رفتن به مطلب

فروخته شد لطفا تایپک حذف شود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 1397/03/20, 14:57:12، RAMIN VAMP گفته است :

همونه عزیز که متاسفانه نصیب بنده شد. ایشون کلا گرافیک خراب رو اومدن تو لیون آب کنن و موفق هم شدن.

درود دوست گرامی

دست کم نام و نام خانوادگی فروشنده را بگو!

لینک به دیدگاه

کلا باید یه رسیدگی بشه از این افراد که به هیچ عنوان نتونن تاپیکی بزنن

ویا اگه کسی اطلاعاتی از قطعه اون شخص داره سریع تو تاپیک اعلام کنه تا نتونن سر یه سری از دوستان کلاه بزارن

امیدوارم مشکلشون حل بشه

بدون شک که بیش از این ضرر میکنن واگه طبق گفته دوستمون همینطور باشه

مطمعنا خیری از پولش نمیبینن

درکل سعی کنیم به جز افرادی که میشناسیم

بقیه رو با واسطه انجام بدیم

ویرایش شده توسط رضا موسوی
لینک به دیدگاه

خخخ

بابت فروش تو پخ شاکی شدین !!..

عرف اینجا نداریم پس گلایه نکنید 

ماکه توی یک تایپیم دیگه  بابت یک نوشته که غیر تایپیک اولویت شده !!.

هم پستمون  حذف شد ازتوتایپیک خرید!!

علاوه براینکه یک حرف زدیم و رفتیم .کلا بیخیال قطعه شدیم‌ و یادم رفته بود ان قطعه رو

بعد 12ساعت تازه طرف اومد واسه ما شاخ وشونه کشید من چندسال اینجا هستم هرکاری بخام میکنم .شما هم  دفعه بعد امتیاز منفی میکیری .

جای اینکه من شاکی باشم پیگیر .

کلا بیخیالش شده بودم اومد اینجوری گفت  .جوابشو فقط دادم گنده ... نکن‌ و واسه من خط ونشون نکش  باراخرت باشه .

یکطرفه .هم ما محدود شدیم هم امتیاز منفی گرفتیم .یک کلمه گفتیم گنده ...  نکن . میتونید ببینید تو پروفایلم . جالبه مردم سه سال اینجا عضو باشن  اینجوری میشن . خوبه رییس جمهور نیستن اینجور ادمها .

بعد شما انقدر شاکی هستین سر فروش غیرتایپیک .توپخ !!

ویرایش شده توسط farshad sh
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود دوست گرامی

دست کم نام و نام خانوادگی فروشنده را بگو!

حسین علی اکبر زاده اهل مازندران

تو قوانین فروم هست اگر کسی بعنوان تلافی امتیاز منفی به دیگری بده باهاش برخورد میشه. بنده هم گرافیک خراب به ارزش 1400 هزار تومن نصیبم شده هم امتیاز منفی که بسیار حساسم بهش گرفتم.

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است :

حسین علی اکبر زاده اهل مازندران

تو قوانین فروم هست اگر کسی بعنوان تلافی امتیاز منفی به دیگری بده باهاش برخورد میشه. بنده هم گرافیک خراب به ارزش 1400 هزار تومن نصیبم شده هم امتیاز منفی که بسیار حساسم بهش گرفتم.

امیدوارم اینقدر مرد باشه که یه عذر خواهی دیز بکنه . هرچند مثل بچه ها که هی میگن ببخشید گفته و ارزشم نداره .

ولی الان مثل یه بچه هم عمل نمیکنه . به جای عذر خواهی میاد به کاربران فروم توهین میکنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، testaccount گفته است :

حتما به ادمین های فروم گزارش کنید، منفی شما را حذف می کنن و این کاربر کلاهبردار بی شعور و بی ادب را هم از فروم برای همیشه اخراج می کنن.

یه مدت کابر ویژه بودن . اطلاعاتشون رو لیون داره

لینک به دیدگاه

@کراش

استارتر محترم در صورتی که تا فردا مشکل رو حل نکنید ، با توجه به توضیحات دوستان شما رو مقصر میدونم ، ضمن اینکه در فروم ممنوع المعامله  میشید ، دسترسی شما هم به فروم برای مدتی محدود میشه . امتیاز منفی خریدار هم پاک میشه ، در صورتی که دوباره امتیاز منفی بدید به ایشون ، با شما برخورد شدیدتری خواهد شد .

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Hamed گفته است :

@کراش

استارتر محترم در صورتی که تا فردا مشکل رو حل نکنید ، با توجه به توضیحات دوستان شما رو مقصر میدونم ، ضمن اینکه در فروم ممنوع المعامله  میشید ، دسترسی شما هم به فروم برای مدتی محدود میشه . امتیاز منفی خریدار هم پاک میشه ، در صورتی که دوباره امتیاز منفی بدید به ایشون ، با شما برخورد شدیدتری خواهد شد .

واقعا متاسفم واسه همچین افرادی .یک بار خودتون رو بزارید جای مشتری کهبه شما اعتماد میکنه و  از شما خرید میکنه چطوری فکر میکنین این پولا از گلوتون پایین میره؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

@RAMIN VAMP

سلام دوست عزیز مشکل شما برطرف شد؟ 

طبق گفته گفته عکس زیر میگم:

Screenshot_20180613-191848.thumb.png.464f485d5def736060f9d7006f13895c.png

بله عزیز مشکل حل شد. البته ایشون خودشون پس نگرفتن در عوض فروختن به یه نفر دیگه و بنده هم ضمن توضیح ایرادات کارت رو براشون فرستادم و مبلغ رو پس گرفتم.

بنده از ایشون هیچ شکایتی ندارم و به مدیریت هم رضایت خودمو اعلام کردم. اونا خودشون تصمیمات لازم رو میگیرن.

ضمنا ممنون ازشما که به این گونه مسائل بی تفاوت نیستید.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است :

بله عزیز مشکل حل شد. البته ایشون خودشون پس نگرفتن در عوض فروختن به یه نفر دیگه و بنده هم ضمن توضیح ایرادات کارت رو براشون فرستادم و مبلغ رو پس گرفتم.

بنده از ایشون هیچ شکایتی ندارم و به مدیریت هم رضایت خودمو اعلام کردم. اونا خودشون تصمیمات لازم رو میگیرن.

ضمنا ممنون ازشما که به این گونه مسائل بی تفاوت نیستید.

خیلیم عالی  

خواهش میکنم ? ? 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...