغ بگم دوستان)تازه این چینی هست اونطور که دوستان گفتند حالا باید دید محصولاتی رو که تو آلمان تولید میکنه چه کیفیتی داره

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

برو بابا این داره میترکونه کیفیت رو خداییش

پس باید واقعاً HD رو دید چیه

من به این مدل از 100 امتیاز 100 میدم بی اغراق

این رو دیشب وصل کردم به گوشی W800 سونی اصلاً مونده بودم آخه چجوری امکان داره اینقدر کیفیت داشته باشه (خدا منو بکشه اگه دروغ بگم دوستان)تازه این چینی هست اونطور که دوستان گفتند حالا باید دید محصولاتی رو که تو آلمان تولید میکنه چه کیفیتی داره

تبریک میگم بهتون که تونستید بهترین انتخاب رو داشته باشید و کاملا راضی باشید

اما یک نکته عرض کنم که اگه با گارانتی نامداران گرفتید مطمن باشید که اصلی است

این یک مسله مثل اینکه در ایران تبدیل به یک معضل شده اونم هم made in china رو جعبه های برندهای معتبر

برندهای معتبری همچون اپل - نوکیا - سنهایزر و .... به خاطر مسائل و قوانین سخت تامین اجتماعی و قوانین حاکم بر کار اتحادیه اروپا و حقوق و دستمزد و دیگر مواردی از این قبیل

کارخانه های خود را در کشور چین تاسیس کردند ولی تمام قطعات - کنترل کیفیت - نوع قطعات و هر آنچه که شما فکر می کنید که در یک کارخانه مثلا امریکایی اتفاق می افته در اون کارخانه ها هم در چین اتفاق می افته چون فقط محل کارخانه تغییر کرده دستورالعمل و قوانین حاکم بر تولید محصول که فرقی نکرده

ولی چون از گمرک کشور چین باید ترخیص بشه و پروفرما براش تشکیل بدن قطعا ساخت کشور چین باید بخوره این قانون در تمام دنیا حاکم است

به هر حال بحث تحریم هم که مزید بر علت شده که برندهای معتبر که از نظر قوانین کشور خودشون هم تحت فشار هستند مجبور هستند کالاهایی که در کارخانه چین اونها تولید میشه رو بیشتر به ایران بفرستند و این مسله همیشه در مذاکرات خرید های خارجی که ایرانیها به این مسله حساسیت دارند جزو زنگ تفریح جلسات میشه و اونها اصلا این مسله رو درک نمی کنند و میگن مگه مردم ایران برند به این بزرگی روی جعبه رو نمی بیبند و میرند پشت جعبه به اون کوچکی براشون مهمتر شده (البته خوب برای اونها هم کمی غیر قابل باور هست که ایران هم مملو از کارهای کپی شده تقلبی توسط چینی ها شده)

خلاصه اینکه از نظر مواد اولیه - اسمبل - کنترل کیفیت و کلا تولیدات محصولاتی که برند هستند هیچ تفاوتی با هم دیگه ندارند به هیچ عنوان

لینک به دیدگاه

post-9004-0-45398400-1318661849_thumb.jpg

در غرفه Sennheiser در نمایشگاه کمکس

واقع در طبقه سوم بازار موبایل ایران

از روز دوشنبه 25 مهر الی چمعه 29 مهرماه

از ساعت 10 صبح الی 8 شب پذیرایی شما دوستان خواهیم بود

لینک به دیدگاه

دوستانی که قصد خرید دارند حتما سری بزنید

و منتظر سورپرایزها در نمایشگاه باشید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

معرفی سایتی که این امکان رو به ما میده با توجه به نیازمون بتونیم مدل های مورد های نظر رو راحت تر پیدا کنیم (مخصوص مدلهای سنهایزر)

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

آقایون ببخشید کلاً سری سنهایزر از نظر قدرت و کیفیت در رده بالاتری قرار میگیره یا این beat که کلی سر و صدا کرده تو بازار ما ؟؟؟

کسی میتونه در این مورد کمکی کنه؟؟؟؟؟

به نظر خودم فکر کنم سنهایزر یه سر و گردن بالاتر هست نظر شما چی هست ؟؟؟(کلاً منظورم هست)

باز نگید این مدلش با اون مدل ...

لینک به دیدگاه

آقایون ببخشید کلاً سری سنهایزر از نظر قدرت و کیفیت در رده بالاتری قرار میگیره یا این beat که کلی سر و صدا کرده تو بازار ما ؟؟؟

کسی میتونه در این مورد کمکی کنه؟؟؟؟؟

به نظر خودم فکر کنم سنهایزر یه سر و گردن بالاتر هست نظر شما چی هست ؟؟؟(کلاً منظورم هست)

باز نگید این مدلش با اون مدل ...

خوب دوست گرامی

به قول شما اگه بخواهیم کلا منظورمون رو بگیم نه اینکه بگیم این مدل با اون مدلش

شما و یا هر دوست دیگه ای وقتی بیتس بخرید که تست کرده باشید و از صداش خوشتون اومده باشه

ولی این رو در نظر داشته باشید که تست فقط نهایتا میشه دو دقیقه اما شما این هدفون رو می خواهید که شاید ساعتها استفاده کنید و به موزیک گوش بدید و چیزی که ثابت شده است و در فروم های حرفه ای دنیا هم که درباره اش صحبت و بحث شده در هیچ یک از این نوشته ها اعم از مقاله و ریوها به این برند به عنوان یک برند حرفه ای در زمینه موسیقی و در طراحی و ساخت هدفون حرفه ای دیده نشده فقط و فقط جنبه تبلیغاتی و فشنی داره و اصلا در بعضی از فرمهای خیلی تخصصی به عنوان اسباب بازی ازش یاد کردند ( البته تاکید می کنم ققط انتقال صحبت ها بود نه نظر شخصی) حتی پیش بینی میشه که برندی باشه که نهایتا 3-4 سال بعد اثری از تولیدات و اسمش نباشه

ولی فقط یک چیز:

این برند هیچ وقت صاحب صدای بالاتر از حد آماتوری نخواهد شد حالا داشته باشیم که کلاسیک قوی ترین سبک موسیقی و اینکه قوی ترین و حرفه ای ترین هدفونها هم از پس اجرای اون توش موندن، دیگه چه برسه به این برند که در سطح آماتوری صداش گیر کرده (:

ویرایش شده توسط monavari
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بچه ها بیایین با هم جمع شیم نفری ده هزار تومن بزاریم این هدفون دو ملیون تومنی رو بخریم هر شب دست یکیمون باشه

:wacko:

بابا قیمتا بالاست

نجومی هست

چه طوری اینا رو بخریم؟

فکرشو بکن واسه تبلت 700 دلاری که به دلار خریدمش یا واسه کامپسوترم بیام دو ملیون تومن پول بدم

واسه من به صرفه نیست اما به هرحال خفنه

خیلی عالیه

خیلی با کیفیته

ای خداا

آدم اینا رو میبینه 8-X اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جوابی قاطع برای دوستان که فکر میکنن BEAT خفن هست

در هیچ یک از این نوشته ها اعم از مقاله و ریوها به این برند به عنوان یک برند حرفه ای در زمینه موسیقی و در طراحی و ساخت هدفون حرفه ای دیده نشده فقط و فقط جنبه تبلیغاتی و فشنی داره و اصلا در بعضی از فرمهای خیلی تخصصی به عنوان اسباب بازی ازش یاد کردند ( البته تاکید می کنم ققط انتقال صحبت ها بود نه نظر شخصی) حتی پیش بینی میشه که برندی باشه که نهایتا 3-4 سال بعد اثری از تولیدات و اسمش نباشه

ولی فقط یک چیز:

این برند هیچ وقت صاحب صدای بالاتر از حد آماتوری نخواهد شد حالا داشته باشیم که کلاسیک قوی ترین سبک موسیقی و اینکه قوی ترین و حرفه ای ترین هدفونها هم از پس اجرای اون توش موندن، دیگه چه برسه به این برند که در سطح آماتوری صداش گیر کرده (:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آخرش باید این Beats رو خودم تست کنم فکر کنم چون اکثر کسایی که میگن خیلی عالیه قبلا هدفون حرفه ای نداشتن اینطور قلمداد میکنند!

فشنی رو موافقم بیشتر برای مد هست تا حرفه ای برای کار حرفه ای بنده بالاتر از سنهایزر ندیدم!

موفق باشید!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان کسی قیمت از این مدل:

Sennheiser CX 400 II Precision

داره؟

با توجه به قیمت سایت های خارجی باید زیر 60 تومان باشه.

هرچند مدل پایینیش تو سایت زده 80 تومان.

جایی واسه خرید این مدل هست؟(البته آنلاین)

ویرایش شده توسط miladna
لینک به دیدگاه

به نظر من که قیمت هدست های sennheiser وbeat الکی گرونه و این قیمتها یه جورایی به خاطر تجملی بودن گرونه مثل صنعت موتورسازی که مثلا موتور با برند ducati چندین برابر برند suzuki با همون مشخصات و از نظر قدرت یکسان قیمت دارند.به نظر من هدست icemat واقعا عالیه هم از نظر قیمت هم صدا با کارت صدا در حدود 200 تومن هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من که قیمت هدست های sennheiser وbeat الکی گرونه و این قیمتها یه جورایی به خاطر تجملی بودن گرونه

داداش برندهای گرونتر هم تو بازار ما موجود هستند.Klipsh و Bose هم قیمتهای خیلی خفنی دارند.البته قیمت بالای کلیپش کاملا به جا هست و به نظر من برترین برند هست و سال گذشته بهترین EARphONE دنیا رو داشته از دید مجامع و سایتهای معتبر.لاجیتک .ریزور و مایکروسافت هم از قاعده ی قیمت بالای محصولات تو کشور ما مستثنی نیستند و قیمتهای کذایی دارند.

بهترین قیمت به کارایی تو زمینه محصولات این چنینی برند Philips میدونم.

لینک به دیدگاه

دوستان کسی قیمت از این مدل:

Sennheiser CX 400 II Precision

داره؟

با توجه به قیمت سایت های خارجی باید زیر 60 تومان باشه.

هرچند مدل پایینیش تو سایت زده 80 تومان.

جایی واسه خرید این مدل هست؟(البته آنلاین)

با تشکر از دوستان عزیز به خاطر پاسخگویی!!!

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان عزیز به خاطر پاسخگویی!!!

سلام دوست گرامی

این مدلی که شما می فرمایید خیر نیست

اما دو مدل مشابه هست که خیلی نه ازنظر کیفی و نه ازنظر مشخصات ظاهری با مدل مورد نظر شما تفاوت ندارند

مدل cx 300 II هست که خیلی خوبه

و یک مدل هم CX 310 هست که با همکاری شرکت آدیداس تولید شده و و در سری کلاس CX ها قرار گرفته

نزدیکترین مدل به مدل درخواستی شما همون cx 300 II هست

با تشکر

ویرایش شده توسط monavari
لینک به دیدگاه

داداش برندهای گرونتر هم تو بازار ما موجود هستند.Klipsh و Bose هم قیمتهای خیلی خفنی دارند.البته قیمت بالای کلیپش کاملا به جا هست و به نظر من برترین برند هست و سال گذشته بهترین EARphONE دنیا رو داشته از دید مجامع و سایتهای معتبر.لاجیتک .ریزور و مایکروسافت هم از قاعده ی قیمت بالای محصولات تو کشور ما مستثنی نیستند و قیمتهای کذایی دارند.

بهترین قیمت به کارایی تو زمینه محصولات این چنینی برند Philips میدونم.

با سلام به همه دوستان

در ابتدا من خدمت همه عزیزان عرض کنم که من قصد دفاع از برند یا نوع خاصی از هدفون ها رو اصلا ندارم فقط به جهت کمک به روشن شدن ابعاد این مسئله و تبادل نظر با بقیه دوستان تجربیات و تحقیقات خود رو انتقال می دهم لطفا برداشت دفاع از برندی در این خصوص نباشه

اصلا کلا فلسفه وجودی هدفونها و شاید هم بخواهیم گسترده تر بیان کنیم لوازم جانبی که در حوزه ای تی در حال تولید و طراحی هستند بنا به نیازها و تقاضای کاربران این گونه ابزار طراحی شده اند که با پیشرفت چشمگیری که در این زمینه بخصوص در چند سال اخیر بوقوع پیوست خلاقیت و نواوری هم به جنبه های تولید این ابزار کمک بسیاری نمود که هدفون و ابزار جانبی موسیقی هم از این قاعده مستثنی نیست.

کلمه بهترین و خوبترین همیشه جزء کلماتی بوده که ما همیشه در انتخاب هر کالایی یا از فروشندگان و یا از سوی مصرف کنندگان کالا برای معیار انتخاب کالای خود میشنویم. که اگه قرار باشه به صورت دقیق به این مسئله فکر کنیم در واقع خیلی به یک نتیجه قاطع نمی رسیم که واقعا بهترین کالا و خوب ترین کالا همینی بوده که ما انتخاب کردم و یا همینی که به ما پیشنهاد داده اند. هدفون هم نیز در ایران یک معیاری برای خود پیدا کرده و همه در اولین جملات خود این رو عنوان می کنند که آقا یه هدفون بده به ما که صدای خیلی بلندی داشته باشه - هدفون با صدای بلند - از نظر کدام علوم مهندسی صدا و مسائل و مبحث صدا این به عنوان معیار هست ؟؟؟؟!!! آیا بهتر نیست یک امپلی فایر به جای هدفون بخریم - آیا بهتر نیست که با ابزار راحتی و ارزان تر شنوایی خود را به عمد از دست بدهیم !!!

و هر کاربری هم که هر نوع مدلی از هدفونها رو داشته و ارزش راضی بوده و به عنوان بهترین هدفون به دیگران معرفی می کنه البته مخالف این مسئله نیستم که از کالایی که راضی هستیم رو دیگران معرفی نکنیم اما

آیا اون فرد هم قرار مثل ما از اون هدفون اون کاربردی که ما داشتیم رو داشته باشه ؟؟؟

ایا اون فرد هم قراره مثل ما همون سبک موسیقی که ما گوش می کنیم گوش بکنه ؟؟

ایا اون فرد هم قراره مثل ما از همون دستگاه پخشی که ما استفاده می کردیم استفاده بکنه ؟؟

ایا اون فرد هم قراره مثل ما از تفکیک صدای موسیقی هنگام گوش دادن به اون لذت ببره ؟؟؟

یا اصلا اون فرد با چه توجیه و کاربردی اقدام به تهیه هدفون داره می کنه ؟

پس برای انتخاب بهترین چند فاکتور ابتدایی هست که باید در نظر داشته باشیم

نوع کاربرد - نوع دستگاه پخش (پلیر) - نوع سبک -

و کلا یک موردی هست که همیشه ما به آن دقت نمی کنیم هدفون هم تا درصد قابل توجهی همانند یک تابلوی نقاشی می مونه و همه ما (حداقل شخص خود بنده) هیچ لذتی از دیدن نقاشیهای یک نقاش بسیار مشهور که تابلوهای اون بالای چند میلیون دلار هست لذت نمی برم اما یک نقاش و یا کسی که از اون نقاشی همه اون چیزی رو که باید درک بکنه رو میدونه همیشه آرزوی داشتن یک همچین تابلویی رو در تمام عمر خودش داره

قریب به اتفاق دوستانی که نظرات ضد و نقیض فراوانی در زمینه نوع برند و علت قیمت و دیگر موارد از این قبیل رو در مورد برندها اعلام می کنند بعید میدونم که تا حالا تعداد برندها و تعداد هدفونهایی که تا حالا حتی برای تست هم که شده باشه باستفاده کردند ه عدد 3 برسه اما نظرات بسیار محکم و قاطعی رو صادر می کنند !!!!!

چه سابقه ای از علم موسیقی، تفکیک پذیری موسیقی، آنالیز موسیقی، داریم که به این صورت قاطع حکم صادر می کنیم که .....

بعضی از دوستان نیز قیمت رو ملاک انتخاب خود قرار می دهند که خوب این هم به نوعی اشتباه هست که باید در نظر داشت گرون ترین همیشه بهترین نیست چون همون مدل گرونتر هم برای یک کاربرد خاص دیگه طراحی و تولید شده و شاید هیچ همخوانی برای کاربرد ما نداشته باشه

به هر حال اگه قرار باشه در این مورد صحبت و بررسی بشه از دوستانی هم که صاحبنظر هستند دعوت می کنم که نظرات خودشون رو عنوان بکنند و در کل

قصد بنده از طرح این مسله اینکه به همدیگه کمک کنیم بهترین انتخاب رو برای کاربرد خودمون داشته باشیم فارغ از برند و قیمت

با تشکر

ویرایش شده توسط monavari
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز یک نگاهی به سایت زیر بیاندازید، البته قرص زیر زبانی هم بخورید!

http://www.monstercable.com/headphones/

اکثر مدلهای جدید Beats اینجا هست، البته قیمتهای خیلی تندی هم داره

من تعریف sennheiser را زیاد شنیدم ولی متاسفانه هنوز تست نکردم تا بتونم نظر بدم، اما کلا محصولات خیلی گرونی میزنه، فقط یک سوال برای من باقی مونده که چرا DJ ها از sennheiser استفاده نمی کنند و معمولا دنبال Pioneer هستند، البته DJ Desk ها اکثرا پایونیر هستند و معمولا یک هدست هم همراش هست. شاید هم DJ ها مثل ما از قشر کم درآمد هستن؟؟!!

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

بله senhheiserمدیری با تدبیر به نا fritz sennheizer داشت که متاسفانهدر گذشت اما هنوز محصولات با کیفیت خود را میسازد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...