رفتن به مطلب

اتصال PS4 به مانتیور VGA 1440x900P

Alone In THE Darkness
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.
بنده میخواستم PS4 خودم رو به مانتیور بارزولوشن 1440x900p وصل کنم میخواستم تبدیل Ugreen بخرم بهترین تبدیل هست ولی شنیدم تو انجمن خوده پلی استیشن که رزولشون 900 جزو رزولوشن های استاندارد  TV نیست و پلی استیشن 4 رو ساپورت نمیکنه؟ یعنی کلاً بیخیال شم؟ میشه رزولوشن کنسول رو آورد روی 720 یا چی میدونم 1080i(اصلاً نمیدونم معنیش چیه!!!) و روزولوشن مانیتورم رو هم بلد نیستم عوض کنم!!! تو ویندوز که کامپیوترم سالم بود میشد تغییر داد ولی الان کامپیوترم خرابه اگه پلی استیشن 4 خروجی 720P خود به خود تنظیم نمیشه؟ مانیتورم هم Samsung Syncmaster nw1932 هست که خداییش خوبه شش سال یا 7 ساله داره کار میکنه! پشتش زده Dvi-D ولی پورتش نیست مونتاژ سام سرویس و تو ایران درست شده! الان مجبور نمیکنه که حتماً سیگنال دریافتیش باید روی 900P باشه!؟
تو سایت رسمی خود Ugreen رزولوشن خروجی برای VGA رو ذکر کرده که اینان:
1024X768, 1280X720, 1280X768, 1280X800, 1280X1024, 1360X768, 1600X1200, 1920X1080

بعضی از اینا رزولوشن TV نیستن مثل 900P ولی بالاخره کار میکنه! از طرفی این فروشنده ها میگن اوکیه برو استفاده کن برو نشد برگردون که چشمم آب نمیخوره!!!!  اگه نشه دیگه باید PS4 رو بفروشم

اگه کسی میتونه کمکی کنه لطف بزرگی میکنه!

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

سلام

از تبدیل hdmi به vga  مدل زیکو استفاده کن صد در صد جواب میده من رو مانیتور سامسونگ S19B315N Plus  که رزولوشن 768 × 1366  هست و فقط ورودی vga داره امتحان کردم جواب داد

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، HOSSEIN-AY گفته است :

سلام

از تبدیل hdmi به vga  مدل زیکو استفاده کن صد در صد جواب میده من رو مانیتور سامسونگ S19B315N Plus  که رزولوشن 768 × 1366  هست و فقط ورودی vga داره امتحان کردم جواب داد

ممنون از جواب مانیتورن من خیلی قدیمیه ۷ سال شایدهم بیشتر  نمیدونم .فقط روی ۷۲۰ بازی میکنی یا از نهایت رزولوشن استفاده میشه یعنی پلی ۴ روی 1366x768 خروجی میده برات. من وقتی میریم Video Outpot رو پلی ۴ نگاه میکنم ۴۸۰ داره و ۷۲۰ و ۱۰۸۰ آی و پی

بنظرت مانیتور اجبار نمیکنه که حتما رزولوشن ۱۶۰۰در ۹۰۰ و ۶۰ هرتز باشه؟

لینک به دیدگاه

من رو 720 گذاشتم البته نمیدونم که این روش رو مانیتور های قدیمیتر از اونی که داشتم جواب میده یا نه باید امتحان کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...