رفتن به مطلب

ویونا مادینگ تجهیزات مادینگ فن گریل - ساخت پد RGB - انواع بک پلیت ها

Recommended Posts

شما  اگر خودتون پد دارید که مدلش رو بفرستید ما صفحه ی  RGB رو میسازیم تقدیمتون میکنیم .... اگرم از پدهای خودمون بخواید هم که فرق میکنه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

پد RGB هماهنكي شد با آقا نريمان گل و همجنين احتمالا" يك بك پليت RGb هم براي گرافيك❤️

ممنونم از دوست گلم با كاراي تك و با كيفيتش ??

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، memex گفته است :

ساخت اینا که کار خاصی نداره قیمتاتون چجوریه هیچی نزدید که

جناب من متریالشو میدم خدمتتون شما برای ما بسازید اگر عین محصولات ما شد از هر کدوم از محصولات 1مدل تقدیمتون میکنم ... اگر کار خاصی نداشت یک سال پیش قبل از اینکه کسی شزوع به ساخت اینا بکنه این وبسایت رو راه مینداختم ..... 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

پد RGB هماهنكي شد با آقا نريمان گل و همجنين احتمالا" يك بك پليت RGb هم براي گرافيك2764.png

ممنونم از دوست گلم با كاراي تك و با كيفيتش 1f44c-1f3fb.png

در 2 دقیقه قبل، armin2apr گفته است :

پد RGB هماهنكي شد با آقا نريمان گل و همجنين احتمالا" يك بك پليت RGb هم براي گرافيك2764.png

ممنونم از دوست گلم با كاراي تك و با كيفيتش 1f44c-1f3fb.png

Untitled-3.thumb.jpg.8f0bb3a8e302868fc1d60aca9d208af4.jpgمبارکت باشه . فردا ارسال میکنم

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، narimanjason گفته است :

شما  اگر خودتون پد دارید که مدلش رو بفرستید ما صفحه ی  RGB رو میسازیم تقدیمتون میکنیم .... اگرم از پدهای خودمون بخواید هم که فرق میکنه 

تو سایتتون پد ندیدم والا 

پد و بک پلیت میخوام

لینک به دیدگاه

سایت در حال آماده سازی هست تا 30 دقیقه دیگه این مورد ها اضافه میشه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، narimanjason گفته است :

جناب من متریالشو میدم خدمتتون شما برای ما بسازید اگر عین محصولات ما شد از هر کدوم از محصولات 1مدل تقدیمتون میکنم ... اگر کار خاصی نداشت یک سال پیش قبل از اینکه کسی شزوع به ساخت اینا بکنه این وبسایت رو راه مینداختم ..... 

یعنی فلزشو میخرید با cnc در میارید؟

rgb  کردنم که یه ماده خاص داره اسمشو نمیگم نورو پخش کنه 

اون led هم که نوار led هست 

اون لگو رو فن هم که اگه چوبی باشه با لیزر اگه فلزی باشه با دستگاه درمیاد

:-) سخت میگیریا 

خوب بفروشید

منتظر پد هستم تو سایت

لینک به دیدگاه

نه عزیزم سخت نمیگیرم ولی یک بار دیگه به کامنتی که زیر پست یکی که زحمت کشیده واسه ی این کار گذاشتی دقت کن . من در خدمتتم دوست عزیز تا ساعت 11 همه ی محصولات اضافه میشه

لینک به دیدگاه

آقا مخلصتم .... تا جایی که در توان باشه از سود خودم میزنم ولی متریال درجه یک استفاده میکنم.. نیاز مالی شو ندارم . عشقشو دارم

لینک به دیدگاه

سلام دادا به این تاپیک یه نگاه بکن به نظرم این حرکتم خیلی جالبه

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/89855-فریم-فن-های-یدکی-جدید-silverstone-با-نورپردازی-rgb-led/&tab=comments#comment-1046456

لینک به دیدگاه

داداشم ممنون از پیشنهادت .. من یک چیز یه ذره جذاب تر ساختم ... ولی خب نخواستم همه ی محصولات رو اولش بزارم ... هفته ای   اضافه میکنم که جذاب باشه واسه همه ... بابت سوال قبلی هم تلگرام پیغام بده بهم داداشم

لینک به دیدگاه

سلام پایه هدفون هم من دیدم موجود دارید؟با چوب هم میتونید بزنید؟رادیاتور گریل؟؟

لینک به دیدگاه

سلام کارتون عالیه.        قیمت پلکسی x3 وایپر برای قسمت درش رو میخوام.     سوال دیگه اینه که دره فول ویندو برای x3 وایپر میتونید بسازید بی زحمت قیمت پنل rgb موس پد گرین مدل گریفین رو برام بفرستید 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ali.king گفته است :

سلام دادا به این تاپیک یه نگاه بکن به نظرم این حرکتم خیلی جالبه

https://forum.lioncomputer.com/index.php?/topic/89855-فریم-فن-های-یدکی-جدید-silverstone-با-نورپردازی-rgb-led/&tab=comments#comment-1046456

سلام عزیز بله میتونم بزنم 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، mahan gh گفته است :

سلام کارتون عالیه.        قیمت پلکسی x3 وایپر برای قسمت درش رو میخوام.     سوال دیگه اینه که دره فول ویندو برای x3 وایپر میتونید بسازید بی زحمت قیمت پنل rgb موس پد گرین مدل گریفین رو برام بفرستید 

در 6 ساعت قبل، mahan gh گفته است :

قیمت هالو فریم هم برام بفرستید بی زحمت

آقا ماهان عزیز ممنونم از لطفت ... همه ی این قیمت ها که میخواین امشب میاد رو سایت باز شما بی زحمت با واحد فروش تماس بگیرید بگید وصل شه به مدیریت ... من یه سری توضیحات بدم خدمتتون

لینک به دیدگاه

;کار جالبیه.این بک پلیت ها فقط برای کارتهای بک پلیت داره یا روی بقیه هم میشه نصب کرد؟راستی از این هدیه هاتون شامل ماهم میشه؟?

لینک به دیدگاه

داداش من صحبت دلرم میکنم با شماره زنگ میزنن  .. 02141256776

ویرایش شده توسط narimanjason
لینک به دیدگاه

سفارش دوست خوبمون برای شیشه کیسشون  در 2 مرحله قبل شخصی سازی و بعد شخصی سازی ... امیدوارم خوشتون بیاد
photo_2018-06-24_18-42-39.thumb.jpg.8dec66da1ad0de92dec85e8d6003f148.jpg5b315b1ebf511_DSC01272(Copy).thumb.JPG.d38ce4e81e509e7e3f9ddcfabdc06789.JPG

لینک به دیدگاه

دوستان نریمان یکی از بهترینای این کار

من نمیفهمم یه سریا واقعا عقلشون از یه بچه 3 ساله کمتره نه چیزی سر در میارن نه .... میان قطعات میگیرن بعد میخوان پس بدن

من خودم فن گریل درب پلکسی و چند تا چیز دیگه گرفتم کاملا راضیم

واقعا کارشونو تایید میکتم .. حرف الکی هم نمیزنم... با کمترین قیمت یه چیز فوق العاده ساختن

ببینید 

تازه هنوز کامل نشده

بنده کاملا زاضیم

photo_2018-07-04_01-33-56.jpg

photo_2018-07-04_01-33-59.jpg

لینک به دیدگاه

عزیز هزینه ها رو چجوری محاسبه میکنید که یه بکپلیت اونم با جنس پلکسی 78 تومن قیمت خورده ؟ !!!

بنده با پلکسی و دستگاه لیزر به مدت 3 سال کار کردم. 

کمی قیمت ها رو پایین تر درج کنید عزیزان بیشتری بتونن استفاده کنن

موفق باشید

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

درست دارم میبینم .... داداشم همه میگن چرا اینقدر پایینه بعد شما ؟ فقط پلکسی میبینید تو اون بک پلیت؟

لینک به دیدگاه

این قیمت ها باید اظافه بشه بهش .... دوست من ... محاسبه تا 2روز پیش طول ضربدر عرض ضربدر ضخامت ضربدر 5 بود تو بازار .. امروز پامنار ضربدر 11 میکردن .. ال ای دی داره . درایور داره . 1 آداپتور 12 ولت 3 آمپر 23 تومنه بعد چجوری میگید این قیمت بالاست .... از مفت هم هفت تره ... خواستی واست پخ کنم دقیق . من عشق مادینگ رو دارم و واقعا عاشقشم .... واسه همین پولش مهم نیست .... در خدمتتم دوسته عزیز به هرحال .... بازار وضعشو دیگه میدونی شایید مجبور به افزایش 25% بگیرم چون پول متریال هم در نمیاد .. تازه من دستگاه برش دارم وگرنه که خودت بودی تو کار میدونی .... اگه 4 سال پیش بود آره ان 9 هزار تومن میشد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...