رفتن به مطلب

فروش r9 290 tri-x فاقد فن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

چند وقت پیش کارتم مشکل (تصویر) داشت و منم بایوس بصورت ناوارد زدم آپدیت کردم و مشکل پیش امد برای کارتم که به لطف دوستم آقای مقصودی مشکل حل شد و بایوس زد و الان هم برای خرید کارت گرافیک جدید دارم کارت گرافیک و لپ تاپم میفروشم ( لپ تاپ acer A515 51g 57fm به قیمت 3.000.000 که قیمت نو الان 4.000.000 تا 4.200.000 هست و 260 ساعت کار کرده و سالم هست ) ( در مورد قیمت لپ تاپ نمیدانم ارزان برمیداره یا نه اگر راهنمایی کنید ممنون میشم )

کولر گرافیک که 3 تا فن داره ولی دیگه عمر خودشه کرده   و در حال حاظر دو تا فن ( 14 سانتی فکر کنم) روی گرافیک وصل هست و بخوبی کار میکنه و امروز یک ساعت زیر تست بود و مشکلی نداشت و اگر صلاح دانستید تا فیلمش بگیرم یا هر روش دیگه ای که میدونید

ناگفته نمانه که با کارت نزدیک 10 ساعت ( روزی شاید یک تا دو ساعت ) تست ماین گرفتم چون دوستم میخواست با من ریگ ببندیم میامد برنامه های ماین تست میکرد و تست هش ریت اتریوم 24 mh/s  و واسه مونرو تا 820 h/s هم رسید

قیمت پابه 900.000 هزار تومان و فوری 950.000 که دیگه دارید توی تاپیک میبینید که حداقل یک و 200 گذاشتن برای فروش ولی خب حق دارن چون کولینگ اش سالمه برخلاف گرافیک من

بنده کرمانشاه هستم و بخاطر کارت gtx 1070 ti ichill دارم لپ تاپ میفروشم به همراه کارت گرافیک و یه کیبورد بلوتوثی  ( RAPOO E6700 ) اگر کیبورد مشتری داشت تخفیف میدم (  عکس از جعبه ارسال میکنم توی pv )

بیشتر تلگرام دسترسی دارم تا لیون کامپیوتر و برای همین میگم تلگرام پیام بدین زود تر میتونم پاسخگو باشم

اینم عکس از تست ها و time spy  و .... اگر برنامه دیگه ای مد نظرتون هست بگید تا بزارم 

پایان مزایده تا روز شنبه عصر ( شاید خارج ا ز فروم هم فروخته بشه اطلاع میدم )

قیمت کم گذاشتم که کولینگ یا اگر کسی علاقه داشت واتر کولر cpu براش ببنده چون کارت گرمی هست و البته پرمصرف 

گفتنی ها رو گفتم و اگر چیزی از قلم افتاده و سوالی دارید بپرسید هستم خدمتتون و براتون عکس یا فیلمش میگیرم 

شماره تماس 09368959947

ایدی تلگرام : @Pc_seller

2.png

1.PNG

3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.PNG

9.jpg

10.jpg

لینک به دیدگاه

سلام خدمت استارتر محترم:

الان خود قاب  فن رو دارید؟

ویرایش شده توسط tsd137
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، tsd137 گفته است :

سلام خدمت استارتر محترم:

الان خود قاب  فن رو دارید؟

سلام اره  دارم قالبش رو به همراه 3 تا فن

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، milad.gamer گفته است :

سلام اره  دارم قالبش رو به همراه 3 تا فن

وضعیت فنها و قاب خودش چطور هست؟ گفتید عمر خودش رو کرده یعنی چی؟ کار میکنن یا سوخته؟

تمیزی قابش چطوره؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، tsd137 گفته است :

وضعیت فنها و قاب خودش چطور هست؟ گفتید عمر خودش رو کرده یعنی چی؟ کار میکنن یا سوخته؟

تمیزی قابش چطوره؟

قابل تعمیر بودنش نمیدانم ولی یکی از فن ها دو پره اش شکسته و فن وسط هم لق شده و صدا میده  برای همین جداش کردم وگرنه میچرخند و سالم هستن ولی خب ....

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید . .

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز . .

عذرخواهی میکنم ، به دلیل اینکه فنهای گرافیک مشکل دارن ، و در اصل گرافیک مشکل دار حساب میشه ، اگه زیر قیمت پایه براتون مقدور بود یه اطلاع بهم بدید . .

یادآوری بکنم خدمتتون که دیگه الآن گرافیک پلمپ حساب نمیشه و برای تعمیرش باید باز بشه و دسخورده میشه . .

از شما استارتر محترم و بقیه دوستان عذرخواهی میکنم . .

با تشکر ( و من الله توفیق )

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، m4n0 گفته است :

سلام و خسته نباشید . .

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات دوستان عزیز . .

عذرخواهی میکنم ، به دلیل اینکه فنهای گرافیک مشکل دارن ، و در اصل گرافیک مشکل دار حساب میشه ، اگه زیر قیمت پایه براتون مقدور بود یه اطلاع بهم بدید . .

یادآوری بکنم خدمتتون که دیگه الآن گرافیک پلمپ حساب نمیشه و برای تعمیرش باید باز بشه و دسخورده میشه . .

از شما استارتر محترم و بقیه دوستان عذرخواهی میکنم . .

با تشکر ( و من الله توفیق )

اجباری نیست شما بخرید  میتونید زیر ۹۰۰ هزار تومان گرافیک های دیگه خرید کنید و از پلمپ بودن کارتتون لذت ببرید 

پلمپ بودن کارت به باز شدن کارتن احتساب میشه وگرنه میتونستم واترکولر روش ببندم و بدم ۱۴۰۰  

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

لینک از کارت لطف میکنید

سلام

خدمت شما

http://www.sapphiretech.com/productdetial.asp?pid=5458920E-5359-4004-B041-DFA58823AB9E&lang=eng

مدل 11227-00 در بخش specification 

Gpu clock 1000 mhz   1300 mhz  

این مدل 

ویرایش شده توسط milad.gamer
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، milad.gamer گفته است :

سپاس عزیز

لینک به دیدگاه

الان اون تستی که گذاشتید و دما به 96 رسیده اون دوتا فنی که گذاشتید روشن بوده یا نه؟

و اگه روشن بوده به نظرتون یکم دما بالا نیست؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

الان اون تستی که گذاشتید و دما به 96 رسیده اون دوتا فنی که گذاشتید روشن بوده یا نه؟

و اگه روشن بوده به نظرتون یکم دما بالا نیست؟

هر دو تا فن روشن بوده ولی فن مشکیه کمی سرعتش کم هست ولی توی بازی pubg نهایتش به ۹۴ درجه میرسه فردا بازی کنم عکس میزارم از دما حین بازی بعد از یکی دو ساعت 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، farzadkrd گفته است :

جسارتا دما ۹۴ عادیه؟

در جریانم ک بعضی معماری ها از جمله kepler عمدتا داغن

و این دما مشکلساز نیست؟

از روزی که کارت داشتم دما نزدیک ۸۳ بود و بعد خراب شدن فن هاش شده ۹۴ درجه و مصکلی نداره ولی بیشتر نمیزارم بشه و مانیتور الترا واید خریدم دیگه کم میاره برای گیم 

قصد خرید واترکولر داشتم ولی خب یکدفعه گفتم یه کارت جدید و قوی تر  خرید کنم 

لینک به دیدگاه

فروش کنسل شد  معذرت از دوستان

ختم تاپیک

ویرایش شده توسط milad.gamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...