رفتن به مطلب

تفاوت بین این سه کارت چیست

Recommended Posts

سلام . میخوام یه کارت گرافیک Asus gtx 1050 ti 4 gb بگیرم  ، اما بین سه نسخه از این کارت بر سر انتخاب گیر کردم .

ASUS PH-GTX1050TI 4GB

ASUS SG-GTX1050TI 4GB

ASUS EX-GTX1050TI 4GB

بین نسخه Phoenix و Rog Strix و Expedition چقد فرقه ؟ ( قیمت ، کارایی و مصرف )

لینک به دیدگاه

سلام فرق سر سایز و سیستم خنک کننده و مقدار فن هست،فونیکس از همه کوچیکتره،بعد اکسپدیشن،اخرم استریکس،که از همه بهتره و صد البته از همه گرونتره،سایزش بزرگتره فن هاش بزرگتر و بیصداتر و بهتر عمل میکنن،رنگ پس زمینه داره و برا اور کلاک هم بهتره

لینک به دیدگاه

این رو در نظر داشته باشید همه یه چیپ رو دارن  (تفاوت هاشون هم نهایتا 10% هست توی کارایی)

ولی اونی که گرون تر هست (معمولا)  مدار تغذیه قوی اتری داره ، خنک کننده قوی تری داره ، قطعات با دوام تری هم توش به کار گرفته شده

اگر نمیخوای اور کنی ، اگر نویز زیاد برات مهم نیست  پیشنهاد میشه مدل های ارزون تر رو بخری پول سر چیزی که نیازت نیست مصرف نکنی

ولی به شخصه روی دما و نویز خیلی حساس هستم و میشه هم بدون اضافه کردن ولتاژ گرافیک رو اور میکنم (مقدار کمی)

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

نه اصلا به اورکلاک اعتقادی ندارم چون می دونم عمر قطعاتو به شدت کم میکنه . اما مثل شما به نویز حساسم 

الان به نظر شما بهترین شون برای پاور ۵۳۰ چطوره . قیمتش حداکثر ۱۰۰-۲۰۰ نهایتا ۳۰۰ تومن اختلاف داشته باشه مهم نیست . ضمنا مادربردم p8h61 .

این اکستریس( sg) خود به خود که اور نمیشه؟

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

حیف پول بده ادم ایسوس بگیره 

وقتی msi هست چرا asus ?? اصلا خنک کنندگی خوبی نداره صدا فنش که رو مغزه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

نه اصلا به اورکلاک اعتقادی ندارم چون می دونم عمر قطعاتو به شدت کم میکنه . اما مثل شما به نویز حساسم 

الان به نظر شما بهترین شون برای پاور ۵۳۰ چطوره . قیمتش حداکثر ۱۰۰-۲۰۰ نهایتا ۳۰۰ تومن اختلاف داشته باشه مهم نیست . ضمنا مادربردم p8h61 .

این اکستریس( sg) خود به خود که اور نمیشه؟

کلا سری 1000 انویدیا با جی پی یو بوست 3 خیلی خوب اتوماتیک اور میشن 

1050 ti با توجه به محدوده دما و محدوده مصرفش معمولا جی پی یو کلاکشون تا 1700 (حتی تو مدل های پایین تک فن و بدون تغذیه شش پین ) اور میشن 

لینک به دیدگاه

جی پی یو بوست مادربرد من ۲ پس خوبه خداروشکر خودبه خود اور نمیشه . آره داداش اینو قبول دارم ام اس آی هم از ظاهر و شکل  فن واقعا عالیهه چون کلا کارتاش برا گیم ساخته شده ولی ایسوس قدرت مند تره و مادربردمم ایسوسه میخوام جود در بیاد ( یه جورایی هم روش تعصب دارم  )

لینک به دیدگاه

درود

عزیز تفاوت زیادی نمیکنن. چیپ هایی که توشون استفاده شده یک جور هستن

سری استریکس خوش ساخت تره. خنک تره. نورپردازی داره پتانسیل اوورکلاکشم بیشتره

در مورد قطعات مداری هم فکر نمیکنم در چیپ پایین رده 1050ti اونقدری تفاوت باشه که بخواید پول بیشتری پای کولر و اوورکلاکینگ بدید

اگه بودجتون محدود هست توصیه من خرید مدل ارزونتره. توی چیپ های مدل پایین خیلی مسئله کولینگ مطرح نیست. ولی اگه دست و دلباز دارید خرید میکنید استریکس خوش ساخت تره و کارت شیک و شکیل تریه

در چیپ های رده بالای 1070 به بالاست که مسئله کولینگ و مدار های تغذیه اهمیت پیدا میکنن. برای کارتی که اوورکلاکش تا خرخره فقط نزدیک فرکانس دیفالت کارت های رده بالا میشه کولینگ آنچنانی که اهمیتی داره؟

الان بنده کارت OCV1 MSI مدل 1060 دارم که به نوعی ارزونترین مدل 1060 هست. ولی هم بسیار خنکه (دمای idel حدود 20-30 و دمای فول لود هم 40-60 بسته به فصل و هوای اتاق) هم کم صداست. در حالیکه نسبت به مدل gamingX حدود 700 گرم آلومینیوم کمتری تو سیستم کولینگش به کار رفته(ocv1 حدود 500 گرم و gamingx حدود 1200 گرم وزن دارن) و از نظر اوورکلاکینگ هم بسیار عالی عمل کرد و من کورکلاک رو بدون افزایش ولتاژ تا 2165 بالا بردم در دمای 73 و دور فن 50.

صدا و نویز فن هم اصلا دد حالت idel عملا شنیده نمیشه چون دور فن در حدود 30-40 درصد هست و در گیم که تا حدود 50-60 درصد بالا میاد صدای گیم به قدری زیاد هست که شما عملا متوجه نمیشید که کارت گرافیک داره کار میکنه

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید :)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

در چیپ های رده بالای 1070 به بالاست که مسئله کولینگ و مدار های تغذیه اهمیت پیدا میکنن. برای کارتی که اوورکلاکش تا خرخره فقط نزدیک فرکانس دیفالت کارت های رده بالا میشه کولینگ آنچنانی که اهمیتی داره؟

الان بنده کارت OCV1 MSI مدل 1060 دارم که به نوعی ارزونترین مدل 1060 هست. ولی هم بسیار خنکه (دمای idel حدود 20-30 و دمای فول لود هم 40-60 بسته به فصل و هوای اتاق) هم کم صداست. در حالیکه نسبت به مدل gamingX حدود 700 گرم آلومینیوم کمتری تو سیستم کولینگش به کار رفته(ocv1 حدود 500 گرم و gamingx حدود 1200 گرم وزن دارن) و از نظر اوورکلاکینگ هم بسیار عالی عمل کرد و من کورکلاک رو بدون افزایش ولتاژ تا 2165 بالا بردم در دمای 73 و دور فن 50.

صدا و نویز فن هم اصلا دد حالت idel عملا شنیده نمیشه چون دور فن در حدود 30-40 درصد هست و در گیم که تا حدود 50-60 درصد بالا میاد صدای گیم به قدری زیاد هست که شما عملا متوجه نمیشید که کارت گرافیک داره کار میکنه

امیدوارم خرید خوبی داشته باشید :)

دوست گلم شما تو سیبری زندگی میکنید!؟ دمای 20 تا 30 واسه 1060 !! یعنی ممکنه دما 20 هم باشه!؟ اگه میگفتید 28 تا 30 قابل قبول بود

منم همین مدل رو دارم تو بهترین شرایط دمای idl 30 درجه و در گرما 32 تا 34 درجه و در فول لود تو بازی تا 70 درجه هم میره

کلاک هسته رو روی 2165 بدون افزایش ولتاژ!!! و پایدار هم بود!!؟ با 3DMark تست گرفتید؟ O.o

این کارت فنش همیشه روی 49% هست و نمیشه کمترش کرد شما چطور میگید دور فن روی 30-40 درصده!؟ 

میشه یه توضیحی بدید و ما رو از گمراهی نجات بدید :(

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

جی پی یو بوست مادربرد من ۲ پس خوبه خداروشکر خودبه خود اور نمیشه . آره داداش اینو قبول دارم ام اس آی هم از ظاهر و شکل  فن واقعا عالیهه چون کلا کارتاش برا گیم ساخته شده ولی ایسوس قدرت مند تره و مادربردمم ایسوسه میخوام جود در بیاد ( یه جورایی هم روش تعصب دارم  )

قدرت کجا بود چیپ یکیه تنها بحث کیفیت قطعات و خنک کنندگیه که ایسوز تو خنک کنندگی واقعا گند زده

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Illidan گفته است :

دوست گلم شما تو سیبری زندگی میکنید!؟ دمای 20 تا 30 واسه 1060 !! یعنی ممکنه دما 20 هم باشه!؟ اگه میگفتید 28 تا 30 قابل قبول بود

منم همین مدل رو دارم تو بهترین شرایط دمای idl 30 درجه و در گرما 32 تا 34 درجه و در فول لود تو بازی تا 70 درجه هم میره

کلاک هسته رو روی 2165 بدون افزایش ولتاژ!!! و پایدار هم بود!!؟ با 3DMark تست گرفتید؟ O.o

این کارت فنش همیشه روی 49% هست و نمیشه کمترش کرد شما چطور میگید دور فن روی 30-40 درصده!؟ 

منم 1060 داشتم نسخه 3گیگی ocv2 شو حالت عادی 24 درجه بود

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

با درود

اگر واقعا نویز براتون مهم هست 100% ام اس آی رو انتخاب کنید!

اگر تعصب روی ایسوس دارید پس سری strix رو تهیه کنید که هم زیبا تره هم فکر میکنم به دلیل باز بودن کارت از چند طرف برخلاف سری اکسپدیشن نیاز کمتری به دور زدن فن داشته باشه چون میتونه به صورت passive چیپ رو خنک کنه

در 5 ساعت قبل، memex گفته است :

البته همیشه اینطور نیست و توی کارت های استریکس مخصوصا سه فن هاش این مشکل به وجود میاد! درحالی که تو سری پوزیدون واقعا فن ها حتی تو دور ۱۰۰ هم صدای زیادی تولید نمیکنن!

در 4 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

اورکلاکی که خود کارت انجام میده به هیچ عنوان عمر کارت رو کاهش نمیده! چون اگر کاهش میداد قطعا تا الان خبرش همه جا پیچیده بود که ایسوس داره تو رقابتا تقلب میکنه برای بدست آوردن بهترین کارایی از عمر‌کارتاش میزنه!!

در 4 دقیقه قبل، memex گفته است :

قدرت کجا بود چیپ یکیه تنها بحث کیفیت قطعات و خنک کنندگیه که ایسوز تو خنک کنندگی واقعا گند زده

عجب ??

ما که راضییم!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

با درود

اگر واقعا نویز براتون مهم هست 100% ام اس آی رو انتخاب کنید!

اگر تعصب روی ایسوس دارید پس سری strix رو تهیه کنید که هم زیبا تره هم فکر میکنم به دلیل باز بودن کارت از چند طرف برخلاف سری اکسپدیشن نیاز کمتری به دور زدن فن داشته باشه چون میتونه به صورت passive چیپ رو خنک کنه

البته همیشه اینطور نیست و توی کارت های استریکس مخصوصا سه فن هاش این مشکل به وجود میاد! درحالی که تو سری پوزیدون واقعا فن ها حتی تو دور ۱۰۰ هم صدای زیادی تولید نمیکنن!

اورکلاکی که خود کارت انجام میده به هیچ عنوان عمر کارت رو کاهش نمیده! چون اگر کاهش میداد قطعا تا الان خبرش همه جا پیچیده بود که ایسوس داره تو رقابتا تقلب میکنه برای بدست آوردن بهترین کارایی از عمر‌کارتاش میزنه!!

عجب 1f610.png1f610.png

ما که راضییم!

من سری ex داشتم دیگه دور فن به 50 میرسید صدا f-16 میداد سیستم :-)

اصلنم خنک نبود

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، memex گفته است :

من سری ex داشتم دیگه دور فن به 50 میرسید صدا f-16 میداد سیستم :-)

اصلنم خنک نبود

خوب سری اکسپدیشن سری نیمه-ارزون هست!!

به اندازه هزینه پرداختی انتظار کارایی داشته باشین دیگه!!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

خوب سری اکسپدیشن سری نیمه-ارزون هست!!

به اندازه هزینه پرداختی انتظار کارایی داشته باشین دیگه!!

سری oc v2 از msi هم ارزون ترینه

ولی اون کجا و ایسوز کجا

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، memex گفته است :

سری oc v2 از msi هم ارزون ترینه

ولی اون کجا و ایسوز کجا

آیا توی نویز یکسان دمای یکسان و بهتر هم ارائه میده؟(البته من خودم مسئله بیصدا بودن GamingX ها نسبت به strix ها رو قبول دارم)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Illidan گفته است :

درود عزیز

راستش خیلی وقته افتربرنر رو باز نکردم شاید ارقامم خیلی دقیق نباشن و فراموش کردم ببخشید شما به بزرگی خودتون

در مورد دما بستگی به شرایط کولینگ سیستم هم داره که دور فن های کیس چقدر باشه و اینکه چقدر از آخرین بلووری که تو گرافیک و کیس گرفته باشم گذشته باشه

یه مدت بود که فن های تازه خریداری شده جلوی کیس رو روی 80 درصد گذاشته بودم که خنک ترین روزهای سیستمم بودن و دمای idle نزدیکای 20 هم بود بعضی اوقات (البته بالاتر از 20 ولی زیر 30). کارت هم اون موقع نو بود و فن ها و هیت سینک تمیز تمیز

در مورد کلاک هم بنده هم استرس تست FurMark گرفتم هم در بعد از ساعاتی FH3 در تنظیمات Ultra و رزولیشن فول اچ دی گزارش مانیتورینگ gpu-z رو چک کردم اسکرین هاش رو هم هنوز دارم اگه بخواید براتون قرار میدم

در مورد دور فن دیفالت هم من ازتون معذرت میخوام این مدت سرم خیلی شلوغ بود الان بعد 2-3 ماه افتربرنر رو باز کردم و دیدم که شما درست میگید. ببخشید بابت ارقام اشتباه دور فن :)

5b1c43255682f_Screenshot(130).thumb.png.283d466b3996145b699c8fa7e5bd595e.png

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

سلام . میخوام یه کارت گرافیک Asus gtx 1050 ti 4 gb بگیرم  ، اما بین سه نسخه از این کارت بر سر انتخاب گیر کردم .

ASUS PH-GTX1050TI 4GB

ASUS SG-GTX1050TI 4GB

ASUS EX-GTX1050TI 4GB

بین نسخه Phoenix و Rog Strix و Expedition چقد فرقه ؟ ( قیمت ، کارایی و مصرف )

یک عامل مهم برای تعیین اینکه کدم یکی برای چه کسی مناسب هستن اینه که مصرفتون در چه وضعیتی هست؟
خود ایسوس گفته که سری اکسپدیشن با اینکه گرافیک داغی هست اما برای گیم نت هایی طراحی شده که ۲۴ ساعته بتونن روش بازی کنن و تحمل دمایی بالایی داره. من هم سری استریکس داشتم و هم سری اکسپدیشن. سری اکسپدیشن درسته داغ تر از استریکس هست اما شما اول کار هم هزینه کمتری می کنیدو در ثانی اگر کسی باشید که روزی دو سه ساعت بازی می کنید باز هم براتون فرقی نخواهد کرد کدوم ورژن از گرافیک ها رو بخرید . پس بهتره تو هزینه هاتون هم صرفه جویی بکنید. به شخصه نمی دونم چرا سری اکسپدیشن رو اینجوری بد می گن. من که بدی ازش ندیدم واقعا. کیستون تهویه خوبی داشته باشه کارآیی خوبی خواهد داشت.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

آیا توی نویز یکسان دمای یکسان و بهتر هم ارائه میده؟(البته من خودم مسئله بیصدا بودن GamingX ها نسبت به strix ها رو قبول دارم)

والا ما که از OCV1 جز خوبی چیزی ندیدیم

ارقام و اعدادش هم چه در حالت idle و چه در فول لود بسیار راضی کننده هستن.

در حالیکه زمان خرید من، حداقل 500 تومن کارتم ارزونتر از 1060 استریکس بود

لینک به دیدگاه

سلام مجدد .

در 6 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

یک عامل مهم برای تعیین اینکه کدم یکی برای چه کسی مناسب هستن اینه که مصرفتون در چه وضعیتی هست؟
خود ایسوس گفته که سری اکسپدیشن با اینکه گرافیک داغی هست اما برای گیم نت هایی طراحی شده که ۲۴ ساعته بتونن روش بازی کنن و تحمل دمایی بالایی داره. من هم سری استریکس داشتم و هم سری اکسپدیشن. سری اکسپدیشن درسته داغ تر از استریکس هست اما شما اول کار هم هزینه کمتری می کنیدو در ثانی اگر کسی باشید که روزی دو سه ساعت بازی می کنید باز هم براتون فرقی نخواهد کرد کدوم ورژن از گرافیک ها رو بخرید . پس بهتره تو هزینه هاتون هم صرفه جویی بکنید. به شخصه نمی دونم چرا سری اکسپدیشن رو اینجوری بد می گن. من که بدی ازش ندیدم واقعا. کیستون تهویه خوبی داشته باشه کارآیی خوبی خواهد داشت.

راستش  من مصارفم بازی ، وبگردی ، فتوشاپ ، فیلم و گاهی هم آفیس . در طول روز هم حداکثر ۳ ساعت بازی میکنم ( زیاد اهل بازی نیستم اما اگه بخوام بازی کنم ترجیح میدم رو بهترین کیفیت ممکن اجرا کنم ) . سری فونیکس که هم بکارم نمیاد هم دوستان میگن نویز بیشتری نسبت به بقیه داره . بنظرتون استریکس بگیرم یا اگه فرق چندانی بین استریکس با اکسپدیشن نیست همون اکسپدیتیشن بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

سلام مجدد .

راستش  من مصارفم بازی ، وبگردی ، فتوشاپ ، فیلم و گاهی هم آفیس . در طول روز هم حداکثر ۳ ساعت بازی میکنم ( زیاد اهل بازی نیستم اما اگه بخوام بازی کنم ترجیح میدم رو بهترین کیفیت ممکن اجرا کنم ) . سری فونیکس که هم بکارم نمیاد هم دوستان میگن نویز بیشتری نسبت به بقیه داره . بنظرتون استریکس بگیرم یا اگه فرق چندانی بین استریکس با اکسپدیشن نیست همون اکسپدیتیشن بگیرم؟

اگر دیدی قیمتش زیاد فرق می کنه اکسپدیشن بگیر. اما اگر در حد صد تا دویست تومن فرق می کنه همون استریکس رو بگیر. بیشتر از این فرق قیمت داشته باشن زیاد ارزش نداره به نظر من. میگم من خودم ای ایکس داشتم که شانسا درصد آسیک کوالیتیش بالا بود و خیلی هم خوب جواب می داد برام. دماش کمی بالا می رفت اما تهویه کیسم خوب هست و فن ها رو می زدم با سرعت بالا کار کنن . بعد از کار کردن فن ها هم دما پایین می اومد و هم دیگه ترسی از بابت ضررزدن به کارت نداشتم. 

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

درود عزیز

راستش خیلی وقته افتربرنر رو باز نکردم شاید ارقامم خیلی دقیق نباشن و فراموش کردم ببخشید شما به بزرگی خودتون

در مورد دما بستگی به شرایط کولینگ سیستم هم داره که دور فن های کیس چقدر باشه و اینکه چقدر از آخرین بلووری که تو گرافیک و کیس گرفته باشم گذشته باشه

یه مدت بود که فن های تازه خریداری شده جلوی کیس رو روی 80 درصد گذاشته بودم که خنک ترین روزهای سیستمم بودن و دمای idle نزدیکای 20 هم بود بعضی اوقات (البته بالاتر از 20 ولی زیر 30). کارت هم اون موقع نو بود و فن ها و هیت سینک تمیز تمیز

در مورد کلاک هم بنده هم استرس تست FurMark گرفتم هم در بعد از ساعاتی FH3 در تنظیمات Ultra و رزولیشن فول اچ دی گزارش مانیتورینگ gpu-z رو چک کردم اسکرین هاش رو هم هنوز دارم اگه بخواید براتون قرار میدم

در مورد دور فن دیفالت هم من ازتون معذرت میخوام این مدت سرم خیلی شلوغ بود الان بعد 2-3 ماه افتربرنر رو باز کردم و دیدم که شما درست میگید. ببخشید بابت ارقام اشتباه دور فن :)

قربون شکلت معذرت خواهی نمیخواد . دمه خودتو کارتت گرم ... همشون خوبن اصل کار چیپ اصلی گرافیک

کارت من بدون اوور تا 1949 بوست میشه و اونی هم که گذاشتی بوست شده تا 2164 و کلاک هسته رو شاید رو 1760 تا 1800 گذاشته باشی , درسته؟

یه چیزی دیگه که الان دمای کارتت تا 76 درجه رفته! مگه فول اچ دی بازی نمیکنی واسه چه بازی کم میاری اخه :D

ویرایش شده توسط Illidan
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Illidan گفته است :

کارت من بدون اوور تا 1949 بوست میشه و اونی هم که گذاشتی بوست شده تا 2164 و کلاک هسته رو شاید رو 1760 تا 1800 گذاشته باشی , درسته؟

بوست دیفالت کورکلاک 1850 ایناس حدودا (یه کم بالا پایین)

کورکلاکم درست فرمودید 1800 ست کردم که تا 2164 بوست شده

در 12 ساعت قبل، Illidan گفته است :

یه چیزی دیگه که الان دمای کارتت تا 76 درجه رفته! مگه فول اچ دی بازی نمیکنی واسه چه بازی کم میاری اخه :D

همینطوری امتحانی اوورش کردم ببینم چطور کارتیه وگرنه چه کاریه 4-5 ساعت در روز با این دما بازی بکنم /:

ویرایش شده توسط ali_8114
لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...
در در 19 خرداد 1397 در 19:38، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است :

مهندس اول بحث شیوه ساخته، کیفیت، مقدار استفاده، عمر، شکیل بودن، کارایی و...

ایسوس از لحاظ کارایی و هماهنگی از همه بهتره و شناخته شده و معتبر هستش تا وقتی آیفون هست شما نمیری جی ال ایکس بخری که!

اگه یکم تحقیق درست و حسابی کنی بین همه و خرتعصب الکی نداشته باشی، میرسی به ایسوس و گیگابایت که ایسوس بهتر مچ میشه و توی ایران ما بهتره!

اگه به مشکل بخوری msi رو باید بندازی سطل آشغال ولی میتونی asus و gigabyte رو تعمیر کنی و یا برای فروشش طالب asus همیشه هست، msi تا آخرش مال خودته 

ویرایش شده توسط shahi_maz
کمبود مطلب
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، shahi_maz گفته است :

شکیل بودن،

کیفیت خنک کنندگی هیچ کارتی اندازه رده gaming msi نیست هم از لحاظ هیت و پایپ ها هم طراحی فن 

نویز فن asus وحشتناک بالاست رو 50 درصد میزاری صدای f14 میده چه برسه رو 100درصد بزاری

تیغه ها با طراحی ساده در همه سری هاش ملموسه 

کارایی و هماهنگی از همه بهتره

😂دقیقا از کدوم لحاظ؟ حتی برنامه aura هم درست کار نمیکنه 

از لحاظ نرم افزار یکی از داغون ترین برنامه هارو داره ولی از لحاظ سخت افزاری خوبه البته اگه بد باشه اصلا به فروش و تجاری نمیرسه پس همشون خوبن ولی فقط سری strix هست که مدار و کیفیت قطعات خوبی داره

msi برعکس تو مادربرد بد عمل میکنه ولی تو گرافیک واقعا کم نذاشته

مشکل بخوری msi رو باید بندازی سطل آشغال ولی میتونی asus و gigabyte رو تعمیر کنی

چرند و پرند چرا میگی 😕

msi تا آخرش مال خودته

😂🤦🏻‍♂️ خیلی خوبی

درضمن تایپک 2سال پیشو برای بحث کردن بالا نیار

گزارش دادم هم لحن صحبتتون هم آپ بیمورد

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...