رفتن به مطلب

فروش چند عدد قطعه کامپیوتر با هم

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان گلم همینطور که از موضوع پیداست قصدم فروش تعدادی قطعه هست همشون دارای کارتن و کاملا سالم هستند در مورد دوستانی که امتیاز بازارچه خیلی واسشون مهمه عرض کنم که در معامله ما خدایی هم ناظره دوستان اولویت فروش با کسی که همه رو با هم بخواد  چون به شدت به پول نیاز دارم فروش تکی در صورتی که واسه  همشون مشتری باشه فروش تکی هم برقرار خواهد شد هزینه ارسال هم به عهده خریدار محترم. با نام خدا مزایده رو شروع میکنیم.گزینه اول**cpu i3 2120** گزیه دوم**motherboard p8h61usb3** گزینه سوم دوتا رم 4گیگ**cl9 1333** گزینه سوم**power green 535A** خوب دوستان قیمت ها رو به ترتیب عرض میکنم.گزینه اول*230 پایه و 250 فوری گام 10 هزار تومن** گزینه دوم**180 پایه و 250 فوری گام 10 هزار تومن**گزینه سوم**300 پایه و320 فوری گام 10 هزار تومن**گزینه چهارم**130 پایه و150 فوری گام 10 هزار تومان**دوستان گلم به آخرین پیشنهاد بعد 24 ساعت فروخته خواهد شد.یا علی

۲۰۱۸۰۶۱۳_۱۹۰۵۴۳.jpg

۲۰۱۸۰۶۱۳_۱۹۰۴۲۶.jpg

۲۰۱۸۰۶۱۳_۱۹۰۳۴۲.jpg

۲۰۱۸۰۶۱۳_۱۹۰۲۱۷.jpg

۲۰۱۸۰۶۱۳_۱۹۰۲۰۱.jpg

ویرایش شده توسط ultragame888
به هم ریختگی نوشته ها
لینک به دیدگاه

سلام

یه فاصله میزاشتی چشامون کورشد. نفهمیدم چیشد?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Omid_Boy گفته است :

1 و 2 پایه

اوکی داداش انشالا زودتر واس بقیه مشتری پیدا بشه تقدیم شما میشه 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گلم .رم ها کاهش قیمت پیدا کرد و به خاطر طولانی تر نشدن فروش و انتظار بیش از حد خریدار محترم(مخصوصا داداش امید گل) در صورت فروش رم ها منتظر فروش پاور نمیمونم و به امید خدا قطعات هماهنگی میشه واسه ارسال.عیدتون مبارک.         یا علی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mohammad540800 گفته است :

قطعات توسط بنده خریداری گردید.

با تشکر

بله تایید میشود. با توجه به امتیاز بازارچه داش محمد و رضایت تمام دوستانی که با ایشون معامله داشتن. اول قطعات واسشون ارسال میشه و سپس وجه رو واریز میکنند.خیرش رو ببینید 

لینک به دیدگاه

جناب آقای ملازمی گل مبلغ رو واریز کردند خریداری با اعتماد و خوش برخورد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...