رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

ببخشید اینو میگم ولی بیشتر قیمتایی که دادید قیمت قبل نیس فقط تخفیف جزئیه( بعضی تخفیفا هم برا چیزای گرون خوب دادید ولی هرکسی پولشو نداره)

قیمت قبل کارت گرافیک ۱۰۶۰ دو تومن بود

میعاد جان حق داری مثل قبل نیست چون چندین کالا رو با قیمت جدید خریدیم و به کالای قبلی اضافه کردیم و میانگین این قیمت در اومده . در ضمن در حال صحبت با بازار هستیم تا کالاهای خودشون رو در این بخش قرار بدن

لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به قول دوستمون بیشتر تخفیفات جزئی بود.من که الان یه سیستم کامل میخوام بازم نمیتونم قطعاتم رو تهیه کنم

دوباره مجبورم صبر کنم تا شرایط بهتری فراهم بشه

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

میعاد جان حق داری مثل قبل نیست چون چندین کالا رو با قیمت جدید خریدیم و به کالای قبلی اضافه کردیم و میانگین این قیمت در اومده . در ضمن در حال صحبت با بازار هستیم تا کالاهای خودشون رو در این بخش قرار بدن

????

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من همچنان روی پیشنهاد قبلیم تاکید میکنم

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که مطمئن هستم 99.9 درصد بچه ها بهشون بر میخوره :| 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

مرسی از همه عزیزانیکه پیشنهاد دادن و پیشنهاد میدن

خدمت دوستانیکه در مورد شرایط اقساطی صحبت کردن و پیشنهاد دادن چند تا توضیح بدم

فروش اقساطی بدترین روش در چنین روزهایی محسوب میشه .

وقتی هر روز ارزش پولی داره پایین میاد و پولی که شما میخواید بابت کالایی که امروز میفروشید چند ماه دیگه دریافت کنید یعنی به خودتون ضربه زدید و سرمایتون رو نابود کردید .

به هیچ عنوان تا به الان کسی رو نمیشناسم که از این روش موفق شده باشه

بین صحبتها و پیشنهادهای شما چند روش بهتر وجود داره که در حال اجراش هستیم و تا چند دقیقه دیگه اعلام عمومی میکنیم

:) به فروش دست دوم هم رو بیارید بد نیستا 2بار گفتم

لینک به دیدگاه

الان کسی خبر داره که دلار ۴۲۰۰ رو به کسی دادن و طرف قطعه وارد کرده باشه؟

از اونجای که  قیمتها داره روز به روز میره بالاتر این نشون میده واردکننده ها هیچ نگرانی  از بابت موندن قطعات تو انبارشون ندارن  و  انگار میدونن به این زودی ها ارزونی در کار نیست .....?

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

من همچنان روی پیشنهاد قبلیم تاکید میکنم

یه پیشنهاد دیگه هم دارم که مطمئن هستم 99.9 درصد بچه ها بهشون بر میخوره :| 

درود گیمر، بگو ببینیم چی هست :دی

لینک به دیدگاه

میدونم خیلیا با من مخالفن.نمیخام هم نامیدی پخش کنم بینتون. فقط جواب پست اولو میدم.

"فرار میکردم از ایران."

• لایک 1
لینک به دیدگاه

نمی خوام 30یا30یش کنم ولی مشکل اون کسی هست که بالای 500 میلیارد دلار رو مستقیما ریخت تو چاه ویل ه-سته ای و کشور رو به ورطه نابودی کشوند ، بعد با صندل پاره ظاهر میشه که بگه من ساده زیستم ...

وای بر ما ملت وای برما . 

• لایک 3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود گیمر، بگو ببینیم چی هست :دی

سلام 

نه ولش کن فشار روحی زیادی میاد به کاربرها ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/08, 23:07:36، سعید حسینی گفته است :

درود به تمام اعضای خانواده لیون کامپیوتر

همانطور که همه میدونیم ارزش پول ملی ما بسیار کاهش داشته که باعث افزایش قیمت شدید کالاها در ایران شده و این امر متاسفانه قدرت خرید رو بسیار کاهش داده .

حالا لیون کامپیوتر میخواد با کمک شما عزیزان راه حلی پیدا کنه تا کمی از مشکلات در بخش سخت افزار کاهش پیدا کنه .

سوال اینه : اگر شما بجای لیون کامپیوتر بودید در این شرایط سخت و تاریخی چه اقداماتی انجام می دادید که هم مصرف کننده به کالاش برسه و هم خودتون ضرر نکنید ؟؟؟

لطفا اول خودتون رو جای ما بگذارید بعد پیشنهاد بدید تا با هم به یک یا چند راه حل برسیم و بتونیم مثل یک خانواده ?‍?‍?‍? مسائل رو حل کنیم و این روزهای سخت رو بهتر و راحتتر بگذرونیم

نهایتا تا فردا راه کارهایی که پیشنهاد میدید رو بررسی میکنیم و بعد هر کدوم که قابل اجرا بودرو  اجرا می کنیم

بیایم برای یکبار هم که شده در یک شرایط سخت در کنار هم باشیم و راه حل پیدا کنیم به همین دلیل هر پست نامربوط با موضوع تاپیک درجا حذف خواهد شد

با هم می تونیم ?

سلام  بر عزیز لیون  و  دوستان گل لیونی

یه راهی هست به نظرم :   باید  پشتوانه پول ملی ایران از   دلار حاصل از فروش نفت به  طلای ناب  تغییر پیدا کنه

دوستان میدونید چرا ارزش ریال داره کم میشه ؟

چون آینده حصول درآمد ارزی  (( فروش نفت و کسب  دلار از آن ))   که پشتوانه  پول ملی ایران هست نا معلوم هست  

ببینید  باید  پشوانه پول ملی  ایران تغییر کنه و به جای  اینکه درآمد های ارزی  (((دلار  حاصل از فروش نفت )))  پشتوانه پول ملی ایران باشه  ، مستقیما طلا پشتوانه پول ملی باشه

یعنی  باید  دولت تضمین کنه که بابت مثلا  پنجاه هزار تومن پول مقدار مشخصی طلا  به  دارنده آن پنجاه هزار تومان  تعلق میگیره

هم رانت و فساد کمتر میشه و هم پول ملی  صاحب یک پشتوانه تضمین شده میشه  و هم  تولید در کشور رونق میگیره و قطعا  به  عدالت  اقتصادی   کمک  میکنه

به عبارت ساده   پشتوانه پول ملی ایران از   دلار حاصل از فروش نفت به  طلای ناب  تغییر پیدا کنه- نه اینکه   طلا     هم    بر اساس  قیمت دلار  ،   قیمت گذاری بشه

در ضمن  پیشنهاد میشه   استخراج طلا در معادن طلای داخلی اولین اولویت  دولت باشه  ، همچنین میشه نفت  در ازای  دریافت طلا  معامله  کرد 

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام 

نه ولش کن فشار روحی زیادی میاد به کاربرها 1f600.png

سلام

اقا یا بگو  همینجا یا پیام خصوصی کن با این هیجانی که دادی خیلی سوال شد برامون ??

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

بین صحبتها و پیشنهادهای شما چند روش بهتر وجود داره که در حال اجراش هستیم و تا چند دقیقه دیگه اعلام عمومی میکنیم

درود بر آقاى حسينى

همچنان منتظر هستيم...

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

موافقم باهات ! همین سایت قیمتاشو برو نگا کن ! از بعضی از سایت های هم رده خیلی بالاتره !

یا مثلا جنس ارزون خریده میاد قیمت بالا میزنه بعد روش خط میزنه میگه با تخفیف اینقدر ..

کسی به فکر منو شما نیست ! این تاپیک هم به نظرم شو آفی بیش نیست !!

اگر واقعا مرد عمل هستید قیمت کالاهایی که از قبل موجودیتون بوده رو نه همون قیمت قبل ! متوسط شو در نظر بگیرید و بفروشید :)) بعد از ماها نظر بخواهید برای فروش بالاتر و کمک به مشتری

شما از قیمت خرید لیون کامپیوتر اطلاع دادین؟از کجا میدونین چقد خریده که میگین ارزون خریده  گرون میده

لینک به دیدگاه

چند بار اومدم بگم با شرایطی کردن به صورت بلند مدت به دانشجو ها و دانش آموزا کمک کنید باز دیدم نمیشه احتمال ضرر کردن توش زیاده !!!!!!

خدا کمکتون کنه ^_^

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

میدونم خیلیا با من مخالفن.نمیخام هم نامیدی پخش کنم بینتون. فقط جواب پست اولو میدم.

"فرار میکردم از ایران."

داش سعید والا شما خورستانیا حق دارین!

چون هوا ندارین و آب برای خوردن هم که...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AminA گفته است :

شما از قیمت خرید لیون کامپیوتر اطلاع دارین؟از کجا میدونین چقد خریده که میگین گرون خریده  گرون میده

من گفتم گرون خریده؟

من نه ازموجودی انبارشون اطلاعی دارم نه از لیست خریدشون و چون اطلاعی ندارم سعی میکنم در این مورد حرفی نزنم

لینک به دیدگاه

یه سری قطعات دیروز میخواستم خرید بزنم ارزون تر بود تا امروز که تخفیف خورده :|

• لایک 2
لینک به دیدگاه

باید یه فکری به حال کشور کرد...

شما سعی کن دوام بیاری تو وضعیت فعلی

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ice_man_1 گفته است :

یه سری قطعات دیروز میخواستم خرید بزنم ارزون تر بود تا امروز که تخفیف خورده :|

سلام دوست من

منظورتون رو متوجه نشدم

یعنی کالایی توی سایت دیروز ارزونتر بوده و بعد از تخفیف گرونتر شده ؟

لطفا اگر اینطوره لینکش رو بفرمایید تا بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

سلام

تک به تک پستهارو خوندم و فقط این مثال به ذهنم خطور کرد ( هر کی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه ) همه دارن میگن قیمتارو بیارید پایین بابا با 50 یا 60 تومن دردی دوا نمیشه شما اقا حسینی به عنوان کسی که کسب و کار معتبری دارید و سالهاست در حال فعالیت تو این عرصه هستید 

1. باید اهمیت قطعات کامپیوتری و نقششون تو زمینه های مختلف تجاری فرهنگی و سرگرمی و علمی و ... لیست کنید.

2. با تمام وجود سعی کنید که تمام مخاطبان خریداران  ایندست ققطعات را بسیج هدفمند کنید و در ضعیف ترین حالت با یه استشاد که به امضای تعداد قابل توجهی رسیده نظر مسعولین را به این مقوله جلب نمایید.

3. با پشتکار و حمایت همه جانبه دوستان و خریداران سعی کنیم که دلار 4200 را برای قطعات کامپیوتری و لوازم جانبیش از دولت کسب کنیم. الان هر کی اعتراظ میکنه دلار بهش میدن ساکت باشین مورد حمایت قرار نمیگیریم.

راهی جز این به نظرم نمیرسه کم کردن سود فروش دردی  دوا نمیکنه مشکل باید از ریشه حل بشه. فریاد بزنید والا این قطعات از اینهمه چیزی که لیستش اومده خیلی مهم تره. 

با یه سوال تموم میکنم . چقدر تو این راستا تلاش کردید؟

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، pokerman گفته است :

سلام

تک به تک پستهارو خوندم و فقط این مثال به ذهنم خطور کرد ( هر کی به فکر خویشه کوسه به فکر ریشه ) همه دارن میگن قیمتارو بیارید پایین بابا با 50 یا 60 تومن دردی دوا نمیشه شما اقا حسینی به عنوان کسی که کسب و کار معتبری دارید و سالهاست در حال فعالیت تو این عرصه هستید 

1. باید اهمیت قطعات کامپیوتری و نقششون تو زمینه های مختلف تجاری فرهنگی و سرگرمی و علمی و ... لیست کنید.

2. با تمام وجود سعی کنید که تمام مخاطبان خریداران  ایندست ققطعات را بسیج هدفمند کنید و در ضعیف ترین حالت با یه استشاد که به امضای تعداد قابل توجهی رسیده نظر مسعولین را به این مقوله جلب نمایید.

3. با پشتکار و حمایت همه جانبه دوستان و خریداران سعی کنیم که دلار 4200 را برای قطعات کامپیوتری و لوازم جانبیش از دولت کسب کنیم. الان هر کی اعتراظ میکنه دلار بهش میدن ساکت باشین مورد حمایت قرار نمیگیریم.

راهی جز این به نظرم نمیرسه کم کردن سود فروش دردی  دوا نمیکنه مشکل باید از ریشه حل بشه. فریاد بزنید والا این قطعات از اینهمه چیزی که لیستش اومده خیلی مهم تره. 

با یه سوال تموم میکنم . چقدر تو این راستا تلاش کردید؟

سلام

خدمت شما و سایر دوستان عرض کنم بازار قدرت سابق رو نداره ولی کالاها دارن فروخته میشن و ما هم در زمینه های مختلف داریم نیازهای مشتریها رو رفع می کنیم .

این تاپیک رو هم در این جهت ایجاد کردیم که نظرات کاربران رو هم بشنویم ولی جالبه که بعضی ها فکر دیگری کردن .

----------------------

پاسخ سوالتون :

وارد کنندگاه تلاششون برای دریافت ارز دولتی بسیار بالاست ولی مهم اینه که بعد از دریافت بتونن با قیمت ارز دولتی کالا رو ارائه بدن . الان مشکل اینجاست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، peto گفته است :

شما از قیمت خرید لیون کامپیوتر اطلاع دادین؟از کجا میدونین چقد خریده که میگین ارزون خریده  گرون میده

از اونجا که شما وقتی ازشون بخری چیزی گارانتیش مال ۵ ماه پیشه

به شرکت گارانتی زنگ میزنی چرا اینقدر از روش رفته

میگن ما ۵ ماه پیش اینو دادیم لیون حالا دارن میفروشن

از اینجا میدونم ارزون خریدن دوست عزیز .. بعدم یک هفته نیست که قیمتا اینطور رفته بالا ..

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، magnetic7 گفته است :

از اونجا که شما وقتی ازشون بخری چیزی گارانتیش مال ۵ ماه پیشه

به شرکت گارانتی زنگ میزنی چرا اینقدر از روش رفته

میگن ما ۵ ماه پیش اینو دادیم لیون حالا دارن میفروشن

از اینجا میدونم ارزون خریدن دوست عزیز .. بعدم یک هفته نیست که قیمتا اینطور رفته بالا ..

امکان اینکه چنین کالایی در انبار هر شرکت و فروشگاهی باشه وجود داره و ما هم منکرش نیستیم ولی یه چیزی رو بدونید که کالاهایی که در انبار لیون هستن تارگت فروششون کمتر از دو ماه برنامه ریزی شده پس وجود چنین کالاهایی در انبار ما بسیار محدوده

و برای مثال یک نمونه رو بفرمایید تا راجبش بحث کنیم و توضیح بدیم

در ضمن بخش گارانتی شرکتها اطلاعاتشون بسیار کمه و معمولا حرفهای بیهوده زیاد میزنن که بارها مشتری هامون رو سردرگم کردن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

امکان اینکه چنین کالایی در انبار هر شرکت و فروشگاهی باشه وجود داره و ما هم منکرش نیستیم ولی یه چیزی رو بدونید که کالاهایی که در انبار لیون هستن تارگت فروششون کمتر از دو ماه برنامه ریزی شده پس وجود چنین کالاهایی در انبار ما بسیار محدوده

و برای مثال یک نمونه رو بفرمایید تا راجبش بحث کنیم و توضیح بدیم

در ضمن بخش گارانتی شرکتها اطلاعاتشون بسیار کمه و معمولا حرفهای بیهوده زیاد میزنن که بارها مشتری هامون رو سردرگم کردن

گارانتی گرین ۳ماه اول تعویض داره

من ازتون کارت خریدم هفته ی پیش که در جریانید احتمالا چون خیلی ضد حال خوردم سر اون موضو و تماس گرفتم :D

الان ۶ماه از این گارانتی رد شده ینی عملا من کارتی خریدم که ۶ماه گارانتیش رد شده و پولی که براش پرداخت کردم ارزش امروزشه نه ۶ ماه پیش

میدونم میتونید با گرین هماهنگ کنید و این موضو رو از زمان خرید برای من درست کنید چون قبلا تجربه داشتم جنسی خرسدم که یکسال ازش رد شده بود .. الان یک هفتس که بهتون اطلاع دادم تا این موضوع رو رسیدگی کنید برام .. ولی شما فقط به من گفتید ک به گرین اطلاع دادیم

خب خسته نباشید من خودمم بهشون اطلاع دادم این موضو رو و بهم گفتن از لیون باید پیگیری کنید

اگر قیمت روز میگیرید خدمات به روز هم بدید

مشکل اصلی قیمت روز همینه .. گارانتی و خدمات مال قبله :) این منو خیلی آزار میده وگر نه همه میدونن وقتی شما جنسی رو بالاتر بخرید مجبورید همراه با قیمت بازار بفروشید

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...