رفتن به مطلب

سوال در مورد کولر گازی

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

نمونه ای از برد کنترول کولر 24 هزار سامسونگ (اینورتری)

۲۰۱۸۰۶۰۷_۲۳۵۸۳۶.jpg

۲۰۱۸۰۶۰۷_۲۳۵۸۴۰.jpg

جنرال و اجنرالم عکس بردهاشو داری ؟

بعدش اینورتر V  بهتره یا DC ؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

جنرال و اجنرالم عکس بردهاشو داری ؟

بعدش اینورتر V  بهتره یا DC ؟؟

نه متاسفانه .برای پیدا کردن این هم نصف روز گشتم تا از میون وسایلم پیداش کردم.(خاطره س!! قسمت اینورتر طراحی منه)

اصلا چیزی به این اسم نداریم! همش تبلیغه .حدود سی چهل سال پیش کولر های dc اومدن و رفتن. بعد روش V/F جایگزین شد.(تولیدات الان)

شرح کاردر برد اینورتر: اول برق 220 ولت ac به 390 ولت dc تبدیل میشه.به وسیله pfc (قسمت راست بالا مسی رنگ) .بعد با پل 6 تایی(سمت راست پاین مسی رنگ) تبدیل به برق  سه فاز  با ولتاژ و فرکانس متغیر میشه حدودا 17-47 هرتز و 80-220 ولت

لینک به دیدگاه

دوست من گول بعضی از برند هارو هم نخور.مثلا یارو میگه این کولر اینورتریه!میگی بردش کجاس نشون بده ؟میگه توی موتوره یا برد تغذیه رو نشون میده !

گول+++ A (یا اینا جدیدن)رو هم نخور چون اصلا چنین راندمانی اصلا نداریم.

اول بودجه خودتو مشخص کن بعد ببین چه برند یا چند هزار و اینورتری میخوای بخری

توصیه من : اگه از نظر مالی مشکلی ندارید از برند های مشهور تهیه کنید و اینورتری (این موضوع در نوع اینورتری کاملا مشهوده.میتونید بین برند ها مقایسه کنید ) . حالا 24 یا 30 هزار

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

دوست من گول بعضی از برند هارو هم نخور.مثلا یارو میگه این کولر اینورتریه!میگی بردش کجاس نشون بده ؟میگه توی موتوره یا برد تغذیه رو نشون میده !

گول+++ A (یا اینا جدیدن)رو هم نخور چون اصلا چنین راندمانی اصلا نداریم.

اول بودجه خودتو مشخص کن بعد ببین چه برند یا چند هزار و اینورتری میخوای بخری

توصیه من : اگه از نظر مالی مشکلی ندارید از برند های مشهور تهیه کنید و اینورتری (این موضوع در نوع اینورتری کاملا مشهوده.میتونید بین برند ها مقایسه کنید ) . حالا 24 یا 30 هزار

بنده خودمم تعجب کردم ! ز زدم آشنا بود میکفت  30 هزار اجنرال 3800 ت کفتم اینورتره کفت بله ?و یکی دیکه هم کفت برد داره  یعنی باز اینورتر 5100ت  اجنرال 30 هزار  . البته این عکس مال جای دیکس !!! یعنی کولری از جنرال یا اجنرال مصرف A  ++ نداریم ؟

Captuبیبیبre.JPG

Caثثقثقثقpture.JPG

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

بنده خودمم تعجب کردم ! ز زدم آشنا بود میکفت  30 هزار اجنرال 3800 ت کفتم اینورتره کفت بله 1f609.pngو یکی دیکه هم کفت برد داره  یعنی باز اینورتر 5100ت  اجنرال 30 هزار  . البته این عکس مال جای دیکس !!! یعنی کولری از جنرال یا اجنرال مصرف A  ++ نداریم ؟

Captuبیبیبre.JPG

Caثثقثقثقpture.JPG

والا من که ندیدم

کولر های ++ َA + ,A همگی اینورتری هستن .نهایت اندر نهایت تفاوت مصرف هم کم تر از 30 درصد با نمونه قدیمیه(نحوه صرفه جویش رو هم عرض کردم )

اگه درست یادم باشه جنرال متعلق به شرکت فوجی الکترونیک هست و برند خوبیه. محصولاتش به صورت توضیع جهانیه .ولی اون محصولاتی که به اسم جنرال میان به سفارش یه شرکت که الا اسمش یادم نیست توی اماراته (که اولین بار من تو کیش دیدم.زیاد نظرمو نگرفت سیستمش) اگه مدل هاشو گوگل کنید فقط تو سایت های ایرانیه!

بحث اوجنرال هم که جداست و کاملا فیک هستش.

من قصد هیچ گونه تبلیغ یا ضعیف برندی رو ندارم و فقط برای این که انتخاب صحیح داشته باشید عرض میکنم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 30000 OGeneral  فعلا قیمتش حدودا 10 تا 10.500 هستش با گارانتی نیا من به شما 30000 اینورتر از برند Gree را پیشنهاد میدم که قیمتش حدود 6.000.000 تومان هست ولی تا جایی که اطلاع دارم خیلی کم پیدا میشه چون شرکت به دلیل نوسانات قیمت ارز در انبارش را بسته و نمیفروشه

LG را میتونی پیدا کنی که میشه حمایت از تولیدات داخلی و کلاه برداری به اسم خارجی همچین هم مینویسن Made in Korea ادم نمیدونه چی بگه

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Post-Human Warrior گفته است :

والا من که ندیدم

کولر های ++ َA + ,A همگی اینورتری هستن .نهایت اندر نهایت تفاوت مصرف هم کم تر از 30 درصد با نمونه قدیمیه(نحوه صرفه جویش رو هم عرض کردم )

اگه درست یادم باشه جنرال متعلق به شرکت فوجی الکترونیک هست و برند خوبیه. محصولاتش به صورت توضیع جهانیه .ولی اون محصولاتی که به اسم جنرال میان به سفارش یه شرکت که الا اسمش یادم نیست توی اماراته (که اولین بار من تو کیش دیدم.زیاد نظرمو نگرفت سیستمش) اگه مدل هاشو گوگل کنید فقط تو سایت های ایرانیه!

بحث اوجنرال هم که جداست و کاملا فیک هستش.

من قصد هیچ گونه تبلیغ یا ضعیف برندی رو ندارم و فقط برای این که انتخاب صحیح داشته باشید عرض میکنم.

رفیق یعنی مصرف A  خالی هم تو بانه یا ... نیس وهمگی به اسم A  میفروشنددروغه ؟  اجنرال یعنی به جنرال نمیرسه ؟

در 5 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوست عزیز 30000 OGeneral  فعلا قیمتش حدودا 10 تا 10.500 هستش با گارانتی نیا من به شما 30000 اینورتر از برند Gree را پیشنهاد میدم که قیمتش حدود 6.000.000 تومان هست ولی تا جایی که اطلاع دارم خیلی کم پیدا میشه چون شرکت به دلیل نوسانات قیمت ارز در انبارش را بسته و نمیفروشه

LG را میتونی پیدا کنی که میشه حمایت از تولیدات داخلی و کلاه برداری به اسم خارجی همچین هم مینویسن Made in Korea ادم نمیدونه چی بگه

رفیق 10 میلیون تمام ؟ مطمئنی ؟ :34_rolling_eyes: گری رو راست میگن آمریکایی اه یا دروغه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...