رفتن به مطلب

دوست داران و مجموعه داران کتاب

حمیدرضا الماسی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خداوند بخشنده و مهربان

8615773.thumb.jpg.28e918121f2d08a4ac0ec74c4852a018.jpg

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز انجمن لیون کامپیوتر

امروز تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم  تا بتونم با دوستانی که به کتاب و کتاب خوانی علاقه دارن ارتباط و گفتگو داشته باشم

در ابتدا بنده میخواستم در یکی از سایت های معروف مرتبط با کتاب عضو بشم اما این سایت ها به نوعی فضای جالبی ندارن و با معیارهای بنده فاصله دارن

اما از اونجا که بنده در حال حاضر فقط در این انجمت فعالیت دارم و محیطش برام به نوعی راحت و صمیمیه تصمیم گرفتم تا تاپیکی در این رابطه در اینجا ایجاد کنم

دوستانی که مجموعه کتاب دارند هم میتونن درباره خودشون و مجموعه اشون به همراه عکس و نام بعضی کتاب های موجود توضیحاتی بدن تا دیگر دوستان استفاده کنن

در ابتدا بنده به شکل کامل خودم رو معرفی میکنم و در راستای فعالیت هام در دنیای کتاب توضیحاتی میدم

بنده حمیدرضا الماسی متولد 1370 در بندرعباس هستم - در حال حاضر در گرگان زندگی میکنم

از مقطع چهارم دبستان به کتاب علاقه مند شدم و شروع به خرید و خواندن کتاب کردم

یادمه که همیشه عیدها پول هایی که به عنوان عیدی از فامیل دریافت میکردم رو جمع میکردم و باهاش اقدام به خرید کتاب میکردم

در اون سن بنده فقط به کتاب های داستان و رمان علاقه داشتم خصوصا کتاب های ژول ورن که اکثرش رو مطالعه کردم

پدر بنده از عاشقان کتاب هست و دارای مجموعه ای از کتاب های قدیمی و ارزشمند هست که طی سال های متوالی اقدام به خرید و جمع کردنشون کرده

در حال حاضر بنده مشترکا به همراه پدرم در حال توسعه کتابخانه شخصی هستم که هنوز راه زیادی در پیش داره

مدتیه که یه بخش دیجیتال هم برای کتابخانه ام درست کردم که حاوی کتاب هایی هستش که معمولا تک نسخه ای هستن و در موزه های سراسر دنیا قرار دارن

یکسری از کتاب هایی که پیدا کردنشون در ایران عملا غیرممکنه رو هم تاکنون به صورت شخصی چاپ کردم

منتظر حضور دوستان اهل کتاب هستم تا بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم و به بحث و گفتگو در رابطه با کتاب بپردازیم

همچنینن بنده در این تاپیک به معرفی کتاب از مجموعه شخصی ام میپردازم و دوستان دیگه هم میتونن کتاب های رو که مطالعه کردن و یا دارن به دیگران معرفی کنن

دوستانی که مایل هستند میتونند مثل بنده اقدام به معرفی کتاب هاشون به همراه توضیحات و عکس کنند

این مورد یکی از اهداف و لازمه های این تاپیک هستش

بنده برنامه های ویژه و فوق العاده ای برای تاپیک در نظر دارم و امیدوارم که دوستان هم همکاری به عمل بیارن و در این راه با ما سهیم باشن

دوستان عزیز اگر پستی رو نقل قول میکنید تا حد امکان سعی کنید که عکس هاش رو حذف کنید و یا اگر نوشته خیلی طولانی بود خلاصه اش کنید تا تاپیک شلوغ نشه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• ارسال 206
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

به نام خداوند بخشنده و مهربان

8615773.thumb.jpg.28e918121f2d08a4ac0ec74c4852a018.jpg

با سلام خدمت دوستان و کاربران عزیز انجمن لیون کامپیوتر

امروز تصمیم به ایجاد این تاپیک گرفتم  تا بتونم با دوستانی که به کتاب و کتاب خوانی علاقه دارن ارتباط و گفتگو داشته باشم

در ابتدا بنده میخواستم در یکی از سایت های معروف مرتبط با کتاب عضو بشم اما این سایت ها به نوعی فضای جالبی ندارن و با معیارهای بنده فاصله دارن

اما از اونجا که بنده در حال حاضر فقط در این انجمت فعالیت دارم و محیطش برام به نوعی راحت و صمیمیه تصمیم گرفتم تا تاپیکی در این رابطه در اینجا ایجاد کنم

در ابتدا بنده به شکل کامل خودم رو معرفی میکنم و در راستای فعالیت هام در دنیای کتاب توضیحاتی میدم

دوستانی که مجموعه کتاب دارند هم میتونن درباره خودشون و مجموعه اشون به همراه عکس و نام بعضی کتاب های موجود توضیحاتی بدن تا دیگر دوستان استفاده کنن

بنده حمیدرضا الماسی متولد 1370 در بندرعباس هستم - در حال حاضر در گرگان زندگی میکنم

از مقطع چهارم دبستان به کتاب علاقه مند شدم و شروع به خرید و خواندن کتاب کردم

یادمه که همیشه عیدها پول هایی که به عنوان عیدی از فامیل دریافت میکردم رو جمع میکردم و باهاش اقدام به خرید کتاب میکردم

در اون سن بنده فقط به کتاب های داستان و رمان علاقه داشتم خصوصا کتاب های ژول ورن که اکثرش رو مطالعه کردم

پدر بنده از عاشقان کتاب هست و دارای مجموعه ای از کتاب های قدیمی و ارزشمند هست که طی سال های متوالی اقدام به خرید و جمع کردنشون کرده

در حال حاضر بنده مشترکا به همراه پدرم در حال توسعه کتابخانه شخصی هستم که هنوز راه زیادی در پیش داره

مدتیه که یه بخش دیجیتال هم برای کتابخانه ام درست کردم که حاوی کتاب هایی هستش که معمولا تک نسخه ای هستن و در موزه های سراسر دنیا قرار دارن

یکسری از کتاب هایی که پیدا کردنشون در ایران عملا غیرممکنه رو هم تاکنون به صورت شخصی چاپ کردم

منتظر حضور دوستان اهل کتاب هستم تا بتونیم از تجربیات همدیگه استفاده کنیم و به بحث و گفتگو در رابطه با کتاب بپردازیم

همچنینن بنده در این تاپیک به معرفی کتاب از مجموعه شخصی ام میپردازم و دوستان دیگه هم میتونن کتاب های رو که مطالعه کردن و یا دارن به دیگران معرفی کنن

درود بر شما

بسیار کار عالی و پسندیده ای هست در دورانی که ملت سرشون رو از کتاب برداشتن و گذاشتن تو گوشی و کمتر سراغ مطالعه و کتابخوانی میرن و اینه که ملت اکثرا در ناآگاهی به سر میبرند؟!!

امیدوارم در کارتون و راهتون موفق باشید...?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما

بسیار کار عالی و پسندیده ای هست در دورانی که ملت سرشون رو از کتاب برداشتن و گذاشتن تو گوشی و کمتر سراغ مطالعه و کتابخوانی میرن و اینه که ملت اکثرا در ناآگاهی به سر میبرند؟!!

امیدوارم در کارتون و راهتون موفق باشید...1f490.png

سلام بر شما دوست عزیز

خوشحالم از اینکه به این موضوع اهمیت میدید 

در واقع خودم جدیدا سفت و سخت شروع کردم به مطالعه و خرید کتاب - در این دوران که بازیهای رایانه ای و دیگر فعالیت های تکنولوژیکی هزینه های هنگفتی نیاز دارن بیش از بیش جای خالی فعالیت های سالم و پرباری مثل کتاب خوانی احساس میشه - شما میتونید با مبالغی صدها برابر ارزان تر از قطعات کامپیوتری و موبایل اقدام به خرید یک کتاب کنید و تا مدت ها ازش بهره مند بشید و در عین حال به معلوماتتون هم اضافه میشه

در این برهه از زمان کتاب خوندن مطمعنا یکی از عواملی هستش که میتونه تا حد بالایی سلامت روانی انسان رو حفظ کنه - دنیایی به دور از اشفتگی های بازار رایانه و افزایش قیمت ها و کمبود محصولات و غیره

وقتی شروع به خواندن کتابی میکنید شما رو از دنیای حال جدا میکنه و وارد دنیایی میکنه که در اون هیچ دغدغه ای وجود نداره

البته باید تا حدی علاقه به کتاب خوندن توی ذات فرد باشه 

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

بسیار تاپیک با ارزشی هست1f60a.png

تشکر جناب فرهادی عزیز

ممنون از حمایتتون :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بنده هم    از این    تاپیک شما  تشکر  میکنم واقعا  اینجور حرکتهایی  بخصوص  دراین  زمونه  که متاسفانه    کتابخوانی و  آموختن  علوم  مفید    کمرنگ شده    خیلی  مفید  میتونه باشه  انشاا...

باید تاریخ مطالعه کرد و دید که  چه فاجعه ای سر قضیه  کتاب تو این  چند صد سال  اخیر  بخصوص  اتفاق  افتاده  چقدر کتابهای  خطی  مارو که    زحمت   علمای  بزرگ ما  درهمه فنون بود  از  این کشور   بردند  یعنی   درست بگم دزدیدند !    بخصوص     انگلیسی  ها   

اون زمان که  مستشرق  ها اومدن بسمت   کشور  ما  برا   تحقیق  درمورد   علوم  و  پیشرفتها      رفتن و   اطلاع دادن   و  بعدش   دزدیها   شروع شد   بردن و  استفاده  کردن و  به اینجا  رسیدن  و ما !!!!!

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

من مدتها پیش تاپیکی به نام کافه کتاب ساختم که ازش استقبال نشد. 

کتابی که تازگی خوانده ام " ظلم و جهل، برزخیان زمین" از محمد قائد است. منظر کتاب روانشناسی اجتماعی است و موضوع کتاب ناکامی ایرانیان در جنبشهای اجتماعی معاصر است. قلم طنزآمیز نویسنده در این کتاب به تلخی می گراید و از جمله می نماید که ایرانیان باختن به دشمن خارجی را به سازش میان خود ترجیح داده اند. 

چند سالی است که از کتابهای الکترونیک استفاده می کنم و بنابراین نسبت به گذشته کمتر کتاب کاغذی خریده ام، وضعیت بازار هم البته موثر بوده، اما همچنان ورق زدن کتاب در کتابفروشیها از لذات بازمانده از نوجوانیم است.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان اگر به موضوع تاپیک مربوط نمیشه ببخشید اما ترغیب شدم این پست رو بزارم.

بنده به علت مشغله کاری اصلأ وقت نمیکنم کتاب بخونم ، اما وقتی خونه یکی از فامیل های دور رفتیم کتابخونشون منو جذبم کرد . اینم عکس کتابخونه:

IMG_20180625_002733.thumb.jpg.39cbec6a6f2a05a00748a5838b7c0f0d.jpg

در ضمن کتابخونه چهار برابر این هست که تو کادر جا نشد. اکثر کتاب ها هم مربوط به انقلاب و کشاورزیه?. جالب این جاست که تمام کتاب ها رو چهار بار خواندن و الان برای بار پنجم شروع میکنن?.

من که هنگ کردم.

ویرایش شده توسط Chabouk
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Chabouk گفته است :

با سلام خدمت دوستان اگر به موضوع تاپیک مربوط نمیشه ببخشید اما ترغیب شدم این پست رو بزارم.

بنده به علت مشغله کاری اصلأ وقت نمیکنم کتاب بخونم ، اما وقتی خونه یکی از فامیل های دور رفتیم کتابخونشون منو جذبم کرد . اینم عکس کتابخونه:

در ضمن کتابخونه چهار برابر این هست که تو کادر جا نشد. اکثر کتاب ها هم مربوط به انقلاب و کشاورزیه1f600.png. جالب این جاست که تمام کتاب ها رو چهار بار خواندن و الان برای بار پنجم شروع میکنن1f636.png.

من که هنگ کردم.

هم شکل چیدن کتابها غریب است و هم چهار پنج بار خواندشان. 

لینک به دیدگاه

اگر کتابی واقعا پرمحتوا باشد چند بار خواندن آن خالی از لطف نیست. من خودم بارها شده که کتابی را خوانده ام و بعد از دوسال دوباره که لای آن را باز کرده ام تا لذت ورق زدن کتاب را بچشم آنقدر جذب کتاب شده ام که دوباره شروع به خواندنش کرده ام و جالب است این بار، کتاب را غنی تر یافته ام. کتابهایی مثل بینوایان، جنایت و مکافات، برادران کارامازوف، دیوید کاپرفیلد و ...  را هر چند بار بخوانید چون خودتان کامل تر شده اید مطالب جدیدتری در آن ها خواهید یافت که بار قبل متوجه نشده بودید. اما آنچه در این بین ما را به زحمت می اندازد این است که آیا بهتر است کتابی را که قبلا خوانده ایم دوباره بخوانیم یا این که همان زمان را برای مطالعه ی کتابی جدیدتر و دنیایی دیگر اختصاص دهیم؟ 
هر چند همه ی ما دوستداران کتاب، به این تجربه نیز برخورده ایم که کتابی را خوانده ایم و بعد از مدتی که خواسته ایم دوباره آن کتاب را بخوانیم متوجه شده ایم چقدر کتاب بی محتوا و سبکی بوده است ، یا دیگر به درد ما نمی خورد و دوباره خواندنش واقعا تلف کردن وقتمان است.
من هم در حال حاضر به مطالعه ی کتابی از پل استر با عنوان اختراع انزوا مشغول می باشم. کتابی است که اگر فرزندی داشته باشید بهتر است آن را بخوانید، اشتباهات پدرانمان را خواهیم دید و خواهیم آموخت که اگر به تربیت نسلی بهتر علاقه مند باشیم باید اخلاقهای بد خودمان را نیز اصلاح کنیم. 

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

سلام بر همه

خیلی تاپیک خوبیه

عالیه

ایشالله پرمحتواتر هم بشه

من متولد 62 هستم از 10 سالگی کتاب خوندم البته فقط رمان

به فلسفه و عرفان هم علاقه دارم ولی تا حالا فرصت پیش نیومده برم سمتشون

از سال 76 هم شروع کردم به جمع کردن کتاب

رمان هم بیشتر پلیسی و جاسوسی میخونم.

البته الان 10 سال میشه که بیشتر کتاب خریدم تا اینکه بخونم اونم علتش اینه که وقت خوندنشون زیاد پیش نمیاد

ولی تو بازار کتاب هرچی دوست داشته باشم تهیه کردم

اهل پایرت هم نیستم

به حقوق مؤلف احترام میزارم

البته ترجمه های داخلی فکر نکنم واقعا حقوق نویسنده رو رعایت کنند ولی خوب باز همونا رو دانلود نمیکنم و میخرم

الان هم یه مدتی هست که میبینم Best Seller ها تو بازار داخلی عرضه نمیشن

علتش هم گرون بودن کتاب و عدم تمایل خوانندگان به تهیه قانونی کتاب هست

البته گرونی کمر شکن کتاب هم 100 درصد تاثیر داره

الان تو لیست خریدم کتابهای داستایوفسکی رو دارم ولی 550 تومن هزینه دارن منتظرم تا پولشون جور شه و تهیه شون کنم

یا سری کتابهای دوما که ندارم نزدیک 1000 تومن هزینه در بر داره

واقعا کمر شکنه این هزینه ها برا کسی که کتاب خوانی هابیش هست

برای تهیه Best Seller ها هم تبلت تهیه کردم منتها با این وضع مبادله ریال و دولار تهیه یدونه کتاب 10 دلاری از آمازون 100-110 تومن درمیاد

در خاتمه هم اینو بگم بوی کاغذ منو دیوونه میکنه

اصلا داشتم کتاب فیزیکی یه چیز دیگه است

به امید اومدن روزی که همه باز بتونن کتاب بخونن

لینک به دیدگاه

من اگر قرار باشه کتابهای نویسندگان قدیمی و سرشناس رو بخرم میرم از کتابفروشی هایی که کتاب دست دوم می فروشن تهیه می کنم . هم قیمتشون مناسب تره هم بدون سانسور هستن. 
یادمه می خواستم کتاب دیوید کاپرفیلد رو بخرم هر کتابفروشی رفتم گفتن نداریم و دو سه ساله دیگه چاپ نمی شه . تا اینکه رفتم تو یکی از این کتابفروشی های دست دوم . بالاخره یکی شون پیدا شد که می گفت نسخه چاپ امیرکبیر قبل انقلاب رو دارم خیلی ترو تمیز. خلاصه بعد از دو روز گشتن تونست پیداش کنه. ۴۰ تومن کتاب رو داد بمن! من بال درآورده بودم. خودشم گفت که ارزش این کتاب الان بیشتر از دویست تومنه.
واقعا بوی کاغذ آدم رو دیوونه می کنه. کاش کارمندی چیزی بودم هم می تونستم به ورزشم برسم هم به مطالعه ام. منتها کار آزاد وقت زیادی برای این کارها نمی ذاره متاسفانه.

لینک به دیدگاه

واقعا متشکرم از دوستان

ماشالله کم کتاب خون نداریم توی این انجمن ?

بنده هم صحبت های دوستان رو تایید میکنم و کلا علاقه به کتاب فیزیکی بیشتر دارم - یه جورایی کتاب فیزیکی حس بیشتری رو منتقل میکنه

قبلا بیشتر کتاب های ژول ورن از انتشارات سپیده رو داشتم که متاسفانه چندین سال پیش و طی مدتی که مقداری از کتاب فاصله گرفتم اکثرا ناپدید شدن - عده ای امانت گرفتن و نیاوردند و .....

از این هفته دوباره شروع کردم به جمع اوری کتاب های ژول ورن از انتشارات سپیده که واقعا عاشقشون هستم

این کتاب ها رو هفته ی قبلی توی جمعه بازار کتاب در پارک شهر گرگان خریداری کردم به قیمت دونه ای 5 هزار تومان

واقعا برام دوست داشتنی هستن و من و میبره توی حس و حال قدیم

2018-06-23-3043.thumb.jpg.0e236a197c9157979b227575297baa5e.jpg

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

من اگر قرار باشه کتابهای نویسندگان قدیمی و سرشناس رو بخرم میرم از کتابفروشی هایی که کتاب دست دوم می فروشن تهیه می کنم . هم قیمتشون مناسب تره هم بدون سانسور هستن. 
یادمه می خواستم کتاب دیوید کاپرفیلد رو بخرم هر کتابفروشی رفتم گفتن نداریم و دو سه ساله دیگه چاپ نمی شه . تا اینکه رفتم تو یکی از این کتابفروشی های دست دوم . بالاخره یکی شون پیدا شد که می گفت نسخه چاپ امیرکبیر قبل انقلاب رو دارم خیلی ترو تمیز. خلاصه بعد از دو روز گشتن تونست پیداش کنه. ۴۰ تومن کتاب رو داد بمن! من بال درآورده بودم. خودشم گفت که ارزش این کتاب الان بیشتر از دویست تومنه.
واقعا بوی کاغذ آدم رو دیوونه می کنه. کاش کارمندی چیزی بودم هم می تونستم به ورزشم برسم هم به مطالعه ام. منتها کار آزاد وقت زیادی برای این کارها نمی ذاره متاسفانه.

سلام جناب قاسمی

اتفاقا بنده هم 99 درصد کتاب های دسته دوم تهیه میکنم چون یه جورایی هم کامل و به قول شما بدون سانسور هستند و هم اینکه به لحاظ قدمت ارزشمند تر هستن

اتفاقا اکثر کتاب های موجود در کتابخانه بنده از انتشارات امیرکبیر هستش و خود بنده هم اگر کتابی رو بخوام بخرم سعی میکنم اول از این نشر گیر بیارمش و بخرم

در حال حاضر توی برنامه ام دارم که کتاب 3 گانه کمدی الهی دانته رو بخرم که از انتشارات امیرکبیر هم گیر اوردم منتها قیمتش مقداری بالاست - صبر کردم تا بودجه اش جور بشه و اقدام به خریدش کنم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

من هم از این سری ها یادم میاد بیست هزار فرسنگ زیر دریا رو خونده بودم یادش بخیر.
چیزی که توی این سالها یاد گرفتم این بود: تو دوران مدرسه بدترین کتاب درسی که داشتیم و اکثرا هم ازش متنفر بودیم کتاب های تاریخ بودن! من هم چند سالی بعد از پایان دوره های درسی از کتابهای تاریخی متنفر بودم. تا اینکه یکی دوتا رمان تاریخی خوندم و بعد از اون علاقمند به تجربه ی مطالعه ی کتابهای تاریخی و اجتماعی شدم و اون موقع بود که متوجه یه نکته ای شدم:
حکومت های توتالیتار همیشه سعی می کنن شما رو از تاریخ متنفر کنن، چون این تاریخ هست که ذهن شما رو به مسائل مختلف باز می کنه.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام جناب قاسمی

اتفاقا بنده هم 99 درصد کتاب های دسته دوم تهیه میکنم چون یه جورایی هم کامل و به قول شما بدون سانسور هستند و هم اینکه به لحاظ قدمت ارزشمند تر هستن

اتفاقا اکثر کتاب های موجود در کتابخانه بنده از انتشارات امیرکبیر هستش و خود بنده هم اگر کتابی رو بخوام بخرم سعی میکنم اول از این نشر گیر بیارمش و بخرم

در حال حاضر توی برنامه ام دارم که کتاب 3 گانه کمدی الهی دانته رو بخرم که از انتشارات امیرکبیر هم گیر اوردم منتها قیمتش مقداری بالاست - صبر کردم تا بودجه اش جور بشه و اقدام به خریدش کنم

سلام آقای الماسی عزیز. راست می گین ، دوست کتابخوان تو انجمن هم ماشالا بوده. اونم تو انجمنی که بیشتر درگیر گیم و سیستم هستن! بسیار عالی. 

لینک به دیدگاه

این کتاب هم یکی از کتاب های مرجع در زمینه کتاب شناسی و یکی از ارزشمندترین کتاب های موجود در مجموعه بنده هستش که موزه ها و دانشگاه ها به دنبالشن ?

کتاب الفهرست

کتاب الفهرست یا الفهرست، نوشتهٔ محمد ابن اسحاق ابن ندیم است. این کتاب در سال ۳۷۷ هـ. ق تألیف شده است. این کتاب جامع ترین اثر در حوزه کتابشناسی عمومی در چهار سده نخست هجری است، که فهرستی از کلیه کتبی که تا آن زمان به زبان عربی نگاشته شده و شرح حال مؤلفانش را دربردارد. این کتاب بمثابه دانشنامه ای از تاریخ، فرهنگ، ادبیات و مذهب از پیش از اسلام تا زمان مؤلف است.[۱] این کتاب را فهرسُ العلوم نیز نامیده‌اند

2018-06-27-3061.thumb.jpg.a4c49519b04fcfa57ac1103e5bd13555.jpg  2018-06-27-3062.thumb.jpg.c90ec6e5066b251a845eecd972683880.jpg

البته بعضی از کتاب هایی که توی این کتاب ازشون نامبرده شده دیگه موجود نیستن و تقریبا وجود ندارن و طی زمان از بین رفتن متاسفانه

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

واقعا متشکرم از دوستان

ماشالله کم کتاب خون نداریم توی این انجمن 1f60a.png

بنده هم صحبت های دوستان رو تایید میکنم و کلا علاقه به کتاب فیزیکی بیشتر دارم - یه جورایی کتاب فیزیکی حس بیشتری رو منتقل میکنه

قبلا بیشتر کتاب های ژول ورن از انتشارات سپیده رو داشتم که متاسفانه چندین سال پیش و طی مدتی که مقداری از کتاب فاصله گرفتم اکثرا ناپدید شدن - عده ای امانت گرفتن و نیاوردند و .....

از این هفته دوباره شروع کردم به جمع اوری کتاب های ژول ورن از انتشارات سپیده که واقعا عاشقشون هستم

این کتاب ها رو هفته ی قبلی توی جمعه بازار کتاب در پارک شهر گرگان خریداری کردم به قیمت دونه ای 5 هزار تومان

واقعا برام دوست داشتنی هستن و من و میبره توی حس و حال قدیم

ممنون از تصاویری که قرار دادی  دوباره منو یاد اون زمان های خوب انداخت. یادش بخیر

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ASTS گفته است :

ممنون از تصاویری که قرار دادی  دوباره منو یاد اون زمان های خوب انداخت. یادش بخیر

تشکر از ابراز احساساتت عزیز :x

واقعا حست رو درک میکنم - برای خود من هم همینطوره

واقعا هر وقت بهشون نگاه میکنم خاطرات سال های دور برام زنده میشه - دورانی که تا صبح کنار کولر توی گرمای بندرعباس مینشستم و کتاب جزیزه اسرارامیز ژول ورن رو میخوندم

خاطرات این کتاب هیچوقت از ذهنم پاک نمیشه 

اون نسخه ای که داشم دقیقا همین بود که انشالله به زودی خریداریش میکنم

shaban4350_111618-2730520!1.thumb.jpg.b92c453b369dea255fdf3745fcc92357.jpg

لینک به دیدگاه

ممنون از آقای الماسی واسه تاپیک خوبشون, تو این وضعیت آشفته بازار کامپیوتر بعضی وقتا بحث رو ببریم جای دیگه خیلی خوبه

اینم مینی کالکشن من ? البته سخته پیدا کردنشون  مخصوصا اگه شهرستان زندگی کنین ولی سعی میکنم اکثر کتابای پروفسور تالکین رو گیر بیارم

خیلی علاقه خاصی  به سبک کارای ایشون دارم

20180307_013146.thumb.jpg.c21d72459dbf857a7569af0dd6d5677b.jpg

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

ممنون از آقای الماسی واسه تاپیک خوبشون, تو این وضعیت آشفته بازار کامپیوتر بعضی وقتا بحث رو ببریم جای دیگه خیلی خوبه

اینم مینی کالکشن من 1f602.png البته سخته پیدا کردنشون  مخصوصا اگه شهرستان زندگی کنین ولی سعی میکنم اکثر کتابای پروفسور تالکین رو گیر بیارم

خیلی علاقه خاصی  به سبک کارای ایشون دارم

20180307_013146.thumb.jpg.c21d72459dbf857a7569af0dd6d5677b.jpg

سلام عزیز

خیلی خوش اومدید به تاپیک

ماشالله - کتاب فوق العاده ای هستش

کتاب زبان اصلی هستش؟ ترجمه شده هاش توی ایران گیر میاد؟ من یه جایی رو میشناسم که سری کامل کتاب های assassins creed رو هم به زبان اصلی و نسخه اصلی میفروشه - همه با هم 90 تومن..فکر میکنم 8 تاست

اگه علاقه مند بودید بهتون ادرس بدم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام عزیز

خیلی خوش اومدید به تاپیک

ماشالله - کتاب فوق العاده ای هستش

کتاب زبان اصلی هستش؟ ترجمه شده هاش توی ایران گیر میاد؟ من یه جایی رو میشناسم که سری کامل کتاب های assassins creed رو هم به زبان اصلی و نسخه اصلی میفروشه - 90 تومن..فکر میکنم 8 تاست

اگه علاقه مند بودید بهتون ادرس بدم

مخلصیم آقای الماسی

بله زبان اصلی هست و چاپ جدید 

ترجمه شده هاش راحت تر گیرمیاد ولی اینارو از آمریکا میارن فکر کنم واسه همین کم گیر میاد

assassins creed رو هم بله دیدم یکی از عزیزان تو ایسام گزاشتن اتفاقا ازشون امروز مجموعه Twilight رو هم خریدم  بعد اینا هم احتمالا Assassins creed رو بگیرم 

کتابای انگلیسی خیلی سخت پیدا میشن و با این وضع دلار دیگه فکر نکنم بشه خرید

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

مخلصیم آقای الماسی

بله زبان اصلی هست و چاپ جدید 

ترجمه شده هاش راحت تر گیرمیاد ولی اینارو از آمریکا میارن فکر کنم واسه همین کم گیر میاد

assassins creed رو هم بله دیدم یکی از عزیزان تو ایسام گزاشتن اتفاقا ازشون امروز مجموعه Twilight رو هم خریدم  بعد اینا هم احتمالا Assassins creed رو بگیرم 

کتابای انگلیسی خیلی سخت پیدا میشن و با این وضع دلار دیگه فکر نکنم بشه خرید

بله بنده هم اتفاقا توی ایسام دیدم

یه بدی سایت ایسام اینه که متاسفانه خیلی خیلی گرون فروش هستند و کتاب ها رو با قیمت های فضایی میفروشن - کتابی که توی ایسام هست 50 تومن من اینجا توی گرگان دقیقا همون چاپ و نشر رو میخرمش 15 تومن

کتاب های خیلی خوبی پیدا میشه تو ایسام ولی همونطور که گفتم قیمت هاشون افتضاحه

البته بعضی از فروشندگان هستند که منصف هستند اما اکثرا همینطورن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

بله بنده هم اتفاقا توی ایسام دیدم

یه بدی سایت ایسام اینه که متاسفانه خیلی خیلی گرون فروش هستند و کتاب ها رو با قیمت های فضایی میفروشن - کتابی که توی ایسام هست 50 تومن من اینجا توی گرگان دقیقا همون چاپ و نشر رو میخرمش 15 تومن

کتاب های خیلی خوبی پیدا میشه تو ایسام ولی همونطور که گفتم قیمت هاشون افتضاحه

البته بعضی از فروشندگان هستند که منصف هستند اما اکثرا همینطورن

آره تعرفه خود ایسام زیاده واسه همین

بازم به فروشنده بستگی داره و انصافش

ولی ایسام خوبیش اینه که هرچیزی توش گیر میاد.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

هم شکل چیدن کتابها غریب است و هم چهار پنج بار خواندشان. 

جا برای چیدنشون نیست ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...