رفتن به مطلب

Recommended Posts

نسل جدید cpu های رایزن با دلار 6830 تومن وارد شدن :D

جالبش اینکه 2200 و 2400 به ترتیب 450 و 750 تومن بودن :D

اوضاع جوری شده که تا دیروز به هر کسی که سیستم میخواست میگفتیم ای ام دی ببند قیمتش فضایی نیست و صرفه اقتصادی داره  الان اون هم فضایی شد !!

اخه سی پی یو 96 دلاری  700 تومن :(

Capture.PNG

ویرایش شده توسط hosin
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

داداش اینا تولیدات اجنبین!

رفتیم ماشین بخریم ۲۰۷ اتوماتیک تولید داخل ۸۰ میل ??? یه زمانی میشد با این پول الانترا گرفت!

رفتیم صرافی دلار بخریم ۷۳۰۰ ?? یه زمانی یورو دو هزارتومن ارزونتر از این بود!!

اومدیم الان داریم با بابام با ۱۰ هزارتومنیا اوریگامی درست میکنیم ???? بریم اوریگامی ها رو بفروشیم سودش بیشتره ??

فک کنم فقط غذای رستورانا گرون نشده!

هفته قبل با ۲۰ دلار رفتیم ۷ نفر غذا خوردیم برگشتیم!!??

• لایک 1
لینک به دیدگاه

هنوز هم با این قیمت ها از اینتل بهتره . الان با ۷۰۰ تومن میتونی i3 7100 بخری . نسل ۸ هم قیمتش نسبت به نسل شش و هفت بهتره ولی از اون طرف مادربرد های سری ۳۰۰ اینتل گرون هست. و تو این شرایط و با این قیمت ها هنوز هم amd بهتره.

لینک به دیدگاه

درود خدمت همه دوستان

وقتی CPU Seleron 430 که قیمت دسته دوش بود 30 تومن اما الان 200 فروش میره انتظار دیگه ای دارین؟

بنده دیروز رفتم برای یکی از دوستان یدونه سیستم ارزون اداری ببندم همینجوری قیمت سلرون 430 پرسیدم گفت 200 !!!

من خودم فکر کردم نکنه خوابم یدونه زدم تو گوش خودم ببینم خوابم یا بیدار!!??

لینک به دیدگاه

2700x ارزش خرید بسیار بالایی نسبت به کاراییش داره جون میده برا سیستم های گیمینگ خیلی شلوغ پلوغ

من خیلی دوست داشتم اینو بخرم ولی قیمت هاش ناعادلانست اگه زیر 2 تومن بیاد میگیرم نیاد با همون 4790k به زندگی ادامه میدم

لینک به دیدگاه

تا 1400 مجبوریم تحمل کنیم ، بعدش شاید (شاید(شاید(شاید))) درست بشه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

داداش فیلمهای تخیلی زیاد میبینی ها . درست بشه ؟ درست شده دیگه . الان 40 ساله درست شده کجای کاری . شما باید چارت افزایش قیمت همه چی رو برعکس از الان تا 40 سال گذشته نگاه کنی میبینی چقدر درست شده خبر نداریم 

• لایک 7
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، m_555 گفته است :

الان با ۷۰۰ تومن میتونی i3 7100 بخری

وقتی من سیستم بستم 6600k این قیمت بود |:

در 1 ساعت قبل، hosin گفته است :

یکی از رفقا شب عید 1600x بست 800-900 تومن ...

سیستمامونو باید بزاریم تو آکواریوم و روزی یه ساعت ازشون استفاده کنیم تا مبادا قطعات مسئهلک و خراب بشن!

با این وضع عوارض خروج و بازار ارز دیگه هم نمیتونیم بریم خارج قطعه وارد کنیم یا سفارش بدیم رفیق مسافر بیاره واسمون ...

#تا_ابد_با_دلار |:

لینک به دیدگاه

بیچاره amd  قیمت 1700x رو 300 دلار تایین کرده ولی تو ایرا ن میشه 2200 

https://m.newegg.com/products/N82E16819113499

اینم باندل به همراه رم وبهترین برد 

https://m.newegg.com/combo/combodetail?comboId=3820956&comboType=2 

700 دلار

ویرایش شده توسط esy2011
لینک به دیدگاه

دوستان توجه کردید الان یه لیتر بنزین از یه لیتر آب معدنی و دلستر و بقیه چیزا ارزونتره؟؟ ??

اصن کی گفته بنزین گرونه؟؟ با یه دلار میشه ۷ لیتر بنزین زد! کجای دنیا اینجوریه؟؟

من که دیگه از این به بعد آب معدنی مصرف‌نمیکنم و به جاش بنزین میذارم سر سفره شما هم همینکارو کنید

#نه_به_آب_معدنی !!!

لینک به دیدگاه

فقط تنها کاری که میشه کرد مردن هست البته اونم یه ۲۰ میلیونی بدیم بریم قبر بخریم ببین به کجا رسیدیم. واقعا زمان شاه هم مردم پول قبر میدادن. دو روز دیگه هم وقتی می خوای بیای بیرون باید پول بدی. این دولت از هر راهی که شده از ملت می خواین پول بگیرن. پول نفت کمشون هست . دیگه خون مردم را تو شیشه کردن جالبه کسی هم صداش در نمیاد.

ویرایش شده توسط m_555
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ali_8114 گفته است :

وقتی من سیستم بستم 6600k این قیمت بود |:

یکی از رفقا شب عید 1600x بست 800-900 تومن ...

سیستمامونو باید بزاریم تو آکواریوم و روزی یه ساعت ازشون استفاده کنیم تا مبادا قطعات مسئهلک و خراب بشن!

با این وضع عوارض خروج و بازار ارز دیگه هم نمیتونیم بریم خارج قطعه وارد کنیم یا سفارش بدیم رفیق مسافر بیاره واسمون ...

#تا_ابد_با_دلار |:

سلام خدمت آقا علی عزیز

اون 6600K هفتصد تومان بود . دوماه بعدش رسید به 900 تومان . الانم 7600K رو باید با قیمت 7700K چند ماه پیش خرید !!!!!

1600x که حدود 650 یا هفتصد تومان بود . با این قیمت قوق العاده پایینش هیچکس باور نمیکرد که شش هسته ایه . تا این که تست و بنچمارک و غیره قرار دادند تا از خواب بیرون آمدند و رفتن توی تعجب ! حالا فکر کنم با این قیمتها دیگه بلکل از تعجب در آمده باشن .

نه داداشم سیستم هامون رو باید توی الکل ایزو پروپیل نگه داریم مثل حیوانات که تو الکل نگه میدارن مستهلک نشن .

یادته قبلنها آرزومون بود که یه پردازنده ی ضریب باز گیرمون بیاد ولی الان آرزو نیست چون هیچوقت نمیشه بهش رسید ولی اگر یکی به ما هدیه کنه!

لینک به دیدگاه

شرمنده خودمو و نسل اینده ک هیچ کاری از دستم برنمیاد اونی هم ک از دستش برمیاد یا خودشو زده ب خواب یا داره سو استفاده میکنه

ننگ بر این وضعیت

• لایک 3
لینک به دیدگاه

آقا من نمینویسم...

چرا ؟ چون هر جا نوشتم بسته شد...

چون ما بی عرضه ایم ...

چون ما می ترسیم...

چون هممون منتظریم تا یکی دیگه قدم برداره...

و با یک گل هم بهار نمیشه...

جای بسی تامل است...همین؟!

• لایک 6
لینک به دیدگاه

واقعا افتضاحه میخواستم رم بخرم نخریدم  حالا دیگه با این قیمت ها زورم میاد پول زوره اخه لعنت به باعث بانیش.

تا زمانی بشینیم دست رو دست بذاریم همینه باید فریاد زد فریاد بدون خون هم نمیشه

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا گرونی داره بیداد میکنه ، شما فقط این بازار قطعات رو نگاه نکنید ، اونایی که مسئولیت سنگین زندگی رو دوششونه واقعا دارن زیر این همه فشار و گرونی جر میخورن که خداوند باعث و بانیاش رو از گذشته تا حال لعنت کنه و به عذابی الیم گرفتارشون کنه ان شاء الله...

من خودم رفتم خرید و رو حساب قیمت اجناسی که قبلا خریده بودم میخواستم خرید کنم میبینم که دیگه رو هر جنسی کم کمش 500 رفته روش تو اقلام کوچیک و 1000 تومن و 2000 تومن و چند هزارتومن افزایش رو مواد غذایی  مشاهده میشه و بدیش اینه که قیمت ها رو که بردن بالا از کیفیت و حجم و وزن محصولات هم بعضا زدن ... اصلا معلوم نیست کی به کیه ... یکی میاد میگه آقا هیچ گونه حق افزایش قیمتی نداریم و بعد به فرداش قیمت ها افزایش پیدا میکنه ، انگار که اینجا دستورات رو به صورت معکوس اعلام میکنند که هر حرفی میزنن برعکسش اتفاق میافته... انگار اینجا واقعا صاحاب نداره که هر کی برای خودشه و هر کاری میخواد میکنه...

تمام این گرانی ها و افزایش قیمت دلارو ... کار خود دولت و مسئولان نشسته بر تاج و تخت ریاسته و به هیچ چیز دیگه ای ربط نداره که میگن علتش فلان و بهمانه و... بالایی ها میدزدند و وقتی کم میارن میان اینجوری بازار رو بهم میریزن تا از آب گل آلود ماهی بگیرن و دودش میره تو چشمش ملت بخت برگشته نگون بخت...

لینک به دیدگاه

اخ درد اصلی میدونید چیه .. اینه ک حتی خود مردم هم ب هم رحم نمیکنن ..

هر کی هر جا بتونه و تا اونجایی ک بتونه میچاپه....

فک کنم همه ی دوستان تو همین مدت دیدن ک این سایت های فروش قطعات چجوری  با قیمت ها بازی کردن و ب هر قیمتی ک دلشون خواست داشتن قطعه میفروختن...

ادم بعضی موقع ها پیش خودش میگ شایدحقمونه ... وقتی خودمون ب خودمون رحم نمیکنیم از بقیه چ توقعی هست؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

یادته قبلنها آرزومون بود که یه پردازنده ی ضریب باز گیرمون بیاد ولی الان آرزو نیست چون هیچوقت نمیشه بهش رسید ولی اگر یکی به ما هدیه کنه!

یه 6600k تمیز پیدا کرده بودم میخواستم بگیرمش تا فکرامو بکنم زدن تو گوشش

در 4 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

نه داداشم سیستم هامون رو باید توی الکل ایزو پروپیل نگه داریم مثل حیوانات که تو الکل نگه میدارن مستهلک نشن .

والا دیگه جرعت نمیکنم گرافیکمو 1 مگاهرتزم اوورکلاک کنم مبادا چیزیش بشه گارانتی هم قطعه نداشته باشه درست کنه

ضریب سی پی یو خدارو شکر بسته ست و دست ماهم بسته ست D-:

950 قبلیمو همینجوری از دست دادم دیگه ... بردمش زیر اوور، بعد هیچی دیگه چیپای مموری سوختن ... آواژنگم گرافیکو عوض کرد برام

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ali_8114 گفته است :

یه 6600k تمیز پیدا کرده بودم میخواستم بگیرمش تا فکرامو بکنم زدن تو گوشش

والا دیگه جرعت نمیکنم گرافیکمو 1 مگاهرتزم اوورکلاک کنم مبادا چیزیش بشه گارانتی هم قطعه نداشته باشه درست کنه

ضریب سی پی یو خدارو شکر بسته ست و دست ماهم بسته ست D-:

950 قبلیمو همینجوری از دست دادم دیگه ... بردمش زیر اوور، بعد هیچی دیگه چیپای مموری سوختن ... آواژنگم گرافیکو عوض کرد برام

باز دمشون گرم برات عوض کردند و نگفتند فلان کردی از گارانتی خارجه

لینک به دیدگاه

این قشر قطعه کامپیوتر فروش بشدت سواستفاده گر و فرصت طلبن .... جدای از بعقیه خصوصیات منفیشون مثل طمع و حقه بازی در اوردن بهونه برا گرون کردن قطعات در کسری از ثانیه

لینک به دیدگاه

اینا تازه اولشه و هنوز از خارج کشور فشاری وارد نشده به اونصورت و فقط فشار روانی بازارو اینطوری کرده!! تحریمایی که قراره اعمالبشه, سه ماه و شیش ماه بعد روز الغا برجام توسط امریکاست. تازه اونموقع انفجار صورت میگیره. شک نکنید اگه نشینن پای مذاکره مجدد, دلار سال بعد این موقع حداقل دوبرابر شده. پیشبینی خود من 20به بالاست(درصورت عدم مذاکره...)!!  الانم اولین چشمه وارداتی بعد عید همین رایزن۲ هست که دلار 7تومنیه. که بنظرم بدم نیست تازه. زمانی که دلار ازاد 3500بود, اواژنگ محصولات با دلار 5500~5000تومنی هم داشت :/ الان دقیقا همون ارز ازاده حدودا و خیلی روش نکشیدن . درکل بفناییم یقنیا. مگر آن صبح دولتش بدمد : )

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

دقیقا چون دولت هیچ برنامه ایی نداره فقط داره باره خودش میبنده بره صفا صوتی مردمم به جهنم 

لینک به دیدگاه

تازه قیمت ها زمانی ماشالا داره که سری جدید گرافیک ها وارد بشه

اون زمانه که گرافیک مید رنج رو فقط لاکچری ها خواهند داشت و گیمینگ میشه یه تفریح دست نیافنی.

در 54 دقیقه قبل، eshgh3000 گفته است :

دقیقا چون دولت هیچ برنامه ایی نداره فقط داره باره خودش میبنده بره صفا صوتی مردمم به جهنم 

بیشتر به نظر میرسه دولت توی ایران هیچ کارست ، چون همیشه گرونی بوده ( تقریبا میشه گفت توی همه دولت ها وسط ها دوره دومشون  دلار افزایش 2.5 تا 3.5 برابری داشته.

دولت ها میان و میرن ولی افزایش قیمت ها ، گرونی ها همیشه هستن .

قبلا میگفتم ایران بد ترین کشور دنیاست بعد یک سری می امدن میگفتن نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ایران عالیه اون کره شمالی هستن که بد ترین کشور دنیاست مردمش دارن ریشه درخت میخورن و..

بیا کره هم تسلیم شد رفت زیر بیلیت امریکا تا چند وقت دیگه هم میشه مثل کره جنوبی.

ما موندیم و این کشور و آرزوی مرگ که سریع تر از این بد بختی خلاص بشیم.

ویرایش شده توسط ATER
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، just Asus گفته است :

اخ درد اصلی میدونید چیه .. اینه ک حتی خود مردم هم ب هم رحم نمیکنن ..

هر کی هر جا بتونه و تا اونجایی ک بتونه میچاپه....

فک کنم همه ی دوستان تو همین مدت دیدن ک این سایت های فروش قطعات چجوری  با قیمت ها بازی کردن و ب هر قیمتی ک دلشون خواست داشتن قطعه میفروختن...

ادم بعضی موقع ها پیش خودش میگ شایدحقمونه ... وقتی خودمون ب خودمون رحم نمیکنیم از بقیه چ توقعی هست؟؟؟؟؟؟

واقعا هم همینطوره. طرف مانیتور crt 14 inch گذاشته دیوار 130 تومن. اس میدم چه خبره میگه 90 فروختم. اون طرف هم از همه جا بی خبر. واقعا که 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mousso گفته است :

اینا تازه اولشه و هنوز از خارج کشور فشاری وارد نشده به اونصورت و فقط فشار روانی بازارو اینطوری کرده!! تحریمایی که قراره اعمال بشه, سه ماه و شیش ماه بعد روز الغا برجام توسط امریکاست. تازه اونموقع انفجار صورت میگیره. شک نکنید اگه نشینن پای مذاکره مجدد, دلار سال بعد این موقع حداقل دوبرابر شده. پیشبینی خود من 20به بالاست(درصورت عدم مذاکره...)!!  الانم اولین چشمه وارداتی بعد عید همین رایزن۲ هست که دلار 7تومنیه. که بنظرم بدم نیست تازه. زمانی که دلار ازاد 3500بود, اواژنگ محصولات با دلار 5500~5000تومنی هم داشت :/ الان دقیقا همون ارز ازاده حدودا و خیلی روش نکشیدن . درکل بفناییم یقنیا. مگر آن صبح دولتش بدمد : )

دقیقا ! 

و البته خوشبخت فقط اون هایی که تو دهه هشتاد از ایران رفتند 

اگر این کشور از بی آبی و خشکسالی و فقر و تجزیه شدن نجات پیدا کرد امیدوارم که آیندگان زندگی بهتری داشته باشند

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...