رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز بازی gta iv

AlirezaNjR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخواستم بازی gta ivرو دانلود کنم اما نمیدونم به سیستمم میخوره یا نه میشه بگید 

مشخصات سیستم

گرافیک 2گیگamd radeon hd5450

رم2گیگ 

cpuدو هسته ای3.2گیگا هرتز

ویندوز 8

فقط منظورم اجرا با کیفیت خیلی بالا نیست 

همینکه با کیفیت 600×800کند نباشه بسه 

ممنون میشم اگه بگید چون فردا قصد خرید یا دانلود دارم

لینک به دیدگاه

اگه کسی لینک دانلود مطمئن داره میشه بگه ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام - اجرا میشه ولی خیلی کند - این بازی کلا فقط پردازنده قوی میخواد و حداقلش یک مدل i3 (قدیمی)

رم هم در اصل باید 4 باشه ولی 2 هم تست کردم و جواب میده - در کل میتونید اجرا کنید و بازی کنیدش - فقط یادتون باشه حتما نسخه کامل با همه ی اپدیت ها رو بگیرید که اپدیت هاش خیلی خیلی مهمه برای اجرای هر چه روان تر بازی

لینک به دیدگاه

من با گرافیک ۹۵۰۰gt و رم ۲ و کیفیت HD+ اوردمش بالا

Cpu دیگه یادم نیس چی بود

لینک به دیدگاه

جواب میده. فقط رو وین 8 نمدونم بیاره یا نه. رو وین 7 حتما میاره

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام - اجرا میشه ولی خیلی کند - این بازی کلا فقط پردازنده قوی میخواد و حداقلش یک مدل i3 (قدیمی)

رم هم در اصل باید 4 باشه ولی 2 هم تست کردم و جواب میده - در کل میتونید اجرا کنید و بازی کنیدش - فقط یادتون باشه حتما نسخه کامل با همه ی اپدیت ها رو بگیرید که اپدیت هاش خیلی خیلی مهمه برای اجرای هر چه روان تر بازی

دوست عزیز این مدل سی پی یو ها خوب هست?

اینا جواب میده 

راستی من مادربرد گیگابایت مدل Vm900mهست سوکت 755

این سی پی یو هارو پشتیبانی میکنه؟

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۴-۱۱-۰۸-۰۰.png

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۴-۱۱-۰۹-۵۲.png

لینک به دیدگاه

Rدوستان من وقتی جی تی ای سن اندریاس رو بازی میکنم با بالا ترین کیفیت سرعتش عالی اما وقتی میخوام گیم پلی (فیلم از صفحه بازی)بگیرم کند میشه و سی پی یو به %100میرسه اما رم و گرافیک روی %31هستند یعنی مشکل از سی پی یو هست؟

با خرید سی پی یو قویتر درست میشه ؟

من چون وضع مالیم زیاد خوب نیست یه چنتا سی پی یو ارزون پیشنهاد میدید؟ممنون میشم

مدل سی پی یو خودم اینه  

intel pentium 4 641

Cedar mill65

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

دوست عزیز این مدل سی پی یو ها خوب هست?

اینا جواب میده 

راستی من مادربرد گیگابایت مدل Vm900mهست سوکت 755

این سی پی یو هارو پشتیبانی میکنه؟

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۴-۱۱-۰۸-۰۰.png

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۴-۱۱-۰۹-۵۲.png

نه دوست عزیز این cpu 1151 به درد شما نمی خوره 

باید دنبال cpu های سوکت 775 بگردین

من با i5 6500 و 8 گیگ رم و RX 460 4gb رو  40تا very high 1080 30 تا فریم می گیرم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ghost of sparta گفته است :

من با i5 6500 و 8 گیگ رم و RX 460 4gb رو  40تا very high 1080 30 تا فریم می گیرم

سلام ممنون که جواب دادید 

حداقل باید چقدر هزینه کنم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، gamer2titan گفته است :

سلام ممنون که جواب دادید 

حداقل باید چقدر هزینه کنم

دوست عزیز گفتن سیستم شما قابل ارتقا نیست 

باید یه سیستم جدید بخرن حداقل 1/5 میلیون هزینه کنید 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، ghost of sparta گفته است :

سلام از یسری مغازه ها پ سیدم گفتن میتونم یه سی پی یو چهار هسته ای با 12مگابایت حافظه کش روش بندازم 

به نظرتون خوبه

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۵-۰۷-۰۷-۳۸.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، gamer2titan گفته است :

سلام از یسری مغازه ها پ سیدم گفتن میتونم یه سی پی یو چهار هسته ای با 12مگابایت حافظه کش روش بندازم 

به نظرتون خوبه

Screenshot_۲۰۱۸-۰۶-۲۵-۰۷-۰۷-۳۸.png

گفتن میتونم این مدلو بندازم 

لینک به دیدگاه

درود. دوست عزیز میتونی بندازی ولی مشکل اینه ارزش هزینه شو نداره. بهتره به فکر پلتفرم به روزتر باشین با قیمت مناسب (ترجیحا کارکرده).

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

درود. دوست عزیز میتونی بندازی ولی مشکل اینه ارزش هزینه شو نداره. بهتره به فکر پلتفرم به روزتر باشین با قیمت مناسب (ترجیحا کارکرده).

درود چشم 

یعنی با انداختن این سی پی یو ؛ جی تی ایivرو میتونم با گرافیک متوسط (رو به پایین )(1024)بازی کنم؟ 

منظورم همون رزلوشن بعد از 600×800 و با گرافیک low یامدیم بازی کنم بدون هیچ لگی ؟

یسری مادر برد ddr3هم دیدم بعد از این که سی پی یو رو عوض کردم قراره کار کنم و بخرم 

میشه جواب اون سوال بالارو بدید

ممنون میشم

دمتون گرم بچه ها که به سوالاتم جواب میدید عشقید

ویرایش شده توسط gamer2titan
لینک به دیدگاه

راستیتش من در مورد سوکت ۷۷۵ اطلاعات زیادی ندارم بهتره دوستان راهنمایی کنن.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

راستیتش من در مورد سوکت ۷۷۵ اطلاعات زیادی ندارم بهتره دوستان راهنمایی کنن.

همینکه جواب سوال قبلی رو دادی دمت گرم داداش عشقی 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من با سی پی یو ضعیف تر ازشما هم  بازی کردم اینو    athlon 64 3000

این سیستمت همون طور که دوستان گفتند ارزش آپگرید نداره

شما حالا برو بازی رو دانلود کن یه تستی بزن اگر اوکی نبود به فکر سیستم باش.....^_^

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود . کلا این بازی یعین gta iv ارزش خرید یا دانلود نداره .

من با cpu i5 مدل 2320 فرکانس 3 گیگاهرتز 4 هسته ای با رم 8 و گرافیک gt730 2gb روی تنظیمات پایین کمتر از 40 فریم میگرفتم . ( حدودا 30 فریم )

درحالی که با همین سیستم gta v کیفیت high با 24-36 فریم اجرا کردم .

دلیلش اینه که gta v برای ps بسیار بهینه شده و بلعکس gta iv برای پلتفرم pc اصلا بهینه نشده و خوب یادمه طرف با گرافیک 970 لگ میگرفت ( البته cpu اش چندان قوی نبود )

در کل چون بهینه نشده باید cpu قوی تهیه کنی من که با i5 نتونستم فریم خوبی بگیرم حتی تنظیمات پایین . بنظرم i7 باید باشه تا کاملا روون اجرا بشه ( 60  فریم به بالا )

در حالی بایه i3 میشه در کیفیت متوسط هم میشه بالای 60 فریم گرفت . با این اوصاف اصلا ارزش نداره دانلود کنی از من میشنوی یا برو gta sa بازی کن یا همون cpu که فروشنده بهت گفت بگیر برو gta v با کیفیت پایین بازی کن 60fps بگیر حالشو ببر . این میشه بازی جدیدتر ، کیفیت بهتر ، اجرای روان و هزینه کمتر در مقابل بازی قدیمی ، کیفیت کمتر ، همراه با لگ و هزینه بیشتر برای اجرای روان .

خودتون احساس کنین تفاوت رو !!!

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/02, 19:32:31، gamer2titan گفته است :

سلام دوستان من میخواستم بازی gta ivرو دانلود کنم اما نمیدونم به سیستمم میخوره یا نه میشه بگید 

مشخصات سیستم

گرافیک 2گیگamd radeon hd5450

رم2گیگ 

cpuدو هسته ای3.2گیگا هرتز

ویندوز 8

فقط منظورم اجرا با کیفیت خیلی بالا نیست 

همینکه با کیفیت 600×800کند نباشه بسه 

ممنون میشم اگه بگید چون فردا قصد خرید یا دانلود دارم

درود.سال 2010 که این بازی اومد و دوران طفولیتم.یه سیستم داشتم با سی پی یو دو هسته که هر هسته 2 گیگاهرتز داشت e2180 و رم دو گیگ و گراف 8600 gt  بازی اوایل خیلی سنگین بود مخصوصا واسه رم من که یادمه بازی میومد اما زمین لود نمیشد و ادما گیج و خنگ بودن چون کامل لود نمیشد .واسه رم های کم یه برنامه ای بود که دقیقا یادم نیست mem optimyz یا همچین چیزی بود که تنظیمش میکردی و از لود اضافی رم جلوگیری میکرد(چون جی تی ای شدیدا بد پورت شده بود) و با این برنامه باعث میشد بازی قابل اجرا روی رم دو باشه..نگران گرافت هم نباش روی رزولوشنای بالاتر میتونی بازی کنی بشرطی که تکسچررو پایینترین بزاری و سایه هم همینطور و کیفیتهای دیگه رو هم کم کنی.ویندوز 7 هم باید اجرا کنی و هرچی برنامه پس زمینه داری ببندی حتی ویروس کش رو هم غیر فعال کنی.

لینک به دیدگاه

با سلام
دوست عزیز طبق گفته شرکت سازنده مادربرد ، این برد تا کورتو دوال ساپورت میکنه و نمیتونی پردازنده ۴ هسته ای بندازی رو سیستمت .
بنظرم اگه بودجه ات خیلی محدوده، ی باندل دست دو سری ۱۱۵۵ اینتل بخر با پردازنده i3 .
ولی اگه میخوای سیستمت رو تا خرخره ارتقا بدی(ک کلا پیشنهاد نمیشه)
رم۴
پردازنده core 2dual E8600 (اگه بتونی تا ۳.۷ghz اور کلاک کنی خیلی بهتر میشه)
گرافیک gtx 750
با این سیستم میتونی بازی رو با تنظیمات متوسط و روون بازی کنی .

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز اگه هدفتون فقط بازی هست، بهتره این سیستم رو مشخصات کاملش رو بگی تا دوستان برات قیمت مشخص کنن و بفروشی و مبلغی هم که داری بذاری رو پول سیستم و یه xb360 یا ps3 تهیه کنی و با خیال راحت بازی کنی.

با اینکه تاریخ تاپیک قدیمیه ولی گفتم شاید ببینی و بدردت بخوره.

ویرایش شده توسط Mahmd?
لینک به دیدگاه

بازی gta iv برای کامپیوتر اصلا بهینه نیست و با بهترین سیستم ها هم شاهد افت فریم خواهید بود.
بنظر منم یک کنسول نسل هفتم تهیه کنید بصرفه تر هست،علاوه بر نسخه ۴ میتونید نسخه شماره ۵ هم بازی کنید.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان ببینید تو این سیستم بتز میشه ترو خدا بگید رم2گیگ        گرافیک:1گیگ   3.20گیگا هارتز

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Amur گفته است :

دوستان ببینید تو این سیستم بتز میشه ترو خدا بگید رم2گیگ        گرافیک:1گیگ   3.20گیگا هارتز

قاعدتا باید خوب بیاد ولی ببین داداش شما اگه گرافیک 4 هم داشته باشی ( حتی سری 900 ) بازم لگ خواهی داشت . سی پی یوت فرکانسش خوبه در این مورد کم نمیاره ( هرچند مدلشو بگی بهتره ) ولی رمت کمه بهتره 4 کنیش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...