رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید دریل

soroushpayne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

من جایی ندیدم یا نشنیدم یا نخوندم که رونیکس ادعای ابزار برقی آلمانی داشته باشه ....

تا جایی که میدونم و از هر کی شنیدم گفته چینی هست این برند.

https://www.ronix.ir

درباره ما

فکر ، ایده  و تلاش ایرانی با هدف گذاری های ملی و فرا ملی در زمینه ابزار آلات صنعتی ، برند رونیکس را ساخته و پرورده است . تلاش شبانه روزی جوانان خوش فکر ایرانی در محقق ساختن ایده های ناب  و نیز ثبت این   برند در ایران ، آلمان و مادرید اسپانیا ، ریشه های شکوفایی خانواده رونیکس را رقم زده تا با ایجاد ترکیبی از قیمت ، کیفیت ، دسترسی به موقع و خدمات مناسب بتوان ضمن جلب رضایت مصرف کنندگان و صنعتگران داخلی ، گامی بلند برای حضور در عرصه صادرات برداشت .

هدف گذاری رونیکس برای ایجاد یک سازمان پیشرو در عرصه ابزار آلات و تبدیل شدن به یک سازمان بین المللی و مطرح ، با بهره گیری از تکنولوژیهای روز و مطالعات علمی دقیق و عنایت به کلیه ی ایده های اصولی و خلاقانه میسر گردیده است . گروه بازرگانی رونیکس نیز در این راستا ، با تعاملات سازنده خود ضمن انتخاب بیش از 500 تولیدکننده مطرح در 11 کشور جهان ، نظارت و کنترل فنی دقیقی را توسط متخصصین خود در داخل و خارج از کشور و در تمامی مراحل تولید اعمال میدارد . ابزار آلات برشی و سوراخ کاری تولید شده در کشورهای فرانسه و آلمان ، ابزار های بادی تولید شده در کره جنوبی و تایوان ، ابزارهای برقی تولید شده در کشورهای کره جنوبی ، تایوان و چین و ابزار آلات دستی محصول کشورهای چین ، استرالیا ، اسپانیا ، تایوان و ترکیه ، ابزار آلات دقیق تولید شده در کره جنوبی و .... گواه این ادعا است .

-

البته من خودمم الان دیدم که نوشته این برند در این کشور ها ثبت شده.

اوایل شنیده بودم کلا یک شرکت ایرانی آلمانی هست که بیشتر محصولاتش تو چین تولید میشه.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، soroushpayne گفته است :

بالاخره احتمال هر چیزی وجود داره 

اونم با اینکه دیوالت هم مثل بقیه ی مارکای بازار چینی هستش

درود دوست عزیز

دیوالت برند چینی نیستش و آمرکایی هست .صحیت الکی کنید لطفا

اگر منظورتون ساخت چینن هست که الان همچی made in china هست(بماند بعضی ها که ساخت روسیه یا مجارستان هستند یا aegکه برخی ابزارالاتش ساخت آلمان هست) و ملاک خریدار بایستی made in brand باشه هرچی قبلا برند خوبی بوده الان هم خوب کار میکنه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، mhmd72 گفته است :

سلام

با اجازه از استارتر

دوستان میشه لطفا مته خوب هم معرفی کنید.

برای دیوار  و چوب و فلز

سلام

این سوال من هم هست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mahddi گفته است :

سلام

این سوال من هم هست

در در 1397/03/26, 02:49:05، mhmd72 گفته است :

سلام

با اجازه از استارتر

دوستان میشه لطفا مته خوب هم معرفی کنید.

برای دیوار  و چوب و فلز

برای  دیوار که مته ی سر الماسی احتیاج دارید . برای چوب و فلز هم یک مته ی معمولی مناسب است .  برند بوش مته های خوبی دارد .

لینک به دیدگاه

سلام.من 4سال پیش یه دریل بوش همین مدل 13re مد نظر شما خریدم خوشبختانه ساخت روسیه هستش بعد از چند سال عین ساعت با قدرت داره کار میکنه.البته اون زمان من 360 تومن خریدم.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، lali city گفته است :

سلام.من 4سال پیش یه دریل بوش همین مدل 13re مد نظر شما خریدم خوشبختانه ساخت روسیه هستش بعد از چند سال عین ساعت با قدرت داره کار میکنه.البته اون زمان من 360 تومن خریدم.

منم مدل 16re را دارم برای کارهای نیمه سنگین مناسب هست .  ولی برای سنگین بدلیل نداشتن چرخ دنده ی محار فشار (همون قسمت آلومینیومی یا چدنی که در دریل های بالاتر وجود داره وکارش گرفتن فشار است که به آرمیچر و چرخ دنده های دیگر فشار وارد نشوند و کچل نشوند لازم است) مناسب نیست

لینک به دیدگاه

من این دریل دیوالت  رو خریدم  .

80f8DSC06842.jpg

میخواستم بدونم مشابه عکس زیر در بازار پیدا میشه که دریل رو روی این پکیچ نصب کرد تا بشه به عنوان اره برقی هم استفاده کرد ؟

6d27s-l1600.jpgae56s-l1600-1-2.jpg

Nezami@

ویرایش شده توسط ata.royalfalcon
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/02, 23:39:24، ata.royalfalcon گفته است :

من این دریل دیوالت  رو خریدم  .

80f8DSC06842.jpg

میخواستم بدونم مشابه عکس زیر در بازار پیدا میشه که دریل رو روی این پکیچ نصب کرد تا بشه به عنوان اره برقی هم استفاده کرد ؟

6d27s-l1600.jpgae56s-l1600-1-2.jpg

Nezami@

سلام

عکس این دریل نارنجیه رو از کدوم سایت اینجا گذاشتید؟

لینک به دیدگاه

در در 10 تیر 1397 در 17:47، mahddi گفته است :

سلام

عکس این دریل نارنجیه رو از کدوم سایت اینجا گذاشتید؟

عکسها از لینک زیر هست .

https://www.ebay.com.au/itm/vintage-BLACK-DECKER-circular-SAW-ATTACHMENT-drill-ENGLAND-vgc-tool/173368182825?hash=item285d8c8829:g:ysEAAOSwhFla1asu

لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

سلام وقت بخیر

دوستان من دریل شارژی میلواکی مدل ONEPD-0X 18 ولتی گرفتم ولی متاسفانه نمیدونم چرا سه نظامش یکم تاب داره و منو حساس کرده رو خودش

میخوام ببینم‌ تاب داشتن سه نظام طبیعیه یا حتی یذره هم نباید تاب داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...