رفتن به مطلب

از کار افتادن پنل جلوی کیس گرین Z+ Grand

Recommended Posts

درود، متاسفانه دو ساعت پیش جک 3.5mm هدفون رو زدم به پنل جلوی کیس ولی وقتی خواستم بکشمش بیرون نصفه فیش توی سوکت گیر کرد، با کلی زحمت اون نصفه رو خارج کردم ولی گویا بردش آسیب دیده و سوکت های هدفون و میکروفون جلوی کیس دیگه کار نمیکنه، آیا نمایندگی گرین میتونه برد رو برای من عوض کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، micpet گفته است :

درود، متاسفانه دو ساعت پیش جک 3.5mm هدفون رو زدم به پنل جلوی کیس ولی وقتی خواستم بکشمش بیرون نصفه فیش توی سوکت گیر کرد، با کلی زحمت اون نصفه رو خارج کردم ولی گویا بردش آسیب دیده و سوکت های هدفون و میکروفون جلوی کیس دیگه کار نمیکنه، آیا نمایندگی گرین میتونه برد رو برای من عوض کنه ؟

بله یه بار مشکل سوختن برد برای یکی از دوستان پیش آمده بود انگار برد جدید فرستاده بودن و خود دوستمون نصب کرده بود

لینک به دیدگاه

درود

به یکی از دوستان گرینی که در انجمن هستند، آقای موسوی یا آذین یا پوریا شعبانی پیام بفرست یا بزنگ گرین.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

درود

عزیز برد نسوخته چون اصلا اون برد نیست که بسوزه

اون فقط یه مدارچاپی معمولی اتصالیه اصلا چیپی توش نیست که بخواد بسوزه.

احتمالا جک 3.5 تون مثل x1 من آسیب دیده و دچار قطعی شده. منم وقتی هدست پلاگ این بود سیمش رفت زیر چرخای صندلی و متاسفانه وقتی کشیده شد دیدم جک از داخل خورد شده.

من پنلو باز کردم و بردو خارج کردم (که به قیمت متلاشی شدن سوئیچ ریستارتم تموم شد) و دیدم که خارهای پلاستیکی جک ها شیکستن و جک ها جا نمیفتن که  جک های 3.5 رو با چسب حرارتی جا انداختم که متاسفانه جواب نداد. تو تمیزکاری بعدی خودم جک هارو خارج میکنم و نمونه شو تهیه میکنم و خودم تعویض میکنم.

متاسفانه پنل های جلوی کیس های گرین کیفیت ساخت بسیار نامناسبی دارن و سوئیچ پاور x1 من هم بعد 2 سال استفاده میره تو و دیگه بیرون نمیاد |:

کلا کیفیت مناسبی ندارن

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

درود

عزیز برد نسوخته چون اصلا اون برد نیست که بسوزه

اون فقط یه مدارچاپی معمولی اتصالیه اصلا چیپی توش نیست که بخواد بسوزه.

احتمالا جک 3.5 تون مثل x1 من آسیب دیده و دچار قطعی شده. منم وقتی هدست پلاگ این بود سیمش رفت زیر چرخای صندلی و متاسفانه وقتی کشیده شد دیدم جک از داخل خورد شده.

من پنلو باز کردم و بردو خارج کردم (که به قیمت متلاشی شدن سوئیچ ریستارتم تموم شد) و دیدم که خارهای پلاستیکی جک ها شیکستن و جک ها جا نمیفتن که  جک های 3.5 رو با چسب حرارتی جا انداختم که متاسفانه جواب نداد. تو تمیزکاری بعدی خودم جک هارو خارج میکنم و نمونه شو تهیه میکنم و خودم تعویض میکنم.

متاسفانه پنل های جلوی کیس های گرین کیفیت ساخت بسیار نامناسبی دارن و سوئیچ پاور x1 من هم بعد 2 سال استفاده میره تو و دیگه بیرون نمیاد |:

کلا کیفیت مناسبی ندارن

نه نسوخته فقط آسیب دید، حالا باز میکنم عکس میگیرم اگه شد، مشکل از فیش هدفون بود، همین اتفاق مدتی پیش برای tv پیش اومده بود، فقط بگم خدا این چینی هارو از روی زمین ور داره.

در ۱ ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

به یکی از دوستان گرینی که در انجمن هستند، آقای موسوی یا آذین یا پوریا شعبانی پیام بفرست یا بزنگ گرین.

میشه پروفیلشون رو بزارید، البته نمایندگی گرین نزدیکه فردا صبح یک تماسی میگیرم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

اشکال رو پیدا کردم، بورد سالمه ولی پایه های داخل سوکت مربوط به میکرفون اتصالی داره و باعث میشه هر دو سوکت قطع بشن. بهترین راه عوض کردن.

لینک به دیدگاه

اینم تصویر برد، سوکت میک به فنا رفته و سوکت اسپیکر هم قطع کرده.

WP_20180602_10_56_59_Pro_LI.jpg.db386efcf549b88b97c161da0f244787.jpg

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

overextreme

poorya_lion

به آقای poorya_lion پ خ دادم ولی گویا امکان ارسال پیام به overextreme وجود نداره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، micpet گفته است :

به آقای poorya_lion پ خ دادم ولی گویا امکان ارسال پیام به overextreme وجود نداره.

درود بر شما،

پ.خ ارسال کردم براتون.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...