رفتن به مطلب

پیشنهاد کیبورد و موس گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

من میخوام تا نهایتا ۴۰۰ هزار تومن (البته بودجه اصلیم ۳۵۰ تومنه ولی خب شاید بتونم از فروشگاه های اینترنتی ارزونتر پیدا کنم ) ، یه کیبورد گیمینگ خوب با یه موس گیمینگ خوب بخرم و RGB LED بودن برام خیلی مهمه ?

خودم Cooler Master Masterkey 120 یا یه مدل پایینترش که Master key Lite هست مد نظرمه تفاوت این دو مدل کیبرد و موس کولر مستر  چیه ؟

و اینکه ارزش داره کیبورد گیمینگ Membrane مثل ِApex 350  استیل سریز بخرم به جای اون دو مدل کیبورد کولر مستر یا اینکه برای گیمینگ تفاوت محسوسی با هم دارند mem-chanical با membrane ؟ 

لینک به دیدگاه

این دو مدل تفارت در حدی هست که کاملا احساس بشه

ولی با این بودجه فکر نمیکنم مدل rgb خوبی بشه گرفت مگر این مدل های ارزون قیمت

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

این دو مدل تفارت در حدی هست که کاملا احساس بشه

ولی با این بودجه فکر نمیکنم مدل rgb خوبی بشه گرفت مگر این مدل های ارزون قیمت

من تو لیون کامپیوتر مدل Lite L کولر مستر رو دیدم ۲۹۹ هزار تومنه ، ولی اگه صبر کنم و بعدا بخوام مدل  MS 120 کولر مستر رو بخرم ازش صبر کردن (ریسک کردن به خاطر گرونتر شدن یا ناموجود شدن ) رو داره یا بهتره همون Lite L رو بخرم ؟ 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

من تو لیون کامپیوتر مدل Lite L کولر مستر رو دیدم ۲۹۹ هزار تومنه ، ولی اگه صبر کنم و بعدا بخوام مدل  MS 120 کولر مستر رو بخرم ازش صبر کردن (ریسک کردن به خاطر گرونتر شدن یا ناموجود شدن ) رو داره یا بهتره همون Lite L رو بخرم ؟ 

قطعا ارزش صبر کردن نداره چون اون زمان شما میتونین همین مدلی که الان میخرید رو با توجه به گرونی به قیمت خرید هم بفروشین و مدل جدید بخرین

در کل صبرکردن در خرید تو این اوضاع اصلا درست نیست

لینک به دیدگاه

حتما mem-chanical بخر. مکانیکال واقعی نیست ولی کلیدهاش خیلی سریع و نرمه. من کولرمستر devastator 2 دارم ازش راضیم. البته غلتک موسش زود خراب شد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

حتما mem-chanical بخر. مکانیکال واقعی نیست ولی کلیدهاش خیلی سریع و نرمه. من کولرمستر devastator 2 دارم ازش راضیم. البته غلتک موسش زود خراب شد

منم master key l برعکس کیبوردش ک فوق العادس موسش همون غلتکش الان چند وقتیه صدا میده.وگرنه من از این باندل کولر مستر خیلی راضیم

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/26, 10:41:04، ali.king گفته است :

منم master key l برعکس کیبوردش ک فوق العادس موسش همون غلتکش الان چند وقتیه صدا میده.وگرنه من از این باندل کولر مستر خیلی راضیم

وقتی شروع میکنه به صدا دادن بعد یه مدت خراب میشه. برای من اینطوری شد

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/26, 10:41:04، ali.king گفته است :

من به دستم رسید ۲ روز پیش ، چیزی که عجیبه برام اینه که ، وقتی که مثلا چنتا فایل رو کلیک میکنی و درگ میکنی تا یه کلیک دیگه نکنی از حالت سلکت کردن در نمیاد !!

طبیعیه این ؟!

راهی برای رفعش هست ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nvidia Soldier گفته است :

من به دستم رسید ۲ روز پیش ، چیزی که عجیبه برام اینه که ، وقتی که مثلا چنتا فایل رو کلیک میکنی و درگ میکنی تا یه کلیک دیگه نکنی از حالت سلکت کردن در نمیاد !!

طبیعیه این ؟!

راهی برای رفعش هست ؟

سلام دادا

والا برا من ک اینجوری نیس!مث بقیه موس هاس ببین یه وقت مشکل نداشته باشه!!با یه سیستم دیگه تست کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...