رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ما هنوز اجازه نداری مبخاطر معیشتمون اعتراض کنیم زارتی برچسب بنداز میزنن میزنن مردم،بعد میگیم دلار کی متوقف میشه و کی درست میشه:جوابش هیچ وقت عه

لینک به دیدگاه

با این اوضاع تنها پیشنهادی که دارم اینه که هر چه زودتر از این مملکت خارج بشید ، چرا و چگونه اش رو اگر بخواین براش دلیل پیدا کنید خیلی دیر میشه و باید به چطوری پیدا کردن نون برای خوردن فکر کنید ، سال 92 رفیقم پناهجویی رفت المان ، به من گفت بیا بریم گفتم تو دیوونه ای میری غرق میشی تو دریا و فلان و بهمان ! الان دیپلم گرفته ، ماهانه 400 یورو حقوق میگیره ، مسکن ارزان و اجازه کار هم گرفته ، انقدری که از ساال 92 تا الان تو المان تفریح کرده من و خودش تو کل زندگیمون تو ایران نکردیم ! 

در ضمن دوستانی که سوال دارن که چرا گفتی ، خارج بشید ، و خودت تو ایرانی باید بگم که بنده تمام صابون این دولت رو بجای اینکه به تنم بمالم کلا با دو تا چایی غلیظ قورت دادم ، و توان رفتن ندارم و خودم رو برای روزی که بخاطر نون التماس دولت کنم آماده کردم ، ااگر شما هم مثل من هستید که خوشوقتم ! 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

بندگان خدا ... کجای کار هستید ؟

یعنی شما واقعأ هنوز در رؤیای خرید سخت افزار هستید ؟؟؟

تا چند ماه دیگه با همین روند پیش بریم  اونوقت اگر بتونیم یه لقمه نون بخریم و شکممون رو سیر کنیم هم باید کلاهمون رو بیاندازیم بالا !!! دیگه خرید سخت افزار که جای خود رو داره !

احتمالأ بزودی در ایران اسلامی شاهد صحنه زیر خواهیم بود :

_001_.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

پارسال همین موقع یادتونه دلار 3740 بود و همه چی گرون بود و همه شاکی بودیم که قیمتا بالاست و جنسا با دلار 10 تومنی حساب میشه ؟  حالا همین پارسالی که ازش شاکی بودین شده آرزو براتون ! یعنی هی میگید کاش دلار بشه 3740 و همه قیمتا برگرده به پارسال همین موقع ها !!!! 

ولی بهتون میگم تا چند ماه دیگه چنان تورمی رخ میده و گردباد سهمگینی از گرونی و کمبود جنس راه می افته که آرزو می کنید قیمتا برگرده به مرداد 97 .......

مملکت در آستانه فروپاشی هست و اصلا اون ورش معلوم نیست ، اگر اینا بمونن باید با چیزی به نام ایران خدافظی کنیم همه مون !!!!! و اسمش رو تو تاریخ جستجو کنیم!

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
  • لایک 4
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

پارسال همین موقع یادتونه دلار 3740 بود و همه چی گرون بود و همه شاکی بودیم که قیمتا بالاست و جنسا با دلار 10 تومنی حساب میشه ؟  حالا همین پارسالی که ازش شاکی بودین شده آرزو براتون ! یعنی هی میگید کاش دلار بشه 3740 و همه قیمتا برگرده به پارسال همین موقع ها !!!! 

ولی بهتون میگم تا چند ماه دیگه چنان تورمی رخ میده و گردباد سهمگینی از گرونی و کمبود جنس راه می افته که آرزو می کنید قیمتا برگرده به مرداد 97 .......

مملکت در آستانه فروپاشی هست و اصلا اون ورش معلوم نیست ، اگر اینا بمونن باید با چیزی به نام ایران خدافظی کنیم همه مون !!!!! و اسمش رو تو تاریخ جستجو کنیم!

کجایی کاری داداش الان همه ارزو دارن بیان رو دلار ۷ تمنی!نه ۳۸۰۰ 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، Khalil3 گفته است :

کجایی کاری داداش الان همه ارزو دارن بیان رو دلار ۷ تمنی!نه ۳۸۰۰ 

آره با مردمی که ما داریم حرفت کاملا درسته !!!

زود به دلار 8 تومنی و ده تومنی عادت کردن بزودی وقتی دلار شد بالای 15 تومن ، بازم عادت می کنن ...

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

جناب لیون کامپیوتر شما که نمیخواستی عمل کنی چرا همچین تاپیکی زدی؟؟1f610.png1f610.png

و خیلی دمت گرم که این سی پی یو 8700k رو در مدتی که دلار ۲ هزارتومن اومد پایین فقط ۳۰ هزارتومن قیمتش رو کم کردی و وقتی دوباره دلار فقط کمی رفت بالا(روی ۱۰۷۰۰ هست الان) تامل نکردی و قیمتش رو ۴۰۰ تومن دیگه هم بردی بالا! الان میتونیم با خیالت راحت تری این سی پی یو رو نخریم! قبلا استرس داشتیم پولمون نزدیکش بود شاید بتونیم بخریم 1f601.png1f601.png مرسی که به فکر آرامش مردم هستی!

من همون اول گفتم لیون از این تاپیکا زیاد زده.

فیلمه.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

جناب لیون کامپیوتر شما که نمیخواستی عمل کنی چرا همچین تاپیکی زدی؟؟??

و خیلی دمت گرم که این سی پی یو 8700k رو در مدتی که دلار ۲ هزارتومن اومد پایین فقط ۳۰ هزارتومن قیمتش رو کم کردی و وقتی دوباره دلار فقط کمی رفت بالا(روی ۱۰۷۰۰ هست الان) تامل نکردی و قیمتش رو ۴۰۰ تومن دیگه هم بردی بالا! الان میتونیم با خیالت راحت تری این سی پی یو رو نخریم! قبلا استرس داشتیم پولمون نزدیکش بود شاید بتونیم بخریم ?? مرسی که به فکر آرامش مردم هستی!

داداش فشار خونت میره بالا.بعدش 8700k داغ ترین هست بی خیال این مدل شو
x99 بخری و lane cpu بیشتری داری خیلی بهتره رم هم به صورت quad
8700k آشغال آشغال
باید واتر کولر سیک باز حتما باشه دمای 80 رو نبینی

متاسفانه الان نمیدونم چرا لیون خراب شده قبلا بهتر بود..............
سعی کنید با آگاهی کامل خرید کنید.
4.thumb.png.551dc546cae49e4ba28d472c84eaa43d.png

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

آره با مردمی که ما داریم حرفت کاملا درسته !!!

زود به دلار 8 تومنی و ده تومنی عادت کردن بزودی وقتی دلار شد بالای 15 تومن ، بازم عادت می کنن ...

کلا ملت سازگاری هستیم!! حتی بمب اتمی هم کنارمون بزنن این ما نیستیم که میمیریم?? با اونم کنار میایم!!

در 46 دقیقه قبل، RoTeL1TY گفته است :

داداش فشار خونت میره بالا.بعدش 8700k داغ ترین هست بی خیال این مدل شو
x99 بخری و lane cpu بیشتری داری خیلی بهتره رم هم به صورت quad
8700k آشغال آشغال
باید واتر کولر سیک باز حتما باشه دمای 80 رو نبینی

نه حاجی قصد خریدش رو که نداشتم بهرحال هم صرفا به عنوان یه چیزی که پولم بهش نزدیک بود میگفتم! الان هم یه ۶۹۰۰k گرفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، RoTeL1TY گفته است :

آقای جعفر حسینی اینو چی میگی?

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

الان هم یه ۶۹۰۰k گرفتم

چن گرفتی داداش؟ 

لینک به دیدگاه

آقا قیمت مادربرد برای چی اینقدر بالاست نسبت به بقیه قطعات همه قطعات با قیمت دلاری ۱۰ هزارتومن اوکی هست ولی فقط مادربرد با دلار ۲۰ هزار تومنیه !دلیل خاصی داره؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

آقا قیمت مادربرد برای چی اینقدر بالاست نسبت به بقیه قطعات همه قطعات با قیمت دلاری ۱۰ هزارتومن اوکی هست ولی فقط مادربرد با دلار ۲۰ هزار تومنیه !دلیل خاصی داره؟

درود

دلیلش اشتهای بالای وارد کننده هاس برای نمودن خریداران.همچنین بی عرضه بودن نهاد نظارت کننده.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، emad_hs گفته است :

مادربرد با دلار وارداتی وارد میشه

یعنی دلار وارد میشه گمرک میخوره بعد باهاش مادربرد وارد میکنن?

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/19, 06:16:49، emad_hs گفته است :

نظارت نیست ! هرکس هرکاری میخاد میکنه ! یادمه در دولتی که همه تقصیرارو میندازن گردنش نظارت بود :))

بعدم کمبود قطعات هست اینکارارو میکنن

سعی کن برای خرید دست دوم پیدا کنی ! سالم و دارای گارانتی ! بخر

کلا از فکر خرید جنس نو بیا بیرون !

لینک به دیدگاه

در در 1397/05/19, 18:25:32، ***sniper*** گفته است :

درود

دلیلش اشتهای بالای وارد کننده هاس برای نمودن خریداران.همچنین بی عرضه بودن نهاد نظارت کننده.

در در 1397/05/19, 21:12:46، Daniel Stark گفته است :

مادربرد با دلار وارداتی وارد میشه

یعنی دلار وارد میشه گمرک میخوره بعد باهاش مادربرد وارد میکنن1f602.png

در 11 ساعت قبل، magnetic7 گفته است :

نظارت نیست ! هرکس هرکاری میخاد میکنه ! یادمه در دولتی که همه تقصیرارو میندازن گردنش نظارت بود :))

آقا بعنوان مثال  پردازنده i3-8100 قیمت دلاریش حدود 110 دلاره که اینجا یک میلیونه یعنی حدودا با دلار ده هزار تومنی یا رم یا کیس یا پاور دقیقا من اکثر اونایی که تو بازار هستن رو مقایسه کردم همه با دلار ده تومنیه  اما وقتی میری سمت مادربرد باید با دلار 20 هزارتومنی حساب کنی !!!مگه اینا رو کی وارد میکنه ؟ همینا رو مگه قطعات کامپیوتر رو  با هم وارد نمیکنن چرا مادربرد با دلار بیست تومنه؟

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، emad_hs گفته است :

آقا بعنوان مثال  پردازنده i3-8100 قیمت دلاریش حدود 110 دلاره که اینجا یک میلیونه یعنی حدودا با دلار ده هزار تومنی یا رم یا کیس یا پاور دقیقا من اکثر اونایی که تو بازار هستن رو مقایسه کردم همه با دلار ده تومنیه  اما وقتی میری سمت مادربرد باید با دلار 20 هزارتومنی حساب کنی !!!مگه اینا رو کی وارد میکنه ؟ همینا رو مگه قطعات کامپیوتر رو  با هم وارد نمیکنن چرا مادربرد با دلار بیست تومنه؟

چون کمیابه و مشتریش زیاد خیلی وقته مادربورد هم کمیاب شدن و وارد نمیشن! اینایی هم ک شما گفتی با دلار زیر ۵ تمنی وارد شده و موجود داشتن! هیچ کالایی با دلار ۱۰ تمنی وارد نشده! میتونین از تجار ک جنس میارن بپرسین...

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Khalil3 گفته است :

چون کمیابه و مشتریش زیاد خیلی وقته مادربورد هم کمیاب شدن و وارد نمیشن! اینایی هم ک شما گفتی با دلار زیر ۵ تمنی وارد شده و موجود داشتن! هیچ کالایی با دلار ۱۰ تمنی وارد نشده! میتونین از تجار ک جنس میارن بپرسین...

اخه به ازای هر پردازنده یک مادربرد وارد شده چرا قیمت بقیه اقلام مثل مادربرد نیست مگه اونا مشتری نداره؟یا کمیاب نیست؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، emad_hs گفته است :

سوال سخت نپرس دیگ داداش ادم گیج میشه ! حالا لیون هم تاپیک زدن به ظاهر به مشکلات ما رسیدگی کنند هرچند هیچ کاری از دستشون بر نمیاد

لینک به دیدگاه

دست دلال در ایران بخاطر فرهنگ غنی کوتاه و غط شدنی نیست.

ویرایش شده توسط eman555
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در در 1397/05/21, 09:11:18، magnetic7 گفته است :

نظر خوبیه تو شرایط فعلی.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت مدیریت سایت.خسته نباشین.بنظر من بهترین راه حل این اوضاع اینه که اون کالایی که میخواین قیمتشون بیاد پایین  رو خودتون بسازید.مثل ماشین هایی که از چین میارن و منتاژ میکنن بعد 

هرچقد میخوان روش قیمت میزارن ولی شما باید قیمت کمی روی اون بزارید و تولید رو انبوه کنید ولی قیمت رو پایین نگه دارید اینجوری بقیه سایت ها   هم از شما خرید میکنن ودیگه واردکننده هم نمیتونه با

قیمت دلار آزاد حساب کنه.برای اینکار شما باید حضوری یا از طریق تماس با شرکت سازنده   کارخانه منتاژ قطعات رو بخرید بصورت اقساط  و کلیه قطعات ریز رو هم بخرید از تولید کننده هاش . بعد قطعات رو منتاژ

و آزمایش کنید. بعد از اینکار بسته بندی و آماده فروش کنید.و اگر تونستید خنک کننده یا بعضی از قطعات ریز رو   هم خودتون تولید کنید  یا به تولید کننده های صنعتی سفارش بدین.این راه طولانیه و نیاز به

زمان داره پس باید مرحله به مرحله برین جلو . تو این زمان میتونید یک یا چند وارد کننده خوودتون استخدام کنین که با دلار دولتی خرید کنه و با قیمت دلار دولتی سود رو حساب کنه . درضمن شما میتونید

خودتون   با شرکت تولید کننده قرار داد ببندید اینجوری اجناس رو با قیمت کمتر هم میتونید از تولید کننده خریداری بکنید و بفروشین این راه تضمینش بسیار بالاس.برای اینکار شما باید رزومه خرید و

فروشتون رو در اختیار تولید کننده قرار بدین و خریدتون از تولید کننده رو تضمین کنید اینطوری راحتتر با تولید کننده راه میاین.تمام این راه ها فقط نیازمند برنامه ریزی و زمان بندی دقیق هس و شمارو از وارد

کننده های آزاد کاملا بی نیاز میکنه.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، aligenius گفته است :

سلام خدمت مدیریت سایت.خسته نباشین.

- بنظر من بهترین راه حل این اوضاع اینه که اون کالایی که میخواین قیمتشون بیاد پایین  رو خودتون بسازید.

- هرچقد میخوان روش قیمت میزارن ولی شما باید قیمت کمی روی اون بزارید و تولید رو انبوه کنید

- برای اینکار شما باید حضوری یا از طریق تماس با شرکت سازنده   کارخانه منتاژ قطعات رو بخرید بصورت اقساط  و کلیه قطعات ریز رو هم بخرید از تولید کننده هاش . بعد قطعات رو منتاژ و آزمایش کنید.

- بعد از اینکار بسته بندی و آماده فروش کنید.و اگر تونستید خنک کننده یا بعضی از قطعات ریز رو   هم خودتون تولید کنید  یا به تولید کننده های صنعتی سفارش بدین.این راه طولانیه و نیاز به زمان داره پس باید مرحله به مرحله برین جلو .

- تو این زمان میتونید یک یا چند وارد کننده خوودتون استخدام کنین که با دلار دولتی خرید کنه و با قیمت دلار دولتی سود رو حساب کنه .

- درضمن شما میتونید خودتون  با شرکت تولید کننده قرار داد ببندید اینجوری اجناس رو با قیمت کمتر هم میتونید از تولید کننده خریداری بکنید و بفروشین این راه تضمینش بسیار بالاس.

- برای اینکار شما باید رزومه خرید و فروشتون رو در اختیار تولید کننده قرار بدین و خریدتون از تولید کننده رو تضمین کنید اینطوری راحتتر با تولید کننده راه میاین.

- تمام این راه ها فقط نیازمند برنامه ریزی و زمان بندی دقیق هس و شمارو از وارد کننده های آزاد کاملا بی نیاز میکنه.

یعنی تو کف تخّیلم.

راه کارهای محیر العقول، Mission Impossible پیشنهاد ندین دوستان.

- امکان ساخت در داخل وجود نداره،

- هیچ شرکت خارجی چنین کاری نه می کند و نه می تواند بکند. ضمن اینکه هیچ شرکت تولید کننده خارجی به دلیل تحریم ها با یک ایرانی قرارداد نمی بنده

- وارد کننده تحت استخدام قرار نمیگیره، بلکه سفارش میگیره

- دلار دولتی فقط به اقلام خوراکی و دارو می تونه اختصاص پیدا کنه و لاغیر

• لایک 4
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...