رفتن به مطلب

حراج ps3 زیره یک ماه کار کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عینه اک میمونه فاکتور خریدم دارم گارانتی تعویض 160 GB کابل HMDi یک دسته 5 تا بازی ریختم داخل هارد یک سی دی ارجینالم داره

8 مرداد خریدم زیادم استفاده نشده قیمتم از شما شروع می کنیم اگه خریدارین زنگ یا اس ام اس بدین 0912.3375285

post-8979-032545100 1315825364_thumb.jpg

ویرایش شده توسط alireza33
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز فریمور چنده ؟

3.55 هست؟

یه عکس از خودش هم بزارید بد نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروش کنسول تو این فروم ایده ی خوبی نیست @};-

لینک به دیدگاه

عزیز برای اینکه سریعتر فروش بره بهتره دلیل فروشتون رو هم اعلام کنید ! چون تازه کنسول رو خریداری کردید مطمئنا خیلی ها این سئوال براشون پیش میاد !

لینک به دیدگاه

فروش کنسول تو این فروم ایده ی خوبی نیست @};-

من هم موافقم . اینجا بیشتر کاربرها در مورد کامپیوتر و قطعات اون صحبت و معامله میکنن . کاربرهایی که کنسول بخوان خیلی کم هستن . شما اگر تو فروم های مخصوص بازی و کنسول برای فروش بذارید ، زودتر و بهتر میتونید بفروشید . موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز فریمور چنده ؟

3.55 هست؟

یه عکس از خودش هم بزارید بد نیست

بله 3.55 هست

لینک به دیدگاه

عزیز برای اینکه سریعتر فروش بره بهتره دلیل فروشتون رو هم اعلام کنید ! چون تازه کنسول رو خریداری کردید مطمئنا خیلی ها این سئوال براشون پیش میاد !

بله حتما اولین که محلت تست میدم من خدا وکیلی مشکله مالی دارم واسه هر کسی پیش میاد من با تضمبن همه چیمو تو این انجمن میفروشم

لینک به دیدگاه

من هم موافقم . اینجا بیشتر کاربرها در مورد کامپیوتر و قطعات اون صحبت و معامله میکنن . کاربرهایی که کنسول بخوان خیلی کم هستن . شما اگر تو فروم های مخصوص بازی و کنسول برای فروش بذارید ، زودتر و بهتر میتونید بفروشید . موفق باشید @};-

سلام مرسی والا من فرمی نمی شناسم که واسه کنسول باشه خدارو چه دیدیم شاید فروش رفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مرسی والا من فرمی نمی شناسم که واسه کنسول باشه خدارو چه دیدیم شاید فروش رفت

معروف ترین فروم در زمینه ی کنسول ها و بازی

Forum.BaziCenter.com

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...