رفتن به مطلب

مشاوره: کدوم سرویس دهنده برای بازی های آنلاین مناسب تره؟

Ruby
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 23 ساعت قبل، mantas گفته است :

داداش اشتباه میزنی

من الان همین سرویسو دارم ولی حجمم تموم شد بهم خبر ندادن بعد مصرف ازاد حساب کردن واسم1f641.png

گفتم پیش پرداخت مال شما پس پرداخته بعدم فقط مخابرات تهران

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

من تجربه ی شاتل، پارس انلاین، مخابرات، و داتک رو داشتم

شاتل از همه بهتر بود و مزخرف ترین سرویس دهنده مخابرات بود.

شاتل کیفیت فوق العاده و خدمات خوبی داره، منصف هم هست.

الان در حال حاضر خودم tdlte مبین نت دارم، اینم خیلی خوبه

وایمکسش خیلی مزخرف بود ولی این طرح جدید tdlte واقعا خوب بود، سرعتش عالیه، پینگش هم برای بازی های انلاین عالیه، طرح های به صرفه و خوبی هم داره مخصوصا تو حجم های بالا

من طرح یه ساله و پر حجمشو گرفتم و واقعا راضیم.

من اول شاتل داشتم، خیلی خوب بود ولی یه ماه نامحدود 128 گرفتم(کلا با 28 هزار تومن)، سرعتش 1 مگ بود، تو دو هفته 100 گیگ دانلود کردم (اون زمان 100 گیگ خیلی زیاد بود!) و سرعتم خیلی کم شد و من شاکی شدم حسابی و سرویس رو قطع کردم. بعد رفتم پارس انلاین گرفتم و حسرت شاتلو خوردم، بعد از مدتی حتی با اینکه استفادمون کم بود، ماهی 60 هزار تومن پول نت میشد، دیگه خبری هم از دانلود های شبانه که با شاتل میکردم نبود که خودش سالی 500 گیگ میشد حداقل. به همین دلیل سرویسو عوض کردم و طرح صد دانه یاقوت مخابرات گرفتم:) دیگه نه میتونستم بازی کنم( dota2) و نه میتونستم دانلود کنم، نه هزینه مقرون به صرفه بود ( ماهی 100 هزار تومن تقریبا پول میدادیم)خلاصه اینطوری شد که  مودم قدیمی مبین نتمو با یه مودم جدید tdlte عوض کردم و همه چیز حل شد، سرعت دانلود بین 8 تا 24 مگ هست، حجم دانلود شبانم 800 گیگه برای یک سال، حجم سالانمم همین حدوده، فیلیمو با حجم رایگان میبینم، و واقعا راضیم.

سلام خدمت دوست عزیزم :D

ممنونم از توضیح دقیق و کامل ـتون والا خودم خیلی از سرویس قدیمیم راضی نبودم هزینه هاش نسبت به خدماتی که ارائه میداد در مقابل سرویس های جدید واقعا افتضاح بود. شاتل رو اولین بار که به محل زندگی فعلی نقل مکان کردیم گرفتم و دقیقا همون سرویس شما رو داشتم و منم مثل شما حجم مصرفیم خیلی بالا بود و با همین کاهش سرعت مواجه شدم که بعد از پرس و جور فهمیدم که شاتل یه سیستم مدیریت مصرف مشترکین داره که در نوع خودش واقعا آزار دهنده بود. بعد از اون مخابرات و صبانت و دوباره مخابرات که یکی از یکی بدتر ...

متاسفانه همونطور که توی پست های قبلی گفتم من با مشکل سیم کشی قدیمی ساختمان هم مواجه هستم که باید یه فکری هم به حال اون مشکل بکنم. از طرفی نمیخوام هزینه آنچنانی بکنم برای خرید سرویس های مبین نت و میخوام از همین مودم ADSL فعلی استفاده کنم.

در 2 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

متاسفانه سازنده های بازی اکثرا ایرانو ادم حساب نمیکنن والبته بحث تحریمو ایناهم هست،معمولا بازیای معروف برای هر منطقه جغرافیایی سرور گذاشتن که وقتی ما وصل بشیم پینگ تایممون برای بازی مناسب باشه،مثلا برای اروپا تو هر کشوری سرور اصلی کانتر گو و وارکرفت هست،بخاطر همین اونا هم پینگشون نهایت ۵۰ هست،شبکه های بیسیم معمولا ۵۰ هست سرویسای کابلی هم حتی تا ۱ هم میرن،مشکل اصلی از نت نیست ،مشکل جای دیگست،وگرنه مردم با بدترین نت هم میتونن کانتر ۱.۶ بزنن،چون سرورا شخصی تو ایران زیاده

توی خیلی از بازی ها نمونه بارزش Fortnite شرکت Epic Games این مسئله به وضوح دیده میشه، ولی خدارو شکر بلیزارد تا حدودی رعایت حال ایرانی ها رو کرده و اونقدرا مشکل نداره از این نظر.

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ASTS گفته است :

مطمئنی؟!؟

حتما باید پیش پرداخت باشه؟

آره واسه خودم پس پرداخت بود فهمیدم باگ داره به پیش تغییر دادم

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Ruby گفته است :

ممنونم از توضیح دقیق و کامل ـتون والا خودم خیلی از سرویس قدیمیم راضی نبودم هزینه هاش نسبت به خدماتی که ارائه میداد در مقابل سرویس های جدید واقعا افتضاح بود. شاتل رو اولین بار که به محل زندگی فعلی نقل مکان کردیم گرفتم و دقیقا همون سرویس شما رو داشتم و منم مثل شما حجم مصرفیم خیلی بالا بود و با همین کاهش سرعت مواجه شدم که بعد از پرس و جور فهمیدم که شاتل یه سیستم مدیریت مصرف مشترکین داره که در نوع خودش واقعا آزار دهنده بود. بعد از اون مخابرات و صبانت و دوباره مخابرات که یکی از یکی بدتر ...

متاسفانه همونطور که توی پست های قبلی گفتم من با مشکل سیم کشی قدیمی ساختمان هم مواجه هستم که باید یه فکری هم به حال اون مشکل بکنم. از طرفی نمیخوام هزینه آنچنانی بکنم برای خرید سرویس های مبین نت و میخوام از همین مودم ADSL فعلی استفاده کنم.

توی خیلی از بازی ها نمونه بارزش Fortnite شرکت Epic Games این مسئله به وضوح دیده میشه، ولی خدارو شکر بلیزارد تا حدودی رعایت حال ایرانی ها رو کرده و اونقدرا مشکل نداره از این نظر.

مشکل از ما بود... از شاتل نبود! من انتظار داشتم با 28 تومن ماهی 100 گیگ دانلود کنم تو طول روز، در حالی که اگر 40 تومن به طرح محدودش میدادم، شبا ماهی 200 گیگ دانلود میکردم محدودم نمیشدم، کیفیتمم خوب بود، انصافا ساعت 3 شبم زنگ میزدی پشتیبانی داشت، همه هم حرفه ای!

سیم کشی ساختمون بهانه ی مخابراته:)

من با همین سیم کشی از شاتل میگرفتم، زنگ زدم تنظیم کردن بهترین کیفیت رو داشتم ( در مقایسه با شرکت های بعدی) ولی پارس انلاین دو ماه اذیت کرد و درست شد.

مخابرات فقط هفته اول خوب بود، بعدش افتضاح شد، هرچقدرم زنگ زدم درست نشد،هی زنگ میزدم میگفتم آخه مادرت خوب... پدرت خوب... این خط اینترنت ما همون خطیه که هفته اول 8 مگ میداد خیلی هم خوب بود!

آخر سر رفتم از سر خط ساختمون توی همکف، سیم تلفن شیلد دار روکار کشیدم از بیرون ساختمون تاااا طبقه پنجم که خونمونه، مشکل خط رفع شد( خود طرف میگفت تا 12 مگ میکشه) بعد گغتم خب حالا که میکشه باز کنین، آقا گفتن باز کردن، ولی چه بازی... سرعت به زور به 4 می رسید، هفته ای یه ساعتم نت قطع بود!

دیگه دفه آخر که خونم به جوش رسید سر این بود که 10 روز بود که اینترنت قطع بود، منم روزا سرکار بودم، شبم که میرسیدم هرچی زنگ میزدم ده دقیقه پشت خط میموندم و قطع میشد، مشخصا کسی نبود اصا...

تو طول روزم که به پشتیبانی زنگ میزدم، به منطقه سرکارم وصل میشد و کارمندشون اصرار داشت که ما تو طول شب پیشتیبانی داریم( غلط میخورد الکی... انگار ما اسکولیم)

حواستنونم باشه که این طرح هایی که مخابرات میزاره، لا به لای هزار تا بند قانونی که باید امضاش کنی، مخابرات خطتتو رانژه اختصاصی میکنه برای خودش و از رانژه در نمیاره!

بعد به خیال خودت که سرویس شونصد دانه یاقوت خریدی 100 تومن برای یه سال، میری سرویسو میگیری، بعد قبض تلفن میاد 200 تومن:) پیگیر میشی میبینی بله... ماهی 90 تومن حجم آزاد برات بریده ، بدون اینکه دانلود شبانه یا بازی داشته باشی( چون اصا پینگش اجازه نمیده) و سالی 100 تومن تبدیل میشه به ماهی 100 تومن سرویس مزخرف.

بعد این اتفاقا ما رفتیم سرویسو کنسل کنیم، گفت باید حضوری بیایی، حضوری که رفتیم خانومه، با یه حالت مسخره ای گفت که آره... فکر کردی از ما نگیری میتونی از بقیه بگیری؟ خطتت از رانژه در نمیاد تا پایان قرارداد! از هیچ کس نمیتونی سرویس بگیری!

ماهم به خانومه خندیدیم گفتیم به درک:] خطتو بکن تو رانژت! ما tdlte میگریم! خانومه ضایه شد گفت بله... مگر اینکه tdlte بگیری...!

خلاصه اگر میتونی از شاتل بگیر.

اگر نمیتونی tdlte بگیر اونم از مبین نت، چون ایرانسل عموما گرون تره.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

مشکل از ما بود... از شاتل نبود! من انتظار داشتم با 28 تومن ماهی 100 گیگ دانلود کنم تو طول روز، در حالی که اگر 40 تومن به طرح محدودش میدادم، شبا ماهی 200 گیگ دانلود میکردم محدودم نمیشدم، کیفیتمم خوب بود، انصافا ساعت 3 شبم زنگ میزدی پشتیبانی داشت، همه هم حرفه ای!

سیم کشی ساختمون بهانه ی مخابراته:)

من با همین سیم کشی از شاتل میگرفتم، زنگ زدم تنظیم کردن بهترین کیفیت رو داشتم ( در مقایسه با شرکت های بعدی) ولی پارس انلاین دو ماه اذیت کرد و درست شد.

مخابرات فقط هفته اول خوب بود، بعدش افتضاح شد، هرچقدرم زنگ زدم درست نشد،هی زنگ میزدم میگفتم آخه مادرت خوب... پدرت خوب... این خط اینترنت ما همون خطیه که هفته اول 8 مگ میداد خیلی هم خوب بود!

آخر سر رفتم از سر خط ساختمون توی همکف، سیم تلفن شیلد دار روکار کشیدم از بیرون ساختمون تاااا طبقه پنجم که خونمونه، مشکل خط رفع شد( خود طرف میگفت تا 12 مگ میکشه) بعد گغتم خب حالا که میکشه باز کنین، آقا گفتن باز کردن، ولی چه بازی... سرعت به زور به 4 می رسید، هفته ای یه ساعتم نت قطع بود!

دیگه دفه آخر که خونم به جوش رسید سر این بود که 10 روز بود که اینترنت قطع بود، منم روزا سرکار بودم، شبم که میرسیدم هرچی زنگ میزدم ده دقیقه پشت خط میموندم و قطع میشد، مشخصا کسی نبود اصا...

تو طول روزم که به پشتیبانی زنگ میزدم، به منطقه سرکارم وصل میشد و کارمندشون اصرار داشت که ما تو طول شب پیشتیبانی داریم( غلط میخورد الکی... انگار ما اسکولیم)

حواستنونم باشه که این طرح هایی که مخابرات میزاره، لا به لای هزار تا بند قانونی که باید امضاش کنی، مخابرات خطتتو رانژه اختصاصی میکنه برای خودش و از رانژه در نمیاره!

بعد به خیال خودت که سرویس شونصد دانه یاقوت خریدی 100 تومن برای یه سال، میری سرویسو میگیری، بعد قبض تلفن میاد 200 تومن:) پیگیر میشی میبینی بله... ماهی 90 تومن حجم آزاد برات بریده ، بدون اینکه دانلود شبانه یا بازی داشته باشی( چون اصا پینگش اجازه نمیده) و سالی 100 تومن تبدیل میشه به ماهی 100 تومن سرویس مزخرف.

بعد این اتفاقا ما رفتیم سرویسو کنسل کنیم، گفت باید حضوری بیایی، حضوری که رفتیم خانومه، با یه حالت مسخره ای گفت که آره... فکر کردی از ما نگیری میتونی از بقیه بگیری؟ خطتت از رانژه در نمیاد تا پایان قرارداد! از هیچ کس نمیتونی سرویس بگیری!

ماهم به خانومه خندیدیم گفتیم به درک:] خطتو بکن تو رانژت! ما tdlte میگریم! خانومه ضایه شد گفت بله... مگر اینکه tdlte بگیری...!

خلاصه اگر میتونی از شاتل بگیر.

اگر نمیتونی tdlte بگیر اونم از مبین نت، چون ایرانسل عموما گرون تره.

سلام مجدد خدمت دوست عزیزم :D

ما گونه جدیدی هستیم تو این زمینه :D آقا با این تفاسیر حتما دیگه میرم سمت شاتل، واقعا این مورد رو نمیدونستم که مخابرات توی سرویس های جدیدش از رانژه اختصاصی استفاده میکنه و نمیشه دیگه تا پایان قرارداد از شرکت دیگه ای سرویس بگیری. در مورد پشتیبانی مخابرات شدیدا باهاتون موافقم - کارشناس اومده خونه 5 دیقه ننشسته یه بررسی کنه صفحه Status مودمو میبینه میگه نه خطت مشکل داره نمیشه کاریش کرد و بلند میشه میره.

بالاتر هم گفتم متاسفانه نمیتونم خیلی هزینه کنم و سرویس های مبین نت رو بگیرم. آقا این خط آخری خیلی خوب بود اینو که خوندم افتادم کف زمین سرکار میخندیدم فقط :D

ویرایش: امروز قرار بوده کنسل شدن رانژه مخابرات اعمال شه، منتظرم ببینم کی تموم میشه سرویس های شاتل رو ببینم و ثبت نام کنم.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

سلام مجدد خدمت دوستان عزیز :D

میخواستم بدونم دوستانی که از سرویس های شاتل استفاده میکنند الان طرح 8 مگش سرعت دانلود روی چند هست؟ اگر بسته به منطقه مسکونی هم متفاوته لطفا ذکر کنید و اینکه بسته های شبانه بعد از ثبت نام و خرید سرویس از طریق پنل کاربری قابل فعال سازیه؟

ویرایش:

دوستان سرویس 8 مگ 175 گیگ شاتل رو ثبت نام کردم و بعد از نصب و فعال سازیش نظرم رو میگم.

ویرایش شده توسط Ruby
لینک به دیدگاه

هیچ کس مثل من فکر نکنم سرویس بگیره . تو شهر ما یه شرکت هست بنام یوزنت . من اینترنت سرعت ۱۶ مگ با ۲۰۴۸ گیگ اینترنت ماهانه ۸۰ تومن. فکر نکنم هیچ شرکتی انقدر حجم ترافیک بده . ۲۴ ساعته هم دارم دانلود میکنم با سرعت ۲ مگ. پینگ هم تو بازی ها عالی هستش. اسیاتک هم میگن بد نیست . 

لینک تعرفه های یوزنت.

http://uznet.ir/?page_id=17

لینک به دیدگاه

سلام

کسی تعرفه و یا جشنواره ای سراغ داره که هنوز برقرار باشه که حجم زیادی بده برای 8 مگ؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

هیچ کس مثل من فکر نکنم سرویس بگیره . تو شهر ما یه شرکت هست بنام یوزنت . من اینترنت سرعت ۱۶ مگ با ۲۰۴۸ گیگ اینترنت ماهانه ۸۰ تومن. فکر نکنم هیچ شرکتی انقدر حجم ترافیک بده . ۲۴ ساعته هم دارم دانلود میکنم با سرعت ۲ مگ. پینگ هم تو بازی ها عالی هستش. اسیاتک هم میگن بد نیست . 

لینک تعرفه های یوزنت.

http://uznet.ir/?page_id=17

واقعا 512 گیگ بین الملل میده برای 8 مگ اونم با قیمت بقیه؟

کیفیت و پینگش چطوره؟

پشتیبانی؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ASTS گفته است :

کیفیت و پینگش چطوره؟

پشتیبانی؟

پینگم تو پاپجی ۹۵ هستش

سرعت دانلود بین ۱/۸ تا ۲ هستش

پشتیبانی خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 دقیقه قبل، m_555 گفته است :

پینگم تو پاپجی ۹۵ هستش

سرعت دانلود بین ۱/۸ تا ۲ هستش

پشتیبانی خوبه.

هیچ کجا نمایندگی هاشو ننوشته؟

شما کدوم شهر تشیف دارین؟

برای مشترکین عادی هم سرویس میدن؟چون فرم ثبت نامش چیزای خاص زیادی میخواست.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

هیچ کجا نمایندگی هاشو ننوشته؟

شما کدوم شهر تشیف دارین؟

برای مشترکین عادی هم سرویس میدن؟چون فرم ثبت نامش چیزای خاص زیادی میخواست.

من تماس گرفتم بسیار برخورد خوبی داشتند شماره تلفن رو دادم گفتن که پشتیبانی میشه و هم میتونید تلفنی درخواست بدید هم اینترنتی و مدارک هم کپی  کارت ملی  و قبض و اینا.

احتمالا فردا بدم مخابرات خط رو تخلیه کنه و بعد از اینا نت بگیرم ببینم چطوریه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 47 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من تماس گرفتم بسیار برخورد خوبی داشتند شماره تلفن رو دادم گفتن که پشتیبانی میشه و هم میتونید تلفنی درخواست بدید هم اینترنتی و مدارک هم کپی  کارت ملی  و قبض و اینا.

احتمالا فردا بدم مخابرات خط رو تخلیه کنه و بعد از اینا نت بگیرم ببینم چطوریه.

منم فردا تماس میگیرم ببینم چجوریه ، همین امروز زنگ زدم به شاتل گفت هر موقع سرویس مخابرات رو قطع کنین ما انجام وظیفه میکنیم  یه توضیحاتی هم درباره جشنواره و اینجور چیزا گفت که میتونین سرعت بالا با هجم پایین انتخاب کنین ولی بعدش بسته های هجم جشنواره بخرید .

برای من بیشتر پینگ و نویز خط مهمه.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

برای من بیشتر پینگ و نویز خط مهمه.

من از نظر نویز و اینا خیالم راحته فقط میمونه پینگ که مخابرات اصلا نمیدونه پینگ یعنی چی.

از طرفی هم 175 گیگ برای 8 مگ کم هستش و تا آدم میاد یه چیزی دانلود کنه همش با ترس و لرزه که نکنه حجم تموم بشه ازاد حساب کنند (اخه مانیتورینگ و حساب کتاب درست و حسابی ندارند).

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 45 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من از نظر نویز و اینا خیالم راحته فقط میمونه پینگ که مخابرات اصلا نمیدونه پینگ یعنی چی.

از طرفی هم 175 گیگ برای 8 مگ کم هستش و تا آدم میاد یه چیزی دانلود کنه همش با ترس و لرزه که نکنه حجم تموم بشه ازاد حساب کنند (اخه مانیتورینگ و حساب کتاب درست و حسابی ندارند).

دانلود که مشکلی نیست، اصلا من adsl رو برای دانلود نمیگیرم، اگه بخوام دانلود کنم یه بسته ۲تومنی ۳ساعته میگیرم راحت ۷۰ الی ۱۰۰ گیگ دانلود میکنم.

من مشکلم همون پینگ ، نویز و کیفیت خدماته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من شاتل دارم منتها بر مبنای سیم نیست و بصورت رادیویی هست و گیرنده گذاشتم دمه پنجره رو به مرکزی که امواج رو میفرسته ، در واقع همون ADSL هست که شبیه به وایرلس بهم میرسه برای همین هم امکان این رو که پروفایل گیم برام فعال کنن وجود نداره چون فقط روی اینترنت مبتنی بر اتصال سیمی کار میکنه این پروفایل ، اما بطور کلی خیلی راضی هستم ، من بیشتر رانندگی میکنم و اگه اوضاع نتم خراب باشه اصلا نمیتونم آنلاین با دیگران رقابت کنم اما واقعا خیلی خوب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

http://uznet.ir/files/service-contract.pdf

جدولش کمی جای درنگ داره

من امروز تماس گرفتم با اینکه در شهر ما (قزوین) دفتر ندارن ولی گفت میتونیم سرویس بدیم اما شماره تلفن شما تحت پوشش شبکه ما نیست ?

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، rahmanshahi گفته است :

من امروز تماس گرفتم با اینکه در شهر ما (قزوین) دفتر ندارن ولی گفت میتونیم سرویس بدیم اما شماره تلفن شما تحت پوشش شبکه ما نیست 1f610.png

نمیدونم تو تهران دفتر دارند یا نه ولی گفتند که میتونیم به خط شما سرویس بدیم.

توی اون فایلی که لینکش رو گذاشتم حجم ها رو یه چیز زده توی سایتش یه چیز دیگه، یکم عجیبه ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، ASTS گفته است :

کیفیت و پینگش چطوره؟

پشتیبانی؟

دیده بان هم 8 مگ 512 گیگ میده البته 512 گیگ هم شبانه که میشه بالای 1 ترا حجم بین الملل و 2 ترا حجم داخلی

و جشنواره فروش ماه رمضان هم خیلی به صرفه هستش 

سرعت 8 مگ بالای 6 ترا 166 هزار تومن یعنی ماهی حدود 28 تومن مفته به خدا ، اگه شهرتون ساپورت میکنه واقعا ارزش داره خودم دارم راضیم

پینگ گوگل هم حدود 120 البته پروفایل گیمینگ هم دارن که من فعال نکردم قطعی و وصلی و تایم اوت نداره فقط کیفیت خط نباید بد باشه مال من متوسط هستش اگه خواستین بگیرین قبلش با مسئول فروش صحبت کنید ببینید مرکز مخابراتی وضعیتش چجوری هستش

1.thumb.jpg.78119d814b9fec32deac8419fbccb348.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ممنون حسن جان

الان باهاشون صحبت کردم گفتند 8 مگ 6 ماه 6144 گیگ 180000 میتونند قرارداد ببندند که خیلی خیلی بهتر از مخابراتیه که ماهی 50000 و 360 رو تقسیم بر 4 میکنه به عنوان بین الملل تحویلت میده.

در مورد کیفیت و اینا هم گفت باید اول سرویس بگیری بعد بررسی کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ممنون حسن جان

الان باهاشون صحبت کردم گفتند 8 مگ 6 ماه 6144 گیگ 180000 میتونند قرارداد ببندند که خیلی خیلی بهتر از مخابراتیه که ماهی 50000 و 360 رو تقسیم بر 4 میکنه به عنوان بین الملل تحویلت میده.

در مورد کیفیت و اینا هم گفت باید اول سرویس بگیری بعد بررسی کنیم.

من به احتمال خیلی زیاد میرم سمت شاتل، مدت ها قبل حدود ۵سال پیش ازش سرویس داشتم و راضی بودم ولی به دلیل گرانی بیشتر نسبت به مخابرات و طرح ۲۴ساعته نامحدودش کشیده شدم سمت مخابرات، ولی الان میبینم از نظر قیمتی که یکی هستن، جشنواره هایی که شاتل برای خرید هجم میزاره هم خیلی بیشتره، شرکتشم که اگه اشتباه نکنم خصوصی هست و کارشناساش کاربلد تر هستن، حالا چرا باید برم از مخابراتی که زنگ میزنم میگم نت مشکل داره قطع میشه نویز داره پینگ افتظاحه ، جوابشون فقط یه چیزه ، کارشناس بفرستیم از سر خط چک کنین ، بدون اسپلیتر چک کنین و امثال این جواب های بچه گانه.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، rahmanshahi گفته است :

آخ آخ دقیقا چند روز پیش هی مودم نتش قطع و وصل میشد زنگ زدم، گفت: مودمت رو عوض کن عمر مفیدش تموم شده منم گفتم باشه ?

فکر میکنند از پشت کوه اومدیم.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

آخ آخ دقیقا چند روز پیش هی مودم نتش قطع و وصل میشد زنگ زدم، گفت: مودمت رو عوض کن عمر مفیدش تموم شده منم گفتم باشه 1f602.png

فکر میکنند از پشت کوه اومدیم.

اقا من رک و پوس کنده کل تجربو گفتم

مخابرات، افتضاح ترین شرکته! افتضااااااح!

گول طرح و قیمتاشو نخورین! وقتی میگیری، فکر میکنی قراره ماهی ده تومن بدی، بعد برات قبض میاد ۱۰۰ تومن? تازه دانلود شبانه که ندارم، بازی هم که نمیشه کلا فکرشم نکن

خطمم از سر خط ساختمون روکار کشیدم که بهانه ی بی نهایتشون تموم شه? هیچی به هیچی...

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

درسته ممنون از شما

من خودم قبلا نامحدودشون رو داشتم تا این طرح جدیدا اومد که تو بهمن یه 8 مگ گرفتم و تا الان داشتم و از الان تصمیم گرفتم که خط تلفن رو از وجود نحسشون پاک کنم و دیگه سمت این شرکت نروم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...