رفتن به مطلب

سوال در مورد کارت گرافیگ 6870 و خروجی های DVI آن

miladna
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان

خسته نباشید

من کارت گرافیک 6870 دارم ولی خروجی DVI اون یکیش کار میکنه و یکیش کار نمی کنه!!!!!!!!!

رفتم سوال کردم طرف گفت باید تو نرم افزار فعال کنی از یکی از دوستان سایت سوال کردم گفت به صورت پیش فرض دوتا خروجی کار می کنه.

من می خوام بدونم کدومش هست؟

اگه اولی هست کجا باید فعال کرد ؟

اگه دومی هست پس فردا برم قاطی کنم(biggrin.gif).

لینک به دیدگاه

شما 2 تا مانیتور بهش وصل میکنی یا اینکه یک مانیتور رو به یکیش وصل میکنی کار میکنه و به اون یکی وصل میکنی کار نمیکه ؟

اگر حالت اول باشه ، یعنی همزمان از 2 مانیتور استفاده میکنی باید تو تنظیماتش برای 2 صفحه نمایشگر رو تعریف کنی . ولی اگر حالت دومه ، یعنی یک مانیتور داری و یکی از پورتها کار نمیکنه مشکل از پورت کارت هست . شما نمیتونی بگی کدوم پورت اول هست که بعد از تو نرم افزار اون یکی رو فعال کنی . تو هر کدوم زدی باید کار کنه . برای من که اینطوریه .

لینک به دیدگاه

نه حامد جان مورد دوم هست یعنی اون یک مانیتور دارم.به طرف گفتم طرف با اطمینان گفت که باید فعال کنی منم چون مطمئن نبودم چیز زیادی بهش نگفتم در نتیجه من هم باید مورد دوم رو انجام بدم.

راهی نیست که بشه تست سخت افزاری انجام داد چون بره واسه گارانتی فکر نکم به این زودیا ببینمش.

لینک به دیدگاه

باید از کسی بپرسی که کارت 6870 یا مشابه اون رو داره . من تا الان اصلا ATI نداشتم . برای همین زیاد به تنظیماتش وارد نیستم . شما سیستم رو خاموش کن و پورت مانیتور رو عوض کن . ببین وقتی روشن میکنی چه حالتی میشه .

تصویر میده

تصویر سیاه میشه

علامت No Signal میده

اولی که یعنی درسته .

دومی یعنی پورت رو مانیتور تشخیص داده ولی نمیتونه ازش تصویر بگیره .

سومی یعنی برای مانیتور انگار اصلا پورتی وجود نداره . به عبارتی پورت ممکنه خراب باشه .

لینک به دیدگاه

بله ، باید فعال کنی . احتمالا بار اول که نصب کردی پورت اولی رو شناخته ، و حالا که به اون یکی پورت میزنی ، تصویر نمیده . واسه اینکار باید به پورت اولی وصل کنی ، بعد از CCC بری حالت دومانیتور رو انتخاب کنی ، بعد به اون یکی پورت وصل کنی ، و بری تک مانیتوره کنی و البته مانیتور 1 رو برای پورت دوم انتخاب کنی .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز البته باید در تکمیل جواب قبلی بگم که همینطوری نمیشه حالت دو مانیتور رو انتخاب کرد ، اگه تبدیل DVi to vga داری (معمولا تو جعبه اکثر کارت گرافیک ها هست) به پورت دوم بزن تا به عنوان یه مانیتور اضافی بشناسه .

برای اینکاراز CCC > My Vga Displays

و

با راست کلیک کردن روی Desktop و انتخاب گزینه Screen Resolution

میتونید انجام دهید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...