رفتن به مطلب

..:: خرید کیس Gaming بودجه ۱۵میلیون ::..

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام عرض ادب و احترام

قصد  دارم یک کیس برای گیم جمع و جور کنم بودجه هم حدودا ۱۵ میلیون هست حالا ۱ تومن پایین بالاش خیلی فرق نداره 

مانیتور بنکیو xl2411 دارم 

موس و هدست و کیبورد استیل سریز هم موجوده

میمونه کیس  توی چند تا چیز گیر کردم که ازتون راهنمایی میخوام  

سی پی یو بنظرم 8700k گذینه مناسبی باشه برام 

کیس‌قطعا کولر مستر pro5 انتخاب میکنم

اس اس دی  samsung 960 evo m.2 یا ۲۵۰ یا ۵۰۰ انتخاب میشه

در صورت انتخاب ۵۰۰ گیگ احتیاجی به هارد دیسک ندارم 

در غیر این صورت یک اس اس دی‌۲۵۰  و یک هارد ۱ ترا بلک وسترن

پاور بنظرم ۷۵۰ گلد فول ماژولار کولر مستر مناسبه 

میمونه برد اصلی و کارت گرافیک و کولر سی‌پی‌یو

نظر خودم روی برد ایسوس هست 

کارت گرافیک هم 1080ti اما نمیدونم چه برندی و با چه مشخصه ای خوبه 

رم هم نظر خوردم g skill trident z 2*8gig 3200  هست

که البته باز نظرتون برام ارزشمنده

لینک به دیدگاه

کلا انتخابا خوبن،برا چنین بودجه ای،مادر بورد asus خوبه،گرافیک ایسوس زیادی گرونه،برندا msi و gigabyte خوبن،رم هم خوبه،اما بنظرم یه هارد جدا هم داشته باشید برا ارشیو ،برا چنین سیستمی ۱ترا جالب نیست

لینک به دیدگاه

این سیستمی که شما بهش فکر میکنید از 15 میلیون رد میکنه با مارکایی مثل ایسوس و کولر مستر

به نظر من مادربرد MSI z370 sli plus و 8700کا به همراه 16 گیگ رم کینگ استون 3000

اس اس دی 1ترابایت ساتا3 بردارید با 2ترابایت هارد معمولی ابی وسترن 

MSI 1080ti trio رو برای گرافیک بخرید که میزان خنک کنندگی عالی داره و پاور هم green HP700 plus 

برای کولر هم از کولر مستر 240 RGB استفاده کنید و کیس مورد نظر خودتون هم که مناسبه برای جای دادن قطعات

لینک به دیدگاه

سلام

SSD مورد نظرتون برای بازی اورکیل هستش . اساسا قدرت SSD به زمان کمتر لود بازی محدود میشه و جز در موارد خاص تقریبا هیچ تاثیر قابل ذکری نداره . با توجه به افزایش چشمگیر حجم بازی ها بهتره SSD رو از مدلهای ارزونتر بردارید و به جای اون هارد رو به 4 ترا ارتقاء بدید .

پاور 750 زیاده ولی اشکالی نداره . در مورد مانیتور و موس و کیبرد نظری ندارم چون تا حد زیادی به سلیقه مربوط میشه .

در قدرت 1080Ti حرفی نیست اما زمزمه های عرضه نسل بعدی کارتهای انویدیا به گوش میرسه و احتمالا تا 3 ماه آینده اخبار خوبی ازشون می شنویم . به همین دلیل هزینه کردن برای پرچمدار فعلی اصلا به صلاح نیست چون با عرضه نسل جدید بیشترین افت قیمت نصیبش میشه .

رم رو مناسب انتخاب کرده اید ، هرچند فرکانس پایینتر هم برای گیم چندان مشکلی ایجاد نمی کنه .

برای مین نیازی به هزینه نجومی نیست و تاثیر کمی رو بازی کردن داره . 8700K اگر بهترین CPU گیمینگ نباشه یکی از بهترین هاست اما با ارزشترین CPU گیمینگ نیست . گزینهایی مثل رایزن 2600 با بیش از 1 تومن قیمت کمتر همون کار رو می کنند مخصوصا اگر هدف شما رزولیشن 4K باشه که تفاوت 8700 با یه CPU پایین رده مثل  رایزن 1400 بسیار کمه . البته اگر به فریم بالا نیاز دارید ماجرا متفاوته هرچند بازهم از رایزن 2600 نمیشه گذشت .

پردازنده 8 هسته ای اینتل به اسم 8800K هم در راه هستش :

.

لینک به دیدگاه

ممنونم ازتون 

بله fps بسیار مهم هست برام 

خوب با این اوصاف کار سخت میشه

در مورد کارت گرافیک 

البته خودم هم به این فکر میکنم که یک 1070 تهیه کنم و پس از معرفی و حضور کارت جدید ارتقاع بدهم 

پیشنهادتون برای برد اصلی چیه جسارتا؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...