رفتن به مطلب

امضاء درخواست از گوگل ، برای دسترسی ایرانیان به مارکت آندروید

Amir Fahrenheit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ؛

همانطور که میدانید شرکت گوگل دسترسی ایرانیان به آندروید مارکت و SDK را مسدود کرده است . به همین دلیل برخی از کاربران تصمیم به ایجاد یک پتیشن و درخواست از گوگل گرفتند . طی صحبت های انجام شده کاربران ؛ یک سایت با همین موضوع برای درخواست از گوگل ایجاد شده است .

همچنین دارندگان گوشی های اچ تی سی نیز متنی حاضر کردند بابت پشتیبانی این شرکت از زبان فارسی

برای امضاء به سایت زیر مراجعه کنید :

http://www.i33c.info

درضمن به یاد داشته باشید که برای تایید امضا ، حتما باید ایمیل تایید شود . پس لطفا با ایمیل های واقعی و فعال خود این درخواست را امضا کنید .

همچنین به اطلاع شما می رسانیم که کاربران آندروید طی اقدامی هماهنگ که به زودی به اطلاع شما خواهد رسید متنی یکسان از درخواست خود را به ایمیل شرکت گوگل ارسال خواهند کرد . شایسته است به عنوان یک کاربر ایرانی و پارسی زبان در این درخواست شرکت کنید . امیدواریم که کاربران با اطلاع رسانی خود در سایت ها و شبکه های اجتماعی گوناگون از این حرکت بزرگ حمایت کنند .

با تشکر

ویرایش شده توسط Amir Fahrenheit
لینک به دیدگاه

کسی نظری,حرفی,سخنی نداره؟!

آقای حسینی شما چی؟

لینک به دیدگاه

من امضا کردم

ممنون..امیدوارم بقیه هم شرکت کنند

دوستان,نظر خودتون رو راجع به اینکه چرا شرکت میکنید یا نمیکنید هم بگید

با تشکر

(خیلی دوست دارم آقای حسینی هم نظرش رو بگه!! @};- )

لینک به دیدگاه

ممنونم پوریا جان

دوستان,هرکس شرکت میکنه یا نمیکنه نظرش رو هم اینجا بگه.

و باز هم منتظر...!!!

لینک به دیدگاه

دوستان..تا جایی که ممکنه شما هم اطلاع رسانی کنید.

لینک به دیدگاه

به به... چقدر نظر!!!

کسی حتی به تاپیک سر هم نزده!! عجـــــــــــب

لینک به دیدگاه

رکورد 1060نفر رو زدیم به کمک شما....

شرکت کنید تا رکورد 2000نفر رو هم بزنیم

لینک به دیدگاه

امیر جان فکر کنم بیشتر از این تعداد رای داده بودند !!! @};- اونجا که خیلی بود .

من رای دادم ولی کمتر توی ایران پیش میاد تا افراد کردیت داشته باشند تا بتونند نرم افزار های آندروید و آپدیت ها رو خریداری کنند .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

منم امضا کردم ولی فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه :lol:

دسترسی ما وقتی به عمد مسدود شده از طرف گوگل نامه دیگه واسه چی ؟ "گوگل جان جونه مادرت مانو تحریم نکن ؟ " @};-

لینک به دیدگاه

امیر جان فکر کنم بیشتر از این تعداد رای داده بودند !!! =D> اونجا که خیلی بود .

من رای دادم ولی کمتر توی ایران پیش میاد تا افراد کردیت داشته باشند تا بتونند نرم افزار های آندروید و آپدیت ها رو خریداری کنند .

سلام پوریا جان...همون نرم افزارهای رایگانش رو هم بشه دانلود کرد بی دردسر و بدون شبکه شخصی انتقال داده و اینا خودش کلی ارزش داره

درود :

منم امضا کردم ولی فکر نمیکنم فایده ای داشته باشه :-?

دسترسی ما وقتی به عمد مسدود شده از طرف گوگل نامه دیگه واسه چی ؟ "گوگل جان جونه مادرت مانو تحریم نکن ؟ " @};-

سلام محمد جان

به هرحال ما سعی خودمونو میکنیم..اینجا قضیه منت کشی و اینا نیست بلکه یک درخواست از گوگل هستش برای ساپورت ما ایرانی ها

از 2سال پیش تابحال,دیدید که یک سری از سایت ها مثل موزیلا زبان فارسی رو به سایت و هم مرورگر خودش اضافه کرد.

امیدوارم این درخواست نتیجه دربر داشته باشه...شما هم انقدر موج منفی نده!!!!!!!! :lol: ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان,هرکس شرکت میکنه یا نمیکنه نظرش رو هم اینجا بگه.
رکورد 1060نفر رو زدیم به کمک شما....

شرکت کنید تا رکورد 2000نفر رو هم بزنیم

به هرحال ما سعی خودمونو میکنیم..اینجا قضیه منت کشی و اینا نیست بلکه یک درخواست از گوگل هستش برای ساپورت ما ایرانی ها

از 2سال پیش تابحال,دیدید که یک سری از سایت ها مثل موزیلا زبان فارسی رو به سایت و هم مرورگر خودش اضافه کرد.

امیدوارم این درخواست نتیجه دربر داشته باشه...شما هم انقدر موج منفی نده!!!!!!!!

موج منفی یا مثبت هر کسی یه جور فکر میکنه و یه نظری داره.

petition های 100 هزار تایی ایرانی ها امضا کردن در مورد ... همه چی (سرچ کن).

آخه این چه کاری هست که ما ایرانی ها یاد گرفتیم؟ تو همین گوگل چند تا ایرانی تو رده بالا داریم که باعث افتخار هستن.

.....

ادامه نمیدم مطلب رو که زیاد موج منفی نداده باشم @};-

لینک به دیدگاه

موج منفی یا مثبت هر کسی یه جور فکر میکنه و یه نظری داره.

petition های 100 هزار تایی ایرانی ها امضا کردن در مورد ... همه چی (سرچ کن).

آخه این چه کاری هست که ما ایرانی ها یاد گرفتیم؟ تو همین گوگل چند تا ایرانی تو رده بالا داریم که باعث افتخار هستن.

.....

ادامه نمیدم مطلب رو که زیاد موج منفی نداده باشم =D>

به قول خودتون هرکسی نظر خاص خودش رو داره...!!

این موج منفی هم داستانی شده ها! @};- :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انگار موضوع رو درست بیان نکردم. در مورد اینکه هر کسی نظر خودش رو داره:

یه نفر میشه یک نظر

نظر یک نفر تا چند صد نفر رو هم حتی میشه طرز فکر و عقیدشون رو به یک کشور نسبت نداد.

اما وقتی 100 هزار نفر میرن دنبال یه نظر و یه داستان ، اون وقته که دیگه موضوع داستان فرق میکنه. بخاطر همین هم گفتم "ما ایرانیها"

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

ببینین این تحریم گوگل فقط یکی از هزاران تحریمی هستش که ما تو جهان هستیم و اینها همش جنبه ی سیاسی داره.

وقتی یه شرکت بزرگی مثل گوگل نمی فهمه که نباید مردم یه کشور رو به خاطر سیاستمدارانش تنبیه کرد من به عنوان یه ایرانی فکر می کنم که باید صورت مسئله رو اصلاح کنم. نه اینکه راه بیفتم و به تمام شرکتها و کشورها بگم که لطفا ما رو تحریم نکنید!!! ما فقط از طرف گوگل تحریمیم؟ مسئله بزگتر از این حرفاست...

ویرایش شده توسط alireza63
لینک به دیدگاه

ببینین این تحریم گوگل فقط یکی از هزاران تحریمی هستش که ما تو جهان هستیم و اینها همش جنبه ی سیاسی داره.

وقتی یه شرکت بزرگی مثل گوگل نمی فهمه که نباید مردم یه کشور رو به خاطر سیاستمدارانش تنبیه کرد من به عنوان یه ایرانی فکر می کنم که باید صورت مسئله رو اصلاح کنم. نه اینکه راه بیفتم و به تمام شرکتها و کشورها بگم که لطفا ما رو تحریم نکنید!!! ما فقط از طرف گوگل تحریمیم؟ مسئله بزگتر از این حرفاست...

با شما موافقم..

باید امیدوار بود...

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من که فقط روی آیکون صفحه اول کلیک کردم جایی برای امضا ندیدم.

اما

زهی خیال باطل

همین google chrome هم که برای ایران ازاد شد رو وزارت خزانه داری آمریکا اجازه داد...بعد شما انتظار دارید با چند تا امضا گوگل مارکت آندروید رو باز کنه ؟!

لینک به دیدگاه

من که فقط روی آیکون صفحه اول کلیک کردم جایی برای امضا ندیدم.

اما

زهی خیال باطل

همین google chrome هم که برای ایران ازاد شد رو وزارت خزانه داری آمریکا اجازه داد...بعد شما انتظار دارید با چند تا امضا گوگل مارکت آندروید رو باز کنه ؟!

شاید شد!

خدا رو چه دیدید؟!

جناب حسینی هم که اصلا تحویل نمیگیرن مارو!!

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بالاااااا....اصلا کسی این قضیه رو تحویل نمیگیره و درباه ش بحث هم نمیکنه!!

بگذریم...دوباره بالا!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...