رفتن به مطلب

منبع جوهر خارجی برای پرینتر

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

منبع جوهر خارجی برای پرینتر

188989_382.jpg

نارنجی: در خانه پرینتر دارید؟ یک ابزار کاربردی اما با یک دردسر بزرگ: کارتریج پرینتر مرتب تمام می شود و دردسر شارژ یا خرید کارتریج جدید، همیشه عذاب آور بوده است. اگر جزو کسانی هستید که کار پرینت زیادی دارند راه حل مبتکرانه جالبی برایتان وجود دارد.

شرکتی به نام Cobra Ink پرینتر شما را دستکاری کرده و آن را به مخزن های بزرگ جوهر خارجی مجهز می کند تا خودتان به راحتی بتوانید هر زمان که نیاز بود آنها را با جوهر پر کنید.

البته این کار باعث میشود که گارانتی پرینترتان ملغی بشود و برای همه مدل ها هم امکان پذیر نیست. اما شاید برای بسیاری از افراد که کار پرینت رنگی جوهرافشان انجام می دهند یک گزینه عالی و مقرون به صرفه باشد.

هر چند اگر بیشتر پرینت های شما سیاه و سفید است شاید خرید یک پرینتر لیزری انتخاب بهتری باشد.

منبع : asriran

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE X58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => OCZ Vertex 3 120GB SATA III 6GB/s

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

این منبع با چه مدل و برند هایی سازگاری داره ؟

لینک به دیدگاه

این منبع با چه مدل و برند هایی سازگاری داره ؟

حامد جان همه پرینتر نمیشه ولی یه سری هستن که لیستشون کم هم نیستش . معمولا اینها بر روی پرینترهای جوهر افشان نسب میشن که هم اینترنال داره و هم اکسترنال . البته اینترنالها بر روی همشون باز نسب نمیشه عزیز . مدلها از بس که زیاده نمیشه اسم برد @};-

لینک به دیدگاه

میدونم که روی جوهرافشان نصب میشه . میخواستم چند مدل رو که میشه از این منبع توش استفاده کرد بشناسم . همونطور که شما گفتید بعضی از پرینتر ها رو میشه منبع وصل کرد و بعضی رو نمیشه . مثلا من اپسون C110 دارم . میشه به این وصل کرد . یا HP 8053 . سوال بعدی اینکه این منبع ها چقدر هزینه مواد مصرفی رو پایین میارن . من الان برای اپسون ست کامل جوهر رو 32500 تومان میخرم . البته شاید دفعه بعد گرونتر باشه . برای HP هم 2 کارتریجش حدود 60 در میاد . هزینه همچین چیزی چقدر کمتر میشه ؟ به پرینتر آسیب نمیزنه ؟ چون تو شرایط گارانتی نوشته که از این مخزنها استفاده نشه . البته فکر میکنم بیشتر به خاطر اینه که کارتریج های خودشون فروش بره .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...