رفتن به مطلب

از کجا بفهمم مدار برق گوشیم ایراد داره یا نه ؟؟؟

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

رفقا سلام 

یه گوشی Desire 728  دارم ، تقریبا دو ساله داره کار میکنه منتها شش ماهی هستش که ایراد پیدا کرده ، به این صورت که خود به خود خاموش میشه (در واقع انگار باتری رو از پشت گوشی برداری) بی دلیل کلا صفحه گوشی میره شما باید دستت رو دکمه پاور نگه داری تا دوباره روشن بشه ، باتری رو شک ندارم که خرابه چون با وای فای و نور صفحه 35 درصد به زور پنج ساعت پشت هم کار میده (شاید هم کمتر) !  دستگاهی چیزی هست که بشه باهاش فهمید مشکل از کجاست ؟ یکی بهم گفت که میتونه مشکل از رم خود گوشی باشه ! یکی دیگه هم گفت مشکل از خود باتری هستش ! یکی دیگه هم گفت که مدار برق گوشی ایراد داره ؟ 

به نظرتون ارزش درست کردن داره ؟ یا بیخیالش شم ؟ قصد داشتم پولامو جمع کنم و کلا دیگه بجای گوشی یه دوربین کاردرست بخرم ! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

سلام  من یک اپ ایرانی روی گوشیم نصب کردم دقیقا همین مشکل برام پیش اومد وقتی حذفش کردم مشکلم حل شد

شما هم احتمالا یک اپ جدید و مخرب نصب کردی ...

ویرایش شده توسط EhsanCPU
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، EhsanCPU گفته است :

سلام  من یک اپ ایرانی روی گوشیم نصب کردم دقیقا همین مشکل برام پیش اومد وقتی حذفش کردم مشکلم حل شد

شما هم احتمالا یک اپ جدید و مخرب نصب کردی ...

جدی ؟ مدل گوشیتون چیه ؟ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...