رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید دریل

soroushpayne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

قصد خرید یه دریل رو داشتم که کیفیت و قدرت خوبی داشته باشه در کنار قیمتش

برند زیاده اما بین دو راهی بین مدلهای بازار موندم

استفادمم تقریبا شخصیه و  نیمه حرفه ای و خونگی .

لینک به دیدگاه

سلام

مقدار بودجه ای که در نظر گرفتین؟+ متریالی که قراره سوراخش کنید+ قطر سوراخ کاری های مورد نظر

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Post-Human Warrior گفته است :

سلام

مقدار بودجه ای که در نظر گرفتین؟+ متریالی که قراره سوراخش کنید+ قطر سوراخ کاری های مورد نظر

نهایتش ۴۰۰-۵۰۰
متریال هم دیوار گچی - دیوار سنگی - چوب و شایدم گاهی فلز

قطر سوراخکاری هم بستگی به کار داره ولی خب اندازه ی رول پلاک و پیچ در حد معمول لازمه دیگه

لینک به دیدگاه

درود من این سه مدل رو دارم و همگی کیفیت و قیمت مناسبی دارن :

دريل چکشي ديوالت مدل DWD024

دریل چکشی متابو مدل SBE 650

دریل چکشی ریوبی مدل PD196VR

دیوالت رو بیشتر از همه استفاده میکنم چون هم خوش دست تره هم قدرت خوبی داره.

دیوالت چون سرعتش از 0 تا 2800 هست میتونید به عنوان پیچ گوشتی هم استفاده کنید. چون کنترل خیلی خوبی رو سرعت دارید.

واسه خرید دریل حتما توجه داشته باشید که قابلیت اتصال به پایه دریل ستونی هم داشته باشه که خیلی کار آمد هستش.

مخصوصا زمانی که میخواید سوراخ کاری دقیق و کاملا عمود داشته باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

اگه دریل اقتصادی و با کیفیت خوب هستید .من به شما Ronix 2210  رو پیشنهاد میکنم

قیمت زیر 200

دارای کیف

و پشتیبانی و خدمات پس از فروش

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، mostafa70s گفته است :

سلام

قیمت زیر 200

دارای کیف

من 2213 این مدل رو داشتم اصلا به درد نمیخورد و سوخت در نهایت

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Nezami گفته است :

دیوالت چون سرعتش از 0 تا 2800 هست میتونید به عنوان پیچ گوشتی هم استفاده کنید. چون کنترل خیلی خوبی رو سرعت دارید.

واسه خرید دریل حتما توجه داشته باشید که قابلیت اتصال به پایه دریل ستونی هم داشته باشه که خیلی کار آمد هستش.

دیروز بازار خیابان امام خمینی بودم و خیلی مدل ها رو بررسی کردم

این دیوالتی که شما میگید تو بازار خیلی کم بود و از چند نفری که سوال کردم گفتند قطعاتش اصلا گیر نمیاد ...

دریل متابو هم که این مدلاش تو بازار هستش اکثرا همه چینی هستند و کیفیت جالبی ندارند

اون ریوبی هم اصلا شناختی ازش ندارم و نمیدونم کجایی هست و تو بازار هم ندیدم اصلا

دسته کمکی هم الان اکثر دریل ها دارن

===========

نظرتون راجع به این دریل ها چیه ‌؟؟؟‌:

https://www.digikala.com/Product/DKP-193833/دريل-چکشي-بوش-مدل-GSB-13-RE

https://www.digikala.com/Product/DKP-94282/دريل-چکشي-ماکيتا-مدل-HP1630K

===============

در مورد اون رونیکسی هم که گفتید سوخت تعجب میکنم

اتفاقا تو بازار داغ ترین و پر صداترین تو بازار همین رونیکس بود از تبلیغاتش تا فراوانیش تو مغازه ها

۲ سال گارانتی +‌ ۱۰ سال خدمات پس از فروش + پیک رایگان شرکت برای بردن به نمایندگی واسه تعمیر در صورت خرابی

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، mostafa70s گفته است :

سلام

قیمت زیر 200

دارای کیف

من خودم این مدل رونیکس رو بررسی کردم به نظرم بهتره 

توان بالا + گیربکسی بودنش :

https://www.digikala.com/Product/DKP-56344/دريل-چکشي-رونيکس-مدل-2220

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

دیوالت رو تا اونجایی که من شنیدم وارد کننده اش سود آنچنانی به فروشنده ها نمیده ولی خودش یکی از بهترین برند های دنیا هستش توی ابزار آلات.

من ابزار مختلفی از برند دیوالت رو دارم مثل فرز ، مینی فرز ، سشوار صنعتی و عمود بر که واقعا از همشون راضی هستم.

ریوبی رو من حدود 7 سال پیش گرفتم و ساخت ژاپن هست ( نه تحت لیسانس و البته از بازار گرفتم و شاید الان مثل بقیه برند ها ساخت چین باشه. )

متابویی که دارم ساخت چین هست ولی قدرت خیلی خوبی داره مخصوصا رو چکشی.

اما خوب متابو قدیم و متابو های الان کلی با هم فرق دارن.

ضمنا از نظر من دریل چیزی نیست که خراب که شد بشه درستش کرد. تنها قطعه که باید تو دریل خراب بشه و ارزش تعویض داره سه نظام هست.

و برای سالم موندن دریل ( از نظر من ) 50% کیفیت مته مهمه و 50% نحوه استفاده از اون.

در مورد بوش میگم که الان هیچکدوم از ابزار های بوش ارزش خرید ندارن و به شدت ضعیف شدن.

ماکیتا هم چینی شده ولی هنوز ابزار هاش با کیفیت هست.

از سری ماکیتا فقط پیچ گوشتی شارژی مدل  6723DW رو دارم که بشدت ازش راضی هستم.

اما رونیکس یه برند مثلا آلمانی  تو ابزار هستش که همه اش هم ساخت ساخت چین و به سفارش ایران هستن. ( ابزار های برقی اش )

من از رونیکس 6 خرید داشتم که 1 عدد دریل بود که روزای اول سه نظامش خراب شد و مته توش میچرخید و یک سه نظام دیوالت به قیمت 50 هزار تومان براش خریدم تا کار کنه.

آخرین بار برای سوراخ کردن کاشی ازش استفاده کردم با مته 6 که دریل دود کرد و سوخت.

دمنده رونیکس دارم که حتی شرکت پاکشوما هم میتونه تولید کنه چون فقط یه موتور هست با یه لوله و نمیشه کیفیت برند رو باهاش سنجید.

فرز انگشتی رونیکس دارم که ابزار همراهش بیشتر به درد بچه ها میخورد و اصلا جالب نبود.

اما رونیکس یک سری انبردست ، سیم چین و دم باریک داره که ساخت آلمان هستن و به شدت با کیفیته.

RH-11171318-infography.thumb.jpg.25a15041ac9c98e612327150fdcef3b0.jpg

همچنین 2 عدد سری پیچ گوشتی طلایی داره که ساخت ژاپن هست و اونا هم خیلی کیفیت خوبی دارن.

اما به طور کلی برند رونیکس رو مخصوصا تو ابزار برقی پیشنهاد نمیکنم.

برند اینهل هم تولید چین و یک شرکت آلمانی هست من ازش اره عمود بر ، اره مویی برقی و دستگاه سنباده نواری و دیسکی دارم و کیفیت خوبی دارن کنار قیمت مناسب.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Nezami گفته است :

سلام .

آیا درسته که دریلهای چکشی بعد از یه مدت لقی پیدا میکنند طوریکه دیگه نمیشه سوراخ دقیق زد ؟

برای دریلهای غیر چکشی هم این مشکل پیش میاد ؟

لینک به دیدگاه

شما اگه کارت سنگین نیست توصیه میکنم دریل شارژی بخر.
من  از برند اکتیو خریدم که باتری 12 ولت داره.24 ولت قدرت بیشتری داره. حدود یک سال پیش 230 تومن.در ضمن گیر بوکسش هم فلزیه
باتری های لیتیومی  که شارژ دهی خیلی زیادی دارن. البته من زیاد سر وکار ندارم اما تا 2 هفته یک بتری شارژ نگه داشته و هر موقع نیاز داشتم لنگ نزاشته منو.
بتری ها فکر کنم کره ای بودن.
2 تا هم باتری داره یکی بک اپ که همیشه شارژ نه میداری  تا لنگ نمونی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ata.royalfalcon گفته است :

سلام .

آیا درسته که دریلهای چکشی بعد از یه مدت لقی پیدا میکنند طوریکه دیگه نمیشه سوراخ دقیق زد ؟

برای دریلهای غیر چکشی هم این مشکل پیش میاد ؟

سلام.

لقی تو دریل ها به علت چکشی بودن نیست. اصلی ترین مسئله ای که باعث میشه دریل لقی پیدا کنه عمود نبودن مته روی سطح مورد نظر هستش.

بعضا دیده میشه که فرد میخواد سوراخی به قطر 8 میل ایجاد کنه ولی مته 7 میل داره و برای گشاد کردن اون سوراخ خود دریل رو حول محور مته میچرخونه که باعث لقی ،  خراب شدن سه نظام و مته میشه.

حال چه چکشی باشه چه ساده.

تنها فرقشون اینه که چکشی به علت ضربه ای که وارد میکنه خیلی سریع تر لقی پیدا میکنه.

کارکرد دریل چکشی رو هم میتونید تو این لینک ببنید که خیلی برای درک نحوه کارکردش مفیده.

لینک به دیدگاه

با سلام خدوت دوست عزیزمون باید بگم اول اینکه همه محصولات موجود در بازار چینی هستن و کیفیتهای مختلفی دارن

با توجه به اینکه شما میخواهید درلی که میخرید هر کاری را که مربوط به سوراخکاری هست را انجام بده  دنبال اسباب بازی نگرد

دوستان مدلهایی را پیشنهاد دادن که بیشتر برای مصارف خانگی هست و حتی در بعضی مواقع مشکل هم دارن

شما گزشته از بحث  برند و قیمت باید بدونی کدام یک از محصولات جواب کارت را میده که پیشنهاد من این هست

https://www.digikala.com/Product/DKP-56654/دريل-بتن-کن-رونيکس-مدل-2726

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Royal گفته است :

با سلام خدوت دوست عزیزمون باید بگم اول اینکه همه محصولات موجود در بازار چینی هستن و کیفیتهای مختلفی دارن

با توجه به اینکه شما میخواهید درلی که میخرید هر کاری را که مربوط به سوراخکاری هست را انجام بده  دنبال اسباب بازی نگرد

دوستان مدلهایی را پیشنهاد دادن که بیشتر برای مصارف خانگی هست و حتی در بعضی مواقع مشکل هم دارن

شما گزشته از بحث  برند و قیمت باید بدونی کدام یک از محصولات جواب کارت را میده که پیشنهاد من این هست

https://www.digikala.com/Product/DKP-56654/دريل-بتن-کن-رونيکس-مدل-2726

گرامی دریلی که پیشنهاد دادید فقط 3 کیلو وزنشه ?

آدم بخواد با این یک سوراخ تمیز رو دیوار در بیاره باید از 3 نفر کمک بگیره.

سایزش هم اندازه کپسول آتش نشانیه یعنی عملا نمیشه یک دستی از این محصول استفاده کرد و حتی رو سرعت کنترل داشت!

2362165.thumb.JPG.23e5485dc57dd9eb98476df3c8f207cb.JPG

ضمنا دوستمون هم دنبال دریل برای کار های خونگی بودن!

این بیشتر به درد بنا ها میخوره تا باهاش دیوار بریزن بدون هیچ ظرافتی.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

گرامی دریلی که پیشنهاد دادید فقط 3 کیلو وزنشه 1f601.png

آدم بخواد با این یک سوراخ تمیز رو دیوار در بیاره باید از 3 نفر کمک بگیره.

سایزش هم اندازه کپسول آتش نشانیه یعنی عملا نمیشه یک دستی از این محصول استفاده کرد و حتی رو سرعت کنترل داشت!

2362165.thumb.JPG.23e5485dc57dd9eb98476df3c8f207cb.JPG

ضمنا دوستمون هم دنبال دریل برای کار های خونگی بودن!

این بیشتر به درد بنا ها میخوره تا باهاش دیوار بریزن بدون هیچ ظرافتی.

شما با درلی که پیشنهاد دادین 1 سوراخ بر روی سنگ یا سرامیک ایجاد کنید  و فیلمش را هم اینجا بزارید همه ببینن

3 کیلو را هم نمیخواد تا صبح توی دستش نگه داره و قرار هست که یک مرد با این درل کار کنه نه خانم

راستی بنا درل میخواد چیکار ؟

لینک به دیدگاه

درود بر شما

در جواب دوستی که گفت دیوالت قطعاتش گیر نمیاد باید عرض کنم دیوالت اضلا خراب نمیشه که به دنبال قطعه اش باشید . یکی از دوستانم نمایندگی فروش و خدمات پس از فروشش رو داره میگه سالی یه بار هم یه دیوالت برای تعمیر پیش ما نمیاد

من دریل بوش و AEG را دارم هر دو کیفیت خوبی دارن . دیوالتم امتحان کردم حرف نداشت . درکل من بنظرم دیوالت بگیر .

https://www.digikala.com/Product/DKP-87458/دريل-چکشي-ديوالت-مدل-DWD024K

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Royal گفته است :

شما با درلی که پیشنهاد دادین 1 سوراخ بر روی سنگ یا سرامیک ایجاد کنید  و فیلمش را هم اینجا بزارید همه ببینن

3 کیلو را هم نمیخواد تا صبح توی دستش نگه داره و قرار هست که یک مرد با این درل کار کنه نه خانم

جناب این سه نظام قایل تنظیم که هر مته ای بخوره نداره . به نظر مته ی چهار  شیاره میخوره

در ضمن دریل بتن کن هست

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

جناب این سه نظام قایل تنظیم که هر مته ای بخوره نداره . به نظر مته ی چهار  شیاره میخوره

در ضمن دریل بتن کن هست

این مدلها چون بتن کن و تخریبی هستن  برای اینکه مته معمولی بهشون ببندی باید یه سه نظام هم براش بخری که قیمت زیادی نداره و روی اون میتونی مته ببندی ولی هیچ یک از درلهایی که اینجا معرفی شد با اینکه چکشی هم هستن قادر نیستن دیوارهایی را که کاشی سرامیک و سنگ هستن را راحت سوراخ کنن حالت چکشی برای این مدلها نوعی قابلیت هست که دیوارهای معمولی را راحت سوراخ کنن

من هم معمولی را دارم هم بتن کن و اینکه یکی از درلهایی را که قبلا با اون سنگ و سرامیک را سوراخ میکردم برای سرویس بازش کردم و دیدم چرخدنده خورشیدی که برای حالت چکشی استفاده میشه تقریبا از بین رفته چون برای کاری ازش استفاده کردم که برای اون کار درست نشده درل هم از برند هیوندای بود و جنس بدی نبود و چون دوستمون گفته که میخواد سنگ هم سوراخ کنه من این را پیشنهاد دادم

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Royal گفته است :

والا تا جایی که من اطلاع دارم اول مته هست که مهمه واسه سوراخ کاری روی سنگ و سرامیک و فلز و چوب.

بعد اینکه سه کیلو وزن واسه وقتی که به عنوان مثال میخوایم روی چوب سوراخ کاری ظریف انجام بدیم واقعا سخته.

در اینکه قدرت دریل تخریب از باقی دریل ها بیشتره شکی نیست ولی من برای چیزی که دوستمون خواستن پیشنهاد دادم دریل هارو.

هم برای کاربرد خانگی مناسب هست و هم برای کار های نیمه سنگین.

وگرنه برای کار سنگین 100% دریل مخصوص اون کار رو باید تهیه کرد.

اما خوب بعضا هستن افرادی که ترجیح میدن یک بار هزینه کنن و ابزاری رو تهیه کنند که بیشتر از حد نیاز معمول باشه و با همون همه کار هارو انجام بدن.

ولی شخصا با اندک تجربه ای که دارم ظرافت و تمیزی کار رو بیشتر اهمیت میدم.

باز شما استادید و 100% تجربه بیشتری از من حقیر دارید و به نظرتون کمال احترام رو میزارم ?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Royal گفته است :

این مدلها چون بتن کن و تخریبی هستن  برای اینکه مته معمولی بهشون ببندی باید یه سه نظام هم براش بخری که قیمت زیادی نداره و روی اون میتونی مته ببندی ولی هیچ یک از درلهایی که اینجا معرفی شد با اینکه چکشی هم هستن قادر نیستن دیوارهایی را که کاشی سرامیک و سنگ هستن را راحت سوراخ کنن حالت چکشی برای این مدلها نوعی قابلیت هست که دیوارهای معمولی را راحت سوراخ کنن

من هم معمولی را دارم هم بتن کن و اینکه یکی از درلهایی را که قبلا با اون سنگ و سرامیک را سوراخ میکردم برای سرویس بازش کردم و دیدم چرخدنده خورشیدی که برای حالت چکشی استفاده میشه تقریبا از بین رفته چون برای کاری ازش استفاده کردم که برای اون کار درست نشده درل هم از برند هیوندای بود و جنس بدی نبود و چون دوستمون گفته که میخواد سنگ هم سوراخ کنه من این را پیشنهاد دادم

دریل چینی مارک متفرقه داشتم از اینم مسخره تر ده سال باهاش د و دیوار و بتن و ... سوراخ کردم هیچیش نشد! بستگی به شخص دریل کننده و مته داره . مته های من قدیمی و فرانسوی بود . هنگاه کار باید خیلی فشار نیاری باید خود دریل بذاری سوراخ کنه 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Nezami گفته است :

والا تا جایی که من اطلاع دارم اول مته هست که مهمه واسه سوراخ کاری روی سنگ و سرامیک و فلز و چوب.

بعد اینکه سه کیلو وزن واسه وقتی که به عنوان مثال میخوایم روی چوب سوراخ کاری ظریف انجام بدیم واقعا سخته.

در اینکه قدرت دریل تخریب از باقی دریل ها بیشتره شکی نیست ولی من برای چیزی که دوستمون خواستن پیشنهاد دادم دریل هارو.

هم برای کاربرد خانگی مناسب هست و هم برای کار های نیمه سنگین.

وگرنه برای کار سنگین 100% دریل مخصوص اون کار رو باید تهیه کرد.

اما خوب بعضا هستن افرادی که ترجیح میدن یک بار هزینه کنن و ابزاری رو تهیه کنند که بیشتر از حد نیاز معمول باشه و با همون همه کار هارو انجام بدن.

ولی شخصا با اندک تجربه ای که دارم ظرافت و تمیزی کار رو بیشتر اهمیت میدم.

باز شما استادید و 100% تجربه بیشتری از من حقیر دارید و به نظرتون کمال احترام رو میزارم 1f339.png

بله دقیقا برای هر کاری ابزار خودش را نیاز داری من هم وقتی میرم سر کار مجبورم هم درل معمولی را با خودم ببرم هم درل تخریبی که دارم البته درل من 6 کیلویی هست و خودش 5 کیلو وزن داره که در بعضی مواقع با 1 دست هم باید نگهش دارم

تبدیل هم داره که برای سوراخکاری معمولی بخوام استفاده کنم یه درل 2210 هم دارم که هنوز استفاده نکردم و اکبند مونده در کل سعی میکنم برای هر کاری ابزار مورد نیاز را تهیه کنم و اینکه بعد از خواندن موضوع که نوشته هم برای سوراخ کردن سنگ میخواد و هم برای سوراخ  کردن آهن و .... تنها چیزی که میتونه جواب کار این دوستمون را بده درل همه کاره 3 کیلویی هست که با بودجه ای که در نظر داره هماهنگ باشه

مته هم مهم هست ولی مته الماسها که برای سوراخکاری دیوار استفاده میشن چون تیز نیستن روس سرامیک سر میخورن و بعد از اینکه شروع به سوراخ کردن میکنن انقدر داغ میشه که مته فرمش را از دست میده ولی با تخریب هم سوراخ میکنه هم خنک هست و هم سر نمیخوره چون از اول با زربه خورد میکنه و سوراخ میکنه

در کل اگر نخواد سنگ سوراخ کنه پیشنهاد من خرج اضافه هست چون تقریبا 2 برابر درل معمولی قیمت داره و مقداری هم بزرگ هست

لینک به دیدگاه

درود دوست گرامی.

برای ابزار برش چه چیزی را پیشنهاد میکنید.

استفاده اصلی من:  برای برش درب کیس کامپیوتر است . میخوام قسمت وسط درب کیس را برش دهم و شیشه نصب کنم.

گاهی هم اگه پیش بیاد  برش ورق آلومینیوم یا گالوانیزه > ضخامت کم

اما چیزی که خیلی برام مهمه برش یک دست است نمیخوام کناره های کار >> رنده رنده بشه میخوام کاملا یک دست و با ظرافت برش بده

قیمت هرچی پایین تر بهتر

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/24, 13:50:03، Nezami گفته است :

دیوالت رو تا اونجایی که من شنیدم وارد کننده اش سود آنچنانی به فروشنده ها نمیده ولی خودش یکی از بهترین برند های دنیا هستش توی ابزار آلات.

من ابزار مختلفی از برند دیوالت رو دارم مثل فرز ، مینی فرز ، سشوار صنعتی و عمود بر که واقعا از همشون راضی هستم.

ریوبی رو من حدود 7 سال پیش گرفتم و ساخت ژاپن هست ( نه تحت لیسانس و البته از بازار گرفتم و شاید الان مثل بقیه برند ها ساخت چین باشه. )

متابویی که دارم ساخت چین هست ولی قدرت خیلی خوبی داره مخصوصا رو چکشی.

اما خوب متابو قدیم و متابو های الان کلی با هم فرق دارن.

ضمنا از نظر من دریل چیزی نیست که خراب که شد بشه درستش کرد. تنها قطعه که باید تو دریل خراب بشه و ارزش تعویض داره سه نظام هست.

و برای سالم موندن دریل ( از نظر من ) 50% کیفیت مته مهمه و 50% نحوه استفاده از اون.

در مورد بوش میگم که الان هیچکدوم از ابزار های بوش ارزش خرید ندارن و به شدت ضعیف شدن.

ماکیتا هم چینی شده ولی هنوز ابزار هاش با کیفیت هست.

از سری ماکیتا فقط پیچ گوشتی شارژی مدل  6723DW رو دارم که بشدت ازش راضی هستم.

اما رونیکس یه برند مثلا آلمانی  تو ابزار هستش که همه اش هم ساخت ساخت چین و به سفارش ایران هستن. ( ابزار های برقی اش )

من از رونیکس 6 خرید داشتم که 1 عدد دریل بود که روزای اول سه نظامش خراب شد و مته توش میچرخید و یک سه نظام دیوالت به قیمت 50 هزار تومان براش خریدم تا کار کنه.

آخرین بار برای سوراخ کردن کاشی ازش استفاده کردم با مته 6 که دریل دود کرد و سوخت.

دمنده رونیکس دارم که حتی شرکت پاکشوما هم میتونه تولید کنه چون فقط یه موتور هست با یه لوله و نمیشه کیفیت برند رو باهاش سنجید.

فرز انگشتی رونیکس دارم که ابزار همراهش بیشتر به درد بچه ها میخورد و اصلا جالب نبود.

اما رونیکس یک سری انبردست ، سیم چین و دم باریک داره که ساخت آلمان هستن و به شدت با کیفیته.

RH-11171318-infography.thumb.jpg.25a15041ac9c98e612327150fdcef3b0.jpg

همچنین 2 عدد سری پیچ گوشتی طلایی داره که ساخت ژاپن هست و اونا هم خیلی کیفیت خوبی دارن.

اما به طور کلی برند رونیکس رو مخصوصا تو ابزار برقی پیشنهاد نمیکنم.

برند اینهل هم تولید چین و یک شرکت آلمانی هست من ازش اره عمود بر ، اره مویی برقی و دستگاه سنباده نواری و دیسکی دارم و کیفیت خوبی دارن کنار قیمت مناسب.

من جایی ندیدم یا نشنیدم یا نخوندم که رونیکس ادعای ابزار برقی آلمانی داشته باشه ....

تا جایی که میدونم و از هر کی شنیدم گفته چینی هست این برند.

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/25, 00:26:59، Amir.s.b گفته است :

درود بر شما

در جواب دوستی که گفت دیوالت قطعاتش گیر نمیاد باید عرض کنم دیوالت اضلا خراب نمیشه که به دنبال قطعه اش باشید . یکی از دوستانم نمایندگی فروش و خدمات پس از فروشش رو داره میگه سالی یه بار هم یه دیوالت برای تعمیر پیش ما نمیاد

من دریل بوش و AEG را دارم هر دو کیفیت خوبی دارن . دیوالتم امتحان کردم حرف نداشت . درکل من بنظرم دیوالت بگیر .

https://www.digikala.com/Product/DKP-87458/دريل-چکشي-ديوالت-مدل-DWD024K

بالاخره احتمال هر چیزی وجود داره 

اونم با اینکه دیوالت هم مثل بقیه ی مارکای بازار چینی هستش

لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه از استارتر

دوستان میشه لطفا مته خوب هم معرفی کنید.

برای دیوار  و چوب و فلز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...