رفتن به مطلب

دوست داران و مجموعه داران کتاب

حمیدرضا الماسی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 5 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

سلام خدمت همگی دوستان

اول از همه تشکر میکنم از دوستانی که از ابتدای تاپیک همراه بنده بودن و حمایت کردن

سه نفر از دوستان علاقه زیادی به کتاب های معرفی شده نشون دادن

سه کتاب از مجموعه شخصی بنده به این دوستان گرامی به رسم یادبود اهدا میشه

این کتاب ها در واقع نسخه هایی هستن که دو عدد ازشون در مجموعه موجوده

نفر اول کاربر گرامی @Negrasombra

به ایشون یک جلد کتاب  De Umbrarum Regni Novem Portis  اهدا میشه

نفر دوم کاربر گرامی @ASTS 

به ایشون یک جلد کتاب Naturom Demonto اهدا میشه

نفر سوم کاربر گرامی @Amir.s.b

به ایشون یک جلد کتاب Codex Seraphinianus اهدا میشه

مبارکشون باشه و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق و سربلند باشن

سلام

من واقعا نمیدونم با چه زبونی از شما تشکر کنم زبانم بند آمده، خیلی خیلی خیلی ... متشکرم از لطفتون.

خیلی هدیه با ارزشی هستش و هرگز این لطف و محبت شما رو فراموش نخواهم کرد.

بعد 16 سال دوباره کتاب هدیه گرفتم و از خوشحالی دارم بال در میارم.?

لینک به دیدگاه

• ارسال 206
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در 3 ساعت قبل، ehsangomez گفته است :

سلام  اقای الماسی 

تاپیک بسیار خوبیه - بنده هم قدیم کتاب سینوحه پزشک فرعون رو خوندم و تنها کتابی است که موفق شدم تمومش کنم? (کتاب خیلی خیلی خوب و جالبیه) 

اخیرا هم به کتاب 13 reasons why علاقه مند شدم وقصد تهیه شو دارم .

شما کتاب فروشیه خوب در بندرعباس سراغ دارید؟

سلام عزیز - تشکر خیلی خوش امدید به تاپیک

نظر لطف شماست - اتفاقا کتاب بسیار عالی و پرباری رو مطالعه کردید و این کتاب یکی از معروفترین و مهمترین کتابیه که هر شخصی حتما باید در طول زندپیش مطالعه اش کنه

برادر بنده بندرعباس زندگی میکنه - بنده از ایشون سوال میکنم و جواب ر و به صورت خصوصی براتون میفرستم

در 2 ساعت قبل، mehrdadb3 گفته است :

سلام جناب الماسی

تاپیک خیلی خوبی باز کردید البته من دنبال میکردم  ولی پست نذاشتم من هم خیلی کم کتاب میخونم ولی دوست دارم که بیشتر اینکار رو انجام بدم

چنتا کتاب هم تازگی گرفتم به نام های بیگانه - بانوی میزبان - استاد و خدمتکار - وقتی از دویدن صحبت می کنم در چه موردی صحبت می کنم؟ -دوستش داشتم. 

که 2 مورد اخر رو فعلا خوندم ?

در قدیم هم که کتابای حکایت دولت و فرزانگی و ژندارک و پرنده های خارزار رو خوندم .

انشالله تصمیم دارم این کتابا رو هم تهیه کنم و اگر بشه وقته بیشتری برای مطالعه بزارم

کتاب رهبری اثر سر الکس فرگوسن - دنیای سوفی - کافکا در کرانه - سکوت قدرت درون گراها

سلام دوست گرامی - خیلی خیلی خوش اومدید به تاپیک

خیلی خوشحالم که قابل دونستید و تاپیک رو دنبال میکنید - واقعا لذت میبرم وقتی میبینم افرادی مثل شما به کتاب و کتابخوانی علاقه نشون میدن و این فرهنگ پسندیده رو زنده نگهه میدارن

کتاب های بسیار خوبی هستن و امیدوارم همینطور با قدرت به مطالعه و خرید کتاب ادامه بدید و سطح معلوماتتون از اینی که هست هم بالاتر بره

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

بسیار ممنونم جناب الماسی . واقعا نمیدونم چه بگم !

یه سوال هم داشتم. شما کتاب دنیای سوفی را چه جلدیش را پیشنهاد   میدید؟

خواهش میکنم عزیز - این کمترین کاری بود که بنده میتونستم در جواب حمایت ها و علاقه ی شما انجام بدم

امیدوارم که از این هدیه ناقابل لذت ببرید - حضور شما در تاپیک قوت قلبی برای ادامه فعالیت های بنده هست و امیدوارم به صورت مداوم از حضور شما در تاپیک بهره مند بشیم

و اما کتاب دنیای سوفی بنده نسخه قدیمی از این کتاب زیاد ندیدم و اکثرا هم چاپ نشرهای متوسط هست

بنده جستجو میکنم و اگر نسخه ای معتبر از این کتاب پیدا کردم بهتون اطلاع میدم

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

با این حساب باید به فکر دست دومش باشیم

بله - البته دسته دوم و نوی این کتاب چندان فرقی هم ندارن و اکثرا مثل هم هستن اما بنده احساس میکنم که چاپ قدیم ممکنه که بهتر باشه

در 1 ساعت قبل، MamadMedusa گفته است :

اول از همه از اقای الماسی تشکر میکنم که تاپیک به این خوبی رو راه اندازی کردن .

خب از اونجایی که بحث در مورد جادو و موجودات ماورایی هست و این کتاب رو اخیرا تموم کردم تصمیم به معرفی کتاب گرفتم .

موضوع کتاب در مورد توضیح این که علائم جادو ها و طلسم ها به چه نحوی کار میکنن و انسان ها چطور تحت تاثیر این علائم قرار  میگیرن . 

در ادامه هم به تشریح نماد برخی حکومت ها (مثل رایش سوم ) پرداخته

البته باید بگم کتاب فوق العاده تخصصی و سنگینی هست و کمی هم نیاز به دانش روانشناسی برای درک بعضی اصطلاحات داره .

20180705_141418.jpg

سلام عزیز - خیلی خوش اومدید به تاپیک

اتفاقا کتاب بسیار جالبیه و حقیقتا نظر من رو جلب کرد - حتما این کتاب رو توی لیست خرید قرار میدم چون به اینجور مسائل علاقه زیادی دارم و دوست دارم دید کتاب به این موضوع رو بدونم

کلا اینجور کتاب ها یه جزابیت خاصی داره که توی هیچ کتاب دیگه ای نیست

خوشحال میشم که باز هم کتاب هایی که خوندید رو با توضیحات مختصر با ما به اشتراک بزارید

امیدوارم که از این به بعد شمارو بیشتر توی تاپیک بینیم

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

قربانت عزیز دل

من خیلی خیلی به ماشین زمانش علاقمند بودم و هستم! در حدی که یه فیلم رده چهارم پنجمی هالیوودی که برگرفته از این کتاب بود رو جوری نگاه کردم که انگار بهترین فیلمِ تاریخه :|  خیلی سنم کم بود وقتی این کتاب رو خوندم و عملا  اولین برخوردم با این مقوله زمان و سفر در زمان و... بود ، هیچی ازش درک نمیکردم تا اینکه چندسال بعدش خوندمش وقتی که راهنمایی بودم و واقعا لذت بردم ازش... هنوز که هنوزه اسم مونثِ داخل اون کتاب که وانیا اسمش بود (همون دختری که که خودش و قبیلش از اون مرلاک های زیرزمینی میترسیدن و مرلاک ها شبها میومدن و شکارشون میکردن) رو یادمه با اینکه متولد 69 هستم و اون کتاب رو آخرین بار وقتی دوم راهنمایی بودم خوندم...

سلام فرجام جان

کلا سبک نوشتاری هربرت جرج ولز یه حالت خاصی داره و برای من یک نوع حس نوستالوژیک رو تداعی میکنه

کتاب جنگ دنیاها رو نخوندم متاسفانه ولی فیلمش رو با بازی تام کروز دیدم که فوق العاده بود - به نظر کتابش باید بهتر هم باشه - حتما نسبت به تهیه این کتاب اقدام میکنم

کلا کتاب های هربرت جرج ولز رو توی لیست دارم که بخرمشون

در رابطه با اون واقعه اتش سوزی واقعا شوکه شدم و صدالبته ناراحت ! بر اثر یک سهله انگاری این همه کتاب ارزشمند متاسفانه نابود شدن - حیف

واقعا اتفاق تلخی بود مخصوصا اینکه این همه کتاب رو طی مدت طولانی جمع کنی و در یک چشم به هم زدن از دستشون بدی

البته یکجورایی قصور هم صورت گرفته و به نظر مکان و شرایط نگهه داری کتاب مناسب نبوده

به هر صورت اتفاقی هست که افتاده و ای کاش که دوباره اقدام به جمع اوری کتاب ها میکردید - در حال حاضر کتاب های خوبی دارید که معمولا توی خونه هر ایرانی پیدا میشه

البته تاریخ تمدن کتاب حجیم و خاصی هستش که هر کسی از عهده خوندش بر نمیاد و اقعا باید بهتون مرحبا گفت

به نظر من شما که انقدر علاقه به کتاب و خاطره ازشون دارید دوباره اقدام به خرید نسخه های دسته دوم چاپ قدیم کنید - خرید و خوندن دوباره اشون یک حس بسیار خوبه که به شخصه ادعا میکنم به اندازه خرید سخت افزار جدید لذت بخشه

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

امیدوارم که از این هدیه ناقابل لذت ببرید - حضور شما در تاپیک قوت قلبی برای ادامه فعالیت های بنده هست و امیدوارم به صورت مداوم از حضور شما در تاپیک بهره مند بشیم

و اما کتاب دنیای سوفی بنده نسخه قدیمی از این کتاب زیاد ندیدم و اکثرا هم چاپ نشرهای متوسط هست

بنده جستجو میکنم و اگر نسخه ای معتبر از این کتاب پیدا کردم بهتون اطلاع میدم

نه نفرمائید . این هدیه برای بنده بسیار با ارزش خواهد بود !

خب کتاب بلندی های بادگیر هم تموم شد و واقعا شگفت زده ام کرد !

اول داستان را ترسناک جلوه داده بود و یه کابوس در ابتدای کتاب نویسنده نهاده بود که یه جذبه ای غیر قابل توصیف ایجاد کرده بود که بنده را واداشت شب را بیدار بمانم تا ببینم آن شخص که در کابوس بود کیست ! و این حرکت نویسنده واقعا عالی و تفکر بر انگیز  بود که واقعا جای تشکر داشت .تازه غیر از این کلی سوال در ده صفحه ی اول رمان برای خواننده ایجاد میکرد چیزی که اولین بار بود برای بنده که تا حالا رمان های زیادی که اکثرا بالای 400 صفحه بودند را خوانده ام !!! رمانی که به زبان واقعی محشر بود ! اگر توانایی و وقت خواندن کتاب را دارید هیچ وقت این رمان زیبا را از دست ندهید 

لینک ویکی پدیا

15307904853041815695892.thumb.jpg.59164e2a0aa965d1472fa51c78ad650d.jpg

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

سلام

من واقعا نمیدونم با چه زبونی از شما تشکر کنم زبانم بند آمده، خیلی خیلی خیلی ... متشکرم از لطفتون.

خیلی هدیه با ارزشی هستش و هرگز این لطف و محبت شما رو فراموش نخواهم کرد.

بعد 16 سال دوباره کتاب هدیه گرفتم و از خوشحالی دارم بال در میارم.?

سلام عزیز - خواهش میکنم - امیدوارم که نهایت لذت رو از این کتاب ببرید

واقعا به خودم میبالم که تونستم بعد از 16 سال این افتخار رو نصیب خودم کنم و خدمتی به شما کرده باشم

امیدوارم از این به بعد دوباره کتاب های زیادی هدیه بگیرید و کتابخانه ارزشمندتون رو بازسازی کنید

برای بنده افتخار بزرگیه که بتونم اقدامی در راستای تجهیز کتابخانه شما انجام بدم و امیدوارم باز هم بونم هدایای این چنینی رو به شما و دوستان دیگر تقدیم کنم

ابراز احساسات و علاقه شما برام یک دنیا ارزش داشت و از صمیم قلب خوشحالم که هنوز میتونم خنده رو به روی لبان کسی بیارم

امیدوارم همیشه سلامت و شاد باشید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

فکر کنم فقط یک انتشارات تونسته مجوز برای چاپش بگیره تو ایران و نسخه ی فارسی کلا همون نسخه هست. دست دومش هم پیدا کنی دقیقا همون کتاب و همون کیفیت چاپ خواهد بود. 

سپاس دوست عزیز بابت اطلاعاتی که لطف کردید و زمانی که گذاشتید 

دنبالش میرم اگر دیدم کیفیت کتاب بهتر شده به شما هم اطلاع خواهم داد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir.s.b گفته است :

دنبالش میرم اگر دیدم کیفیت کتاب بهتر شده به شما هم اطلاع خواهم داد

بله اگر اینطور باشه حتما بهم خبر بدید ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

کی مردشه وردای کتابو بخونه؟?

---------------

جناب الماسی توضیحاتی که دادید خیلی جالب بود

بدید یکی که از زندگی سیر شده بخونه ببینیم چی میشه?

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

کی مردشه وردای کتابو بخونه؟1f601.png

---------------

جناب الماسی توضیحاتی که دادید خیلی جالب بود

بدید یکی که از زندگی سیر شده بخونه ببینیم چی میشه1f600.png

خخخخخخخخخخخخخ

به زبان انگلیسی بودن کتاب توی عکس مشخصه .

پ.ن : دوست عزیز بیشتر مطلب  یا عکسها را از توی نقل قول حذف کن

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

کتاب The Complete Simon Necronomicon

ممنون بابت معرفی کتاب

------------------------------

والا ما کتاب Koyasan رو هم میخونیم میترسیم چه برسه به این حتی خوندن توضیحات آقای الماسی هم ترسناک بود?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

خخخخخخخخخخخخخ

به زبان انگلیسی بودن کتاب توی عکس مشخصه .

پ.ن : دوست عزیز بیشتر مطلب  یا عکسها را از توی نقل قول حذف کن

الان وردای کتابو میشه از تو عکسا خوند؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

الان وردای کتابو میشه از تو عکسا خوند؟

از کجا معلوم باشه این قسمت ورداش باشه .

والا من میترسم تو ذهنم بخونشموون

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

داداش بی زحمت بخونش یاد ما هم بده?

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

من رو عکس ها زوم نکردم همونطوری بند انگشتی ردشون کردم. 1f602.png

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

من رو عکس ها زوم نکردم همونطوری بند انگشتی ردشون کردم. 1f602.png

داداش نظرت چیه این کتابو به عنوان راهنمای ماینر ها چاپ کنیم؟

وقتی کنار سیستم ماینشون هستن میخونن سیستمشون منفجر میشه میگیم فناوری AMDیا NVIDIAبوده که با کارت گیمینگ نشه ماین کرد!?

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

داداش بی زحمت بخونش یاد ما هم بده1f602.png

شما ابتدا پول دیه رو ردیف کن حتما?

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Amir.s.b گفته است :

داداش نظرت چیه این کتابو به عنوان راهنمای ماینر ها چاپ کنیم؟

وقتی کنار سیستم ماینشون هستن میخونن سیستمشون منفجر میشه میگیم فناوری AMDیا NVIDIAبوده که با کارت گیمینگ نشه ماین کرد!1f602.png

به مسئولین بدیم بهتره

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

به مسئولین بدیم بهتره

دقیقا خخخخخخخخخخخخخ

ویرایش شده توسط Amir.s.b
لینک به دیدگاه

سلام

با اجازه آقای الماسی می خواستم کتاب Koyasan اثر Darren Shan رو بهتون معرفی کنم که کتابی داستانی به سبک ترسناک - تخیلی هستش که بیشتر برای کودک مناسب هستش و تو دسته شاهکار های ترسناک Darren Shan قرار نمیگیره و نسبت به دیگر کتاب هایی که داخل تاپیک معرفی شدند یه جوک محسوب میشه تا کتاب ترسناک.

کتاب جالبی هستش برای افرادی که می خوان کتاب خوانی تو این سبک رو تازه شروع کنند چون کتاب مخصوص کودکان هستش و این کتاب میتونه شروع خوبی باشه تا اونا رو بیشتر مشتاق و علاقه مند کنه به کتاب و کتاب خوانی کنه چون بعضا دیده شده افراد که تصمیم دارند تازه کتاب خوانی رو شروع کنند کتاب هایی را اتنخاب و مطالعه کردند که بیشتر باعث کناره گیری و مایوس شدنشون شده البته این کتاب ممکنه برای همه مناسب نباشه.

موضوع کتاب در مورد دختر بچه ای به اسم کویاسان هستش که برخلاف بقیه بچه ها علاقه ای به بازی کردند در قبرستان نداره کسی که حتی از نزدیک شدن به پل منتهی به قبرستان هم می ترسید و در نزدیکی پل هم بازی نمی کرد. اما زمانی که روح خواهرش دزدیده می شود او باید شجاعت ورود به قمرو شرارت را بدست آورد جایی که او میداند ارواح در انتظار نشسته اند. (ببخشید اگه ترجمه کم و کسری داشت)

متاسفانه این کتاب رو در اختیار ندارم که براتون عکس از کتاب قرار بدم، خودم بیشتر از 8 سال این کتاب مطالعه کردم و امروز دوباره به یادش افتادم گفتم شاید براتون جالب باشه.

61ONC4EBrcL.thumb.jpg.64970c0ef3395db51ab77260af23322d.jpg

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

دوستان اینجا کسی کتاب ملت عشق رو خونده؟

ببینید در این کتاب گفته میشه شمس کشته میشه ولی منابع تاریخی ای رو که من دیدم گفته شده شمس منزل مولانا رو برای همیشه ترک میکنه(در مرتبه دوم)

ازون طرف در مورد کیمیا خاتون در این کتاب مواردی ذکر شده که باز هم مغایر منابع تاریخی هست

جالب اینکه در منابع مختلف هم باز تفاوت ها چشمگیره!

اینجا کسی منبع بدرد بخور و درست حسابی سراغ نداره بفهمیم بلاخره اینا چی کردن؟

یا کلا از نظر تاریخی وضعیتشون مشخص نیست؟!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

دوستان اینجا کسی کتاب ملت عشق رو خونده؟

ببینید در این کتاب گفته میشه شمس کشته میشه ولی منابع تاریخی ای رو که من دیدم گفته شده شمس منزل مولانا رو برای همیشه ترک میکنه(در مرتبه دوم)

ازون طرف در مورد کیمیا خاتون در این کتاب مواردی ذکر شده که باز هم مغایر منابع تاریخی هست

جالب اینکه در منابع مختلف هم باز تفاوت ها چشمگیره!

اینجا کسی منبع بدرد بخور و درست حسابی سراغ نداره بفهمیم بلاخره اینا چی کردن؟

یا کلا از نظر تاریخی وضعیتشون مشخص نیست؟!

درود

به نظر من آدمهایی زمینی بودند چون ما و دارای گرایشهایی چون ما، و بعدها درباره شان افسانه سرایی شد.

رضا فرمند در این باب کتابی نوشته

https://shahrgon.com/آموزه‌‌های-شمس-به-مولوی/

و این هم معرفی کتاب از مسعود کدخدایی

https://www.radiozamaneh.com/62231

از متن

ما میدانیم که بسیاری از این عارفان به فقر و بیچیزی افتخار میکردهاند، دنیا را سهطلاقه کرده، و همیشه یا گرسنه بودهاند و یا روزهدار. آیا نمیتوان پنداشت که پندارها و تصورهایی مانند معراج بایزید، در پی گرسنگی و تحمل سرما و گرما، و نیز تحقیر دیگران، و از همه مهمتر مدتهای دراز در تنهایی نشستن پیش آمده است؟ و آیا اینگونه حالتهای روانیِ مالیخولیایی و هذیان‌گویی، یا به لفظ ادیبانه و محترمانه حالتِ شاعرانه و الهام، میتواند برای هر کسی که در چنین شرایطی قرار گیرد پیش بیاید؟

در آیین صوفیان رابطهی مراد و مریدی جای رابطهی آموزگاری و دانشجویی را میگیرد، و پرسش و گفت و گو جایش را به سؤال و توضیح یا تفسیر میدهد. یادمان نرود که “سؤال” در فارسی هم به معنای پرسش است و هم گدایی، و در مورد مریدان درخواستِ پاسخ بیشتر به معنای گدایی کردن از مراد است تا ذرّهای از دانش الهیاش را به او ببخشد.
تازه صوفیان همینجوری به این راحتی هم چیزی نمیگویند. ادبیات فارسی پر است از رازگونه و عجیب سخنگفتنِ صوفیان و اولیاء. تعجبی هم ندارد. آنان که به اسرار یا پارهای از اسرار آن جهان واقفند، باید سختشان باشد که آنها را با زبان عوام بیان کنند! تازه جملههای رازآمیز و نفهمیدنی موجب میشود تا مریدان هرچه بیشتر به والامقامی مرادشان و به خاکساری و حقارتِ خودشان پی ببرند و بیشتر در خودشان فرو بروند و بیشتر خودشان را از زجرهای اینجهانی بهرهمند گردانند، و بیشتر طالب و تشنهی توضیح و تفسیر و تأویل شوند، و نیز کمتر خود را لایق گفت و گو بدانند.
به دو بیت زیر از حافظ توجه کنید:
من این حروف نوشتم چنان که غیر ندانست
تو هم ز روی کرامت چنان بخوان که تو دانی

کیمیا که همان کیمیا خاتون است، دخترکی بوده در حرم مولوی، به احتمال چهارده پانزده ساله که شمس بر او عاشق میشود. اما این صوفی که پس از سالها ریاضت و خاکساری در پیشگاه الله، و نه گفتن به لذتهای زندگی گفته بود: “حجاب بنده از خدا تن است. تن چهار چیز است: فرج است و گلو و مال و جاه”، حال که با دیدن این دختر هوس در جانش شعله کشیده، به دنبال چارهای میگردد و به شکلی که در بالا گفته شد، برای توجیهِ طلبِ تنِ مردانهاش، بهناچار سرشار از رمز و راز به سخن درمیآید. عبدالحسین زرینکوب در توجیه خواستهی تنِ شمس چنین میگوید:
“وقتی [شمس] در خلوت با او [کیمیا] دستبازی میکرد و سر و موی او را نوازش میداد، آنگونه که خود یکبار به مولانا گفته بود، به نظرش چنان میآمد که خدا بهصورت کیمیا بر وی مصور گشته بود.” ص. 107

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/10, 23:07:42، سعید بهمنیان گفته است :

درود

تبلیغ تابلو و زننده ای است، به ویژه اینکه کتابخوان فیدیبو بین گیکها بدنام است و ...

این پیام رو چند وقت پیش ارسال کردم ولی الان دیدم در انتظار تایید باقی مونده و فکر کنم فراموش کردن تایید کنن واسه همین دوباره میفرستم

بابت این تبلیغ  سودی به من نمیرسه و فروشنده هم دی جی کالا هست و بنده هم خودم یک مدل دیگه از کتابخوان هارو دارم چون خیلی وقت پیش تهیه کردم

این سایت کم کم داره بسیار غنی میشه و کمک بزرگی هست به کتابخوانی چون نسخه های دیجیتال epubبه هیچ وجه محدودیت های نسخه های pdfرو ندارن

و همون کتاب هایی هم که نسخه فیزیکی و کاغذیش توسط ناشران معروف کشور چاپ میشه بدون کم و کاستی در سایت فیدیبو به فروش گذاشته میشه!البته با قیمتی بسیار کمتر و تخفیفاتی عالی

منظورتون از تبلیغات تابلو و زننده چیه؟!تعریف شما از تابلو چی هست؟یعنی مشخص هست که تبلیغه؟خب بله تبلیغ هست و کسی نخواسته منکرش بشه که شما میگی تابلو!معنی و کاربرده زننده رو هم مشخص بفرمایید

خیلی هارو میدیدم که محدودیت هایی داشتن و مجبور بودن با گوشی یا تبلت کتاب بخونن ولی این وسیله بسیار بهشون کمک میکنه چون دیگه به هیچ وجه باعث فشار و لطمه به چشم نمیشه

گفتم شاید اینجا کسی ندونه نسخه هایی با ساپورت زبان فارسی در بازار موجود هست(اونیکس و فیدیبو)

و چرا به قول شما بین گیکها بد نام هست؟!یعنی میفرمایید کتاب هایی که یک ناشر نسخه فیزیکیش رو عرضه میکنه اینها درش تغییراتی ایجاد میکنن و تحریف شدش رو برای فروش قرار میدن؟!ایا  منظورتون کیفیت ساخت دستگاه  و قیمت هست؟!من در بین نظرات کتابخوان ها در این سایت به مورد خاصی بر نخوردم

لینک به دیدگاه

سلام

امروز کتاب Naturom Demonto به دستم رسید و کتاب بسیار جالب و فوق العاده ای بود مخصوصا برای من که فیلم های EVIL DEAD رو دیده بودم.

خیلی ممنون آقای الماسی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ASTS گفته است :

سلام

امروز کتاب Naturom Demonto به دستم رسید و کتاب بسیار جالب و فوق العاده ای بود مخصوصا برای من که فیلم های EVIL DEAD رو دیده بودم.

خیلی ممنون آقای الماسی

سلام عزیز

به سلامتی - خیلی خوشحالم که راضی بودید و ازش لذت بردید :x

انشالله در اینده باز هم موارد این چنینی رو در تاپیک خواهیم داشت و یک سری کتاب های دیگه رو در نظر دارم که بعد از معرفی به اعضای تاپیک هدیه داده میشه :95_v:

متاسفانه این هفته کمی مشغله داشتم و فرصت نکردم تا زیاد به انجمن سر بزنم - به امید خدا از فردا دوباره معرفی کتاب رو از سر میگیرم

با تشکر از دوستانی که همراه و پشتیبان بنده بودن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام آقای الماسی عزیز 

مطالب خیلی مفیدی بود انشالله تاپیک بیشتر از این مورد توجه عزیزان لیون  قرار بگیره ?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...