رفتن به مطلب

بازی gta v

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با یک cpu 8320 و یک گرافیک gtx 750 1gb 

و رم 4gb میشه بازی gta v رو راحت اجرا کرد و یا بازی های روز دیگه 

بعد اگه نمیاره چه چیز هایی رو باید تغییر بدم

لینک به دیدگاه

سلام برادر سعی میکنم کامل توضیح بدم و چیزی از قلم نیوفته.

بازی های جدید حد اقل به مموری گرافیگ 4 گیگ یا همون vram احتیاج دارن. لذا بروی تنظیمات مدیوم هم نیاز به 2 گیگ حد اقل دارید. با 1 گیگ هم اجرا میشن اما افت فریم خواهید داشت.

رم 4 گیگ رو هم کلا فراموش کن چون همون 8 هم تو برخی گیم ها ممکنه کم بیاد.

پردازنده هم یکم قدیمی شده البته برای 750 گلوگاه نمیشه.

گرافیک هم زیاد قوی نیست و برای بازی ها تو  رزولوشن 720p روی low یا medium خوبه.

و اما در مورد gta v :

اولا که این بازی با پردازنده های amd انگار سر نا سازگاری داره. با اینتل فریم بیشتری بهت میده.

دوما گرافیکت 1 گیگه و در تنظیمات گرافیک بازی یه گذینه هست به نام texture . این گذینه تا high رو میتونی بزاری ( یا فکر کنم medium ) .

اگه اشتباه نکنم وقتی روی very high میزاری باید حد اقل مقدار vram گرافیک 2 گیگ باشه ( یه گیگ فقط همین گذینه ازت میخواد ولی کیفیت رو هم خیلی بیشتر میکنه ) . لذا مجبور میشه از رم اصلی سیستم بگیره که اونموقع  رمت 4 گیگش پر هست و به 1 یا 2 گیگ دیگه رم احتیاج داری . پس 4 گیگ در صورتی تو این بازی جواب میده که texture روی high ( یا فکر کنم medium ) باشه. حتی اگه رمت 8 گیگ هم باشه با این کارت 1 گیگ وقتی این گذینه رو روی very high میزاری بعد از حدود نیم ساعت بازی پر از لگ شدید میشه.

پس بهتره حد اقل یه 750ti 2G یا 1050 

دو تا رم 4 یا یه 8

و پردازنده رایزن یا اینتل i5 ( یا i3 های نسل هشتم که چهار هسته ای هستن ) تهیه کنی.

البته cpu رو میتونی تو اولویت آخر قرار بدی چون خیلی هم مشکل ساز نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...