رفتن به مطلب

Ryzen 1300x به همراه باکس و گارانتی تعویض با 1600 (فروش هم با کثر 20 درصد از قیمت روز مقدوره)

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان. این پردازنده 4 ماهه خریداری شده. باکسش موجوده. فنش هم موجوده. گارانتی داره.

با یک عدد پردازنده ی 1600 با باکس و گارانتی تعویض میشه. پیشنهاداتتونو همراه مبلغ سر بفرمایید.

تبریز حضوری بقیه شهرستان ها ارسال مقدوره.

نکته ی خیلی خیلی مهم: باتوجه به افزایش قیمتا بنده ترجیح میدم تعویض کنم پردازنده رو. اگه کسی علاقه مند بود بخره مشکلی نیس از قیمت روز 20 درصد کثر میکنم براش. لطفا قبل از چک کردن قیمتا که ماشالا 99 درصدشون به روز نیستن تماس بگیرین قیمت روزو بپرسین، با تشکرات فراوان.

درصورت فروش هزینه ارسال به عهده ی خریدار محترم. در صورت تعویض هم هزینه ها 50-50 تقسیم میشه بین طرفین.

دوستای گلم از ایراد بحث های متفرقه لطفا خودداری کنید. در صورت عدم رعایت گزارش میشین. در صورت لزوم بنده تو پیام خصوصی در خدمتم.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

1️⃣

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M6568 گفته است :

این cpu چطوره...قدرتش در چه حده؟؟؟

درود. به بنچ مارکا مراجعه کنید بهتر نتیجه میگیرید. این سی پی یو چهار هسته فیزیکی و چهار هسته مجازی داره. قابلیت اورکلاک هم داره ضریبش بازه ولی بنده اور نکردم. ببین یه چی نزدیک 7400هستش

لینک به دیدگاه

5️⃣

تعویض با 1600 ایکس یا 1600

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

8️⃣

قیمت مخصوص امروز: 710 ت

با باندل اینتل هم تعویض میکنم (7500) سر میدم.

لینک به دیدگاه

به دلیل درخواست شما برای تغییر تاپیک ، این تاپیک قفل میشه و شما میتونید تاپیک جدیدی با شرایط فروش ارسال کنید . شما فقط مجاز به یک بار ارسال مجدد هستید ، درصورت تغییر مجدد ، اجازه ارسال تاپیک جدید به شما داده نمیشه .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...