رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کیبورد حرفه ای

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان قصد خرید یک کیبورد بکلایتدار رو داشتم .

دو مدل رو در نظر دارم :

Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800

02.JPG

logitech-illuminated-keyboard-title.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1291327548621

Logitech G110

logitech-g110-keyboard-whole.jpg

logitech_g110_1.jpg

از K800 بیشتر خوشم میاد وایرلسه و شیک تره ولی میترسم چون بکلات داره مصرف باتریش زیاد باشه و هی مجبور باشم شارژش کنم .

از طرفی G110 هم امکانات خیلی خوبی داره .

میخواستم نظر دوستان رو بدونم که کدوم گزینه ی بهتریه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

من امکانات دو کیبورد رو کار ندارم . ولی اگر برای بازی کیبورد میخوای یعنی همیشه تو فاصله ای هستی که نیاز به بیسیم بودن اون نداری . وقتی هم که بازی میکنی چون مدت کار با کیبورد طولانی هست ف پس باطری زیاد مصرف میکنه . این مدل هم که بک لایت داره دیگه بیشتر . در نتیجه من کیبور 110 رو بین این دوتا پیشنهاد میکنم . راستی قیمتشون چطوره ؟

لینک به دیدگاه

کیبوردهای Logitech واقعا عالیه ، اما بد نیست یه نطری هم به کیبوردهای مایکروسافت داشته باشید

ویرایش شده توسط Hamid_5870
لینک به دیدگاه

من امکانات دو کیبورد رو کار ندارم . ولی اگر برای بازی کیبورد میخوای یعنی همیشه تو فاصله ای هستی که نیاز به بیسیم بودن اون نداری . وقتی هم که بازی میکنی چون مدت کار با کیبورد طولانی هست ف پس باطری زیاد مصرف میکنه . این مدل هم که بک لایت داره دیگه بیشتر . در نتیجه من کیبور 110 رو بین این دوتا پیشنهاد میکنم . راستی قیمتشون چطوره ؟

ممنون از راهنماییت حامد جون

گیم بازی میکنم ولی نه زیاد ، کیبورد های گیمینگ هم تنها تفاوتی که با کیبورد های معمولی دارن کلید های اضافه ای هستش که روی اون ها طراحی شده ، که البته حتی اگر استفاده هم فقط برای گیم باشه باز هم واسه ی من کاربردی نیست .

بیشتر دوست داشتم وایرلس باشه چون دیگه از شر سیم و این شلوغ بازی ها راحت میشم . فقط مشکل اینجاست که میترسم این مدل به خاطر بکلاتش یه مقدار مصرف باتریش زیاد باشه که اگر اینجوری باشه مجبورم همون G110 رو بگیرم .

کیبورد فعلی هم بی سیم هست (logitech cordless 110) ، مصرف باتریش هم عالیه ولی متاسفانه بک لایت نداره .

قیمت G110 فکر کنم حدودا 117 / 18 باشه و K800 هم 147 البته قیمت زیاد واسم اهمیت نداره بیشتر دنبال اینم که گزینه ای رو انتخاب کنم که مناسبتر باشه .

لینک به دیدگاه

آقا حمید در مورد کیبورد مایکرو سافت درست میگه ها . یه نگاه بنداز . تو این محدوده قیمت خیلی چیزهای خوبی داره :-?

مدل Microsoft Sidewinder Keyboard X6 دو رنگ بک لایت داره . بیسیم نیست . قیمتش باید حدود 110 باشه .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

آقا حمید در مورد کیبورد مایکرو سافت درست میگه ها . یه نگاه بنداز . تو این محدوده قیمت خیلی چیزهای خوبی داره :-?

مدل Microsoft Sidewinder Keyboard X6 دو رنگ بک لایت داره . بیسیم نیست . قیمتش باید حدود 110 باشه .

راجع به X6 هم تحقیق کردم .

یه ریویو هم دیدم که با G110 مقایسه شده بود . ظاهرا G110 بهتر بود ، فقط ای کاش وایرلس بود straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

من خودم چون دنبال این جور قطعات نیستم زیاد اطلاعی از کیفیت و کارایی اونها ندارم . ولی همیشه مایکروسافت و لاجیتک تو قطعات جانبی خیلی خوب بودن . البته مارک های دیگه ای هم هست ، ولی این دو تا اینجا مطرح تر هستن . گرونترین کیبوردی که خریدم 19 تومان بود :D ;) :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...