رفتن به مطلب

خرید سیستم تو این اوضاع یا...؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان با توجه به افزایش شدید دوباره قیمت کالا عاقلانه هست تو این اوضاع یه سیستم کامل بگیرم یا صبر کنم شاید اعتراضات به جایی رسید؟؟؟

الان پولم جوره

در بهترین حالت قطعات با دلار 10 تومن حساب میشن،

حالا از اون چیزهایی که میخوای بخری، با توجه به قیمت دلار ی جهانی، هرچی زیر دلار 10 تومن محاسبه شده باشه، اگه میتونی بخر.

لینک به دیدگاه

• ارسال 86
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چیزی که یه مدته تو ذهن منه اینه که مثلا یه مادربورد 300 دلاری که نه گرون حساب میشه نه ارزون و حدودا قیمتیه که یک پی سی خوب رو میشه باهاش جمع کرد یعنی باید 3 ملیون تومن بابتش پول داد ؟ در اینکه ازینم بالاتر میره بعدا شکی نیست ولی در اینکه برای قشر زیادی همچین هزینه ای ارزش صرف کردن نداره هم من شکی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

در بهترین حالت قطعات با دلار 10 تومن حساب میشن،

حالا از اون چیزهایی که میخوای بخری، با توجه به قیمت دلار ی جهانی، هرچی زیر دلار 10 تومن محاسبه شده باشه، اگه میتونی بخر.

اگه دلار بره بالای ۱۰ هزار اوضاع کشور شدیدا رو به فنا میره خودشون مجبور میشن دوباره برن سر برجام

مخصوصا هنوز تحریما شروع نشده و اگه کاری نکنن احتمالش خیلی زیاد تا اخر سال دلار تا ۲۰ هزارم بره 

برا اقشاری هم مثل من خداییش خیلی زیاد ۱۰ تومن بدی یه سیستم که در حد متوسطم هست

فعلا که مردم اولین اعتراضات رو شروع کردن ببینیم چی میشه

ویرایش شده توسط Miad007
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اگه دلار بره بالای ۱۰ هزار اوضاع کشور شدیدا رو به فنا میره خودشون مجبور میشن دوباره برن سر برجام

مخصوصا هنوز تحریما شروع نشده و اگه کاری نکنن احتمالش خیلی زیاد تا اخر سال دلار تا ۲۰ هزارم بره 

برا اقشاری هم مثل من خداییش خیلی زیاد ۱۰ تومن بدی یه سیستم که در حد متوسطم هست

فعلا که مردم اولین اعتراضات رو شروع کردن ببینیم چی میشه

من که چشمم آب نمیخوره ، همه شهرها و همه اقشار جامعه باید بیان پای اعتراضات نه چهار نفر بازاری و کارگر از روی ناچاری معترضن ، دلار هم امروز 11 هزار تومن رد کرده اما بانک مرکزی با تزریق دلار قیمتشو تو 10 تومن نگه داشته ، الان نمیدونم چه گندی به نت زدن که واسه یه سایت باید چند بار رفرش کنم تا باز بشه یکیش همین فروم لیون !

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

منظورت هفته دیگه است؟ 

فک نکنم  به یک هفته بکشه دوست عزیز   شب نگاه میکنی قیمت 7500 هست صبح بلند میشی میبینی شده 8600 تومن  <<<  ولکام تو ایران  خخخخخخخخخخخخ  به نقل از بعضی ها  >>>

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من که چشمم آب نمیخوره ، همه شهرها و همه اقشار جامعه باید بیان پای اعتراضات نه چهار نفر بازاری و کارگر از روی ناچاری معترضن ، دلار هم امروز 11 هزار تومن رد کرده اما بانک مرکزی با تزریق دلار قیمتشو تو 10 تومن نگه داشته ، الان نمیدونم چه گندی به نت زدن که واسه یه سایت باید چند بار رفرش کنم تا باز بشه یکیش همین فروم لیون !

نت سیم کارت منم همش قطع وصل میشه

یه مشت ترسو!

اوضاع هم خیلی خرابه همین الان من و تو رو ببینید 

فعلا تازه شروع شده و هیچ ح ک و م ت ی تو تاریخ وجود نداشته که با ظلم دووم اورده باشه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

نت سیم کارت منم همش قطع وصل میشه

یه مشت ترسو!

اوضاع هم خیلی خرابه همین الان من و تو رو ببینید 

فعلا تازه شروع شده و هیچ ح ک و م ت ی تو تاریخ وجود نداشته که با ظلم دووم اورده باشه

امیدوارم این یکی مثل قبلی ها بعد یه مدت فروکش نکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هر صورت مطمئنم دوست عزیز ضرر میکنید نخرید ;)

ازاین فکر در بیان که مردم انقلاب کنن و ...

انقلاب هم بشه اینجوری نیست فردا همه چی گل بلبل بشه اتفاقا بد تر هم خواهد شد

همه چیز کم یاب میشه قیمت ها از این هم بالا تر میره تا یه مدت اوضاع کاملا به هم میریزه اما شاید بعد از 2 - 3 سال اوکی بشه

هرج مرج - جدایی طلبی - هجوم بیگانگان و عملیات های زیاد تروریستی  اینا همش عواقب انقلاب دوباره خواهد بود اما بعد از اون با اعدام های بسیار و ...  اوضاع سرو سامون پیدا میکنه { بعید میدونم }

به هر حال اگه میخوان اتفاقی بیوفته باید خون بسیار ریخته بشه !

اما من فکر میکنم تا سال 99 با دلار هایی که دولت طزریق کرده با خاک یکسان بشیم  یعنی شما نون لواش بری 2 - 3 تومن بخری  و ... و بعد از اون  همین اقایون بیان توی صدا و سیما و بگن به خاطر ملت باید صلح کنیم  و منت هم بزارن سرمون ;)

تنها چیزی که میشه بهش امیدوار بود اینه که ملت گشنه بمونن اون موقع براشون فرقی نداره  میگن ما که میمیریم از گشنگی حداقل بزار یه کاری بکنیم

همین اعتراض ها هم یکی  رو میگیرن  کمکش نمیکنن  یه دفعه  2 - 3 هزار نفر مثل گوسفند فرار میکنن

کافیه 2 تا تیر بزنن  دوباره میریم سر خونه اول ;)

ویرایش شده توسط hosin
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

خوب یک وسیله بگیر کار کن با پولش بعد سیستم بگیر . بستگی داره شغلت چیه .

کار ندارم اسنپ بازم روزی ۱۰۰ داره ماشینتم اگه حواست باشه درست نگه داریش ارزون نمیشه هیچ گرونم میشه بعد دوماه سیستم ۵ تومانی دست دوم بگیر هر بازی میخوای برو

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

در هر صورت مطمئنم دوست عزیز ضرر میکنید نخرید ;)

ازاین فکر در بیان که مردم انقلاب کنن و ...

انقلاب هم بشه اینجوری نیست فردا همه چی گل بلبل بشه اتفاقا بد تر هم خواهد شد

همه چیز کم یاب میشه قیمت ها از این هم بالا تر میره تا یه مدت اوضاع کاملا به هم میریزه اما شاید بعد از 2 - 3 سال اوکی بشه

هرج مرج - جدایی طلبی - هجوم بیگانگان و عملیات های زیاد تروریستی  اینا همش عواقب انقلاب دوباره خواهد بود اما بعد از اون با اعدام های بسیار و ...  اوضاع سرو سامون پیدا میکنه { بعید میدونم }

به هر حال اگه میخوان اتفاقی بیوفته باید خون بسیار ریخته بشه !

اما من فکر میکنم تا سال 99 با دلار هایی که دولت طزریق کرده با خاک یکسان بشیم  یعنی شما نون لواش بری 2 - 3 تومن بخری  و ... و بعد از اون  همین اقایون بیان توی صدا و سیما و بگن به خاطر ملت باید صلح کنیم  و منت هم بزارن سرمون ;)

تنها چیزی که میشه بهش امیدوار بود اینه که ملت گشنه بمونن اون موقع براشون فرقی نداره  میگن ما که میمیریم از گشنگی حداقل بزار یه کاری بکنیم

همین اعتراض ها هم یکی  رو میگیرن  کمکش نمیکنن  یه دفعه  2 - 3 هزار نفر مثل گوسفند فرار میکنن

کافیه 2 تا تیر بزنن  دوباره میریم سر خونه اول ;)

مشکل اینجاس اینقد پول هم ارزش نداره تو این اوضاع خرج کرد

حداقل پولی دستم باشه شاید جنگی بدبختی شد بریم افغانستان? از وضع ایران بهتره

شاید همین روزا برقم بودجه بندی کنن تو این مملکت هر چیزی ممکن

لینک به دیدگاه

آقای روحانی میگه اینکارا همش سیاه نماییه الان من کاری به هیچی ندارم فقط مثال.. میخوام یه هارد یه ترا واسه داخل سیستم اضافه کنم 420 قیمت خورده هاردی که تا همین چند وقت پیش 180 بود یعنی بیش از دو برابر افزایش قیمت یکی به من بگه اگه اینگرونی نیست پس چیه؟ اقای روحانی خجالت بکش بسه دیگه دروغ.. اگه ارز به اندازه کافی داری چرا قیمتها سر به فلک کشیده بخدا دیگه خسته شدیم.. من از کل دنیا عشقم یه پی سی و گیم بود همین شماها اینو از من گرفتین که بعدش دیگه اگر من و بقیه مردم بیایم تو خیابون و به اعتیاد و فحشا و هزار چیز دیگه رو بیاریم گناهش پای شماست

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان با توجه به افزایش شدید دوباره قیمت کالا عاقلانه هست تو این اوضاع یه سیستم کامل بگیرم یا صبر کنم شاید اعتراضات به جایی رسید؟؟؟

الان پولم جوره

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

مشکل اینجاس اینقد پول هم ارزش نداره تو این اوضاع خرج کرد

حداقل پولی دستم باشه شاید جنگی بدبختی شد بریم افغانستان? از وضع ایران بهتره

شاید همین روزا برقم بودجه بندی کنن تو این مملکت هر چیزی ممکن

برادر مشخصه شما تصمیمت رو گرفتی

چون این تاپیک هم داره به سمت بحث تاپیک

شاید دلار 4200 تومانی به قطعات کامپیوتر اختصاص داده نشود!

کشیده میشه - بسته میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...