رفتن به مطلب

r9 nano

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/amd/sapphire/کارت-گرافیک-سافایر-آر-9-نانو-38.html

این کارت مناسب گیم های روز با کیفیت full hd هستش؟ در کنارش کارای گرافیکی و نرم افزاری سبکم انجام میدم

ویرایش شده توسط mantas
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، mantas گفته است :

سلام دوستان

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/amd/sapphire/کارت-گرافیک-سافایر-آر-9-نانو-38.html

این کارت مناسب گیم های روز با کیفیت full hd هستش در کنارش کارای گرافیکی و نرم افزاری سبکم انجام میدم

اگه سوالی بود بله حتی بیشتر از اون هم جوابگو هست

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

اگه سوالی بود بله حتی بیشتر از اون هم جوابگو هست

بله سوالی بود

فقط تک فن بودن این مشکلی ایجاد نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mantas گفته است :

بله سوالی بود

فقط تک فن بودن این مشکلی ایجاد نمیکنه

نه فکر نکنم

اگه از بابت دما منظورتونه که اصلا نگران نباشید این کارت ها به شدت پوست کلفت هستند

لینک به دیدگاه

این کارت 27 اگوست سال 2015 وارد بازار شده

از طرفی با توجه به dx12 بودن ساپورت  درایورمطلوبی تو اینده داره؟

لینک به دیدگاه

سلام. از اونجایی که کوچیکه و تک فنه شاید نتونه در حد ایدآل گرماش رو خارج کنه. اگه خیلی داغ نباشه بله خوبه. برای full hd هم مناسبه. به چه قیمتی میخوای بخریش و چقدر کار کرده؟

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. از اونجایی که کوچیکه و تک فنه شاید نتونه در حد ایدآل گرماش رو خارج کنه. اگه خیلی داغ نباشه بله خوبه. برای full hd هم مناسبه. به چه قیمتی میخوای بخریش و چقدر کار کرده؟

سلام اورکلاک یا کاری دیگه انجام نمیدم که فک کنم همون یدونه فن بتونه جوابگو اون دما باشه.

1600 به همراه کارتن و ۵ماه گارانتی

لینک به دیدگاه

این کارت در گیم در حد 1060 هست و در رندر گرافیکی توان بسیار بالایی داره همینطور پتانسیل خوبی برای ماینینگ داره پس مراقب باشید این کارت ماین نشده باشه یا اگر ماین شده طرف به طرز صحیح ازش استفاده کرده باشه. در کل این قیمت مفته. خودت نخواستی بگو اینجا رو هوا میبرن البته اگر سالم باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mantas گفته است :

سلام اورکلاک یا کاری دیگه انجام نمیدم که فک کنم همون یدونه فن بتونه جوابگو اون دما باشه.

1600 به همراه کارتن و ۵ماه گارانتی

خیلی خوب گفته. فکر کنم قدرتش از 980 یکم بالا تره یا حد اقل در همون حد. البته تو dx 12 خیلی قوی تره

لینک به دیدگاه

Fury  دارم غیر از مصرف بالاش معرکه اس

ویرایش شده توسط pulp152
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 ساعت قبل، mantas گفته است :

سلام دوستان

این کارت مناسب گیم های روز با کیفیت full hd هستش؟ در کنارش کارای گرافیکی و نرم افزاری سبکم انجام میدم

درود 

کارت خوبه بود مخصوصا برای سیستم های mini itx  یه کارت جگره ریز وظریف از کارت مورد علاقه شدید بنده هست که متاسفانه نتوانستم تهیه کنم

اکه دست کاربری که می شناسید بگیرید.

وگرنه صد درصد به ماین شدن شک کنید

وباتوجه به مصرف بالا وتک فن بود ن در صورت ماین  شدن ارزش ندارد.بگیرید وبهتره با این بودجه به فکر 970 یا980 یا 980ti باشید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

این کارت در گیم در حد 1060 هست و در رندر گرافیکی توان بسیار بالایی داره همینطور پتانسیل خوبی برای ماینینگ داره پس مراقب باشید این کارت ماین نشده باشه یا اگر ماین شده طرف به طرز صحیح ازش استفاده کرده باشه. در کل این قیمت مفته. خودت نخواستی بگو اینجا رو هوا میبرن البته اگر سالم باشه

مشخصات کارتو دیدم خیلی خوبه برای خلق افکت تو بازی مخصوصا anti analiasing

پهنای باندش سرسام اوره 

البته من نمیدونم چرا  amd تو گرافیک خیلی معماری بدی داره که با این مشخصات نمیتونه مثل 980ti یا 1070 باشه...

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، memex گفته است :

پهنای باندش سرسام اوره 

البته من نمیدونم چرا  amd تو گرافیک خیلی معماری بدی داره که با این مشخصات نمیتونه مثل 980ti یا 1070 باشه...

دلیلش اینه که مثل nvidia روی بخش رابط های نرم افزاری مانور نداده

لینک به دیدگاه

کارت نانو در بازی هیتمن از کارت پرقدرت سه ملیونیه 1070 بیشتر فریم میداد 

با وجود کوچیکیش قدرت تعجب اوری داره شک نکن بخر قیمتش عالیه 

کارت نایابیه من زمانی خیلی گشتم پیدا نکردم 290 خریدم بعد هم 2 ملیون فروختمش 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، memex گفته است :

پهنای باندش سرسام اوره 

نانو در دایرکس 12 پا به پای 1070 میره 

من فن هیچ برندی نیستم چون سیستم ندارم کلا کنسول بازم ولی نانو قیمتش نسبت به قدرتش عالیه 

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان عقده ای که معلوم نیست باخودش چند چنده به همه یکی یدونه منفی داده!!! 

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

یکی از دوستان عقده ای که معلوم نیست باخودش چند چنده به همه یکی یدونه منفی داده!!! 

درود 

امکان منفی دادن مگر هست؟

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Naser esmailpor گفته است :

?

لینک به دیدگاه

دوستان چرا تو دیوار کارت گرافیک انقد ارزونه 

انگار قیمت سال پیشه یعنی همه اینا کلاه بردار هستن؟  

یه نفر بود تو دیوار که از خیلیا کلاه برداری کرده بود همه این اگهی ها مال اونه؟

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۹۳۲۲۰.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۲۰۲.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۱۲۳.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۱۱۴.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

دوستان چرا تو دیوار کارت گرافیک انقد ارزونه 

انگار قیمت سال پیشه یعنی همه اینا کلاه بردار هستن؟  

یه نفر بود تو دیوار که از خیلیا کلاه برداری کرده بود همه این اگهی ها مال اونه؟

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۹۳۲۲۰.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۲۰۲.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۱۲۳.png

Screenshot_۲۰۱۸۰۶۲۵-۰۸۴۱۱۴.png

همش کلاهبرداریه شک نکن

معمولا لوکیشن برای من که تهرانم میزنن نیاوران و تجریش که بگن بالاشهر هستن و شمارم از این ایرانسل دکه ای ها میخرن هیچ عکس و هویتی هم تو هیجا پیدا نمیکنید ازشون

جالبه هفته پیش یه مورد همینجوری پیدا کردم بعد گفتم عکس بده عکسای کارت گرافیک یه بنده خدایی رو داد?تا گفتم اینارو قبلا یکی برام فرستاده منو بلاک کرد.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mantas گفته است :

همش کلاهبرداریه شک نکن

معمولا لوکیشن برای من که تهرانم میزنن نیاوران و تجریش که بگن بالاشهر هستن و شمارم از این ایرانسل دکه ای ها میخرن هیچ عکس و هویتی هم تو هیجا پیدا نمیکنید ازشون

جالبه هفته پیش یه مورد همینجوری پیدا کردم بعد گفتم عکس بده عکسای کارت گرافیک یه بنده خدایی رو داد1f602.pngتا گفتم اینارو قبلا یکی برام فرستاده منو بلاک کرد.

ادمو با این قیمتا وسوسه میکنن 

اخه چطوری میخان کلاه برداری کنن خب شما حـظوری بخرین تست کنین بعد پول میدین حالا اینا با چه طرفندی میخان کلاه برداری کنن نمیدونم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Naser esmailpor گفته است :

ادمو با این قیمتا وسوسه میکنن 

اخه چطوری میخان کلاه برداری کنن خب شما حـظوری بخرین تست کنین بعد پول میدین حالا اینا با چه طرفندی میخان کلاه برداری کنن نمیدونم 

طرفندشون اینه که میگن کارت مشتری داره یه پولی بریز به حساب تا برات نگه دارم و بعد ناپدید میشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...