رفتن به مطلب

پیشنهاد به صرفه ترین پاور برای این سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خسته نباشید دوستان.

من جدیدا فکر میکنم پاوری که دارم برای این گرافیک و سیستم جوابگو نیست چون واقعا اذیت میکنه سیستم توی گیم ، پاوری که دارم اینطور شنیدم که قلابیه و اصلا پاور ایسوس نیست و فقط برچسبش ایسوسه ، روش هم فکر کنم نوشته PS2000  و بنظر هم میاد که یه پاور رده پایین باشه.

کارت گرافیک GXT 1050 و 8 گیگ رم و یه سی پی یو میان رده G3240 3.10GHz داره سیستمم ، بنظرتون افت قدرت سیستم میتونه بخاطر پاور باشه؟

اگه آره ، چه پاوری بخرم؟

لینک به دیدگاه

بله پاور قلب دستگاه برا این سیستم هم یه 550a-uk گرین بگیری کافیه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

بله پاور قلب دستگاه برا این سیستم هم یه 550a-uk گرین بگیری کافیه

این پاور قیمتش از CPU من هم بیشتره ، دنبال یه گزینه بهتر هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، aria021 گفته است :

خسته نباشید دوستان.

من جدیدا فکر میکنم پاوری که دارم برای این گرافیک و سیستم جوابگو نیست چون واقعا اذیت میکنه سیستم توی گیم ، پاوری که دارم اینطور شنیدم که قلابیه و اصلا پاور ایسوس نیست و فقط برچسبش ایسوسه ، روش هم فکر کنم نوشته PS2000  و بنظر هم میاد که یه پاور رده پایین باشه.

کارت گرافیک GXT 1050 و 8 گیگ رم و یه سی پی یو میان رده G3240 3.10GHz داره سیستمم ، بنظرتون افت قدرت سیستم میتونه بخاطر پاور باشه؟

اگه آره ، چه پاوری بخرم؟

بودجتون چقدره ؟ پاور 400 وات کافیه واسه سیستم شما ، کمتر هم میشه گذاشت اما پیشنهاد نمیکنم چون در صورت ارتقا و اضافه کردن هارد اس اس دی و ... به مشکل میخورید

پاور فیک هم خطرناکه ممکنه چندسالی کار کنه اما ممکنه کل سیستمو به فنا بده پیشنهادم خرید پاور نو هستش

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، aria021 گفته است :

این پاور قیمتش از CPU من هم بیشتره ، دنبال یه گزینه بهتر هستم

http://www.green-case.com/products/power/power.php?model=gp600a_eu

این مدل موجوده، 600 وات با استاندارد برنز، 6 ماه کارکرد سبک، قیمت: 200 هزار تومان. خواستید در پ.خ در خدمتم.

لینک به دیدگاه

درود 

پاورتون فیکه و زودتر از کیستون بندازینش بیرون که قطعاتتون رو به دیار باقی نفرسته 

همانطور که دوستان گفتند یه پاور 430وات کافیه برای این سیستم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...