رفتن به مطلب

مشاوره جهت خرید لب تاپ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

یکی از رفقا میخاد یه لب تاپ بگیره حدود 900هزار تومن . راستش در خصوص لب تاپ و خوصیات و امکاناتش چیز زیادی نمی دونم . موندم چه مدلی بگیرم . خودم بیشتر نظرم ایسوسه .

حالا از دوستان و اساتید محترم تقاضا دارم در این مورد راهنمایی بکنند . مدلی که هم امکانات و کارایی خوبی داشته باشه و هم از نظر کیفیت خوب باشه .

در ضمن اگه مدلی به نظرتون با قیمت بالاترو بهتری میشه تهیه کرد هم معرفی کنید با تشکر

لینک به دیدگاه

لپ تاپ برای چه کاری میخواد؟ اینترنت و فیلم یا نرم افزارهای خاص ؟ اندازه اون چقدر باشه ؟15 - 14 یا کمتر یا بیشتر؟ زیاد حمل میکنه یا نه ؟ مدلهای زیادی تو لپ تاپ هست . بعضی ها دوست دارن لپ تاپ قشنگ هم باشه . بعضی ها قیافه براشون مهم نیست . این موارد رو مشخص کنید بهتر میتونیم کمک کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه صاحب تاپیک من هم با همین قیمت برام معرفی کنید دوستان

کاربرد معمولی + یخورده شاید در آینده گیم

کارایی + زیبایی

ممنون میشم کمک کنید

لینک به دیدگاه

شما هم بودجه و مواردی رو که بالا گفتم مثل اندازه و شرایط حمل مشخص کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما هم بودجه و مواردی رو که بالا گفتم مثل اندازه و شرایط حمل مشخص کن .

15 باشه

شرایط حمل هم مهم نیست

لینک به دیدگاه

K53SV-Core i5-4GB-640GB - GF 540 2GB - DOS = 990 با 2 سال گارانتی الماس

N53SV-Core i7-4GB-500GB - GF 540 1GB - Win 7 Home= 1110 با 2 سال گارانتی الماس

K53SJ-Core i3-4GB-500GB - GF 520 1GB - DOS = 800 با 2 سال گارانتی الماس

هر سه لپ تاپ ایسوس هستن و CPU اونها سندی بریج هستش .

لینک به دیدگاه

لپ تاپ برای چه کاری میخواد؟ اینترنت و فیلم یا نرم افزارهای خاص ؟ اندازه اون چقدر باشه ؟15 - 14 یا کمتر یا بیشتر؟ زیاد حمل میکنه یا نه ؟ مدلهای زیادی تو لپ تاپ هست . بعضی ها دوست دارن لپ تاپ قشنگ هم باشه . بعضی ها قیافه براشون مهم نیست . این موارد رو مشخص کنید بهتر میتونیم کمک کنیم.

با تشکر از شما دوست عزیز

اندازش مهم نیست چون استفاده خونگی داره طبعا فیلم و بعضی نرم افزارهای معمولی هم استفاده میشه در کل شما یه چیزی پیشنهاد بدید که تو این رنج قیمت از همه بهتر باشه و یه جور ایندنگری هم داشته باشه . زیاد هم حمل نمیشه .بیشتر کارایی و کیفیتش مهمه تا زیباییش

لینک به دیدگاه

اون سه مدلی که معرفی کردم بالاتر دیدی؟ اون مدلی که 800 تومان خورده یک مدل مشابه هم داره که هارد 640 داره و ویندوز اورجینال 7 . قیمتش حدود 870 میشه . اون هم گزینه خوبیه . همون 800 تومانی رو من برای یکی از آشناهام هفته پیش گرفتم . البته 810 گرفتم . برای استفاده از نرم افزارهای عمران میخواست . لپ تاپ خوبیه . ظاهر بدی هم نداره . داخل قسمت زیر کیبوردش آلومینیومیه . روی لپ تاپ هم لاک براقه که طرحهای مربعی توش داره . اولی هم که 990 بود از نظر ظاهر همینه . فقط CPU قویتر داره . ولی اون وسطی که حدود 1100 قیمتشه یه چیز دیگه ست . بدنه کامل الومینیومی . شیک . خیلی پر قدرت . حتی خیلی از بازیها رو هم به راحتی اجرا میکنه .

لینک به دیدگاه

این مدلهایی که پیشنهاد دادین ازکجا (منظورم خرید آنلاینه) میشه تهیه کرد ؟ چون ممکنه تو شهرستان گیر نیاد.

در مقایسه با مدل ASUS K43 SVکدوم بهتره و امکانات بهتری رو داره ؟ چون از سایتش نمیتونم مشخصاتشو ببینم . باز نمیکنه .

ببخشید ک دوباره مزاحمتون میشم

لینک به دیدگاه

از آقای حسینی مدیر فروشگاه اینترنتی لیون میتونید خرید کنید .

K43SV همون K53SV هست که 14 اینچه . البته هر سری لپ تاپ با کانفیگ های متفاوتی میاد و تو قطعاتی مثل CPU ، رم ، هارد ، کارت گرافیک ، درایو نوری ، باطری و سیستم عامل میتونن تفاوت داشته باشن . ولی از نظر ظاهر ، بورد ، مانیتور ، امکانات ارتباطی و پورتهای روی لپ تاپ یکی هستن . برای همین قیمتهای متفاوتی هم دارن .

تو اون سه لپ تاپی که بالا گفتم سری N قویترین و بهترین سری بود . همون سری هم مدلهای زیادی داره . مدل SV اون رو که معرفی کردم امکانات عالی و قیمت متعادل تری داره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...