رفتن به مطلب

کلکسیون بایوس های مود شده RADEON برای ماینینگ!

Recommended Posts

سلام

بایوس هاشون یکی نیست ولی ممکنه فلش کنید نتیجه مطلوب بگیرید

لینک به دیدگاه

میخوام بزنم این ارر میاد

بایاس خودمو گذاشتم اگر دوستی بتونه تغییرش بده ممنون میشم

الان هر کارش کردم بیشتر از 25 مگا هش نداد

defrx580 armor.rar

Untitled.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

میخوام بزنم این ارر میاد

بایاس خودمو گذاشتم اگر دوستی بتونه تغییرش بده ممنون میشم

الان هر کارش کردم بیشتر از 25 مگا هش نداد

defrx580 armor.rar 107.33 kB · 0 downloads

Untitled.png

باید فورس فلش کنید ولی به جای این کار چرا از دستور -strap داخل خود نرم افزار claymore استفاده نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

باید فورس فلش کنید ولی به جای این کار چرا از دستور -strap داخل خود نرم افزار claymore استفاده نمیکنید؟

من با برنامه nano pool دارم ماین میکنم

برای اون راهی هست؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ÐÀVɨÐ071 گفته است :

من با برنامه nano pool دارم ماین میکنم

برای اون راهی هست؟

خیر

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...

من از این دوستمون تشکر می کنم از یکی از مدهای بایوس استفاده کردم و تا  31.41 مگاهش بر ثانیه گرفتم ،تنظیمات آندر ولت کردن برای کاهش دما توی تصویر هست . sapphire RX 580   سپاس

RX 580.JPG

ویرایش شده توسط sadeghr7
اضافه کردن توضیحات
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در 8 خرداد 1397 در 11:17، danyalbmw گفته است :

با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی!

باتوجه به فراگیر شدن روز به روز ماینینگ، به این نتیجه رسیدم که چقد خوبه که ما هم تو فروم یه تایپیک برای بایوس های مود شده کارت های AMD داشته باشیم!!

نکته1: دوستان مسئولیت فلش کردن این بایوس ها بر روی کارت ها بر عهده خودتون هست و بنده هیچ مسئولیتی رو به عهده نمیگیرم، تمامی بایوس ها قبل از قرار گیری اینجا حداقل 24 ساعت تست شدن

نکته2: برای هر کارتی مموری مخصوصی وجود داره که جلوی هر کارتی نوشته میشه و دقیقا بایوس کارت های خودتون رو فلش کنید

نکته3: قبل از فلش کردن حتما از بایوس اصلی کارت خودتون بکاپ بگیرید که اگر به هر دلیلی فلش موفقیت آمیز نبود بتونید با بایوس اصلی، کارت خودتون رو فلش کنید

نکته4: بعد از فلش کردن کارتتون از داخل After burner میزان اورکلاکتون رو خودتون دستی تنظیم کنید، فرکانس مموری رو حداکثر تا 2100 بالا ببرید به دلیل بهینه بودن کافی تایمینگ ها تقریبا با فرکانس 1970 مموری به حداکثر هش ریت میرسید

نکته5: حتما بعد از فلش از نرم افزار Pixel Clock Patcher استفاده کنید که درایورتون رو پچ کنه و درایور بتونه کارتتون با بایوس مود شده رو شناسایی کنه و به بایوس کارت گیر نده! و بعد از پچ کردن حتما سیستم رو یک بار ریست کنید

به دلیل احتمال ایجاد اشکال برای کارت ها از داخل بایوس فقط داون کلاک هسته مرکزی انجام شده و فرکانس مموری تغییری نکرده

هش ریت تمامی بایوس ها حدود 29 مگاهش هست و تمامی بایوس ها پاورسیو + ادیت تایمینگ هستن که میتونید خودتون از توی افتربرنر با تغییر فرکانس هسته، میزان پاور سیو بودن بایوس ها رو تغییر بدید

سری RX 470

MSI RX 470 Gaming X 4GB (مموری سامسونگ) | دانلود

Sapphire RX 470 Nitro 4GB (مموری سامسونگ) | دانلود

Sapphire RX 470 Nitro+ 4GB (مموری هاینیکس) | دانلود

سری RX 480

Asus RX 480 Strix 8GB (مموری سامسونگ) | دانلود

XFX RX 480 RS TRIPLE.X 8GB (مموری سامسونگ) | دانلود

XFX RX480 GTR BLACK EDITION 8GB (مموری سامسونگ_هاینیکس) | دانلود

Sapphire RX 480 Nitro+ 8GB (مموری سامسونگ) | دانلود

سری RX 570

XFX RX 570 RS 8GB (مموری سامسونگ_هاینیکس) |  دانلود

ASUS RX 570 Strix 4GB (مموری هاینیکس_الپیدا) | دانلود

سری RX 580

MSI RX 580 Gaming X 8GB (مموری سامسونگ_هاینیکس) | دانلود

Sapphire RX 580 Nitro+ SE 8GB (مموری سامسونگ_هاینیکس) | دانلود

Sapphire RX 580 Nitro+ SE 8GB (مموری مایکرون) | دانلود

پست به روز خواهد شد...

منتظر انتقادات و پیشنهادات دوستان گرامی هستیم ???

همچنین اگر دوستان مایل به همکاری بودند میتونن توی پخ بایوسشون رو برای بنده ارسال کنن من هم بررسی میکنم ببینم چیکار میشه براشون انجام داد!

سلام دوست عزیز من دوتا کارت سافایر نیترو پلاس دارم rx580 چهار گیگ بامموری الپیدا کدوم ازاین بایوسا بهش میخوره ؟ یا داری بایوس خودشو ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی

لینک به دیدگاه

در در 8 خرداد 1397 در 23:16، danyalbmw گفته است :

فایل ها آپدیت شدند

اگر دوستان دیگر هم مایل به همکاری بودند من درخدمتم 😧

5500ct رو ماد نکردن؟

لینک به دیدگاه

در در 15 اسفند 1399 در 02:47، alireza.gholaminasab گفته است :

سلام دوست عزیز من دوتا کارت سافایر نیترو پلاس دارم rx580 چهار گیگ بامموری الپیدا کدوم ازاین بایوسا بهش میخوره ؟ یا داری بایوس خودشو ؟ ممنون میشم راهنمایی کنی

هیچکدوم از این بایوس ها مناسبش نیست

بایوس های این تاپیک عموما مناسب ماین کوین های فورک اتریوم هستند ولی با کارت شما دیگه نمیشه اتریوم ماین کرد پس بهتره بدون مود کردن بایوس، از کوین های دیگه برای ماین استفاده کنید

در در 15 اسفند 1399 در 10:00، YUNKI گفته است :

5500ct رو ماد نکردن؟

خیر متاسفانه 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۳/۸ در ۱۱:۱۷، danyalbmw گفته است :

باتوجه به فراگیر شدن روز به روز ماینینگ، به این نتیجه رسیدم که چقد خوبه که ما هم تو فروم یه تایپیک برای بایوس های مود شده کارت های AMD داشته باشیم!!

نکته1: دوستان مسئولیت فلش کردن این بایوس ها بر روی کارت ها بر عهده خودتون هست و بنده هیچ مسئولیتی رو به عهده نمیگیرم، تمامی بایوس ها قبل از قرار گیری اینجا حداقل 24 ساعت تست شدن

نکته2: برای هر کارتی مموری مخصوصی وجود داره که جلوی هر کارتی نوشته میشه و دقیقا بایوس کارت های خودتون رو فلش کنید

نکته3: قبل از فلش کردن حتما از بایوس اصلی کارت خودتون بکاپ بگیرید که اگر به هر دلیلی فلش موفقیت آمیز نبود بتونید با بایوس اصلی، کارت خودتون رو فلش کنید

نکته4: بعد از فلش کردن کارتتون از داخل After burner میزان اورکلاکتون رو خودتون دستی تنظیم کنید، فرکانس مموری رو حداکثر تا 2100 بالا ببرید به دلیل بهینه بودن کافی تایمینگ ها تقریبا با فرکانس 1970 مموری به حداکثر هش ریت میرسید

نکته5: حتما بعد از فلش از نرم افزار Pixel Clock Patcher استفاده کنید که درایورتون رو پچ کنه و درایور بتونه کارتتون با بایوس مود شده رو شناسایی کنه و به بایوس کارت گیر نده! و بعد از پچ کردن حتما سیستم رو یک بار ریست کنید

به دلیل احتمال ایجاد اشکال برای کارت ها از داخل بایوس فقط داون کلاک هسته مرکزی انجام شده و فرکانس مموری تغییری نکرده

هش ریت تمامی بایوس ها حدود 29 مگاهش هست و تمامی بایوس ها پاورسیو + ادیت تایمینگ هستن که میتونید خودتون از توی افتربرنر با تغییر فرکانس هسته، میزان پاور سیو بودن بایوس ها رو تغییر بدید

سری RX 470

سری RX 480

سری RX 570

سری RX 580

پست به روز خواهد شد...

همچنین اگر دوستان مایل به همکاری بودند میتونن توی پخ بایوسشون رو برای بنده ارسال کنن من هم بررسی میکنم ببینم چیکار میشه براشون انجام داد!

سلام سلطان دمت گرم بابت بایوس ها .

فقط ممنون میشم بایوس مود شده xfx rx 580 

( مموری هاینیکس ) رو هم بذارین .

خیلییی ممنووون ...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، faridsafari گفته است :

سلام سلطان دمت گرم بابت بایوس ها .

فقط ممنون میشم بایوس مود شده xfx rx 580 

( مموری هاینیکس ) رو هم بذارین .

خیلییی ممنووون ...

مود کردن بایوس شیوه ای قدیمی هستش و دیگه عملا با توجه به شرایط جدید ارزش انجام نداره

شما در نرم افزار ماینر خودتون میتونید بدون نیاز به فلش کردن بایوس مود شده، با دستور -strap یا دستور های مشابه بر اساس ماینر های مختلف همین کار رو بدون دردسر انجام بدید

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در ۱۳۹۷/۳/۸ در 11:17، danyal.fa79 گفته است :

سری RX 470

سری RX 480

سری RX 570

سری RX 580

پست به روز خواهد شد...

سلام من تازه کار هستم برای دانلود و آپلود بایوس گرافیک بهترین برنامه چیست ؟

آموزش بایوس مد هم گذاشتید ؟

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

در ۴ ساعت قبل، Ar۱۳۳۲۱۲ گفته است :

سلام من تازه کار هستم برای دانلود و آپلود بایوس گرافیک بهترین برنامه چیست ؟

آموزش بایوس مد هم گذاشتید ؟

سپاسگزارم

سلام

مود کردن بایوس شیوه ای قدیمی هستش و دیگه عملا با توجه به شرایط جدید ارزش انجام نداره

شما در نرم افزار ماینر خودتون میتونید بدون نیاز به فلش کردن بایوس مود شده، با دستور -strap یا دستور های مشابه بر اساس ماینر های مختلف همین کار رو بدون دردسر انجام بدید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
۱ ساعت قبل، Ms۳ گفته است:

سلام. برای کارت گرافیک rx 580 xfx چیپ هاینکس باید کدوم استفاده کنم

با سلام

مود کردن بایوس شیوه ای قدیمی هستش و دیگه با توجه به وجود دستور های بهتر در خودداپ ماینر ارزش انجام نداره

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون بخاطر این تایپیک عالی

لطفا برای xfx rx580 _hynix هم قرار بدید

ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان

بنده به کمک چندی از دوستان برای مد بایوس گرافیک های rx 480 8gb refrence همون نسخه رفرنس که البته روش نوشته xfx 

و گرافیک rx 580 8gb biostar  gaming دارم

مشکل گرافیک rx 480 8gb refrence اینه که من هر وقت میرم بایوس مد کنم با برنامه پولاریس بایوس ادیتور ورژن 1.7.5 اون قسمت مصرف برق رو 110 قفله انگار و بعد گزینه کلیک تایم پچینگ رو که میزنم میگه uber mix 3.1 یا 3.2 , 3.3 که من برای کارتهای زیادی امتحان کردم و لی رو این کارت وقتی اوبر میکس 3.3 میزنم کلا بایوس انگار درست مود نمیشه و گرافیک کرش میکنه تو سیستم عامل هایو و نسخه 3.1 هم که میزنم اصلا انگار تغییری نمیکنه الان هش ریتش رو حدود 24.3 هست و دماش هم بالا و حدود 60 اونم زیر کولر دوستان راه حلی دارید؟ منو کلافه کرده چون کارتهای زیادی رو. بایوس مد کردم ولی این خیلی اذیت میکنه

118698499_2021-10-0708_30_44-PolarisBiosEditor1.7.5tweakedbyMattthev-RX-2-RadeonRX480-8G-Samsung_K4G8.thumb.png.529ead50b898cc4c5039bfe0c5e15a43.png409463851_2021-10-0708_30_22-RXethash_85.88MH_s-omardarya77farmand7morepages-Profile1-Microsoft.thumb.png.e78d789b41dbbce0192add11083e5177.png

مورد بعدی هم biostar rx 580 8gb gaming هست

اون که اصلا هر بایوس مودی که میکنم کلا کرش میکنه و جالبه که نیمتونم اصلا فرکانسی چیزی بهش بدم و کلا کرش میکنه اون حدود 25.4 هش ریت میده و دما هم حدود 45 که فکر میکنم برای بایواستار خیلی خنکه و توانایی بیشتر از این داره ولی ن وقتی بایوس مد میکنم تو هایو فقط میشناسه گرافیک و بعد هایو رو خاموش میکنه 

ممنون میشم دوستان کمکی بکنند

با تشکر

بایوس فابریک هر دو تا رو هم میزارم

gpu-1-RadeonRX580-8G-Samsung_K4G80325FB-xxx-xxx-xxx.biostar.rom XFX.RX480.8192.160615.rom

3684-front.small.jpg

010336002003060_Biostar-Radeon-RX580-2048SP-Graphics-Card---8GB-0.jpg

ویرایش شده توسط ABDEMOHAMMAD
لینک به دیدگاه

سلام 

در مورد دومی عرض میکنم 

دو تا کارت RX 580 4GB BIOSTAR داشتیم دقیقا همه چیز عین هم چیپ مموری هم یکسان .

یکیش با ادیت بایوس کاملا پایدار بود ولی یکی دیگه نه و دقیقا مشابه چیزی که ذکر کردین هر کاری هم کردیم درست نشد محیط گیم و رندر اوکیه ولی ماین نه ! 

به نظر مشکل عدم پایداری مموری و نامرغوب بودن چیپ هست 

لینک به دیدگاه

برای کارتی که اسکرین شات PBE قرار دادید، مقدار استرپ ۱۷۵۰ رو کپی کتید و روی ۲۰۰۰ پیست کنید

کمتر از اوبر میکس هاست ولی ۹۹٪ پایداره

لینک به دیدگاه

۳ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است:

برای کارتی که اسکرین شات PBE قرار دادید، مقدار استرپ ۱۷۵۰ رو کپی کتید و روی ۲۰۰۰ پیست کنید

کمتر از اوبر میکس هاست ولی ۹۹٪ پایداره

همون کار رو هم کردم ولی متاسفانه با بایوس فابریک خودش مو نمیزنه اصلا هر کاری میکنم هر فرکانسی میدم همونه  مگه اینکه مموری رو 2200 بزارم که همون لحظه کرش میکنه

2021-10-07 15_41_07-RX ethash_ 86.20MH_s - omardarya77 farm and 7 more pages - Profile 1 - Microsoft.png

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان 

کسی از دوستان برای گرافیک Sapphire nitro RX 470 4gb mining 

بایوس گیمینگ اش رو داره ؟  مموری سامسونگ هست 4 گیگ - عکس اش رو هم پایین ارسال کردم 

شدیدا فوری لازم دارم تو هارد داشتم پاک شده :44_frowning2:

یکی از سایت دانلود کردم اون هم خطا میده ظاهرا مشکل داره عکس اون رو هم ارسال کردم اینجا

ممنون از همه شما دوستان 

photo_2022-06-11_15-57-37.jpg

photo_2022-06-11_16-01-23.jpg

لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، ramin_delphi گفته است:

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان 

کسی از دوستان برای گرافیک Sapphire nitro RX 470 4gb mining 

بایوس گیمینگ اش رو داره ؟  مموری سامسونگ هست 4 گیگ - عکس اش رو هم پایین ارسال کردم 

شدیدا فوری لازم دارم تو هارد داشتم پاک شده :44_frowning2:

یکی از سایت دانلود کردم اون هم خطا میده ظاهرا مشکل داره عکس اون رو هم ارسال کردم اینجا

ممنون از همه شما دوستان 

photo_2022-06-11_15-57-37.jpg

photo_2022-06-11_16-01-23.jpg

با درود

این کارت مگه بایوس گیمینگ داره؟؟

تفاوت خاصیم نمیکنه، عدد کور کلاک بایوس ماینینگ رو کمی بالاتر ببرید عملا عملکرد بایوس گیمینگ رو خواهید داشت

لینک به دیدگاه

۲۰ ساعت قبل، danyal.fa۷۹ گفته است:

با درود

این کارت مگه بایوس گیمینگ داره؟؟

تفاوت خاصیم نمیکنه، عدد کور کلاک بایوس ماینینگ رو کمی بالاتر ببرید عملا عملکرد بایوس گیمینگ رو خواهید داشت

سلام خدمت شما 

منظورم این بود بایوس مد شده برای ماین روش بود و از دوستان اقای @behruz_godrat دیزجی لطف کردند و برام بایوس اش رو فرستادن و زدم روش و حل شد مشکل 

از شما هم متشکر و علل خصوص اقای دیزجی عزیز که گره از مشکل بنده برداشتند که  فرصتی بشه انشالا جبران بکنم :100_pray:

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام به دوستان کسی بایوس اصلی rx 580 رو داره چون نتونستم پیدا کنمش 

مدل: gts XXX ed rx 580 8gb oc+ 1386m d5 B

درایور کارت رو نمی‌شناسه و پهنای باند صفره     لطفاً بایوس اصلی رو اگه کسی داره لینکشو برام بفرسه ممنون راستی چیپ سامسونگه .

ویرایش شده توسط .Esmail Gamer.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...