رفتن به مطلب

پریدن تصویر کارت گرافیک وسط بازی یا دیدن فیلم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ...من کارت گرافیک ایسوس استریکس r9 390 دارم هیتسینگ و متعلقاتشو کندم و ب جی پی یوش یه واتر کولینگ 120وصل کردم در حالت عادی دما گرافیکم تو دکستاپ 30الی 32 هستش ولی تو گیم وسطاش تصویر میره یه صفحه ابی رنگ با نوشته میادو بعدم سیاه میشه تصویر بعد ریستارت میشه کامپیوترم باز تصویر میادش ...لطفا کمک کنین

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، کراش گفته است :

سلام ...من کارت گرافیک ایسوس استریکس r9 390 دارم هیتسینگ و متعلقاتشو کندم و ب جی پی یوش یه واتر کولینگ 120وصل کردم در حالت عادی دما گرافیکم تو دکستاپ 30الی 32 هستش ولی تو گیم وسطاش تصویر میره یه صفحه ابی رنگ با نوشته میادو بعدم سیاه میشه تصویر بعد ریستارت میشه کامپیوترم باز تصویر میادش ...لطفا کمک کنین

خب عزیزم شما فقط داری گرمای چی پی یو رو دفع می کنی اون قطعات دیگه رو حساب نکردی؟ ? (مموری و...)  حتما شرکت سازنده یچیزی میدونسته که هیتسینک به اون بزرگی برای همه قسمت های کارت گذاشته یا اگه گرافیک های واتر دار رو دیدی  کولینگ داخلش همه جا گردش داره 

انشالله کارتت چیزیش نشده باشه

بقیه راهنمایی هارو دوستان میکنن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، کراش گفته است :

ینی خراب شده کارتم ب همین راحتی ؟!

عزیزم کل سیستمو اوردی پایین بعد میگی به همین راحتی؟ دمت گرم. ایشالا که چیزی نشده باشه شما واتر کولرو باز کن قطعات خودشو سوار کن عین اول ایشالا درست بشه. تعویض کولینگ قطعه ی به این گرونی من بودم میسپردم به دست یه کاربلد و متخصص شما رو نمیدونم.

موفق باشین.

لینک به دیدگاه

سلام

ببر به یه تعمیر کار برای اطمینان نشون بده شاید VRM ها آسیب دیده بودند.

شانس بیاری کارت آسیب جدی ندیده باشه این کارت خیلی حرارت تولید میکنه و ظاهرا با این شرایط خیلی تحت فشار بوده.

لینک به دیدگاه

با درود!

بنده یکبار چنین حرکت های خلاقیتی زدم و ۲۹۰ و مادربردم باهم سوختند!!(اطلاعی ندارم بخاطر تغییر ولتاژ پاور گرین بود یا همین حرکت خلاقانه ای که دوستمون زودن!)

البته من برای دفع حرارت VRM ها فن کارت رو حایل گذاشتم باشه!

لینک به دیدگاه

این چه کاری میکنید خداییش ؟ با کدون منطق ؟

مگه گرافیک فقط همون چیپ اصلیه :D

مموری و ...  اینا همش باید خنک بشه ! والا من همچین چیزی ندیدم دیگه تا به الان

نمیخوام بترسونمت ولی مطمئن باش به گرافیکت صدمه زدی !

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

با درود!

بنده یکبار چنین حرکت های خلاقیتی زدم و ۲۹۰ و مادربردم باهم سوختند!!(اطلاعی ندارم بخاطر تغییر ولتاژ پاور گرین بود یا همین حرکت خلاقانه ای که دوستمون زودن!)

البته من برای دفع حرارت VRM ها فن کارت رو حایل گذاشتم باشه!

باید به صورت مستقیم روشون هیتسینک و بعدش فن بذارید فقط فن گذاشتن مثل خنک کردن پردازنده با فن هستش بدون هیت سینک و کولر چون سطح تماس بسیار کمی دارند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

باید به صورت مستقیم روشون هیتسینک و بعدش فن بذارید فقط فن گذاشتن مثل خنک کردن پردازنده با فن هستش بدون هیت سینک و کولر چون سطح تماس بسیار کمی دارند

داداش ما پردازنده رو بدون فن هم خنک کردیما!!!!

تازه پردازنده I7 6700K هم بدون تماس مستقیم سطح واترکولر با سطح پردازنده خنک کردیم!

مارو از هیچی نترسون برادر!!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، hosin گفته است :

این چه کاری میکنید خداییش ؟ با کدون منطق ؟

مگه گرافیک فقط همون چیپ اصلیه :D

مموری و ...  اینا همش باید خنک بشه ! والا من همچین چیزی ندیدم دیگه تا به الان

نمیخوام بترسونمت ولی مطمئن باش به گرافیکت صدمه زدی !

درسته چون معمولا کاربرها فکر می کنند فقط با خرید یه واترکولر 120 سر و ته همه چی رو هم میارند ولی در صورتی که اگه بخواند همه قسمت ها را به درستی خنک کنند چند برابر باید هزینه کنند و معمولا تجهیزات مورد نیاز در دسترس نیست.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

داداش ما پردازنده رو بدون فن هم خنک کردیما!!!!

تازه پردازنده I7 6700K هم بدون تماس مستقیم سطح واترکولر با سطح پردازنده خنک کردیم!

مارو از هیچی نترسون برادر!!

???

کف کردم فقط همین?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...