رفتن به مطلب

*** اگر بجای لیون کامپیوتر بودید در این روزها چه کار می کردید ؟؟؟ ***

Recommended Posts

در در 1397/05/02, 10:43:07، Amir pizaramatrix گفته است :

دوستان باورتون میشه.برای خرید یه مادربرد چیپست h310 که از کمترین امکانات هم یه چیزی بیشتر کم داره.داخل لیون قیمت زده شده.1009000 تومان.و 2 روز پیش قیمت 619 تومن بود.عجیبا غریبا.?????

Screenshot_2018-07-24-10-41-06.png

ن تنها این مدل بلکه تمام برد ها افزایش چشمگیر داشتن در حالیکه دلار فقط 1000 تومن گرونتر شده

متاسفانه خود لیون هم به فکر مصرف کننده ها نیست بر خلاف موضوع این تاپیک

ایشالا دلار بشه 20 هزار تومن کلا همه فروشگاه ها درشونو تخته کنند خیال ما مصرف کننده ها راحت بشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 557
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 54 دقیقه قبل، Daniel Stark گفته است :

ن تنها این مدل بلکه تمام برد ها افزایش چشمگیر داشتن در حالیکه دلار فقط 1000 تومن گرونتر شده

ایشالا دلار بشه 20 هزار تومن کلا همه فروشگاه ها درشونو تخته کنند خیال ما مصرف کننده ها راحت بشه

آره فقط هزار تومن گرون شده چیزی نیست پول دوتا بستنی?

لعنتی چقدر زود یادمون رفت دلار ۳۵۰۰ تومن بود!

ویرایش شده توسط Alifury
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Daniel Stark گفته است :

شما روشی بگو که لیون بتونه به فکر کاربرا باشه ؟؟؟ 

نمیشه اقا نمیشه ، لیون هم به فرض که تو انبارش ده هزار تا موجودی داشته باشه ، و به فرض که ده هزار تا هم به قیمت قبل بده ، باز هم یک عده سودجو قطعات رو میخرن و به قیمت روز میفروشن ، بعلاوه اصلا فرض میکنیم لیون بتونه قطعات رو به دست مصرف کننده ای که نیاز داره برسونه ، با این حال ، باز هم لیون ضرر کرده ؟ چرا ؟ چون ده هزارتا مادربرد فروخته به قیمت قدیم ، منتها الان میتونه پنج هزار تا ماردبرد به قیمت روز بخره ! در نتیجه طی مدت کوتاهی  انبارش خالی میشه و در نتیجه کار تعطیل !!!!!! منطقی باشیم ، مقصر  لیون نیست ! 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Alifury گفته است :

آره فقط هزار تومن گرون شده چیزی نیست پول دوتا بستنی1f602.png

لعنتی چقدر زود یادمون رفت دلار ۳۵۰۰ تومن بود!

شدیم حکایت شخصیت های کتاب قلعه حیوانات جورج اورل که اخر داستان حتی شک داشتن شعارهایی که روی دیوار دوستی نوشته شده تحریف شده است یا نه !

کلا یادمون میره ، حتی یادمون میره که یادمون میره !!!!!!!

• لایک 4
لینک به دیدگاه

دنیا بالا پایین داره

همین 6 ماه پیش لیون سرخوشانه و سرمست فروش کارت گرافیک به صورت جداگانه رو محدود کرده و به صورت تکی نمی فروخت و فقط برا ماینر ها اونم به صورت 10 تایی ،

خب شما که راهتونو پیدا کردن برید به ماینر بفروشین هرچی باشه یه ماینر به 10 تا مشتری معمولی می ارزه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

فروش قسطی راه بندازید ک ما گیمرا بتونیم قطعات مورد نظرمونو بخریم ، بهترین راهی بود ک ب ذهنم رسید .?[emoji52]?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به تیم خوب لیون و آقای حسینی منصف

صحبت های دوستان رو خوندم
چه خوبه قبل هر حرفی یه مقدار فکر کنیم

خود آقای حسینی گفتن که اگر محصولات موجودی قدیم رو به همون قیمت قدیم بفروشن هیچ دردی دوا نمیشه واقعا
بلکه بدتر هم خواهد شد
اتفاقی که افتاده و تعدادی انسان نه چندان شریف اوایل که امثال دیجیکالا گرون کرده بودند و لیون نه به تعداد زیاد خرید کردن از لیون و معلوم نیس چیکارشون کردن

2 تا نظر هم دارم

1-بهترین راه شناسایی افرادی هست که مصرف کننده هستن
برای مثال من خودم از لیون 2 سال پیش تعدادی قطعه خریدم و هنوزم دارم و دلال نیستم ?
به هر شکل میشه تعدادی از مشتری های لیون و یا مصرف کننده ها  رو شناسایی کرد و محصولات موجودی قدیم رو بهشون به قیمت منطقی تری داد

2-من نمی دونم چه پروسه ای برای این کار لازمه
اما چه خوبه که انسان ها دلار دولتی رو بتونن دریافت کنن و به دیگر انسان ها بفروشن
این همه ارز داده شد ولی کجاست تغییر ناچیز قیمت
اگر حمایت ما موثر باشه حمایت می کنیم از لیون در جهت گرفتن ارز ارزان!!
و چه خوبه که این اتفاق بیفته...

ویرایش شده توسط MiG.MiG...!
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

جناب حسینی دوست دارم نظر واقعیمو بگم :

بعد بازی که پاییز و زمستون سر گیمر ها با سیاست های فرصت طلبانه و سوادگرانه که در پیش گرفتین من جمله فروش اختصاصی فقط برای ماینر ها  از لیون کامپیوتر خرید نکرده ام و نمی کنم

بهترین سرمایه شما می تونست اعتماد کاربرا باشه و با همین سیاست سهم هنگفتی از بازار به دست بیارین تا به راحتی با بحران و تلاطم های بازار کنار بیاین و به راحتی ازش عبور کنین

• لایک 3
لینک به دیدگاه

تنها لطفی که این اوضاع نابسامان برای مردم داره اینه که واقعیت هرچیزی رو کامل میبینن . همه ذات واقعی خودشون رو نشون میدن و پرده ها کنار میره .

چه تولید کننده های مونتاژکننده ای به اسم تولید ملی چه شعارهایی دادن به ما و سادگی ه مارو ببین که هرجا رفتیم گفتیم افتخار میکنیم جنس تولید داخلی میگیریم درود برتو ای ( گرین ) مرحبا حداقل از  سرعت افزایش قیمت اجناست نسبت به رقبای خارجی بکاه عزیز !!

چه فروشگاه های مشتری مداری !

همه به ما میگفتن اینا همیشه شعار بوده ولی وقتی خودت حسش میکنی خیلی منزجرکننده است و احساس حماقت میکنی .

و اما درمورد راه حل  : فقط زمان

البته من چندباری که با جناب حسینی صحبتی داشتم مجذوب شخصیت ایشون شدم ولی جریان های شدید، کاری به چیزی ندارن و هرچیزی رو به سمت حرکت خودشون هدایت میکنن خواسته یا ناخواسته .

قبول میکنم که صحبت هام احساساتی گونه است .

ویرایش شده توسط Legend98i
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

با وضعیت بازار نمیشه کاری کرد باید اقتصاد مملکت از ریشه درست بشه 

کاش گرون بشه وسایل ولی باشه الان هیچی تو بازار نیست که کاری هم کرد 

یدونه رم گرافیک کیس تو بازار نیست اونم آشغال مونده

بازار از برند Razer-Corsair-EVGA-Cooler Master-Logitech وخیلی از مححصولات تو بازار گم گور شدن رفتن

آقای حسینی وارد کننده نیست جنس خودشون نیست که هر لحظه قیمت ثابت اعلام کنه یه رابط فروشنده نماینده شرکتها هست

باید وارد کننده ها حال خریدار مردم یاد بکنن

ویرایش شده توسط EVGA-OC
لینک به دیدگاه

خوب ... بحمداله با همت مسئولین عزیز امروز قیمت دلار از مرز 11000 تومان عبور کرد

علی برکت اله ...

حالا وقتشه !!!  

بروید و قطعه بخرید ... عزیزان دل برادر  ?

لینک به دیدگاه

در در 1397/04/09, 04:07:36، سعید حسینی گفته است :

اگر شما بجای لیون کامپیوتر بودید در این شرایط سخت و تاریخی چه اقداماتی انجام می دادید که هم مصرف کننده به کالاش برسه و هم خودتون ضرر نکنید ؟؟؟

در 6 ساعت قبل، saeedx گفته است :

خوب ... بحمداله با همت مسئولین عزیز امروز قیمت دلار از مرز 11000 تومان عبور کرد

به نظر من با این شرایط قیمت ها بازار قطعات  کامپیوتر  دیگه چندان رونقی نخواهد داشت   ،    به نظرم  صنف کامپیوتر باید فکر جدی  کنند و تسهیلاتی جهت رونق بازار    برای   خریداران  در نظر بگیرند

میتونه فروش قسطی هم  در دستور کار قرار بگیره در جهت ایجاد   رونق  بازار قطعات

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

درود

با توجه به خبرهایی که دریافت کردم،  دلار به مبلغ 25.000 هزار اوشلوق خواهد رسید، قیمت قطعات کامپیوتر بیش از پیش چند برابر خواهد شد و توان خرید خیلی ها خارج خواهد شد.

تنها راهی که می مونه فروش اقساطی هستش، گرفتن ضامن چک  مانند بانک که ماهیانه مبلغی را به فروشنده واریز کنیم .  وگرنه  با این روند قطعا باید بازار صنف کامپیوتر بسته شود.  چون بیشتر خریداران از طبقه متوسط( اگر باشد)  رو به پایین هستند.

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

تجربه موفقی وجود داره به نام وام مسکن که میتونیم! وام کامپیوتر بدیم. طرف ده میلیون بزاره "بانک کامپیوتر" سر سال دو برابرشو بهش وام بدیم با اقساط 12 ساله و پلکانی

فقط مشکلی هست اینکه قیمت کامپیوتر منبعد از 30 میلیون شروع میشه چون قشر زحمتکش دلال ملال به مانند مشاور املاکی ها از این کارها دوست دارن.

و خوبیش اینکه شما بعد 12 سال صاحب کامپیوتر خودتون هستید و نیازنیست  اجاره کنید قطعاتو !

اصلا تا این ذوبیها رو داریم بحمدالله در هیچ واقعه ای تو گل نمیمونیم و این از برکات سنگ قلاب ! است/

من الله التوفیق

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

دلار 12 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

و این بیشرفا همچنان اعتقادی به اقتصاد ندارن چون اقتصاد مال چارپایان است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هنوزم میگن این شرایط ارزی با واقعیات کشور منطبق نیست بعد شما انتظار دارید اینایی که اصلا قبول ندارن شرایط مملکت رو بیان برای شما راه حل بدن ؟ 

• لایک 4
لینک به دیدگاه

اگر جای لیون بودم 

اگر جای آقای حسینی بودم

موجودی انبارم رو به عنوان اولین سایت با دلار 12 تومان آپدیت نمیکردم! 

• لایک 8
لینک به دیدگاه

سلام،هیچ چاره ای نیست،اینو هرکسی بازاری باشه میفهمه،

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، TERRORIST گفته است :

درود

با توجه به خبرهایی که دریافت کردم،  دلار به مبلغ 25.000 هزار اوشلوق خواهد رسید، قیمت قطعات کامپیوتر بیش از پیش چند برابر خواهد شد و توان خرید خیلی ها خارج خواهد شد.

تنها راهی که می مونه فروش اقساطی هستش، گرفتن ضامن چک  مانند بانک که ماهیانه مبلغی را به فروشنده واریز کنیم .  وگرنه  با این روند قطعا باید بازار صنف کامپیوتر بسته شود.  چون بیشتر خریداران از طبقه متوسط( اگر باشد)  رو به پایین هستند.

از کجا شنیدید میشه 25 تومن؟!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، ahmad35 گفته است :

بنده از منبع ایشون اطلاعی ندارم

ولی کافیه 24 ساعت در اوضاع این کشور زندگی کرد تا به نتایج بدتر از 25 هزار رسید

25 هزار که به نظر من عددی نیست حتی برای بازه کوتاه مدت یک ماه اینده

لینک به دیدگاه

دیگه دارن شورشو در میارن

دلار 2تومن گرون شده بعد چجوری 7800x از 3تومن شده 6تومن؟!

لینک به دیدگاه

آقای حسینی میشه تویضیح بدید این موس و کیبورد گیمینگ چطوری توی این سه چهار روز قیمتش از 450 رسیده به 699 ؟

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/کیبورد-+-موس/cooler-master/کیبورد-و-موس-کولر-مستر-masterset-ms120.html

چرا قیمت کالا ها رو به دلخواه تغییر میدید؟اومدم بخرمش که تا قیمت رو دیدم فیوز از سرم پرید

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دیگه دارن شورشو در میارن

دلار 2تومن گرون شده بعد چجوری 7800x از 3تومن شده 6تومن؟!

جالبیش اینکه قیمت دلارش ۳۱۰ هستش ک با دلار بیست تمنی انگار حسابش کردن!!

و 8700k ک سه دلار فقط سه دلار گرونتره قیمتش ۲ میلیون ارزونتره!

اگه  اینتل بفهمه پشماش میریزه

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ahmad35 گفته است :

یکی از منابع آگاه و نزدیک به بانک مرکزی.

لینک به دیدگاه

والا نظر بنده اینکه همه ما مصرف کننده هایه لیون شماره خودمونو اینجا بزاریم و بریم غاز بچرونیم تا قیمتا اومد پایین ا طرف لیون تماس بگیرن و ما سریعن خودمونو برا خرید محصول برسونیم ...ممنون اشما 

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، کراش گفته است :

والا نظر بنده اینکه همه ما مصرف کننده هایه لیون شماره خودمونو اینجا بزاریم و بریم غاز بچرونیم تا قیمتا اومد پایین ا طرف لیون تماس بگیرن و ما سریعن خودمونو برا خرید محصول برسونیم ...ممنون اشما 

اینجوری که تا ابد باید غاز چروند?

• لایک 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...