رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

درود به تمام اعضای خانواده لیون کامپیوتر

همانطور که همه میدونیم ارزش پول ملی ما بسیار کاهش داشته که باعث افزایش قیمت شدید کالاها در ایران شده و این امر متاسفانه قدرت خرید رو بسیار کاهش داده .

حالا لیون کامپیوتر میخواد با کمک شما عزیزان راه حلی پیدا کنه تا کمی از مشکلات در بخش سخت افزار کاهش پیدا کنه .

سوال اینه : اگر شما بجای لیون کامپیوتر بودید در این شرایط سخت و تاریخی چه اقداماتی انجام می دادید که هم مصرف کننده به کالاش برسه و هم خودتون ضرر نکنید ؟؟؟

لطفا اول خودتون رو جای ما بگذارید بعد پیشنهاد بدید تا با هم به یک یا چند راه حل برسیم و بتونیم مثل یک خانواده ?‍?‍?‍? مسائل رو حل کنیم و این روزهای سخت رو بهتر و راحتتر بگذرونیم

نهایتا تا فردا راه کارهایی که پیشنهاد میدید رو بررسی میکنیم و بعد هر کدوم که قابل اجرا بودرو  اجرا می کنیم

بیایم برای یکبار هم که شده در یک شرایط سخت در کنار هم باشیم و راه حل پیدا کنیم به همین دلیل هر پست نامربوط با موضوع تاپیک درجا حذف خواهد شد

با هم می تونیم ?

• لایک 15
لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از دست لیون تنها کاری که میاد کاهش سود حاصله از فروش محصولات هست یعنی کمترین قیمت ممکن در بازار رو به مشتریاش بده.

وگرنه کاهش قیمت محصولات دست شما نیست و نه ما و نه شما نمیتونیم کاری براش بکنیم.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Bloody گفته است :

از دست لیون تنها کاری که میاد کاهش سود حاصله از فروش محصولات هست یعنی کمترین قیمت ممکن در بازار رو به مشتریاش بده.

پس اگر شما بودید سودتون رو کم می کردید ؟

اگر راه حل دیگی هم دارید بفرمایید

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

پس اگر شما بودید سودتون رو کم می کردید ؟

اگر راه حل دیگی هم دارید بفرمایید

یه نظر دیگه هم دارم این هست که چون نوسانات قیمت ارز زیاد هست و متناسب با اون قیمت محصولات هم زیاد نوسان داره به مشریانم تضمین ثابت بودن قیمت برای یک هفته رو میدادم.

برای مثال منی که میخوام یه محصولی رو بخرم  ویکمی کمبود بودجه دارم با دیدن این تضمین خیالم راحت میشه که اگه کمبود بودجه رو جبران کنم یک هفته قیمت تغییر نمیکنه و میتونم محصول مورد نظرم رو راحتر بخرم.

ویرایش شده توسط Bloody
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی Crash Bandicoot™ N. Sane Trilogy  واسه PC اومده ، میزدم بغل کار رو تعطیل میکردم بازی میکردم :| ?

• لایک 12
لینک به دیدگاه

درود اقای حسینی  عزیز. من خودم هفته پیش میخاستم از لیون پردازنده ی ۱۶۰۰ بخرم حتی قبلش تماس هم گرفتم چند بار گفته شد قیمت همون قیمت روی سایته بنده مبلغو پرداخت کردم بعد دو ساعت تماس گرفتن که قیمتا گرون شده! خب منم چون بودجمو نمیتونستم افزایش بدم مجبور به کنسل کردن خریدم شدم و جدا ناراحت شدم که بعد از چندبار تماس برای گرفتن موجودی و قیمت اینجور شد. حداقل از شما عزیزان انتظار میره که کالاهای خرید قدیمتونو با همون قیمت بفروشین و همزمان با قیمتای جدید تند تند افزایش قیمت ندین لطفا. 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

البته این راه حل عملی نیست

چون لیون کامپیوتر یک فروشنده بزرگی هستش و با کاهش سودش بیشتر واسطه ها از لیون خرید کرده و به قیمت بالاتر خواهند فروخت

مگر اینکه مصرف کننده واقعی شناسایی بشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

کرک شده؟

سلام

انصافا بهترین پیشنهاده ?

• لایک 5
لینک به دیدگاه

سلام 

فکرمیکنم اگر میخواهید واقعا به دوستان لیونی و مردم کمک کنید بهترین کار اینه که جنس هایی که از قبل داشتید و با قیمت کمتر خریدید رو مثل گذشته قیمت گذاری کنید و در صورت خرید قطعات جدید این نوسانات ارز رو درش دخالت بدید . اونم اگر به قول دوستمون باکمترین سوددهی باشه عالیه . اینجوری شاید سود رو هر قطعه کمتر باشه ولی باعث خرید بیشتر میشه و سود دهی رو تعداد بیشتر فروش نصیبتون میشه 

البته در مورد اول بعید میدونم کسی این کار رو انجام بده و انتظار همچین کاری هم ندارم . اونم تو کشوری که به محض افزایش قیمت ارز قیمت اجناس ثانیه ای افزایش پیدا میکنه و برعکسش به محض پایین اومدن ارز با کمترین سرعت ممکن و لاکپشتی افت قیمت رو شاهد میشیم 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

محصولاتتون رو طوری تهیه کنید که تعداد واسطش کمتر باشه(حالا نمی دونم از واردکننده مستقیما میگیرید یا واسطه هم هست بینتون که اگر هست این پیشنهاد منه).اینجوری قیمت تمام شده کالا کمتر میشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

فکرمیکنم اگر میخواهید واقعا به دوستان لیونی و مردم کمک کنید بهترین کار اینه که جنس هایی که از قبل داشتید و با قیمت کمتر خریدید رو مثل گذشته قیمت گذاری کنید و در صورت خرید قطعات جدید این نوسانات ارز رو درش دخالت بدید . اونم اگر به قول دوستمون باکمترین سوددهی باشه عالیه . اینجوری شاید سود رو هر قطعه کمتر باشه ولی باعث خرید بیشتر میشه و سود دهی رو تعداد بیشتر فروش نصیبتون میشه 

البته در مورد اول بعید میدونم کسی این کار رو انجام بده و انتظار همچین کاری هم ندارم . اونم تو کشوری که به محض افزایش قیمت ارز قیمت اجناس ثانیه ای افزایش پیدا میکنه و برعکسش به محض پایین اومدن ارز با کمترین سرعت ممکن و لاکپشتی افت قیمت رو شاهد میشیم 

اگه لیون به قیمت قبل بده که یکی دیگه میاد همه رو میخره میره به قیمت جدید میفروشه.

اگه یکم نظارت بود وضع این نبود

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی اگه امکانش هست بفرمایید آیا دلار دولتی (4200 تومنی) شامل لیون کامپیوتر شما شده یا خیر؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر نکنم کاری بشه انجام داد اما لااقل میشه به کاربرانی که تو فروم فعالیت خوبی دارن تخفیف بدین که بتونن نیازشونو برطرف کنن 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

والا لیون هم تامین کننده هست-یعنی شما قطعه ای میخوای بخری لیون در واقع تامین میکنه و بهتون میفرسه پس عملا هم بروز حساب میشه قیمت هم باید سود خودشم بکنه ک حالا اونش شاید قابل باشه

اکثر سایتا همینطورین-یعنی تامین کننده هستند

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

من ژنم برتره میام کل جنسهای ارزون شده رو میخرم تکلیف اونی که فقط یدونه قطعه میخواد چیه؟ بهتره قیمت ها رو دست نزنید احتمال گرونتر شدن قطعات زیاده با این کار

دوست ژن برترم . بنده هم رو تعداد بالا به شما جنس نمیفروشم به عنوان لیون کامپیوتر . رقابت با قیمت کمتر باعث میشه که سایتهای دیگه هم همین کارو انجام بدن چرا از این طرف موضوع رو نمیبینید 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

سلام بابک جان

یک جمله ساده بهتون میگم : هیچ چیزی از لیون بعید نیست

خانواده مهمتر از هر چیزه

• لایک 7
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اگه لیون به قیمت قبل بده که یکی دیگه میاد همه رو میخره میره به قیمت جدید میفروشه.

اگه یکم نظارت بود وضع این نبود

راه کارهایی داریم که این اتفاق نیفته و متاسفانه چند روز پیش زمانیکه دلار افزایش پیدا کرد این اتفاق افتاد و به خاطر اشتباه ما که تعداد فروش رو روی یه سری کالاها محدود نکرده بودیم یه سری از کالاهای ارزون رو که هنوز افزایش قیمت پیدا نکرده بود روی تعداد خرید کردن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام و عرض خسته نباشید خدمت جناب حسینی عزیز

به نظر بنده با توجه به نوسانات بازار و اینکه خیلی افزایش قیمت داشتیم

بنده فکر میکنم تیم لوین اتاق فکری برگزار کنه  که یه سری محصولات به صورت باندل بدن به مردم !

فکر کنم خیلی از کسایی که از شما خرید میکنن گیمر باشن و یا صرفا مصرف کننده باشن

مثلا باندل های رم + سی پی یو + مادربرد

یا مثلا با شرکت گرین صحبت میکردن  با کیس هاشون  باندل کیس + پاور بدن ! { با توجه به اینکه تگ  تولید ملی دارن باید این کارو بکنن !!  نکنن دیگه واقعا جای تاسف داره }

اینجوری هم جنس ها فروش میره هم مشتری زیاد میشه

یا اینکه لیون از سود خودش بگذره یا حداقل نصفه کنه ! به نظرم وقتی مشتری زیاد باشه  با سود کم  دقیقا همون سودی داره که شما اون جنس با سود اولیه  میفروختین

به نظرم بری نبا شرکت های وارد کننده مذاکره کنین !  مثلا کلا جنس ها به صورت باندل وارد بشه و فروخته بشه  یا حد اقل واسه اون سری که قدرت خریدشون خیلی کمه به صرفه تر باشه

لیون میتونه توی این بازار حداقل ارسال رایگان بزاره !  کالا هاشو رایگان ارسال کنه تا حداقل کمی هم دل مشتری خوش باشه

یا مثلا از جنس هایی که فروش خیلی کمی داره به انواع گیفت به مشتری هایی که بالای یه مبلغی خرید میکنن هدیه داده بشه } به عنوان مثلا خرید گرافیک و یا باندل گیمینگ باهاش یه هدست  موس و یا کیبورد گیمینگ هدیه داده بشه }

بحث دوم سری اینکه شما به نظرم روی بعدضی از کالا هاتون مثل گرافیک های گیمینگ یه محدودیت بزارید !  یعنی مثلا ورزی فروش فقط 20 تا  بعد از تکمیل ظرفیت اون کالا ناموجود بشه تا 24 ساعت ویا کمتر

اینجوری خیلی از دوستانی که ماینرن و یا حالا به هر شکلی میخوان سوئه استفاده کنن   کمی میشه جلوگیری کرد و واقعا جنس به اون بنده خدایی که وقاعا لازمش داره برسه

قرعه کشی و بن خرید بزارید مثلا برای هر 100 هزار تومن خرید  یه شانس ! و مثلا کسی که 10 تومن خرید میکنه و وقتی برنده میشه با توجه 100 شانسی که میبره مثلا  100 تومن  تخفیف فاکتور بگیره  یا دیگه بخوایم خیلی فضایی کنیم 1 میلیون تخفیف فاکتور :D

امیدوارم حداقل تونسته باشم اندکی هم که شده بهتون کمک کرده باشم

من خودم خیلی خیلی خیلی ضرر کردم  سر این قیمت ها  الانم همین  یه سیستمم که مصرف خانگی دارم نصفه مونده :(

ویرایش شده توسط hosin
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

سود کمتر و فروش بیشتر 

راه دیگه( امکانش خیلی کمه ) اینه که لیون خودش بشه وارد کننده !

البته در نهایت همه چی مربوط میشه به دولت و پول دستمال کاغذی ما

لینک به دیدگاه

نظر من اینه ک فروشتون رو به صورت عمده و تکی به ارگان های دولتی قطع کنید تا بفهمند که قطعات کامپیوتر جزو لوازم لوکس نیست 

و بعد از اتمام انبارتون تا جایی که ممکنه به حالت اعتصاب در بیاید بلکه فرجی بشه و مملکت به شکل انقلابی مجدد درست بشه 

• لایک 6
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فکر نکنم کاری بشه انجام داد اما لااقل میشه به کاربرانی که تو فروم فعالیت خوبی دارن تخفیف بدین که بتونن نیازشونو برطرف کنن 

با این مورد صددرصد موافقم 

من الان سیستم لازمم و یه تخفیف خوبم میخوام?

لینک به دیدگاه

راستش آقای حسینی خیلی سخت هست که بخوایم خودمون رو جای شما قرار بدیم چون اصلا ما شرایط فروشگاه لیون رو بطور کامل نمیدونیم منظورم یه سری اطلاعات هست که خب فقط مخصوص خود شماست و ما نمیتونیم بدون این آمار و ارقام تصممیم خاصی یگیریم

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

درود جناب حسینی اگه امکانش هست بفرمایید آیا دلار دولتی (4200 تومنی) شامل لیون کامپیوتر شما شده یا خیر؟

سلام دوست من

اینور سال ما به هیچ عنوان واردات نداشتیم

خبرها حاکی از اینه که تقریبا بین 10 تا 20 درصد نیاز سخت افزار کشور ارز دولتی به یه سری داده شده که بخش عظیمی از این کالاها هنوز وارد کشور نشده و خیلی وقته که خیلی از وارد کننده ها به هیچ عنوان ارز دولتی نگرفتن

و یه موضوعی رو هم بگم ، لیست شرکتهایی که وزارت ارتباطات برای بخش موبایل که ارز دولتی گرفته بودن منتشر کرد همه ماها شوکه شدیم چون شاید یک درصد از این مقدار هم بخش سخت افزار نگرفته

• لایک 4
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست من

اینور سال ما به هیچ عنوان واردات نداشتیم

خبرها حاکی از اینه که تقریبا بین 10 تا 20 درصد نیاز سخت افزار کشور ارز دولتی به یه سری داده شده که بخش عظیمی از این کالاها هنوز وارد کشور نشده و خیلی وقته که خیلی از وارد کننده ها به هیچ عنوان ارز دولتی نگرفتن

و یه موضوعی رو هم بگم ، لیست شرکتهایی که وزارت ارتباطات برای بخش موبایل که ارز دولتی گرفته بودن منتشر کرد همه ماها شوکه شدیم چون شاید یک درصد از این مقدار هم بخش سخت افزار نگرفته

اقای حسینی چرا شما و چند تا سایت دیگه مثل مقداد اعتراض نمیکنید شاید فرجی شد و دلار ۴۲۰۰ دادن؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...