رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در 19 ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

از اونجا که شما وقتی ازشون بخری چیزی گارانتیش مال ۵ ماه پیشه

به شرکت گارانتی زنگ میزنی چرا اینقدر از روش رفته

میگن ما ۵ ماه پیش اینو دادیم لیون حالا دارن میفروشن

از اینجا میدونم ارزون خریدن دوست عزیز .. بعدم یک هفته نیست که قیمتا اینطور رفته بالا ..

بنده هم کارت گرافیکی از لیون گرفتم گارانتیش برای6ماه پیشه. به لیون زنگ زدم گفتن باید به گرین زنگی بزنی بعد از کلی زنگ زدن با گرین صحبت کردم گفتن به ما مربوط نیست وما6ماه پیش کارتو به فروشنده تحویل دادیم و اونا تو انبارشون نگه داشتن وباید اونا براتون عوضش کنند ولی خوب هیچی نشد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان گلم یه سوال دارم خواهشا اول بررسی کنید توی بخش بازارچه بعد جواب بدید ☺️

جان من بیایم با هم رفاقتی حرف بزنیم

همین الا توی بخش بازارچه وارد بشید و ببینید دوستان که کالاهای دست دوم دارن میفروشن بر چه اساسی قیمتگذاری کردن

آیا به قیمت روزی که خرید کردن درصد کم کردن و دارن میفروشن و یا به قیمت روز دارن این کار رو میکنن ؟

البته من هیچ ایرادی در کارشون نمیبینم چون اگر به قیمت روز کالای دست دومشون رو نفروشن جایگزین کردن کالا براشون خیلی سخت میشه .

خواهشا یه دوری توی بازارچه بزنید . تقریبا هیچ کسی این کارو نمیکنه که کالاش رو به قیمت روزی که خریده بیاید بر اون اساس قیمت گذاری کنه ?

• لایک 7
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AminA گفته است :

شبی 2 میلیون یا 20 میلیون؟

آون دستمون میگفت بهش گفتن 20 میلیون کانتینر اجاره موند تو گمرک صحت حرف کلی فروش با خودش ولی اینکه نگه میدارم و اجاره میگیرن هست

لینک به دیدگاه

بعضی دوستان چه انتظاری دارین بار به قیمت قبل فروخته بشه؟ آیا جاش میشه همونو خرید یا باید سر گذاشت؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Rorschach گفته است :

بنده هم کارت گرافیکی از لیون گرفتم گارانتیش برای6ماه پیشه. به لیون زنگ زدم گفتن باید به گرین زنگی بزنی بعد از کلی زنگ زدن با گرین صحبت کردم گفتن به ما مربوط نیست وما6ماه پیش کارتو به فروشنده تحویل دادیم و اونا تو انبارشون نگه داشتن وباید اونا براتون عوضش کنند ولی خوب هیچی نشد.

سلام دوست من

تا چند ماه میتونیم به گارانتی اضافه کنیم و حتما با داخلی 107 تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، سعید حسینی گفته است :

بهتون پیشنهاد میکنم همین الان با لیون تماس بگیرید داخلی 107 اقای محمد حسین نیک بخت بخش ارتباط با مشتری هستش صفر تا صد کار رو براتون انجام میدن

در مورد گارانتی گرین باید بگم که بارها و بارها و البته در اکثر مواقع کالاها توی انبارشون میمونه و مدتی از گارانتی میگذره و بعد وارد بازار میشه البته بستگی به اون کالاها هم داره .

یکی از دلایلی که ماها از سایت شما خرید میکنیم ! پشتیبانی و حمایت از مشتری بعد از خرید هست ..  ممنون ک پیگیر هستیدو اهمیت میدید ..

اقای حسینی ! این مدت که قیمت ها به شدت بالا رفته ! میتونید بخش فروش دست دوم رو راه اندازی کنید و اجناس دست دوم رو از عزیزان به قیمت خوب بخرید و منصفانه هم بفروشید ! اینجوری هم شما سود بهتون میرسه هم مشتری با اعتماد و با قیمت کمتر خرید میکنه ! واقعا قدرت خرید اجناس نو برای خیلی ها ممکن نیست

• لایک 1
لینک به دیدگاه

سلام

یه زمانی لیون اقدام به خرید قطعات و سیستم های دست دوم و کارکرده بچه ها کرد که با استقبال خوبی هم روبرو شد، خوشحال میشیم اگه ببینیم سیستم فروش قطعات دست دوم و کارکرده هم (تست و تایید شده) توسط لیون شروع به فعالیت کنه.

ویرایش شده توسط ASTS
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت ليون کامپیوتر. 

من اگر در سطح تجارت ليون کامپیوتر بودم، با یکی دو شرکت بزرگ خارجی قرارداد مي بستم و جنس رو مستقیم و بدون واسطه و ارزان وارد ایران میکردم و با دلار 4200 تومن در اختیار مشتری واقعی قرار میدادم. 

به شرکت خارجی دلار نميدادم، قراردادم اینگونه می بود که بهشون در ایران فرصت سرمایه گذاری ریالی میدادم. خرید ملک و یا زمین ... 

شرکت خارجی باید اینقدر توانمند باشه برای این کار. 

بعد ها که قیمت های دلار تثبیت شد، این شرکت با سرمایه اش چگونه برخورد بکند ( تبدیل به دلار یا ارزهای خارجی ) خودش مختار خواهد بود. 

لینک به دیدگاه

من اگه جای لیون کامپیوتر بودم کلا جمع میکردم از این مملکت فرار میکردم ?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، TeraFloppy64 گفته است :

من اگه جای لیون کامپیوتر بودم کلا جمع میکردم از این مملکت فرار میکردم 1f601.png

دلتون می یومد دوستانی که سالیانه ساله باهاتونن و کمکتون کردن تا به اینجا برسید رو از نون خوردن بندازین و برین و پشت سرتون رو نگاه نکنین؟

سعید حسینی اگر این طرز فکر رو داشت خیلی وقت پیش این کار رو می کرد.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

دلتون می یومد دوستانی که سالیانه ساله باهاتونن و کمکتون کردن تا به اینجا برسید رو از نون خوردن بندازین و برین و پشت سرتون رو نگاه نکنین؟

سعید حسینی اگر این طرز فکر رو داشت خیلی وقت پیش این کار رو می کرد.

میدونم عزیز داشتم شوخی میکردم

چون الان وضعیت کشور یکم آشفته شده دلیل نمیشه آدم به وطن و خونه و دوستان خودش پشت کنه

مشکل رو باید حل کرد نه ازش فرار.

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیریت گرامی

باید بگم قیمت بالای قطعات فقط یک بخش مشکله

بخش دیگر که در واقع اصلی ترینه اینه که بخاطر اقتصاد فلج و نابود شده کشور دست کاربران و مردم خالیه

شما اصلا بگو پردازنده 3 میلیونی 1 میلیون برای شما ! کو پول؟ خیلی ها مثل من مصرف کننده هستن - فروشنده و بازاری نیستن که از اینور بگیرن از اونور سرمایه اش کنن

مشکل اینه که کار نیست - مشکل اینه پول تو بازار نیست - مشکل اینه 90 درصد سرمایه بازار دست اقازاده ها و عده ای هستش که همه میدونیم کین

مشکل اینه که انحصار واردات در دست چند نهاد کله گنده و گردن کلفت کشوره !

در انتها باید بگم شاید شما قصد خیر داشته باشید ولی هیچ کاری از دست شما بر نمیاد

خود بنده اگر به شخصه با وضعیت فعلی بخوام قطعه ای بخرم مجبورم که قسطی بخرم اونم بازپرداخت 1 سال به بالا ! نهایت در توانم هست که ماهی 200 تومن قسط بدم ! بیشتر از این توانم نمیرسه

ولی با شرایط فعلی نمیخرم - کارت گرافیک ندارم ولی اشکال نداره بازی نمیکنم - میشینم فقط فیلم نگاه میکنم تا حداقل 2 ساعت از دست این مملکت و دنیامون که با جهنم وعده داده خدافرقی نداره خلاص بشم

این مشکلات فقط و فقط یک راه حل داره و اونم همه میدونن چیه !

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، karim shahi گفته است :

با سلام خدمت ليون کامپیوتر. 

من اگر در سطح تجارت ليون کامپیوتر بودم، با یکی دو شرکت بزرگ خارجی قرارداد مي بستم و جنس رو مستقیم و بدون واسطه و ارزان وارد ایران میکردم و با دلار 4200 تومن در اختیار مشتری واقعی قرار میدادم. 

به شرکت خارجی دلار نميدادم، قراردادم اینگونه می بود که بهشون در ایران فرصت سرمایه گذاری ریالی میدادم. خرید ملک و یا زمین ... 

شرکت خارجی باید اینقدر توانمند باشه برای این کار. 

بعد ها که قیمت های دلار تثبیت شد، این شرکت با سرمایه اش چگونه برخورد بکند ( تبدیل به دلار یا ارزهای خارجی ) خودش مختار خواهد بود. 

احتمالا دارین شوخی می کنین دیگه ؟ مرد مومن خود اینوریا از سرمایه گذاری ریالی گریزونن در به در دنبال تبدیل پولشون به ارز و طلا و کالای خارجی و غیرن بعد تو این وضعیت جه چذابیتی برای شرکت خارجی داره که اولا غیر از حوزه کاری خودش اونم تو ایران سرمایه گذاری کنه ؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Farzadsting گفته است :

ایشون حافظ منافع لیون در فروم هستن خخخخخ

بله حقوق بگیرشونم?

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

سلام دوست من

تا چند ماه میتونیم به گارانتی اضافه کنیم و حتما با داخلی 107 تماس بگیرید

ممنون از پیگیریتون

لینک به دیدگاه

از اول بین فروشنده و خریدار در ایران شکاف خیلی بزرگ اطمینان در مورد سود حاصله وجود داشته و با بحرانی شدن وضعیت مملکت دیگه خیلی از ماها (یکی خودم)دیگه تحمل و توان خرید رو ندارم.شما که نمیتونین قیمت کلی رو جلو عقب کنین در ضمن نمیتونین دلار ور کنترل کنین اما میتونین با یک سری از کار ها این شکاف اعتماد از نظر سود رو کم کنین.

چطوره سود هر کالا رو کنارش بنویسین؟تا ما هم مطمن بشیم که لیون طرف مصرف کننده هست.تا اطمینان پیدا کنیم که سود لیون از هر کالا منصفانه هست.خیلی ها فکر میکنمی فروشنده هم خیلی روش میکشه و این وضعیت رو بحرانی تر میکنه

من خودم علاقه به سخت افزار و گیمینگ دارم اما این روز ها شاید پول بانکیم همون مونده باشه اما عملا فقیر تر ام و خرید سخت افزار برای من میره ته لیست.

ویرایش شده توسط pedram.alipur
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، TeraFloppy64 گفته است :

من اگه جای لیون کامپیوتر بودم کلا جمع میکردم از این مملکت فرار میکردم 1f601.png

این جمله رو قبلا جای دیگری هم گفتم

من یک سربازم و یک سرباز پستش رو ترک نمیکنه ?

• لایک 3
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، pedram.alipur گفته است :

از اول بین فروشنده و خریدار در ایران شکاف خیلی بزرگ اطمینان در مورد سود حاصله وجود داشته و با بحرانی شدن وضعیت مملکت دیگه خیلی از ماها (یکی خودم)دیگه تحمل و توان خرید رو ندارم.شما که نمیتونین قیمت کلی رو جلو عقب کنین در ضمن نمیتونین دلار ور کنترل کنین اما میتونین با یک سری از کار ها این شکاف اعتماد از نظر سود رو کم کنین.

چطوره سود هر کالا رو کنارش بنویسین؟تا ما هم مطمن بشیم که لیون طرف مصرف کننده هست.تا اطمینان پیدا کنیم که سود لیون از هر کالا منصفانه هست.خیلی ها فکر میکنمی فروشنده هم خیلی روش میکشه و این وضعیت رو بحرانی تر میکنه

من خودم علاقه به سخت افزار و گیمینگ دارم اما این روز ها شاید پول بانکیم همون مونده باشه اما عملا فقیر تر ام و خرید سخت افزار برای من میره ته لیست.

پدرام جان معامله کردن همیشه دو سر داره که هر دو باید برنده بشن . نه باید گرون بفروشیم که مصرف کننده ضرر کنه و نه اینقدر ارزون که خودمون ضرر کنیم .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، سعید حسینی گفته است :

این جمله رو قبلا جای دیگری هم گفتم

من یک سربازم و یک سرباز پستش رو ترک نمیکنه 1f642.png

nice man soldier✌️?

لینک به دیدگاه

هر چی فکر کردم هر حالتی برنداز کردم  خیلی شرایط برای فروش سخت هست  من خودم  یادم یه زمانی گوشی میخواستم بخرم قیمتها رفت بالا چندسال پیش که دلار 1700 تومن بود من دیگر تا 1 سال خرده خرید نکردم  اینها خریدهای جانبی من حساب میشه از نون شب که واجب نیست میشه یه جور مهارش کرد اما یه راهکار دارم دنبال برندهایی برین که فروش خوبی دارن مثلا من تو زمانی گرونی به جای اینکه بیام یه مادربرد لاکچری بخرم مثل ایسوس یا ام اس ای که مثلا 2 میلیون قیمتش اش هست میام مادربرد ازراک میخرم که خودم الان اش هم دارم استفاده میکنم راضی ام یا گرافیک که بخوام بخرم به جای یه گرافیک 8 میلیونی میام گرافیک 6.500 زوتاک را میخرم یه رم که بخوام مارک و برندی هست که فقط قیمتش اش زیاده  میام مارک کینکستون میخرم بدون هیت سینک بایه جمع بندی من با این روش مثلا 4 میلیون ارزون خرید میکنم هم میام به نیازم میرسم هم خرید کردم هم نیازم برآورده شد فک کنم هدفتو ن را به روی برندهای ارزان قیمت بگذارین بهتر میشه اون که کلش داغ کرده و به هرحالت بخواد بخره میخره کلا خرید چیزی نیست که من بگم این را خرید کردم سود کردم اساس خرید در هر زمان از قیمت  ارزان گرفته تا گران ضرر هستش  تهران اگر مهد توزیع و پخش تمام اجناس به کل کشور باشه میشه با هماهنگی در یک گردهمایی با همکاران تون  سر این موضوع به یک توافق برسید خدا وکیلی تحریم و هیچ چیز مملکت ما را به لرزه درنمیاره ما خودمون قبل از اینکه سونامی بیاد خودمون را خفه میکنیم یه دست صدا نداره شما میتونین نسبت به همکاران تان نسبت به این موضوع رسیدگی کنین یه سایتی رفتم خرید کنم اعلام کرده بودن قبل از خرید تماس بگیرین به دلیل تغییر قیمت با این روش نمیشه شما فروشده ها صبر میکنین قیمت ثابت شه خوب به طبع منم  وای میستم قیمت ثابت شه این وسط سرعت خرید و فروش میاد پایین الان بازار قطعات دست دوم داغ داغ داغ 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

با تشکر از مدیریت گرامی

باید بگم قیمت بالای قطعات فقط یک بخش مشکله

بخش دیگر که در واقع اصلی ترینه اینه که بخاطر اقتصاد فلج و نابود شده کشور دست کاربران و مردم خالیه

شما اصلا بگو پردازنده 3 میلیونی 1 میلیون برای شما ! کو پول؟ خیلی ها مثل من مصرف کننده هستن - فروشنده و بازاری نیستن که از اینور بگیرن از اونور سرمایه اش کنن

مشکل اینه که کار نیست - مشکل اینه پول تو بازار نیست - مشکل اینه 90 درصد سرمایه بازار دست اقازاده ها و عده ای هستش که همه میدونیم کین

مشکل اینه که انحصار واردات در دست چند نهاد کله گنده و گردن کلفت کشوره !

در انتها باید بگم شاید شما قصد خیر داشته باشید ولی هیچ کاری از دست شما بر نمیاد

خود بنده اگر به شخصه با وضعیت فعلی بخوام قطعه ای بخرم مجبورم که قسطی بخرم اونم بازپرداخت 1 سال به بالا ! نهایت در توانم هست که ماهی 200 تومن قسط بدم ! بیشتر از این توانم نمیرسه

ولی با شرایط فعلی نمیخرم - کارت گرافیک ندارم ولی اشکال نداره بازی نمیکنم - میشینم فقط فیلم نگاه میکنم تا حداقل 2 ساعت از دست این مملکت و دنیامون که با جهنم وعده داده خدافرقی نداره خلاص بشم

این مشکلات فقط و فقط یک راه حل داره و اونم همه میدونن چیه !

آره فقط صبر باید بکنیم یا .......................................................................................

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

من یک سربازم و یک سرباز پستش رو ترک نمیکنه 1f642.png

?

من تو خود بازیشم چند نفره بریزن سرم فرار میکنم دیگه زندگی عادی به کنار

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

دوستان گلم یه سوال دارم خواهشا اول بررسی کنید توی بخش بازارچه بعد جواب بدید ☺️

جان من بیایم با هم رفاقتی حرف بزنیم

همین الا توی بخش بازارچه وارد بشید و ببینید دوستان که کالاهای دست دوم دارن میفروشن بر چه اساسی قیمتگذاری کردن

آیا به قیمت روزی که خرید کردن درصد کم کردن و دارن میفروشن و یا به قیمت روز دارن این کار رو میکنن ؟

البته من هیچ ایرادی در کارشون نمیبینم چون اگر به قیمت روز کالای دست دومشون رو نفروشن جایگزین کردن کالا براشون خیلی سخت میشه .

خواهشا یه دوری توی بازارچه بزنید . تقریبا هیچ کسی این کارو نمیکنه که کالاش رو به قیمت روزی که خریده بیاید بر اون اساس قیمت گذاری کنه ?

من چهار پنج ساله از همین موضوع دارم سرخودمو میزنم به دیوار ، کسی که سر 5 تومن 10 تومن پول ارسال میاد منو میپیچونه میاد در مورد اعتراض به گرونی ها تاپیک میزنه :| همیشه حداقل نصف  دوستانی که تاپیک هایی در باره مبارزه با گرونی و شکایت از گرونی میزدن خودشون موقع فروش جنس دست دوم میشدن شبیه همونایی که مثلا داشتن باشون مبارزه میکردن ، من هم مشکلی ندارم با اینکه جنس دست دومشون رو به قیمت روز بفروشن (مثل یکی از دوستانِ خودم که 3-4 سال پیش پلی استیشن 4 خریده و 4 سال تا خر خره باش بازی کرده و الانم به دو برابر قیمتی که اون موقع خریده بوده گذاشته واسه فروش ) ، شاید خودم هم اینکارو انجام داده باشم و انجام هم بدم در اینده ، اما با دوگانگی مشکل دارم ، عقیده داریم دیگران نباید اینکارو بکنن اما واسه ما اشکال نداره :|  تا وقتی خودم منصف نباشم (چه به دلیل دندون گردی و چه به دلیل بالارفتن شدید قیمت ها) نباید از دیگران انتظار انصاف داشته باشم

اون پیشنهادی که گفته بودم رو یه امتحانی بزنین در وقت آزادتون ? روحیه کارمندا میره بالا

ویرایش شده توسط Farjam
  • لایک 6
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Engineer Pro گفته است :

سلام و درود ب همه دوستان و جناب آقایی حسینی عزیز

جناب حسینی از نزدیک زیارت کردیم بسیار مرد خوش اخلاقی هستن و این تاپیک واقعا از ناراحتی و جودشون هستش

اول شرایط چیه و بعد راه حل:

ایران متاسفانه تا مشکل رانت خواری توش وجود داره هیچ کسی نمی تونه کاری بکنه پس در نتیجه اول خریدار هیچ دخالتی در این موضوع نداره...

بطور مثال بگم:

دستی در کار بود که برج 8 و 9 و 10 سال 1396 تمام کارت های بازار رو خریدن و ناموجود کردن که قیمت هارو بالا ببرن - و جالب تر از این اینکه چند شرکت بزرگ ایران و با چند نفر بستن و کارت های ماینینگ و گیمینگ که خریدش 1/100/000 تومان تا 1/280/000 تومان بود به قیمت 3/000/000 میلیون تومان فروخته شد و جالب بگم که یکی از دوستای صمیمیم در یک از شرکت ها گفتن که طرف فقط از روی کارت ها حدود 6 میلیاد تومان (6/000/000/000) سود کردن و بازار سخت افزار و گیمینگ رو خراب و به این روز رسوندن که نه گیمینگ و نه ماینینگ دیگه قدرت خرید سخت افزار نداشته باشن..... و حالا دارن برای بازار گریه میکنن...

درود

زمان طاغوت با این موجودات سودجو و مفت خور جوری برخورد میکردن که بقیه حساب کار دستشون میومد و جرئت تکرار تخلف رو نداشتند،نمونه ها:

نانوا ها کم فروشی داشتند و نان بی کیفیت به مردم میدادن،رضا خان قلدر برای بررسی به صورت ناشناس به یکی از از نانوایی ها  رفت و از نزدیک ماجرا رو دید،به شاطر اعتراض کرد و گفت  چرا وزن چونه ها رو کمتر میکنی و نان هم بی کیفیت و سوخته س؟شاطر در جوابش پرخاش کرد و گفت همینه که هس.اونم شاطر رو انداختش تو تنور  و به گاجش داد.ازون روز به بعد کیفیت نان درس شد و حتی  از ترسشون چونه ها رو سنگین برمیداشتن. 

موقع تحویل یکی از پروژه ها که پل بود و میخواستن بهره برداری کنند،مهندس ناظر رو زیر پل بست تا اگه اتفاقی افتاد صدمه ش به طرف خاطی برسه نه مردم.

کالایی که قیمت بالایی هم نداشت 2ریال بود روی بسته بندیش نوشته بود: اگر از قیمت فوق گرانتر خریدید با این شماره تماس بگیرید.

کارمندی به خاطر استفاده شخصی یک متر سیم از انبار اداره،جریمه شد و بجرم اختلاس از کار برکنار شد. 

و ...

الان نظارت و برخوردی نیست و متاسفانه نظارت کننده خودش خیانتکاره نتیجه ش هم میشه پروژه های صوری که هیچ وقت افتتاح نمیشن اما مبالغ کلانی غیب میشود یا پل هایی که موقع بهره برداری هزاران نقص دارند  یا نانی که هم سوخته س هم خمیره و هم وزنش کمه و کسی هم پاسخگو نیست.

..............................................................................................

الان  اگر مثل اونموقع برخورد میشد کسی جرئت خیانت نداشت.

الان اگر زنده بود دستور میداد مقصر این ماجرا  رو بگیرن و یدونه  msi1080ti trio تو ما تحتش فرو کنند بعد تا کمر چالش کنند و با کارتهای zotac amp extreme  انقدر بکوبند تو سر و صورتش که به درک واصل بشه.عواملشون رو هم از سر در پاساژ ها اویزون میکرد تا عبرت سایر کلاشان بشن.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

درود

زمان طاغوت با این موجودات سودجو و مفت خور جوری برخورد میکردن که بقیه حساب کار دستشون میومد و جرئت تکرار تخلف رو نداشتند،نمونه ها:

نانوا ها کم فروشی داشتند و نان بی کیفیت به مردم میدادن،رضا خان قلدر برای بررسی به صورت ناشناس به یکی از از نانوایی ها  رفت و از نزدیک ماجرا رو دید،به شاطر اعتراض کرد و گفت  چرا وزن چونه ها رو کمتر میکنی و نان هم بی کیفیت و سوخته س؟شاطر در جوابش پرخاش کرد و گفت همینه که هس.اونم شاطر رو انداختش تو تنور  و به گاجش داد.ازون روز به بعد کیفیت نان درس شد و حتی  از ترسشون چونه ها رو سنگین برمیداشتن. 

موقع تحویل یکی از پروژه ها که پل بود و میخواستن بهره برداری کنند،مهندس ناظر رو زیر پل بست تا اگه اتفاقی افتاد صدمه ش به طرف خاطی برسه نه مردم.

کالایی که قیمت بالایی هم نداشت 2ریال بود روی بسته بندیش نوشته بود: اگر از قیمت فوق گرانتر خریدید با این شماره تماس بگیرید.

کارمندی به خاطر استفاده شخصی یک متر سیم از انبار اداره،جریمه شد و بجرم اختلاس از کار برکنار شد. 

و ...

الان نظارت و برخوردی نیست و متاسفانه نظارت کننده خودش خیانتکاره نتیجه ش هم میشه پروژه های صوری که هیچ وقت افتتاح نمیشن اما مبالغ کلانی غیب میشود یا پل هایی که موقع بهره برداری هزاران نقص دارند  یا نانی که هم سوخته س هم خمیره و هم وزنش کمه و کسی هم پاسخگو نیست.

..............................................................................................

الان  اگر مثل اونموقع برخورد میشد کسی جرئت خیانت نداشت.

الان اگر زنده بود دستور میداد مقصر این ماجرا  رو بگیرن و یدونه  msi1080ti trio تو ما تحتش فرو کنند بعد تا کمر چالش کنند و با کارتهای zotac amp extreme  انقدر بکوبند تو سر و صورتش که به درک واصل بشه.عواملشون رو هم از سر در پاساژ ها اویزون میکرد تا عبرت سایر کلاشان بشن.

مشکل اینه که اینا خودشون دزدن ! این اختلاس گرها و بازاری های گردن کلفت همه از فک و فامیل خودشونن وگرنه شما فکر میکنی اگه یه ادم معمولی بود به همین راحتی ولش میکردن؟ تا 7 نسل جد و ابادشو غیب میکردن !

طرف یه حرف میزنه و انتقاد میکنه فرداش میبرن یارو رو جایی که عرب نی انداخت ! خوب این دلیلش چیه؟ این برخورد دوگانه دلیلش چیه؟ دست اینا هم با همونا توی یه کاست...همه ملت اینو میدونن

طرف 20 روزه که شرکتش ثبت شده اومده بیشترین ارز وارداتی رو گرفته از دولت ! خوب عزیزم اینو کی داده؟ اوضاع خیلی خرابه و هر کسی که فکر میکنه که اوضاع درست میشه بلا نسبت دوستان ..........

فقط و فقط یه راه هست که یکی روحانیون معروف کشور هم غیر مستقیم گفت ! که روزی نرسه که مردم همه رو با هم بندازن توی دریا !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...