رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید cpu

Recommended Posts

سلام . مشخصات سیستم من در حال حاضر : pentium g645 - gt730 2gb - 8gb ddr3 1333 .

میخواستم ببینم اولا این سی پی یو با این گرافیک گلوگاه نمیکنه؟

دوم اینکه من میخوام تا دو سه روز دیگه یه cpu دیگه بندازم i5 3470 ، میخواستم ببینم اینم گلوگاه نمیکنه؟ و نسبت به cpu قبلیم چقدر تو افزایش فریم بازی ها ( gta v ) تاثیر داره؟

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

دوتا از قطعاته سیستمت ضعیفن ( گرافیک و سیپیو) برای این بازی اما اگه cpu رو قوی کنی هم بعدا تو بازیایه دیگه سیپیو کم نمیاری هم فریم توی این بازی ۶ تایی بهتر میشه.

ویرایش شده توسط مصطفی۶۸
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، مصطفی۶۸ گفته است :

دوتا از قطعاته سیستمت ضعیفن ( گرافیک و سیپیو) برای این بازی اما اگه cpu رو قوی کنی هم بعدا تو بازیایه دیگه سیپیو کم نمیاری هم فریم توی این بازی ۶ تایی بهتر میشه.

داداش من فعلا قصد ارتقای گرافیک ندارم چون تازه گرفتمش . پس یعنی اون cpu رو بگیرم 6 فریم اضافه میشه ؟ با همین کارت ؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

داداش من فعلا قصد ارتقای گرافیک ندارم چون تازه گرفتمش . پس یعنی اون cpu رو بگیرم 6 فریم اضافه میشه ؟ با همین کارت ؟

اگه هدفت حتما خرید سی پیو هست که این ۳۴۷۰ خیلی از اون یکی بهتره و روی فریم بازیم تاثیر داره و نتها برای این گرافیک گلوگاه نیست بلکه یک گرافیک ۱ میلونی  رو هم جواب میده

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

اگه هدفت حتما خرید سی پیو هست که این ۳۴۷۰ خیلی از اون یکی بهتره و روی فریم بازیم تاثیر داره و نتها برای این گرافیک گلوگاه نیست بلکه یک گرافیک ۱ میلونی  رو هم جواب میده .

اما سعی کن تا میتونی ارزون بگیر خیلی بیرزه ۴۵۰ تومانه الان چون به هر حال قدیمی شده

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، مصطفی۶۸ گفته است :

اگه هدفت حتما خرید سی پیو هست که این ۳۴۷۰ خیلی از اون یکی بهتره و روی فریم بازیم تاثیر داره و نتها برای این گرافیک گلوگاه نیست بلکه یک گرافیک ۱ میلونی  رو هم جواب میده .

اما سعی کن تا میتونی ارزون بگیر خیلی بیرزه ۴۵۰ تومانه الان چون به هر حال قدیمی شده

پس اون cpu فریم کم میداد ، یعنی مشکل زیاد از گرافیک نبود؟

یه سایت  پیدا کردم میده 400 . لینکش : http://www.pcpartstore.ir/product/intel-i5-3470/ .

چطوره ؟ ارزش خرید داره یا قیمت بالاس؟

لینک به دیدگاه

یه سایت معتبر پیشنهاد کنین قیمتشم تا 400 . من تو تمام فروشگاه های اینترنتی معتبر مثل دیجی کالا و لیون و کیمیا آنلاین و آی تی بازار و ایمالز و مقداد آی تی و  ... گشتم یا به عبارت دیگه گوگل رو زیر رو کردم اما فقط همین یدونه سایتو پیدا کردم که cpu i5 3470 موجود باشه بقیه همش ناموجود . اگه براتون مشکلی نیست لینک یه سایتی که داشته باشه و قابل اعتماد باشه بهم بدین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...