رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

راستش آقای حسینی خیلی سخت هست که بخوایم خودمون رو جای شما قرار بدیم چون اصلا ما شرایط فروشگاه لیون رو بطور کامل نمیدونیم منظورم یه سری اطلاعات هست که خب فقط مخصوص خود شماست و ما نمیتونیم بدون این آمار و ارقام تصممیم خاصی یگیریم

سوال خوبی بود

شرایط ما الان اینه که یه سری کالا خرید قبل داریم و توی انبارمون موجوده و خیلی از کالاها رو از موجودی بازار  توی سایت موجود کردیم و یه سری کالاها رو هم جدید خرید کردیم و موجود داریم با قیمت جدید

این شرایط ماست فعلا

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اول از همه به کارکنانم میگفتم یکم مودب تر رفتار کنن با مشتری .. که اون عزیزی که باش تماس گرفتم به من نگه ما صد میلیون معامله میکنیم و ۴میلیون شما چیزی نیست توش

• لایک 13
لینک به دیدگاه

قیمت اصلی جنس رو که وارد کننده تایین میکنه حالا شما بستگی داره چقدر برای خودتون سود در نظر بگیرید .

هرچند سود هر قطعه شاید اونقدری روی قیمت نکشه اما بی تاثییر نیست

راه دیگه ام اینه که دولت رو تغییر بدیم

ویرایش شده توسط مصطفی۶۸
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

اول از همه به کارکنانم میگفتم یکم مودب تر رفتار کنن با مشتری .. که اون عزیزی که باش تماس گرفتم به من نگه ما صد میلیون معامله میکنیم و ۴میلیون شما چیزی نیست توش

سلام دوست من

الان پیگیری کردم و اصلا چنین منظوری نداشتن

جریان این بوده که شما نگران پولتون بودید و دوستان خواستن این اطمینان رو بدن بهتون که معاملات زیاده و نگران این مبلغ نباشید و بیشتر میخواستن از اعتبار براتون توضیح بدن

و اگر ناراحت شدید عذرما رو بپذیرید ?

• لایک 9
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما که بعد از ۲سال توی همین چند روزه دارم جمع میکنم مغازه رو ، ولی دوستانی که پیشنهاد میکنن میگن لیون از سودش کم کنه :

در تاریخ ۹۷/۳/۲۳ برای یه بنده خدایی سیستم جمع کردم به ارزش ۳۳۰۰ که حدود ۱۴۰ تومنش سود بود ، چک داده بود برای امروز ، پول رو گرفتم ولی چه فایده همون سیستم ۳۳۰۰ رو الان باید ۴۱۰۰ جمع کنم یعنی ۸۰۰ تومنم دوباره از جیب باید بزارم سرش .

البته ما با لیون مثل قطره در مقابل دریا میمونیم ولی برای لیون هم همچین موضوعی وجود داره صد در صد. 

• لایک 5
لینک به دیدگاه

سلام..

شما فروشند ه ای و کارخاصی  از دستت برنمیاد فقط یک کار اگه بتونی بکنی ما ممنونت میشیم..

اونم اینه اگه امروز بار اوردی با دلار مثلا 6 تومنی کل اون بارو با همون قیمت بفروشی، نه مثل دیجیکالای ... که هر ثانیه قیمتاش یه جوره!  خدایی هر ساعت تمام قیمتارو منم موندم چطور عوض میکنه!!!

چیزی به اسم وژدان کلا تو وجود این دلالصفتا وجود نداره، همینه که نابود کردن همه چیزو چون فقط و فقط به سود بیشتر فکر میکنن..

یه پیشنهاد هم دارم که اگر واقعا به فکر ما مصرف کننده ها هستین برای اعضای با سابقه فروم با صلاحدید خودتون تخفیف بدین تو خرید محصولاتتون و برای اونم سقف تعیین کنید که کسی نتونه زیاد بخره و دلال بازی دراره..

من به نوبه خودم از شما بابت این همفکری  و آدم حساب کردنمون از جانب شما خیلی تشکر میکنم!

درکل اگه همه فروشگاها مثل شما قدر یه نخود به فکر مصرف کننده ها بودن الان  وضعمون این نبود،  چون اوضاع داخلی ایران فقط اینه: از ماست که برماست!

موفق باشید..

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست من

اینور سال ما به هیچ عنوان واردات نداشتیم

خبرها حاکی از اینه که تقریبا بین 10 تا 20 درصد نیاز سخت افزار کشور ارز دولتی به یه سری داده شده که بخش عظیمی از این کالاها هنوز وارد کشور نشده و خیلی وقته که خیلی از وارد کننده ها به هیچ عنوان ارز دولتی نگرفتن

و یه موضوعی رو هم بگم ، لیست شرکتهایی که وزارت ارتباطات برای بخش موبایل که ارز دولتی گرفته بودن منتشر کرد همه ماها شوکه شدیم چون شاید یک درصد از این مقدار هم بخش سخت افزار نگرفته

پس با این حساب شما دو راه دارید: 1- یا تیم تشکیل بدید و اعتراض کنید و به هر دری بزنید تا دلار دولتی رو بدست بیارید و خودتون واردات کنید. 2- یا اینکه باید منتظر واردکنندها باشید و باهاشون وارد مذاکره بشید تا بتونید قطعات با قیمت مناسبی تهیه کنید و در اختیار مصرف کنندگان قرار بدید. البته برای مورد دوم متاسفم و فکر نمیکنم امیدی باشه چون خودتون واقف هستید اوناهم دم به تله نمیدن و یه راهی پیدا میکنن برای فروش قطعات به قیمت دلار آزاد!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

کافیه 1 هفته کرکره بکشید پایین قیمتها 3وبله میشود نهایت 1000 نفر میریزن بیرون و با 4تا وعده سر خرمن سرشان را گرم میکنن و تمام

بهتره قیمتها رو به دلار بزنید..قیمت روز و واقعی دلار رو هم بالای سایت فروش درج میکنید ...تمام راهکارهای دیگه شوخی بیش نیست!

ما میخوایم مشکلات رو کم کنیم اینطوری که مشکل مصرف کننده بیشتر میشه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

دقیقه ای قیمت هارو تغیر ندین اگر جنسی موجود نیست یا کنتری روی قیمتش ندارین  به جای قیمت بنویسین تماس بگیرید من  هفته گذشته یه سری قطعه از سایت خریدم برای یکی از دوستام یه مانیتور سامسونگ سفارش دادم در همین حین که تو سبد خرید من بود قیمتش ۱۰۰  تومن رفت بالا بنده دوباره سفارش دادم و همون روز رسیددست من فردا صبحش دوباره قیمت ۱۰۰ هزارتومن کم شد  و ابروی من رفت چون طرف من باورش نمیشد که توی چند ساعت اینجپری شده باشه لطفا سعی بکنید این اتفاقات کمتر پیش بیاد  باعث دلخوری امثال بنده نشه من در ماه مینیمم از فروشگاه شما حدود  یکی دو تا سیستم میگیریم همهیشه با خیال راحت خرید میکردم با اینکه پایین ترین قیمت رو ندارین اما سیستم کاریتون خوب هست و من راضی بودم اما اتفاق های این سبکی باعث میشه که ادم هایی مثل من دیگه انتخاب اول شون سایت شما نباشه

ویرایش شده توسط pooriya_shift
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست من

الان پیگیری کردم و اصلا چنین منظوری نداشتن

جریان این بوده که شما نگران پولتون بودید و دوستان خواستن این اطمینان رو بدن بهتون که معاملات زیاده و نگران این مبلغ نباشید و بیشتر میخواستن از اعتبار براتون توضیح بدن

و اگر ناراحت شدید عذرما رو بپذیرید 1f339.png

من بهشون گفتم فقط میخام با اقای سعید صحبت کنم .. اگر مکالمات رکورد میشن میتونید برید گوش بدید آقای سعیدی و خودتون بشنوید

اما به هر حال ممنون که اهمیت دادید این با ارزشه برام .. همین که شما برخوردتون مودبانس برای من کافیه .. ولی به کارکنانتون اجازه ندید هیچوقت کسی رو بخاطر خرید کمش یا هر چیز دیگه ای مسخره کنن :) .. یا تند حرف بزنن .. مشتری همیشه حق داره ..

ویرایش شده توسط magnetic7
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

بنظر من ایده باندل فروشی خوبه ولی قطعات رو خودتون باندل نکنید. مثلا هرکسی یه کارت گرافیک همراه مادربرد و سی پی یو خرید تخفیف بدید. که مشتری خودش مدلشو انتخاب کنه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، pooriya_shift گفته است :

دقیقه ای قیمت هارو تغیر ندین اگر جنسی موجود نیست یا کنتری روس قیمتش ندارین  به جای قیمت بنویسین تماس بگیرید من  هفته گذشته یه سری قطعه از سایت خریدم برای یکی از دوستام یه مانیتور سامسونگ سفارش دادم در همین حین که تو سبد خرید من بود قیمتش ۱۰۰  تومن رفت بالا بنده دوباره سفارش دادم و همون روز رسیددست من فردا صبحش دوباره قیمت ۱۰۰ هزارتومن کم شد  و ابروی من رفت چون طرف من باورش نمیشد که توی چند ساعت اینجپری شده باشه لطفا سعی بکنید این اتفاقات کمتر پیش بیاد  باعث دلخوری امثال بنده نشه من در ماش مینیم.ن از فروشگاه شما حدود  یکی دو تا سیستم میگیریم همهیشه با خیال راحت خرید میکردم با اینکه پایین ترین قیمت رو ندارین اما سیستم کاریتون خوب هست و من راضی بودم اما اتفاق های این سبکی باعث میشه که ادم هایی مثل من دیگه انتخاب اول شون سایت شما نباشه

پوریا جان این کالاها همون کالاهایی هستن که ما مجبوریم قیمتها رو با هماهنگی تامین کننده توی سایت بگذاریم و یکی از مشکلات بزرگ هم در گذشته و حال همین بوده .

این مسئله باعث شده ما تیم اپدیت رو دوبرابر بکنیم توی لیون

و هر روز یک قیمت جدید بهمون اعلام میکنن که اگر سایت رو اپدیت نکنیم هم ما و هم مصرف کننده به مشکل میخوریم .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، magnetic7 گفته است :

من بهشون گفتم فقط میخام با اقای سعیدی صحبت کنم .. اگر مکالمات رکورد میشن میتونید برید گوش بدید آقای سعیدی و خودتون بشنوید

اما به هر حال ممنون که اهمیت دادید این با ارزشه برام .. همین که شما برخوردتون مودبانس برای من کافیه .. ولی به کارکنانتون اجازه ندید هیچوقت کسی رو بخاطر خرید کمش یا هر چیز دیگه ای مسخره کنن :) .. یا تند حرف بزنن .. مشتری همیشه حق داره ..

وظیفمونه عزیزم

و اینکه خیالتون راحت ایشون منظوری نداشتن و اصلا به خودتون نگیرید . فقط در جهت نشون دادن اعتبارمون اینو گفتن که نگرانی رو از شما کم کنن

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

پوریا جان این کالاها همون کالاهایی هستن که ما مجبوریم قیمتها رو با هماهنگی تامین کننده توی سایت بگذاریم و یکی از مشکلات بزرگ هم در گذشته و حال همین بوده .

این مسئله باعث شده ما تیم اپدیت رو دوبرابر بکنیم توی لیون

و هر روز یک قیمت جدید بهمون اعلام میکنن که اگر سایت رو اپدیت نکنیم هم ما و هم مصرف کننده به مشکل میخوریم .

من  مشکلم اینجاس که چجوری قیمت یه قطعه ساعت 4 بعد از ظهر 100 هزلرتومن میره بالا بعد فردا صبحش 100 کم میشه بعد کارشناس فروش شما پای تلفن به من میگه  چه قیمتی روی سایت بوده  ینی بچه های فروش شما   نمیدونن جنس چه قیمتی  داره ؟

ویرایش شده توسط pooriya_shift
لینک به دیدگاه

امکانش نیس که با کوله برا کارت گرافیک وارد کنید؟؟؟ یه ۱۰ روز هم مهلت تست بزارید براش( به عنوان گارانتی)

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

من اگر بخوام تجریه ی فروشگا داری خودم باهاتون در میون بزارم که هم شما سود کنید و هم مشتریتون میتونم این راهکار رو که تو قالب فروشگاه های بزرگ جهان انجام شده رو به شما پیشنهاد بدم 

شما میتونید از الان اعلام کنید تو سایتتون که  روز پنجم  ماه اینده تعداد خاصی از اجناس به مدت یک هفته و با  قیمت سابق به فروش میرسند. و مشتری ها با دیدن این سعی میکنن که هزینه ی اجناس رو تا ماه اینده جور کنند.

و به دوستان خودشون سایت رو معرفی میکنن و به یک باره یه تبلیغاته بزرگی برای سایت شما به صورت رایگان انجام میشه و هم شما سود میکنید و هم مشتری هاتون والبته این روش مشکلاتی رو هم داره مثل اینکه عده ای سوجو پیدا میشن و تو تاریخ معلوم شده همه ی اجناس رو خریداری میکنند ولی راهایی وجود داره که جلو این ادم ها رو هم گرفت که من چندتا روش رو میدونم که تو این پست جای گفتن اون ها نیس 

و مشکل دیگه ای هم که به وجود میاد پایین اومدن فروش تا تاریخی که شما اعلام کرید مثلا شما اعلام کردید که در تاریخ پنجم ماه اینده قیمت هارو میارید پایین و تو این مدتی که تا پنجم ماه اینده زمان مونده فروش میاد پایین چون همه صبر میکنن تا در تخفیفات شما خرید کنند و البته این مشکل هم راه حل های ساده ای داره که میشه حلش کرد

موفق باشید 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

امکانش نیس که با کوله برا کارت گرافیک وارد کنید؟؟؟ یه ۱۰ روز هم مهلت تست بزارید براش( به عنوان گارانتی)

بدون شرکتی ک گارانتیشون کنه  هم قانعیم که هزینه بیاد پایینتر

ویرایش شده توسط AB0L WiL$0n
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، manhatan گفته است :

اشتباهه.100 عدد هارد 2با بخورن زمین فاتحه همشان خواندست

به تلویزیون و یخچال و کولر نگاه نکنید اونها هم کلی خرابی دارن بعد رسیدن بصورت قاچاق..قطعات کامپیوتر که ظریفتر و حساسترن که بدتره

فقط کارت گرافیک وارد کنن که قیمتش خداس 

درست بسته بندی بشن مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

حداقل قیمت بروز به مشتری میدید ...اینکه به یه کاربر که رفیقه سابقه زیاد داره جنس بفروشید اما به کاربر جدیدتر نه خودش ظلم هست

امیدی به درست اجرا شدن طرح ها نیست چون فرهنگش نهادینه نیست.شما باشی کاربری که یدونه گرافیک بخواد بخره مهمتره یا اونی که ریگ 16 یا بیشتر میبنده؟

اون زمان که تب ماین داغ بود این تبلیغ حکم سیخ داغ بر پشت کاربران بود"ما هوای گیمرها را داریم"

دوست من میشه لطف کنید یک پیشنهاد مثبت که به نفع مصرف کننده و فروشنده باشه رو بدید ؟

چون با منفی بافی کاری درست نمیشه

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، manhatan گفته است :

اشتباهه.100 عدد هارد 2با بخورن زمین فاتحه همشان خواندست

به تلویزیون و یخچال و کولر نگاه نکنید اونها هم کلی خرابی دارن بعد رسیدن بصورت قاچاق..قطعات کامپیوتر که ظریفتر و حساسترن که بدتره

هارد ک ن. ولی یسری قطعات رو از جنوب با لنج میشه وارد کرد از دبی.

ویرایش شده توسط AB0L WiL$0n
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
من پیشنهاد خاصی ندارم
فقط خواهشاً عجولانه اقدام نکنید و به فکر آینده باشید
وضع بنظرم بدتر میشه برای 1 تا 2 ماه آینده

لینک به دیدگاه

زمانی که دلار 4200 بود جنس ها با دلار 8 و 9 قیمت گذاری میشد .. الان که دلارم رفته بالا و هیچ نظارتی روی بازار نیست

شما توجه کنید چند روز پیش قیمت گوشی چطور بود ! به منتشر شدن یه لیست چه اتفاقی افتاد ؟؟

از دست منو شما کاری بر نمیاد چون ماها مصرف کننده ایم و وقتی نیاز داریم بخریم باید بخریم !

تا زمانی که نظارت نباشه همینه ! تا زمانی که مشخص نشه چه کسانی با چه قیمت های جنس وارد میکنن این بازار همینطور میمونه !

وقتی بازار ما جنس رو ارزون میخره بعد دلار گرون میشه سریع گرون میکنن و خدا میدونه تا قیمتا میاد پایین کی میخان قیمتارو بیارن پایین !

در کل یه فروشگاه زورش به کل بازار ایران و مافیای پشت اون نمیرسه !

لینک به دیدگاه

یه سوال نمیشه خود لیون جنس رو وارد کنه و قیمت گذاری کنه  گارنتیشو و.. هم خودش انجام بده فک میکنم ارزون تر میشه

لینک به دیدگاه

آقا یه راهکار خنده دارولی قابل تامل!

2 مدل فروش بذارین! یکی با قیمت بازار برای دلالای عزیز! یکی مناسب مصرف کننده مثل ما..

منتها فروشتون به این شکل باشه: برای فروش با قیمت روز بازار که معلومه جنسو کامل بفرستین بره وقتی خرید..

ولی برای فروش مصرف کننده، کارتن و گارانتی جنس رو نفرستین! بمونه دست خودتون چون اکثر مصرف کننده ها مثل خود من جنس براش مهمه همین.. نهایتش اینه اگه کسی مشکلی برا قطعش پیش اومد باهاتون تماس میگیره که فلان سفارش با فلان سریال مشکل پیدا کرده که براش میتونین بفرستین کارت ضمانتشو و پیگیری کنین..

خلاصه این راهکار به ذهن ما رسید گفتیم شاید به کار بیاد..

?

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، AB0L WiL$0n گفته است :

از جنوب با لنج میشه وارد کرد. از دبی

جنس قاچاق حساب میشه و ممکنه برخورد کنن باهاش ! این راه ساز نیست

بعدم ثانیه ای قیمت نزارن ! گرافیک و بعضی اجناس ثانیه ای کم و زیاد میشن این درستش نیست ! اگر قیمت چیزی مشخص نیست بجای قیمت بزارید تماس بگیرن !

نه اینکه به قیمت بالاتر بخرن ! یساعت بعد قیمت کم شه !

یکم عاقلانه تر برخورد بشه ! که بار روانی نداشته باشه !

چند روز پیش بعضی اجناس تا 1 میلیون زیاد شدن توی سایت شما الان 500 کم شده ازشون ! این قابل قبول نیست و اصلا مشتری مداری نیست چون مطمعنن شما و فقط شما قیمت رو بالا بردید نه بازار

ویرایش شده توسط magnetic7
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...