رفتن به مطلب

اورکلاکینگ در سه سوت SPARKLE Calibre p860 turbo

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با وجود کارت گرافیکی جدید P860 Turbo شرکت اسپارکل دیگر نیازی به نرم افزار یا اطلاعات سخت افزاری ندارید .

mlqnv5.jpg

باور کردنش سخت است اما فقط کافی است به اندازه تغییر حالت یک کلید تلاش کنید تا کارت اورکلاک شده خود را دوباره اورکلاک کنید !

با تغییر کلید پشت کارت گرافیکی از حالت OC1 به OC2 شما می توانید فرکانس پردازنده و حافظه کارت گرافیک خود را از 540 و 1400 به 580 و 1500 مگا هرتز افزایش دهید که این موضوع باعث افزایش ده درصدی کارایی کارت گرافیکی شما در پردازش تصاویر سه بعدی می شود .البته این موضوع را فراموش نکنید که فرکانس استاندارد پردازنده و حافظه گرافیکی کارت گرافیکیGT Geforce 8600 در برد مرجع آن 500 و 1400 مگا هرتز است .دیدید اورکلاک کردن کار چندان سختی نیست ؟!

Calibre P860 Turbo Model Number

NVIDIA GeForce 8600 GT Graphics Processing Unit

580 / 540 MHz OC2 / OC1 Core Clock

1500 / 1440 MHz OC2 / OC1 Memory Clock

256MB GDDR3 Memory Type

128-bit Memory Interface

32 Stream Processors

1404 / 1296 MHz OC2 / OC1 Shader Clock

PCI-Express 16X Bus Type

400 MHz RAMDAC

HDTV-Out+CRT+DVI-I Output

HDTV Resolution HDTV Resolution

Yes HDCP

www.sparkle.ir

نمایندگی فروش :88806646

لینک به دیدگاه

مزایا: قیمت بالا! صدای وحشتناک خنک کننده!

کالیبر فقط قیافه است!

قیمت معقول برای یه کارت 8600 = 85 هزار تومن به پایین

در ضمن عزیز چرا آدم اینو بگیره؟! P860 معمولی کلاک اش 630 ه!

لینک به دیدگاه

با درود

خوب من حرفهای دوستمون wellcan رو تا حدودی قبول دارم . و این کالا هم بستگی به قیمتش داره . خوب هر کالایی توی بازار خبری تا حدودی دست و پا شکسته میشه اور کردش ولی باید قیمت کالا همیشه معقولانه باشه اگر قیمتش رو هم مشخص کنید فکر میکنم . خیلی راختتر میشه راجبش نظر داد.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
با درود

خوب من حرفهای دوستمون wellcan رو تا حدودی قبول دارم . و این کالا هم بستگی به قیمتش داره . خوب هر کالایی توی بازار خبری تا حدودی دست و پا شکسته میشه اور کردش ولی باید قیمت کالا همیشه معقولانه باشه اگر قیمتش رو هم مشخص کنید فکر میکنم . خیلی راختتر میشه راجبش نظر داد.

دوست عزیز قیمت این کارت در حال حاضر 128000 تومان می باشد .فکر نمی کنم در مقابل کارائی هایی که داره قیمت خیلی بالایی باشه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

قیمت یه 8600 با 256 مگ رم ddr3 الان حدود 80 تومنه... فکر نمیکنم 40 مگاهرتز اور کلاک 58 هزار تومن ارزش داشته باشه...

من کاری ندارم هنوز یه سری کارت های 8600 با قیمت های 170 -180 و حتی بالا تر از 200 هزار تومن فروش میره!!

لینک به دیدگاه

قیمت یه 8600 با 256 مگ رم ddr3 الان حدود 80 تومنه... فکر نمیکنم 40 مگاهرتز اور کلاک 58 هزار تومن ارزش داشته باشه...

من کاری ندارم هنوز یه سری کارت های 8600 با قیمت های 170 -180 و حتی بالا تر از 200 هزار تومن فروش میره!!

wellcan جان خوب این بستگی به مشتری هم داره مشتری میره توی بازار بدونه اطلاعات یه چیزی بهش میگن قبول میکنه و میخره . قسم میخورم اینجا در اکثر مواقع اینقدر مشتری رو راهنمایی میکنیم ولی حرف ما رو قبول نمیکنه و میگه هر ارزونی بی دلیل نیست . خوب اینجا کی مقصره ؟ فروشنده ؟ نه عزیز اکثر مشتری ها هستند که بازار رو خراب میکنن و زوم میکنن سر یک کالایی و میگن الا و بلا ما اینرو میخوام . خوب وقتی یک کالا به این صورت در میاد و خواهان داره اون شرکت هم هر چی دلش میخواد میفروشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...