رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در 11 دقیقه قبل، mousso گفته است :

استثنائا این مورد بله قیمتشو داشتم به دلار برای همون هم قصد خریدشو داشتم چون با یک SSD 120G واقعا عالی بود قیمتش ! اندازه یک مین 120دلاری بود قیمتش ولی خب مسئله من فقط این نیست! حرف شما متین این قیمتش با دلار 8تومنه بالفرض ... بقیه قطعات هم همینطوری هستن عایا ؟ هارد 40 دلاری رو 600 تومن باید بگیریم !! گرافیک و پاور و کیس رو رم و بقیه قطعات چی ؟ من میانگین قیمت کل سیستم به دلار (اونم با قیمت پایه!!! تو خیلی از سایتای فروش تخفیفای عالی و توپ میزارن رو حساب نکردم!!!)، سیستمی ک قرار بود خریداری بشه شد حدود 820 دلار ولی قیمتش اینجا شد 13.500 حدودا ... خودتون قضاوت کنید

منم عرض کردم قیمت رو هرکسی که تعیین میکنه، بهرحال بین سایتا تو قطعات مختلف تفاوت هایی هست که گاها چشمگیر هست ! شما همچین بخشیو طراحی کنید ببینید با چه استقبالی مواجه میشید (تازه بقیه فروشگاه هاهم خبرشو میشنون و یجور رقابت "واقعی و سالم" ایجاد میشه. نه اتفاقات پشت پرده که قیمتارو تعیین بکنه -که میفته این اتفاقات!!!-)

الان باور کن شرایط جنگیه، اگر می خوای چیزی بخری باید سر یه قطعه همه ی سایت ها رو چک کنی، ببینی به صرفه ترین قیمت چیه، بر اساس نرخ روز.

یسری قطعات هم هستند که خواهان زیاد دارند مثل 8700K، یا هارد دیسک، اینا دیگه بحثشون از قیمت روز هم فراتر رفته چون خواهان زیادی دارند به محدودیت عددی رسیدند، یعنی حساب کن این پردازنده 350 دلاره، به قیمت روز چیزی حدود 3.850.000 تومنه، ولی قیمتش توی سایت ها فراتر رفته چون تعدادش به محدودیت عددی خورده قیمتش از حالت عادی هم فراتر رفته.

اگر خریدار هستید، اینا رو دیگه باید ول کرد، چون منطق خرید نداره، اما متاسفانه به علت اینکه خواهان بسیاری داره و هنوز سفارش داره ثبت میشه قیمتش کاذب بالاتر رفته.

اینو هم در نظر بگیرید، پردازنده = عین دلاره، میتونه به همون قیمت دلار بر اساس قیمت روز به فروش مجدد بره. بعضی ها دارن اینا رو به عنوان سرمایه گذاری تهیه می کنند تا ارزش پولشون حفظ بشه.

اینو هم در نظر بگیرید، هر قطعه ای تموم بشه، دیگه جاش هیچی نیست. چون کالا ها به سختی و با تاخیر های ماهانه، قطره چکانی از گمرک بیرون میاد. شما RAM رو نگاه کنید، هر مدلی تموم میشه دیگه جاش نمیاد و نخواهد اومد. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

الان باور کن شرایط جنگیه، اگر می خوای چیزی بخری باید سر یه قطعه همه ی سایت ها رو چک کنی، ببینی به صرفه ترین قیمت چیه، بر اساس نرخ روز.

یسری قطعات هم هستند که خواهان زیاد دارند مثل 8700K، یا هارد دیسک، اینا دیگه بحثشون از قیمت روز هم فراتر رفته چون خواهان زیادی دارند به محدودیت عددی رسیدند، یعنی حساب کن این پردازنده 350 دلاره، به قیمت روز چیزی حدود 3.850.000 تومنه، ولی قیمتش توی سایت ها فراتر رفته چون تعدادش به محدودیت عددی خورده قیمتش از حالت عادی هم فراتر رفته.

اگر خریدار هستید، اینا رو دیگه باید ول کرد، چون منطق خرید نداره، اما متاسفانه به علت اینکه خواهان بسیاری داره و هنوز سفارش داره ثبت میشه قیمتش کاذب بالاتر رفته.

اینو هم در نظر بگیرید، پردازنده = عین دلاره، میتونه به همون قیمت دلار بر اساس قیمت روز به فروش مجدد بره. بعضی ها دارن اینا رو به عنوان سرمایه گذاری تهیه می کنند تا ارزش پولشون حفظ بشه.

اینو هم در نظر بگیرید، هر قطعه ای تموم بشه، دیگه جاش هیچی نیست. چون کالا ها به سختی و با تاخیر های ماهانه، قطره چکانی از گمرک بیرون میاد. شما RAM رو نگاه کنید، هر مدلی تموم میشه دیگه جاش نمیاد و نخواهد اومد. 

مسئله اینه شرایط جنگ نباشه هم بعضیا جنگیش میکنن ! چرا ؟ چون سود داره ! چطوریش دیگه توضیح نداره چون واضحه !

ببینید مثلا Ryzen 2600 قیمتش رو بگیریم 170 دلار آمازون (که وارد کننده قطعا کمتر براش هزینه میکنه که با هزینه انبارش زده میشه یجورایی!)، قیمتش الان لیون 1.500 هست. یعنی دلار حدود 9تومن. بنظرتون تقاضاش از 8700K اونقدر کمتره که اونو باید با دلار 12تومنی بدن ؟تازه چن درصد از مردم توانایی پرداخت هزینه برای این پردازنده رو دارن؟اوکی پردازنده گارانتی نداره میشه سرمایه گذاری(با فرض اینکه آدم عاقل بیاد سکه نخره برای سرمایه گذاری بره چیزی بخره که معلوم نیست خرابه یا درست ؟ فروش بره نره ؟ ؟؟)! هارد چی (هارد هم ک میگید تقاضا بالاست. مگه الان با ارز آزاد وارد نمیکنن؟ یعنی نمیدونن عرضه و تقاضا چقدره که مثل آدم به اندازه وارد کنن ؟ یا مگه تقاضا برای هارد 1TB مثل 4TB هست که قیمت جفتشون فضایی تره یکی از یکی بدتر !!!)

تقاضای کارت 1030 اونقدر بالاست که 3برابر هم بیشتر شده بعضی مدلا !!!! اصن اینا ب کنار ! کیس green oraman شده 238 تومن آخه ؟ اینم نکنه عرضش کمه و تقاضا بالا و قیمت دلار بالاست ؟

همه حرفای شمارو قبول دارم ولی درصورتی که نیت افراد دخیل رو خوب نظر بگیریم! نه اینکه همون زمانی که دلار 3.300 بود همین آواژنگ دلار بعضی قطعاتش 5یاحتی 6تومن بود (تو همین فروم تاپیکش هست برید نگاه کنید!)

باید قبول کرد که مشکل فقط از خارج و دلار و ارز نیست ! بعضی وقتا حریص بودنه که کار دست بقیه میده اول ! بعد دست خود آدم !

• لایک 2
لینک به دیدگاه

اگه جای لیون بودم : هر تاپیک ی را که دوست داشتم حذف می کردم.

والا!  مگه من لیون ؛ چیه ام از صدا و سیما کمتره !

اصولا سانسور بوسیله "قیچی" هم قدیمی شده و هم سوسول بازی محسوب میشه. چرا قیچی وقتی تبر هست.

پ.ن

آقا پریشب تاپیک یکی از دوستان بنام " واقعا دلار ۱۰تومن شده" یهویی حذف شد. تاپیک من نبود اما واقعا کاری بدی بود. توی اون لحضه حداقل ۴۰کاربر داشتند اظهار نظر می کردند.

کاش لیون می دونست که کاربران چه احترام و اعتباری براش قائل هستمد

• لایک 3
لینک به دیدگاه

تو ایران هیچکی به فکر هیچکی نیس و اوضاع هم هیچ وقت خوب نخواهد شد

این تاپیکم بهتره بسته بشه چون به نتیجه ای نمیرسه

لینک به دیدگاه

قیمت موس g403 رو اشتباهی با وایرلسش دیدم ..

ویرایش شده توسط magnetic7
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

سلام و درود.

دوست عزیز شما کجا این موس را با قیمت 40 دلار پیدا کردی؟ در حال حاضر آمازون داره با قیمت 78 دلار (22% تخفیف خورده: قیمت اصلیش 100 دلار هست) و نیواِگ با قیمت 85 دلار می‌فروشن:

https://www.amazon.com/Logitech-Wireless-Gaming-Performance-Sensor/dp/B01KUAMCWI

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16826197217

فکر کنم شما منظورتون نسخه سیمی موس مذکوره که قیمت حدود 40 دلاره، درسته؟

https://www.amazon.com/Logitech-G403-Prodigy-Gaming-Mouse/dp/B01KUAMCV4

این لینکی هم که دادید، صفحه فروش نسخه وایرلس هست. اگرم بحث سر قیمت‌گذاریه، دوست عزیز @Negrasombra با مثالی روشن، خیلی عالی این بحث رو توضیح داد:

لیون و کاربراش همین الانش تحت تنش و فشار هستند: لطفاََ با قضاوت‌های نادرست اوضاع رو الکی براشون (و برای خودمون) خراب نکنیم.

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، مجتبی حیدرزاده گفته است :

سلام و درود.

@Negrasombra

درست میگید ! من معذرت میخام ! ادیت میکنم الان

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

پ.ن

آقا پریشب تاپیک یکی از دوستان بنام " واقعا دلار ۱۰تومن شده" یهویی حذف شد. تاپیک من نبود اما واقعا کاری بدی بود. توی اون لحضه حداقل ۴۰کاربر داشتند اظهار نظر می کردند.

نگو برادر که وقتی دیدم کل تاپیک با جاش نابود شده احساس کردم لیون هم رسانه میلی شده و دیگه نمیشه کاریش کرد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

انتظار داشتم وقتی قیمتا رو روزانه بالا مییرید؛اگر قیمت دلار کاهش یافت شما هم تمامی قیمت ها رو مجدد کاهش بدید! وگرنه کار دیگه ای از دستتون بر نمیاد که ما انتظار داشته باشیم!!

• لایک 2
لینک به دیدگاه

امروز دلار اومد پایین چرا قیمتای شما نیومد پایین پس؟

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

انتظار داشتم وقتی قیمتا رو روزانه بالا مییرید؛اگر قیمت دلار کاهش یافت شما هم تمامی قیمت ها رو مجدد کاهش بدید! وگرنه کار دیگه ای از دستتون بر نمیاد که ما انتظار داشته باشیم!!

حدس میزنم یجور باگ باشه توی سیستم فروشگاه‌های اینترنتی ایران!! خیلی دلشون میخاد قیمتو پایین بیارناااا ! ولی سیستم قبول نمیکنه! میدونی ...

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

????

لینک به دیدگاه

به نظر من شما جنساتونو با قیمت دلار اوایل سال بدید مثلا خودم نه جدن میگم 

یه سیستم ۸۷۰۰ معمولیش با برد اچ ۳۷۰ و ۱۶ گیگ رم و ۱۰۶۰ سه گیگ بدید

مشتری جمع میشه

بعد با این حساب دیگه کسی تو ایران کامپیوتر نمیخره فقط یه ژن خوبه هایی

با همین تبلت و موبایل هم کار راه میفته

من خودم ۵ ساله داشگاه تموم کردم نتونستم جایی حقوق بیشتر از ۷۰۰ پیدا کنم پس بدتر هم میشه 

این پول حقوق یه ساله که حتی همیشه نبوده مثلا بعضی ماهها بیکار

باید رحم کنید به مردم

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، کراش گفته است :

1f602.png1f602.png1f602.png1f44d.png

اما من فکر میکنم این فروشگاه یا کلا بازار دیگه به خودشون زحمت نمیدن که قیمت ها رو حداقل واسه یه روز بیارن پایین.......چون فکر میکنن با این روندی که کشور و قیمت ارز و سیاست پیش میره این کاهشی که امروز ارز داشت موقتی و حاصل هیجان دیشب ترامپ هستش و دوباره قیمت ها بالا خواهد رفت...........................پس پیش خودشون میگن وقتی اینده ارز مشخص نیست پس چه کاری هستش یه روز قیمت ها رو پایین بیاریم و ضرر کنیم?.....بر عکس اوقاتی که ارز بالا میره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/و سریع شتابان قیمت ها رو بالا میبرن مخصوصا دیجی کالا.....که شورش رو دیگه در اورده؟یه زمانی منصانه ترین قیمت ها رو داشت.

لینک به دیدگاه

با سلام 

جناب حسینی عزیز فرمودید بحث یکروزس ولی ادامه دار وریشه دار شدش 

بنده سیستم نازی داشتمم فروختم مفت الان با 4 میلیونم جمع نمیشه 

تا اومدیم بخریم پول جور شد قیمتا رفت کهکشان زن زنجیری شکل قبلا اندرومدا بود

یه سیستم قیمت مناسب بدید بنده فردا مفت میشه کلا سیستم خخخخخ

از شوخی بگزریم بیاید برای مصرف کننده واقعی تقسیط کنین اگر ممکنه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

قیمت دلار به کنار دوستان
پس فردا بنزین گرون شد باز دوباره چند درصد دیگه میاد رو جنسا.

دوستانی هم ک میگم چرا لیون جنسای قدیمی رو با قیمت امروز داده ، باید فکر این باشن ک اگه الان موجودی فلان قطعه تموم بشه باید سایت همون قطعه رو با قیمت روز اون قطعه رو تامین کنه ،مثلا هفته پیش هارد خرید ۲۰۰ میفروخت ۲۵۰ ، الان باید ۵۰۰ بخره و ۵۵۰ بفروشه . یعنی قیمت خریدش ۳۰۰ تومن اومده روش و چون لیون یک بنگاه اقتصادی هستش و هیچ بنگاه اقتصادی از ضرر دادن خوشش نمیاد ، میاد قطعات قبلی رو ب قیمت روز میفروشه تا هزینه خرید بعدی رو جبران کنه.
ب این شایعات که دلار تا فلان قیمت میره هم توجه نکنید ، این یه حبابه و حباب غیر قابل پیش بینی .

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

اگه جای لیون بودم : هر تاپیک ی را که دوست داشتم حذف می کردم.

والا!  مگه من لیون ؛ چیه ام از صدا و سیما کمتره !

اصولا سانسور بوسیله "قیچی" هم قدیمی شده و هم سوسول بازی محسوب میشه. چرا قیچی وقتی تبر هست.

پ.ن

اصولا یه چنین کارایی درست نیست ...

واقعا از لیون بعیده همچین کارایی . 

یه تاپیک هم قبلا زده بودن بنام روبیکا که اونم حذف کردن متاسفانه ...

یه تاپیکم در مورد آرم آس رم بزنیم که فیلتر شد هم بدک نیست!!!

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Negrasombra گفته است :

حرفی که شما می زنید کاملا حقه برادر. 

دیروز یه نفر اومده بود جمع سه چهار نفره حرف می زدیم گفت اینایی که از قبل خریدن باید به قیمت قبل بدن و جنس جدید رو که خریدن با قیمتهای جدید حساب کنن. بعد این گفتگو بینمون پیش اومد:
ا: خونه داری؟ اگر داری چند خریدی؟
ب: بله دارم. ۱۳۰ ملیون.
ا: الان قیمتش چند میره ؟
ب: الان قیمتش ۲۵۰ ملیونه
ا: طبق حرفی که خودتون می زنید شما باید به قیمتی که خریدی کمی منفعت کنی بفروشی، مثلا چیزی حدود ۱۳۵ ملیون تومن باید بفروشی.
ب: نخیر این خونه رو من چندین ساله که دارم و زمان زیادی طول کشیده تا به این قیمت برسه.
ا: مشکلی نیست. در مورد ماشین چطور؟
ب: ماشین رو ۳۰ تومن صفر خریدم و دست دومش الان ۴۰ تومن میره.
ا: طبق چیزی که خودتون می فرمایید ماشین صفر رو ۳۰ تومن خریدید و چند سال هم استفاده کردید. با توجه به اینکه مدلش قدیمی شده باید حداکثر ۲۵ تومن بفروشید.
ب: نخیر اونم دو سه سالی میشه خریدم و باز هم زمانش زیاده.
ا: مشکلی نیست. گوشی چی؟ دارید؟ چه مدلی؟ چند خریدید؟
ب: نوکیا ۶ دارم قبل عید ۸۵۰ هزار تومن خریدم. 
ا: باید الان اونو ۶۵۰ هزار تومن بفروشید. میتونید این کارو بکنید؟ این که دیگه سه چهار ماهه خریداری شده.
ب: نه دیگه نمیشه. نوش الان یک و هفتصده. من اینو بفروشم چند تومن خودم گوشی دیگه بخرم؟ قضیه ها با هم فرق می کنن...
ا: بله درسته . تنها فرقی که این بین هست اینه که اون جنسها برای شما هست و شما نمی خوای از ارزش جنسهات و یا پولت کمتر بشه. اما انتظار داری جنسهایی که دیگری با همون پول خریده کاهش ارزش پیدا کنه.
متاسفانه ما وقتی حرف می زنیم همیشه  خودمون رو در نظر می گیریم و منفعت طلبی انحصاری داریم برای خودمون. در حالیکه خودمون هم می دونیم طرز فکرمون اشتباهه و باید حرف منطقی رو قبول کنیم. 

دقیقا عین همین بحثو با یکی دیگه داشتیم

میدونی آقا، این که شما میگی که دقیقا درسته که هیچ، یه نکته دیگه اینکه فرض کنید آقای حسینی، جنساشو ارزون بفروشه، اون وقت همکارش میاد کل موجودیشو ازش میخره، گرون میفروشه، و آقای حسینی این وسط سود نمیبره، کارش کوچیکم میشه!

مطمین باشین هیچ کاسبی خوشال نیست که جنس زیر سرش گرون شده، ولی اگرم گرون نکنه، دلالا میخرن و اونا سود میکنن

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

دقیقا عین همین بحثو با یکی دیگه داشتیم

میدونی آقا، این که شما میگی که دقیقا درسته که هیچ، یه نکته دیگه اینکه فرض کنید آقای حسینی، جنساشو ارزون بفروشه، اون وقت همکارش میاد کل موجودیشو ازش میخره، گرون میفروشه، و آقای حسینی این وسط سود نمیبره، کارش کوچیکم میشه!

مطمین باشین هیچ کاسبی خوشال نیست که جنس زیر سرش گرون شده، ولی اگرم گرون نکنه، دلالا میخرن و اونا سود میکنن

بله درسته. عینا همین مساله هست. یادمه یکی از دوستامون که تو کار کنسول و بازی هست درست قبل این گرونی رو سردر مغازش زد فروش اقساطی با چک کارمندی. دو سه روز بعد یکی از همسایه هاش اومد و با یکی دیگه داشت صحبت می کرد گفت شیطونه میگه کل جنساشو با چک بخر بعد شش ماه دو برابر به خودش بفروش.. جالبه که دقیقا سه روز بعد از اون طرف میره و کل کنسولهای ps4 طرف رو با چند تا چک کارمندی و سود ماهی ۳درصد برمیداره. سه ماه هم نشد که واقعا بالاتر از دو برابر قیمت بیشتر کنسولها رو به خود طرف فروخت!! اونم نقد!! و همچنان داره چک ها رو ماه به ماه به صورت قطره ای پاس می کنه و سودش هم برداشته. از طرف دیگه ، رقیبش دیگه رو شیشه اش هم ننوشته فروش کنسول با چک کارمندی و اقساطی!
بازار و تجارت اینجور چیزا رو هم داره و کسی که از دور نگا می کنه اینا رو متوجه نیست و فقط خودش رو در نظر می گیره. تجارت تو دنیا یه چیزه و تو ایران واقعا یه چیز سخت تر دیگه ای هست که نیاز به تجربه و درایت و گاهی شانس زیادی داره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

بله درسته. عینا همین مساله هست. یادمه یکی از دوستامون که تو کار کنسول و بازی هست درست قبل این گرونی رو سردر مغازش زد فروش اقساطی با چک کارمندی. دو سه روز بعد یکی از همسایه هاش اومد و با یکی دیگه داشت صحبت می کرد گفت شیطونه میگه کل جنساشو با چک بخر بعد شش ماه دو برابر به خودش بفروش.. جالبه که دقیقا سه روز بعد از اون طرف میره و کل کنسولهای ps4 طرف رو با چند تا چک کارمندی و سود ماهی ۳درصد برمیداره. سه ماه هم نشد که واقعا بالاتر از دو برابر قیمت بیشتر کنسولها رو به خود طرف فروخت!! اونم نقد!! و همچنان داره چک ها رو ماه به ماه به صورت قطره ای پاس می کنه و سودش هم برداشته. از طرف دیگه ، رقیبش دیگه رو شیشه اش هم ننوشته فروش کنسول با چک کارمندی و اقساطی!
بازار و تجارت اینجور چیزا رو هم داره و کسی که از دور نگا می کنه اینا رو متوجه نیست و فقط خودش رو در نظر می گیره. تجارت تو دنیا یه چیزه و تو ایران واقعا یه چیز سخت تر دیگه ای هست که نیاز به تجربه و درایت و گاهی شانس زیادی داره.

بله آقا به خدا ما به یه نفر جنس امانی دادیم که حاضر نبود بخره، گفتیم ایراد نداره ما میزاریم اینجا فروش رفت پولشو بده، فروش رفت و گذشت و هی میگفت جنس بدین، میگفتیم آقا اون جنسا امانت بود دستت پولشو بده، ما جنس میاریم، خلاصه کلی اینور اونور کرد که من نقدی کار نمیکنم، چک بگیرین جنس بدین! مام گفتیم باشه قبلی رو بده، جدیده رو چک میگیرم جنس رو برات میارم

گفت باشه بیار، هفته بعد بیا چکو بگیر، مام بردیم براش، الان 5 ماهه از اون هفته گذشته، میریم میگیم پولشو بده، نمیده، میگیم جنسمونو بده، پرو بر میگرده میگه گرون شده! میگم آقا مگه خریدیش که گرون شده؟ پولشو چرا ندادی اگر خریدی؟ چکش کجاس؟:|

خلاصه دیگه امروز میریم یا با سر طرف بر میگردیم یا با جنسا! پولشم بخوره تو سرش!

مام بخدا رومون نمیشه جنسو دو برابر کنیم، 50 درصد کشیدیم روش ولی هرچی حساب میکنم اگر جنسی برسه دستم، این قیمتی که میفروشم، با سود 0 دردصم نیست حتی! منفیه!

ولی باز من به درک، من کاسبم، اجاره ندارم، یه حقوق کارمنده، که اونم خدا میرسونه

اون کارخونه دار بدبخت چی کار کنه که مواد اولیش گرون شده، کار بکنه ضرر ملیونی داره، کار نکنه هم ضرر ملیونی داره...

خدا به داد اون بدبخ برسه

خب اونم اگر بخواد پولشو بکشه بیرون، و بفروشه و تعطیل کنه، اضافه میشه به لیست دلالای دلار و ارز و سکه... مملکت بدبخت و بدبخت تر میشه، وقتی سود از تولید، میره به سمت دلالی... اینجوریه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

عزیز وقتی با فونت بزرگ تایپ می کنید مثل این هست که در جمعیت ، داد بزنید ?

من نمی گم لیون بهترین هست. ولی از اکثر فروشگاه های اینترنتی بهتره. "نظر شخصی"

برای من نگاه کردن به این دو لینک زیر خیلی معنی داره.

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/asus/کارت-گرافیک-ایسوس-dual-gtx1060-o3g-87.html

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/gigabyte/کارت-گرافیک-گیگابایت--gtx-1060-g1-gaming-80.html

لیون گرافیک ۶گیگ رو ۴۰۰ ارزونتر از گرافیک ۳گیگ میفروشه !

این یعنی یه فرقی بین "خرید قدیم و جدید" قائل هستند و همین قابل تقدیره.

---

عجب وضعیه. یاد حرف مردم افتادم :

# رجایی خیلی آدم خوبی بود.    چرا ؟

# چون مثل بقیه دزد نبود.      خداا ??

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

بله آقا به خدا ما به یه نفر جنس امانی دادیم که حاضر نبود بخره، گفتیم ایراد نداره ما میزاریم اینجا فروش رفت پولشو بده، فروش رفت و گذشت و هی میگفت جنس بدین، میگفتیم آقا اون جنسا امانت بود دستت پولشو بده، ما جنس میاریم، خلاصه کلی اینور اونور کرد که من نقدی کار نمیکنم، چک بگیرین جنس بدین! مام گفتیم باشه قبلی رو بده، جدیده رو چک میگیرم جنس رو برات میارم

گفت باشه بیار، هفته بعد بیا چکو بگیر، مام بردیم براش، الان 5 ماهه از اون هفته گذشته، میریم میگیم پولشو بده، نمیده، میگیم جنسمونو بده، پرو بر میگرده میگه گرون شده! میگم آقا مگه خریدیش که گرون شده؟ پولشو چرا ندادی اگر خریدی؟ چکش کجاس؟:|

خلاصه دیگه امروز میریم یا با سر طرف بر میگردیم یا با جنسا! پولشم بخوره تو سرش!

مام بخدا رومون نمیشه جنسو دو برابر کنیم، 50 درصد کشیدیم روش ولی هرچی حساب میکنم اگر جنسی برسه دستم، این قیمتی که میفروشم، با سود 0 دردصم نیست حتی! منفیه!

ولی باز من به درک، من کاسبم، اجاره ندارم، یه حقوق کارمنده، که اونم خدا میرسونه

اون کارخونه دار بدبخت چی کار کنه که مواد اولیش گرون شده، کار بکنه ضرر ملیونی داره، کار نکنه هم ضرر ملیونی داره...

خدا به داد اون بدبخ برسه

خب اونم اگر بخواد پولشو بکشه بیرون، و بفروشه و تعطیل کنه، اضافه میشه به لیست دلالای دلار و ارز و سکه... مملکت بدبخت و بدبخت تر میشه، وقتی سود از تولید، میره به سمت دلالی... اینجوریه

بله دقیقا. من و شما و هر کس دیگه ای هیچوقت نمی خواییم ضرر کنیم و هر جا ببینیم کاری به ضررمونه انجامش نمیدیم خب.
کسی که میاد یه کار تولیدی یا صنعتی رو شروع کنه با این همه زحمت و عوارض و مالیات و بدبختی، باید واقعا حمایت بشه. حالا طرف اگر ببینه هر روز داره ضرر می خوره درکارخونش رو راحت می بنده و دلار می خره میندازه اون گوشه. حداقل جلوی ضررش رو گرفته. یا میره کار دیگه ای مثل دلالی می کنه. بعد دوستان عزیز بالادستی میان و با پررویی تمام هم می گن که از تولید حمایت می کنیم. من تا حالا حمایتی در این زمینه ها ندیدم. اگر حتی وامی هم با هزار آشنا و پارتی بگیری با 18 درصد اسمی و 30 درصد واقعی میدن بهت آخرش هم می گن وام دادیم بهت/ 
تو این دوره و زمونه هم نباید به هیچ کسی اعتماد کرد. من همین الان هم دارم چوب اعتماد به یه دوستی رو می خورم که دو ماه بعد از این هم باید هر چی درمیارم باید خرج این اعتمادم بکنم بعدش تازه از صفر شروع کنم.

یا یکی از دوستان بنده اومده بود اعتماد کرده بود سر همین اعتماد شصت ملیون باید قسطی بده و دو ساله داره قسط میده و همه چیش رو باخته. 
آدم باید به خودش هم اعتماد نکنه منتها تا سر آدم نیاد و تجربه نشه به این حرف عمل نمی کنه. 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، aVaOMi گفته است :

عزیز وقتی با فونت بزرگ تایپ می کنید مثل این هست که در جمعیت ، داد بزنید 1f609.png

من نمی گم لیون بهترین هست. ولی از اکثر فروشگاه های اینترنتی بهتره. "نظر شخصی"

برای من نگاه کردن به این دو لینک زیر خیلی معنی داره.

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/asus/کارت-گرافیک-ایسوس-dual-gtx1060-o3g-87.html

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-اصلی/کارت-گرافیک/nvidia/gigabyte/کارت-گرافیک-گیگابایت--gtx-1060-g1-gaming-80.html

لیون گرافیک ۶گیگ رو ۴۰۰ ارزونتر از گرافیک ۳گیگ میفروشه !

این یعنی یه فرقی بین "خرید قدیم و جدید" قائل هستند و همین قابل تقدیره.

---

عجب وضعیه. یاد حرف مردم افتادم :

# رجایی خیلی آدم خوبی بود.    چرا ؟

# چون مثل بقیه دزد نبود.      خداا 1f624.png1f910.png

البته گیگابایت همیشه خیلیی ارزونتره از msi و asus  هستش

این سه گیگ هم ک گذاشتین از  asus هست ک قیمت نجومی داره تو ایران!

شما ی سر ی قیمتا بزن مقایسه کن لیون از مقداد ک خیلی گرونتر میده !!!و یکم از دی جی کالا همیشه گرون فروش گرونتر میده!این عجیبه! لیون قبلا از اینا کمتر میداد یا تفاوت زیادی نداشت قیمتاش

ویرایش شده توسط Khalil3
نذاشتن علامت تعجب
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...