رفتن به مطلب

ایکس باکس 360یاps3

AlirezaNjR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم بدونم که ایکس باکس 360بخرم یا ps3?

نظر خودم روی ایکس باکس هست چون بازی های ps3خیلی راحت وهمه جا پیدا نمیشه 

و اینکه ایکس باکس کپی خور شدست وبازی های کپی شدش از 10تا30تومنه اما قیمت بازی هایps3 رو نمیدونم 

ازلحاظ کیفیت هم به نظر خودم ایکس باکس بهتره همینطور کینکت

میشه راهنمایی کنید کدومو بگیرم؟

ممنون میشم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، gamer2titan گفته است :

سلام دوستان میخواستم بدونم که ایکس باکس 360بخرم یا ps3?

نظر خودم روی ایکس باکس هست چون بازی های ps3خیلی راحت وهمه جا پیدا نمیشه 

و اینکه ایکس باکس کپی خور شدست وبازی های کپی شدش از 10تا30تومنه اما قیمت بازی هایps3 رو نمیدونم 

ازلحاظ کیفیت هم به نظر خودم ایکس باکس بهتره همینطور کینکت

میشه راهنمایی کنید کدومو بگیرم؟

ممنون میشم

سلام دوست عزیز

اگر پول بیشتری بزارید و کنسول نسل هفتم بخرید بهتره

لینک به دیدگاه

نه داداش من الان کلا بتونم 800هزار تومن خرج کنم 

میشه بگید کدومو بگیرم 

میشه دلایل تونم  بگید 

ممنون میشم?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Reza_vns گفته است :

سلام دوست عزیز

اگر پول بیشتری بزارید و کنسول نسل هفتم بخرید بهتره

ps3 و x360 نسل هفتن دیگه، فک کنم منظورتون نسل 8 بود.

------------------------------------------------------------------

به نظرم  اصلا ارزش نداره برید کنسول های نسل قبل رو بخرید( عمر کنسول های همین نسل هم تقریبا آخراشه) ، به نظرم یکم بتونین پول به بودجتون اضافه کنین که یه ps4 فت دسته دوم تهیه کنین خیلی بهتره مخصوصا الان که هک هم شده

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MO3IN گفته است :

ps3 و x360 نسل هفتن دیگه، فک کنم منظورتون نسل 8 بود.

------------------------------------------------------------------

به نظرم  اصلا ارزش نداره برید کنسول های نسل قبل رو بخرید( عمر کنسول های همین نسل هم تقریبا آخراشه) ، به نظرم یکم بتونین پول به بودجتون اضافه کنین که یه ps4 فت دسته دوم تهیه کنین خیلی بهتره مخصوصا الان که هک هم شده

بله درسته منظورم نسل هشتم هست و مثل ابنکه هم عقیده هستیم

لینک به دیدگاه

تو خرید ps3 شک نکنید

بازی های انحصاریش بی نظیرند : TLOU , GOW , Uncharted , beyond two  souls  ,....

به جای کینکت ps move رو داره که واقعا تجربه جالبیه

لینک به دیدگاه

دوستان  نظرتون چیه یه ایکس باکس وان دست دو بخرم بعد بازی هاشو بدم بیرون بریزن رو هارد?

لینک به دیدگاه

با درود

به عنوان کسی که X360 داشتم نظرم رو میگم

اگر سبک مورد علاقتون ریسینگ و کمی ادونچر هست xbox همیشه براتون بهترین گزینست

اگر سبک مورد علاقتون ادونچر خالی+حجم زیادی از انحصاری هست کلا همیشه دنبال PS برید

باتوجه به علاقه شخصی بنده به دستکاری کردن کنسول Xbox رو پیشنهاد میکنم!

ولی اگر دلتون لست آف آس و آنچارتد میخواد یقینا ps (البته اصلا ظاهر کنسول ps به دل من نمیشینه!)

در 32 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

دوستان  نظرتون چیه یه ایکس باکس وان دست دو بخرم بعد بازی هاشو بدم بیرون بریزن رو هارد1f643.png

اینم فکر‌خوبیه!

لینک به دیدگاه

داداش پولتو برای ایکس باکس وان دور نریز. صد در صد پشیمون میشی. یکم بذار رو پولت پلی 4 بخر

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، MahdiFI گفته است :

تو خرید ps3 شک نکنید

بازی های انحصاریش بی نظیرند : TLOU , GOW , Uncharted , beyond two  souls  ,....

به جای کینکت ps move رو داره که واقعا تجربه جالبیه

خوب داداش بازی های انحصاری ایکس باکس 360هم عالی هستم مثل crysis1,2,3 و prototype 1,2سه هم نمیدونم ولی شاید بیاد و.....

اره قبول دارم ps moveبیشتر حال میده اما نامردی نباشه کینکت ایکس باکس خیلی دقیق تر وسریع تر هست

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

خوب داداش بازی های انحصاری ایکس باکس 360هم عالی هستم مثل crysis1,2,3 و prototype 1,2سه هم نمیدونم ولی شاید بیاد و.....

اره قبول دارم ps moveبیشتر حال میده اما نامردی نباشه کینکت ایکس باکس خیلی دقیق تر وسریع تر هست

پروتوتایپ که انحصاری نبود! کرایسی هم همینطور ??

چطور حساب کردید ps move بیشتر حال میده؟؟

ضمن اینکه من کینکت داشتم و بازی درست حسابی نداره فقط اگر طرفدار آهنگ هستید هر سال یوبیسافت بازی just dance میده اون بنظرم عالی بوده

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، gamer2titan گفته است :

اینا که هیچکدوم انحصاری نیستن؛ در ضمن کینکت و ps move دو تا گجت شکست خورده ان که اگر واسه کینکت و ps move میخواید کنسول بخرید پیشنهاد میکنم 800 تومنتونو بدید به من باهاش کار کنم D:

بنده نسل قبل هم x360+kinect و هم ps3 داشتم. اکس باکس انحصاری هایی مثل gears of war , alan wake , forza series , halo ,fable داره از اونور هم ps3 انحصاری هایی مثل heavy rain , beyond , uncharted ,last of us , resistance , killzone و ... داره که از نظر من جفتشون خوبن ولی نه واسه الان که 5 سال از عمرشون گذشته. حالا  اگر هم میخواید هر کدوم از این 2 کنسول رو بخرید به هیچ وجه به هیچ وجه  پولتون رو واسه کینکت و موو هدر ندید که واقعا اشتباه محضِ.

ولی بازم نظر من به خرید ps4 فت دسته دومِ که بتونین تجربه 100% لذت بخش تری از گیم ببرید

لینک به دیدگاه

پاسخ راحت اینه :

هیچکدوم

چون 800 تومن داری حتما باید کنسول نسل قبل رو بگیری؟ میگیری مشکلات و گرافیک پایین و از رده خارج و بازیهای قدیمیش تو ذوقت میزنه بعد میای میگی اشتباه کردم و حالا پولم هم نیست دیگه و ...

شما مطمئن باش حداکثر حداکثر تا دو سال دیگه کمپانیهای سونی و مایکروسافت کنسول نسل جدیدشون رو به بازار ارائه میدن بعد شما میخوای کنسول نسل 7 بگیری؟

اصلا اصلا اصلا همچین کاری نکن . یا جمع کن برا PS4 یا کلا هیچی نگیر

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/13, 10:15:48، gamer2titan گفته است :

میانگین امتیازات انحصاری های ps3 خیلی بالاتر از ایکس باکس هست فقط بازی TLOU کل ایکس باکسو نابود میکنه

در در 1397/03/13, 10:15:48، gamer2titan گفته است :

ینکت ایکس باکس خیلی دقیق تر وسریع تر هست

کینکت ایکس باکس دقیق تره ؟؟؟ واقعا خنده داره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MahdiFI گفته است :

میانگین امتیازات انحصاری های ps3 خیلی بالاتر از ایکس باکس هست فقط بازی TLOU کل ایکس باکسو نابود میکنه

کینکت ایکس باکس دقیق تره ؟؟؟ واقعا خنده داره

شما فقط بشین TLOU بزن زحمت نوشتن اسمشم نمیکشی ??

داداش دیگه همه میدونن همیشه کینکت ایکس باکس دقیق تر بوده!! تو نسله ۸ هم که میدونی احتمالا حتی ضربان قلب رو هم اندازه میگیره؟ نمیدونستی؟؟ هه!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در در 1397/03/13, 14:57:42، danyalbmw گفته است :

شما فقط بشین TLOU بزن زحمت نوشتن اسمشم نمیکشی 1f601.png1f601.png

خدایی فن بازی تا چه حد !

در در 1397/03/13, 14:57:42، danyalbmw گفته است :

داداش دیگه همه میدونن همیشه کینکت ایکس باکس دقیق تر بوده!!

کینکت نسل هشتو کار نداشتم  ps move چون از کنترلر استفاده می کنه دقتش خیلی بالاتره همچینن احتمال خطاش هم کمتر

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، MahdiFI گفته است :

خدایی فن بازی تا چه حد !

کینکت نسل هشتو کار نداشتم  ps move چون از کنترلر استفاده می کنه دقتش خیلی بالاتره همچینن احتمال خطاش هم کمتر

سوال اول رو باید از تلوو بازا که میان در ملا عام بیان میکنن پرسید

دقت موس باسیم بیشتره یا بیسیم؟ لن دقتش بیشتر یا وایفای؟؟ یا بهتره مثال بزنیم گوشی های قدیمی که چند سانت آنتن داشتن دقیق تر کار میکنن یا گوشیا جدید که آنتن رفته تو خود گوشی؟؟

بهرحال فروم جای این بچه بازیا و بحثایی که من و شما میکنیم نیست!

لینک به دیدگاه

حق با شماست بنظرم دیگه داره زیادی میشه

اگه بی احترامی شد ببخشید منم زیاده روی کردمم

لینک به دیدگاه

با فاصله خیلی خیلی خیلی زیاد PS

حالا میخواد نسل 7 باشه یا نسل 8!

xbox که اصلا  انحصاری نداره!کلا 5تا بازی هست که با ویندوز مشترکه!(Forza horizon 3 ,Gears of war)

بعدشم PS3  رو بخری پول نقده هر وقت بخوای بفروشی

.....

من بهتون پیشنهاد میکنم فعلا دستگاه نخر و یه مقدار پس انداز کن و نسل 8 بگیر

بین xbox 360 صددرصد ps3 بهتره(شبیه ساز ps2 , ps1) هر کنترلری بهش میخوره .

بین XBOX One و PS4 هزاران برابر ps4 بهتره(الانم که هک شده خدای جنگ رایگان بر بدین میزنیم)

XBOX پول ریختن تویه جوب آبه!مخصوصا اگه وان درب و داغون باشه

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rfadayi گفته است :

XBOX پول ریختن تویه جوب آبه!مخصوصا اگه وان درب و داغون باشه

نگو اقا وان کاربرای خاص خودشو داره ??

دلیل نمیشه چون کارت گرافیکا سری کوادرو بدرد گیمینگ نمیخورن شما بگید درب و داغونن ??

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

نگو اقا وان کاربرای خاص خودشو داره 1f610.png1f610.png

دلیل نمیشه چون کارت گرافیکا سری کوادرو بدرد گیمینگ نمیخورن شما بگید درب و داغونن 1f610.png1f610.png

ولله چی بگم!

وان بازی خوب زیاد نداره!

خداییش بین وان و ps4 شما وان رو انتخاب میکنی؟

اکثر انحصاریاش هم که با PC مشترکه

ویرایش شده توسط rfadayi
لینک به دیدگاه

اکس باکس سرویس های خیلی خوبی داره(game pass - backward- ea access) و شبکه ی انلاین نسبتا بهتر نسبت به psn

از اونور پلی استیشن انحصاری های فوق العاده ای داره و خواهد داشت D: من که این نسل ps4 داشتم(تا 6 ماه پیش) و کاملا راضی بودم.

شاید اواسط نسل قبل انتخاب بین x360 و ps3 کفه ی ترازو به سمت اکس باکس 360 سنگینی میکرد ولی از اواخر نسل هفت واقعا سونی بهتر عمل کرد و این نسل میشه گفت اکس باکس چیزی جز سرویس هایی که بالاتر گفتم واسه ارائه نداره .

یکی از دوستان هم به اندازه گیری ضربان قلب و سفارش پیتزا با اکس باکس وان (!) اشاره کردن که جا داره بگم کنسول رو اصولا ملت واسه بازیهاش و کیفیت بالاتر  نسبت به رقیب میخرن نه واسه ظاهر بهتر و ضربان قلب D: که خب توی بحث بازی مشخصِ کدوم کنسول بهتره این نسل

ویرایش شده توسط MO3IN
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، rfadayi گفته است :

ولله چی بگم!

وان بازی خوب زیاد نداره!

خداییش بین وان و ps4 شما وان رو انتخاب میکنی؟

اکثر انحصاریاش هم که با PC مشترکه

من خودم وان دارم ?

من وان رو به این دلیل خریدم که علاوه بر بازی‌کردن نیاز به یه دستگاه پخش دیسک بلوری داشتم که حدود دو سال پیش ps4 این امکان رو ارائه نمیکرد!!

همه چیز که انحصاری نیست؛ طبق‌ عادت بنده که نسل قبل هم xbox داشتم هم ترکیب رنگش برای بنده آشنا تر و ملموس تر بود هم دستش! (در تصویر زیر هم میبینید که ترکیب رنگ این دو کنسول آشکارا باهم متفاوت هست و میتونید داخل گوگل برای سایر نمونه ها هم سرچ کنید!)

2736526-7933958024-Image.thumb.png.23d3dd3a8fe10b6f974ce4ab54295482.png

ضمن اینکه از اون موقع تاحالا بجز ۵-۶ ماه عملا بازی های خوبی رو هر‌ماه به رایگان ارائه کرده مثلا ماه قبل متال گییر رو رایگان کرد!

در ۱ ساعت قبل، MO3IN گفته است :

شاید اواسط نسل قبل انتخاب بین x360 و ps3 کفه ی ترازو به سمت اکس باکس 360 سنگینی میکرد ولی از اواخر نسل هفت واقعا سونی بهتر عمل کرد و این نسل میشه گفت اکس باکس چیزی جز سرویس هایی که بالاتر گفتم واسه ارائه نداره .

یکی از دوستان هم به اندازه گیری ضربان قلب و سفارش پیتزا با اکس باکس وان (!) اشاره کردن که جا داره بگم کنسول رو اصولا ملت واسه بازیهاش و کیفیت بالاتر  نسبت به رقیب میخرن نه واسه ظاهر بهتر و ضربان قلب D: که خب توی بحث بازی مشخصِ کدوم کنسول بهتره این نسل

داداش همه برعکس میگن که! داستان The crew که اواخر نسل برای ۳۶۰ عرضه شد ولی برای ps3 هیچی رو فراموشتون شده؟

مهمترین عامل در نشون دادن سلامت قلب حین ورزش کردن؛ اندازه گیری متناوب‌ ضربان قلب هست که خود کنسول درحین استفاده از کینکت براتون انجام میده و اگر زمانی شما خیلی به خودتون فشار بیارید و یا نارسایی قلبی داشته باشید (پیش اومده که دارم میگم) و خودتون خبر نداشته باشید؛ قبل از تشنج و افتادن روی زمین بهتون میگه داداش خودتو ف?ک?دی!!

بلاخره هستن کسایی که علاوه بر انحصار میخوان با کنسولشون کارای دیگه هم بکنن! خودم هم حتی همیشه توصیه کردم که برید ps4 بگیرید چون برای کسی که فقط گیم میزنه قطعا ps4 بهترین آپشنه ولی نه اینکه قابلیت های xbox ندید گرفته شه!?

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچ کدومشون ارزش نداره

یکی از مهم ترین علت هایی که خیلیا میرن طرف pc به خاطر گرافیک عالیش هست( به غیر از استراتژی ها) 

اگه میتونی ps4 دست دوم بخر ارزشش بیشتره

Xbox هم انحصاریاش خیلی کم و زیاد جالب نیستن و گرون تر هم هست

البته من کلا اهل انحصاری کونسلیا نیستم به خاطر اینکه ps4 پشتیبانیش تو ایران بیشتره و همچنین بازی دست دومش  بیشتر گیر میاد میگم 

در کل هیچی pc نمیشه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...